فابیانسکی هم داماد شد....

نویسنده: Nima

وبلاگ من
نویسنده: Nima
27 سالمه... از وقتی که خودم رو شناختم عاشق فوتبال و آرسنال و Sweden شدم... قریب به 15 ساله طرفدار آرسنال و از سال 1994 طرفدار Sweden...
کل بازدید: 4,233 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

فابیانسکی هم داماد شد....ای جونم :-)) شب شب عشق و شوره ، دوماد عروس و ببوس یالا!
همزمان با اعیاد شعبانیه موج ازدواج تیم آرسنال رو هم فرا گرفته ، دو روز
پیش تئو ، امروز هم لوکاژ فابیانسکی ، بریزین وسط آها آها ، آها آها :-))

منبع: کانون هواداران آرسنال فیس بوک


‎ای جونم :-)) شب شب عشق و شوره ، دوماد عروس و ببوس یالا! همزمان با اعیاد شعبانیه موج ازدواج تیم آرسنال رو هم فرا گرفته ، دو روز پیش تئو ، امروز هم لوکاژ فابیانسکی ، بریزین وسط آها آها ، آها آها :-))‎
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ناصر در 28/3/1392 | 00:22 گفت:

پس امسال همه مصدومن

علی در 27/3/1392 | 20:04 گفت:

بابا نذارید این پستا رو نذاررررررررررررید
نمیگین من جنبه ندارم زود جو گیر میشم فردا میرم زن میگیرم و با دس خودم خودمو بدبخت میکنم!!!

محسن عاشوری در 27/3/1392 | 17:07 گفت:

simone:
خوشم میاد سلیقه فابیانسکی خوبه !!
----------------------------------------------------
همچین هم خوش سلیقه نیستا ..

nima در 27/3/1392 | 16:50 گفت:

مبارک باشه!!!

Morteza Bauer در 27/3/1392 | 16:10 گفت:

مبارک باشه.به پای هم پیرهم شن.

Morteza Bauer در 27/3/1392 | 16:09 گفت:

مبارک باشه.به پای هم پیرهم شن.

sepehr najafian در 27/3/1392 | 16:04 گفت:

پيکه رو يادتون نيست.وقتي رفت پيش شکيرا فوتبالش ريده شد.

simone در 27/3/1392 | 14:43 گفت:

خوشم میاد سلیقه فابیانسکی خوبه

محسن عاشوری در 27/3/1392 | 13:14 گفت:

دوباره بزن اون کف قشنگه رو .. این بار بخاطر فابیانسکی

ehsan zoola در 27/3/1392 | 12:48 گفت:

HOSSEIN:
خوب شد حالا دیگه به بچه ها کمتر فشار میاد تیم سال دیگه قهرمان میشه

___________________

اتفاقا بدتر شد ... من خودم وقتی ازدواج کردم فوتبالم افت کرد

فک کن شب بازی تو بغل خانمت باشی و فرداش خاسته باشی بازی کنی

حالا فابیانسکی ک فیکس نیست خدا کنه تئو جنبشو داشته باشه و شب بازی ...

HOSSEIN در 27/3/1392 | 12:44 گفت:

خوب شد حالا دیگه به بچه ها کمتر فشار میاد تیم سال دیگه قهرمان میشه

Reza در 27/3/1392 | 12:37 گفت:

آقا نکنه باشگاه وام ازدواج میده که همه زدن تو کاره زن گرفتن

مازیار در 27/3/1392 | 12:34 گفت:

مبارکه،
ایشالله یه تیم دیگه بره تا بهش بیشتر بازی برسه

sepehr najafian در 27/3/1392 | 12:19 گفت:

مرسي لباس عروس.10 متر طول داره