اونایی که شبکه ورزش ندارن بیان تو

نویسنده: سید یعقوب

وبلاگ من
نویسنده: سید یعقوب
تیم فقط آرسنال مربی فقط ونگر
کل بازدید: 80,505 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

اونایی که شبکه ورزش ندارن بیان تو

سلام دوستان امیدوارم حالتون خوب باشه خود من شبکه ورزش نداشتم وقتی بازی آرسنال رو که گاهی شبکه ورزش نشون میداد نمیتونستم نگاه کنم اعصابم  فلفلی میشد تا اینکه یه نرم افزار دانلود کردم مشکلم حل شد میتونم تموم شبکه های دیجیتال رو نگاه کنم سرعتمم 128 خیلی خوب نشون میده  لینکش رو براتون گذاشتم برین حالشو ببرین فقط اگه میخواین شبکه های دیجیتال رو نگاه کنین 4 تومن آب میخوره
یه گزینه هست تو نرم افزار خرید طلایی بخرین دیگه خیالتون راحت

http://www.barnameha.com/dl/myTV_7.2.zip

اینم سایت رسمیش

http://www.barnameha.com/download/mytv/
دوستان اگه خواستن این پست رو حذف کنن لااقل بزارن یه روز بمون بعد ایرادی نداره

اگه این برنامه به دردتون خورد یه صلواتی به روح پدرم بفرستین شب جمعه است
خیلی گلین
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

سید یعقوب در 13/7/1392 | 14:55 گفت:

امیرحسین جان من راحت میتونم وصل شم فیلمشم گذاشتم 128 رو انتخاب کن نگارش طلایی رو خریدی؟

امیرحسین در 13/7/1392 | 14:11 گفت:

حاجی سرعت اینترنتم 512است ولی دیگه تا 128واقعی میرسه ولی اصلا وصل نمیشه

حاکم 26 در 12/7/1392 | 20:40 گفت:

به دردم که نمیخوره. ولی از ته دل خدا پدرتو قرین رحمت پروردگار بزرگ کنه

یاسر بحرینی در 12/7/1392 | 18:49 گفت:

الهم صلی علی محد وال محمد

سینا در 12/7/1392 | 16:54 گفت:

آقا دمت گرم دیگه بازی هایی رو که پخش میشه مجبور نیستم تیکه تیکه ببینم

ahmad behrozi در 12/7/1392 | 16:45 گفت:

چقدر از شارژ میبره؟

ali در 12/7/1392 | 14:24 گفت:

aref جان چه شبکه ای نشون میده همهه بازیارو ؟ مهم ترین نکتشو نگفتی
ممنون

سید یعقوب در 12/7/1392 | 11:52 گفت:

شرمنده نمیدونستم کسی چنین پستی رو قبلا گذاشته بوده

reza در 12/7/1392 | 11:34 گفت:

این پستو قبلا یکی گذاشته بود نمیدونم خودت بودی یا کسه دیگه ای من همون موقع دانلودش کردم بازم مرسی,,,

توپچی جنوب در 12/7/1392 | 08:54 گفت:

مرسي داري داداش كه تو فكر بچه هايي.
ولي من ميخوام يه ريسيور بگيرم و اينترنت و باز كردم همه كانال ها و علي يارت....
هرچند ١٠روز بيشتر خونه نيستم و ٢٠روزش سر كارم ولي مي ارزه ;)

هادی در 12/7/1392 | 02:12 گفت:

من شبکه ورزش دارم ولی خیلی مرسیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی که بیاد همه هستییییییییییییی مرسییییییییییییییییی

سید یعقوب در 12/7/1392 | 00:15 گفت:

اینم فیلمی که خودم گرفتم از تست نرم افزار قابل توجه بعضیا که میگن الکی میگم

http://www.uplooder.net/cgi-bin/dl.cgi?key=cb85f03458ef0429b08a51b37095b799

aref در 11/7/1392 | 23:53 گفت:

نحوه تماشای تمامی بازی های ارسنال به صورت زنده

سلام دوستان من يه پيشنهاد عالي دارم دوستان هر کي ماهواره داره من راهنمايش ميکنم که تمامي بازي هاي ارسنال رو نگاه کنه
اول:بايد ريسيور يا همون ماهواره داشته باشي
دوم:اينترنت خوب و بدون قعط و وصلي سرعت هم خيلي مهم نيست با 64 هم راه ميفته حتي با ديالپ
سوم:ريسيورش اگه لن اينتنرنت بخوره که خيلي خوبه اگه نخوره با استفاده از کامپيوتر کانال هاي کارتي رو باز ميکنه
راه هاي تماس با من
تلفن:09176219313 تاکيد ميکنم زنگ بزنيد بهتره
ايميل: arefdarvishi2012@yahoo.com

سید یعقوب در 11/7/1392 | 22:59 گفت:

درضمن آقا وحید پولش که به جیب من نمیره خودم استاده کردم دیدم خوبه گتم تک خوری نکنم به دوستان هم اطلاع دادم

سید یعقوب در 11/7/1392 | 22:57 گفت:

امتحانش ضرر نداره شبکه های سراسری مفته دانلود کنینن اگه اون شبکه هارو راحت لود کرد 4تومن خرج کنین شبکه های دیجیتال رو استفاده کنین

سید یعقوب در 11/7/1392 | 22:54 گفت:

جرا آقا الکی میگی من خودم دارم استفاده میکنم خیلی هم خوبه اسم نرم افزاری که دانلود کردی چی بوده؟

vahid در 11/7/1392 | 22:29 گفت:

توجه توجه توجه
شخصا این نرم افزاار رو دانلود کردم و حتی این ورژن طلاییشم که دقیقا 4000 تومنه خریداری کردم.
افتضاااحه ، مزخرفه ، این جوور کاااسبی دزدیه!!!!
گول نخورید و نخرید این نرم افزارو در ضمن ایراد از سرعت اینترنت من هم نسیت چون من بازیاای آرسناال رو از شبکه های اینترنتیه که بچه ها لینک میدن به راحتی میبینم.
از ما گفتن بود