َشایعات

نویسنده: ali arsenal

وبلاگ من
نویسنده: ali arsenal
فقط آرسنال
کل بازدید: 27,858 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

َشایعات

تاتنهام در تلاش برای فروختن آدبایور(the people)

من سیتی با 27 میلیون پوند نزدیک به خرید یووتیچ(سان)

مورینیو دروگبا رو می خواد برگردونه(دیلی میرور)

لیورپول با 22 تا دنبال اریکسن و آلدرویرلد(دیلی میرور)

بارسا ماتا رو واسه جایگزینی تیاگو می خواد(اسپورت)

نورویچ به دنبال فر مدافع توئنته(تلگراف)
و اما آرسنالیا:
هال نزدیک به بنتنر(دیلی استار)

آرسنال به هیگواین گفته که تصمیمشو بگیره.آرسنال منتظر توافق با هیگواینه در حالی که با رئال به توافق رسیده!(مترو)

من یونایتد و آرسنال 1 ماه برای خریدن فلینی وقت دارن.بند آزادسازی فلینی 1 ماه دیگه انقضاش تموم میشه و بعد از اون اورتون 30 میلیون درخواست میکنه(دیلی میرور)

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

حميدرضا در 23/4/1392 | 20:34 گفت:

ارسنال چيزي ديگه اي نداره دلمونو بهش خوش كنيم با اين شايعه ها خودمونو سرگرم مي كنيم و به ديگران مي گيم تيممون مي خواد اين بازيكنارو بگيره كلاس شايعات رو براشون ميزاريم

محسن عاشوری در 23/4/1392 | 17:42 گفت:

مرسی ..
---------------------
آقا داغ داغ
تا دقیقه 30 ....... آرسنال 1 - 0 اندونزی
تئو والکات

محسن عاشوری در 23/4/1392 | 17:03 گفت:

رئال حاضر میشه 38 تا بده ایارامندی ..
اما ما بخاطر دوسه میلیون چونه میزنیم

والا من حاضرم 30تا بدم هیگواین و 30 تا هم بدم فلاینی رو بگیرم..

majid در 23/4/1392 | 16:56 گفت:

مهدی:
ما اخر فقط گوندیبا و سورارز رو میگیرم حالا ببنید

-------------------------------------------------

من که همینارم بگیرن خوشحال میشم

RaMiN GuNNeR در 23/4/1392 | 15:19 گفت:


هرچی که تو روزنامه ها و سایت هایاینترنتی میاد فقط شایعس و بعیده ارسنال بخواد بازیکن بزرگی به خدمت بگیره من دیگه امیدی به خرید ندارم__

مهدی در 23/4/1392 | 15:06 گفت:

ما اخر فقط گوندیبا و سورارز رو میگیرم حالا ببنید

Arian در 23/4/1392 | 14:45 گفت:

Serie A side Napoli are close to completing a loan deal for QPR's Brazilian international goalkeeper Julio Cesar.
sky sport

masoud mahmudpur در 23/4/1392 | 14:36 گفت:

عمرا اگه بازیکن درست وحسابی بگیریم

محمد مهدي نوروزي در 23/4/1392 | 14:30 گفت:

موناکو انتونینی رو

محمد مهدي نوروزي در 23/4/1392 | 14:29 گفت:

بارسا والبوئنا رو می خواد

محمد مهدي نوروزي در 23/4/1392 | 14:28 گفت:

ارسنال داره با سویا برا خرید کوندگبیا مذاکره می کنه

رافییر دروازبان سنت اتین در تیرس رم

اینتر نوچرینو رو می خواد

بناتیا رفت رم

گفته می شه رم داره ورزشگاه می سازه و پول می خواد

اینتر مونتیا رو می خواد

سوانسی اریکسن رو می خواد

ما هم که هیچی

مهدی افسرده در 23/4/1392 | 13:48 گفت:

رئال 38 میلیون واسه اییارامندی پول میده اون وقت ما واسه فلینی 25 میلیون نمیدیم

محمدرضا در 23/4/1392 | 13:13 گفت:

از محمد مهدی نوروزی خبری نیس

Ali heidari در 23/4/1392 | 13:12 گفت:

آقا سزارم رفت ناپلی اینم دروازبان برن بمیرن این مدیرا

میلاد در 23/4/1392 | 11:27 گفت:

روز آخر نقل انتقالاتم میشه و ، ما همچنان اندر خم یک کوچه ایم

حميدرضا در 23/4/1392 | 11:25 گفت:

خدا كنه فليني و هيگواين بيان واقعا ٢٤ ساعته تو اينترنت مي چرخم ببينم كه كيو مي خريم .ولي جا شكرشم باقيست امسال هيچ كدوم از ستاره هارو نفروختيم

majid در 23/4/1392 | 11:09 گفت:


چقدم کم اشتهاست این بارسا

حیفه بخدا فلینی و از دست بدیم