شایعات+خبرخوب

نویسنده: ali arsenal

وبلاگ من
نویسنده: ali arsenal
فقط آرسنال
کل بازدید: 27,871 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

شایعات+خبرخوب

تیتو ویلانووا برای تمرکز بیشتر روی سرطانش از بارسا میره(اسپورت)

رئال 40 میلیون یورو واسه هیگواین میخواد!!!!!!(مارکا)

چهار باشگاه من سیتی موناکو پی اس جی و آنژی حاضرن  واسه مسی 120 تا خرج کنن!!!!( آ اس)

رئال ابراهیموویچ و سوارز رو هدف گرفته( آ اس)(البته واسه سوارز بیشتر از 25 تا نمیده)

لیورپول بن عرفا رو می خواد(اکیپ)

ناپولی بوراک ییلماز رو میخواد(Corriere dello Sport)

وراتی از انتقال به فیورنتینا مطمئنه(گازتا دلو اسپورت)

سنت اتین ساگبو و مونیر رو زیر نظر داره(مرکاتو 365)

و اما آرسنالیا:

مدیرا به ونگر اجازه دادن 40 تا واسه سوارز خرج کنه و به گزارش خبرگزاری فارس
لیورپول هم برای فروش ۴۰ میلیونی سوارز چراغ سبز نشون داده!

متن کامل خبر:


به گزارش خبرگزاری فارس،‌ آرسن ونگر از باشگاه لیورپول برای خرید 40 میلیون پوندی مهاجم این تیم چراغ سبز گرفت.سران آرسنال به ونگر این اجازه را دادند که می‌تواند برای لوییس سوارز 40
میلیون پوند هم هزینه کند. بدین ترتیب به نظر می‌رسد لیورپولی‌ها نیز حاضر
هستند با این مبلغ مهاجم اروگوئه‌ای خود را به توپچی‌ها واگذار کنند.پیش از این ونگر 25 میلیون برای سوارز در نظر گرفته بود ولی هیئت مدیره آرسنال اجازه هزینه 40 میلیونی را به وی دادند.با این خبر به نظر می‌رسد قضیه انتقال وین رونی از منچستریونایتد و گونزالو هیگواین از رئال مادرید منتفی باشد.

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

RaMiN GuNNeR در 29/4/1392 | 19:17 گفت:

ســــــــوارز اخرشـــــــــه پــــســـــــــر امیدوارم بیاد .

محسن عاشوری در 29/4/1392 | 11:11 گفت:

بهتره سوارز رو هم فراموش کنیم
اخه کی حاضره واسه این هاپو 55 میلیون بده ..

محسن عاشوری در 29/4/1392 | 11:11 گفت:

بهتره سوارز رو هم فراموش کنیم
اخه کی حاضره واسه این هاپو 55 میلیون بده ..

M o o r I در 28/4/1392 | 20:50 گفت:

ب نقل از فارس ؟

فارس دیگه کجاس ؟ این همون منبعی هس ک ورزش3 اکثر اخباراشو از روش برمیداره و من زیاد ب خبراش اطمینان ندارم

ولی مث اینکه 40 میلیون واقعا پیشنهاد دادن بهش

iman در 28/4/1392 | 20:42 گفت:

بابا خرج کنید دیگه لامصبا 40 تا چیه آخه

مهدی در 28/4/1392 | 20:17 گفت:

سوراز میاد ریال گفت بیشتر 30 تا به سوراز نمیدیم ایولللللللللللل پرز

Rezvan Geran در 28/4/1392 | 18:38 گفت:

سوارز با 40 تا آزاد میشه هیچ کسم نمیتونه قیمتشو بالاتر ببره...این انتقال صورت میگیره چون همه تیما مهاجماشونو گرفتن

majid در 28/4/1392 | 18:34 گفت:


اخ که اگه بیااااد... فقط به یه هافبک دفاعی احتیاج داریم جز این

omid در 28/4/1392 | 17:43 گفت:

بعیدمیدونم این انتقال صورت بگیره.

سروش در 28/4/1392 | 17:43 گفت:

امیدوارم.ولی یه چیزی ته دلم میگه عمرا.اینم مثل هیگواین ...

توپچی جنوب در 28/4/1392 | 17:20 گفت:

با اومدن سوارز تيم جون تازه اي ميگيره و ديگر بازيكن ها هم راحت تر جذب ميشن.
قيمت آزاد كردن سوارز از زندان آنفيلد ٤٠ ميليون پونده راجرز فقط خواسته اون رو با كاواني مقايسه كنه گفته اينا هم سطح هستند
اگه كاواني ٥٥تا مي ارزه چرا سوارز ٤٠تا نباشه.

Junior Gunner در 28/4/1392 | 17:06 گفت:

به نظر میاد تنها تیمی که به طور جدی میخوادش ماییم!بهتره تا لاشخورای دیگه نیومدن بگیریمش!هر چند من چشمم آب نمیخوره!

راستی اگه 40 م پوند بدیم میتونیم بخریمش؟؟؟؟یا باید 55 تایی که راجرز میگه رو بدیم؟؟؟؟