دو خبر قریب الوقوع+آپدیت

نویسنده: ali arsenal

وبلاگ من
نویسنده: ali arsenal
فقط آرسنال
کل بازدید: 27,873 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

دو خبر قریب الوقوع+آپدیت

1-آرسنال نزدیک به انتقال 21 میلیون پوندی برنارد ستاره ی اتلتیکو مینیرو (دیلی میل )

2-سوارز می خواد به آرسنال بیاد و این موضوع رو آخر هفته در استرالیا به لیورپول خواهد گفت(دیلی میرور)
فکر کنم در حال حاضر یک معجزه بتونه مانع از انتقال سوارز به آرسنال بشه


3-اینم خبر آقا محسن:به نقل از مترو آرسن ونگر در صدد است تا با پیشنهادی 8 میلیون پوندی لوییز گوستاوو را از بایرن مونیخ به خدمت بگیرد..
( با توجه به ترافیک زیاد بازیکنان در خط میانی بایرن مونیخ چندی پیش لوییز گوستاوو را در لیست فروش قرار داد)


اگه سوارز بیاد با توجه به اینکه بزرگترین نقطه ضعفمون خط حمله س این ضعف برطرف میشه و با وجود وینگ های گلزن و هافبک هایی مثل کازورلا تیم خیلی بهتر نتیجه می گیره از طرف دیگه باتوجه به اینکه چلسی من یونایتد و من سیتی مربی تازه ای آوردن و یکم شناخت تیم طول می کشه این می تونه بهترین فرصت برای ما باشه

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

soroosh در 30/4/1392 | 17:29 گفت:

در مورد فلینی هیچ چیزی معلوم نیست
عملا هیچ خبری درباره فلینی نیست و نمیشه گفت پریده یا نه

amir در 30/4/1392 | 13:30 گفت:

بچه ها بگید ببینم چیکار کردیم کیا رو فروختیم و خریدیم؟
باشگاههای دیگه چ خریدای مهمی کردن؟

amir در 30/4/1392 | 13:27 گفت:

سلام به همه ی دوستان من اومدم
وای چقد سخته خدمت
تو مرز بودم تو سردشت رفتیم برای تثبیت مرز تو خاک ترکیه س پایگاهمون
حموم نداریم اب خوردنیمون از برفهای اب شده س با اینکه افسرهستم شبها چهارساعت پست داریم
خلاصه ب قول کادریهامون بدترین خدمت و سخترین خدمت تو کشور مال ماست
تو منطقه ممنوعه هستیم با پژاک درگیر شدیم و کلی ماجرا

Morteza Bauer در 30/4/1392 | 00:11 گفت:

امیدوارم سوارز بیاد که دیگه کنف نشیم.سزار هم عالیه بیاد

محسن عاشوری در 30/4/1392 | 00:06 گفت:

رونی و هیگواین و فلاینی که تقریبا پریدن و دیگه خریدشون منتفیه

فقط باید به سوارز و ویلیامز و جولیوسزار امیدوار بود
البته یه نیم نگاهی هم باید به برنارد و گوستاوو داشته باشیم

اگه همین الان آرسنال یه پیشنهاد به فلاینی بدن و بگن 150 تا در هفته والا راحت میاد ..

اصلا میخواین همین کریستال پالاس یه پول خوب بهش بده، مثلا 200 تا در هفته ، اونوقت با سرعت جت فلاینی میره

این شایعات و حرفای روزنامه ها همشون به جز بازارگرمی هیچی نیست به جون خودم
فوتبال شده پول

masoud mahmudpur در 29/4/1392 | 23:18 گفت:

ای بابا چرا اینقد قرارداداها پیچیدس؟مسخرشو در اوردن.

hamid saadi در 29/4/1392 | 19:37 گفت:

شرمنده ولی حرفت درباره مربی جدید و شناخت اونها از تیمشون کمی مسخرست.

در ضمن با توجه به شناختی که ما از ونگر و مسئولهای آرسنال داریم با توجه به زمان باقی مونده بعیده بیش از یک بازیکن بزرگسال به تیم اضافه بشه.که احتمالا سوارز باشه.
البته من نسبت به اون هم خوشبین نیستم.
کلا تیم ما واقعا تو نقل و انتقالات ضعیف عمل میکنه.
رئال رو نگاه کنید.امروز میگه فلان بازیکن رو میخواییم نیم ساعت بعد اون بازیکن با پیراهن رئال تو سانتیاگو برنابئو معارفش رو برگزار میکنه

اما تیم ما .......
چی بگم.
ایشاالله هرچی صلاح تیمه اتفاق بیوفته

ali arsenal در 29/4/1392 | 18:53 گفت:

لیورپول اونقدر احمق نیست که سوارز رو با بازیکن عوض کنه در ضمن خود سوارز هم گفته می خواد بیاد آرسنال

محمد در 29/4/1392 | 18:12 گفت:

یعنی میشه بالاخره ما این تابستون یه بازیکن خوب بگیریم

♥Arsenal♥ در 29/4/1392 | 17:24 گفت:

برنارد رو از نیمار(جومونگ) بیشتر قبول دارم


خدا کنه بیاد به عمرم ندیدم یه تیم بدون بازیکن برزیلی قهرمان بشه

♥Arsenal♥ در 29/4/1392 | 17:23 گفت:

فکر کنم در حال حاضر یک معجزه بتونه مانع از انتقال سوارز به آرسنال بشه

_____

همون معجزه ای که باعث شد هیگی نیاد

Rezvan Geran در 29/4/1392 | 16:28 گفت:

من هروقت میام اینجا روحیه م میاد پایین...اه اه اه..بس که همه موج منفی و روحیه خراب کنن..بیخیال بابا

مهدی 111 در 29/4/1392 | 16:11 گفت:

فکر کنم در حال حاضر یک معجزه بتونه مانع از انتقال سوارز به آرسنال بشه
-------------------------------------------------------------------------------------------

رئال همچین معجزه بکنه، که تا عمر داریم از اینکه هیگواین رو با اون قیمت نخریدیم بسوزیم.

مهدی 111 در 29/4/1392 | 16:10 گفت:

javad:
بچه ها یه سوال؟؟
اگه منچستر بالای 25تا واسه سسک پیشنهاد بده بند قرار دادش واسه برگشت به آرسنال کنسل میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
--------------------------------------------------------------------------
اینکه ما میتونیم نصف قیمت تیمای دیگه فابرگاسو بخریم ، همچین چیزی نیست
تا جایی که من میدونم بند آزادسازی فابرگاس برای تیمهای دیگه 175 میلیون و برای آرسنال 45 میلیون پونده.حالا اگه این وسط شانچستر هر قیمتی رو پیشنهاد بده ، آرسنال این الویت رو داره که بازیکن رو با همون مبلغ بخره.ولی اگه از 35 میلیون بالاتر فروخته شد به منچستر ، مازاد فروشش از 35 میلیون با آرسنال تقسیم میشه.

simone در 29/4/1392 | 15:59 گفت:

ارتتا جکی روسیس سانتی
سورارز والکات
نیمکت رو ببین:رمسی لوکاس چمبو جیرود فلاینی دیابی

سید حسین در 29/4/1392 | 15:48 گفت:

کسی کلیپی از برنارد نداره ؟

majid در 29/4/1392 | 15:45 گفت:


نه جواد جان کنسل نمیشه اگه اشتباه نکنم ارسنال میتونه با نصفه هزینه ی بند ازادسازی فابرگاس برای بقیه تیمها اونو به خدمت بگیره.. یعنی اگه مثلآ بنده ازاد سازیش 40 میلیون باشه (فک میکنم 50 تاست در واقعیت) ارسنال میتونه با 20 میلیون بیارتش... تازه اگه یه باشگاهی 40 میلیون پیشنهاد بده, بارسا وظیفه داره اول فابرگاسو با 20 تا (نصفه بند ازادسازی) به ارسنال پیشنهاد بده اگه ارسنال نخواست به باشگاه دوم بفروشه... البته اینا همه در صورتیه که خودش بخواد جدا شه که نمیخواد, مشکلم همینجاست... وجوده همچین بندهایی تو قراردادش باعث شده خیال ارسنالیا از بابتش راحت باشه

arman در 29/4/1392 | 15:44 گفت:

بند آزادسازی سوارز 58.5 میلیون یورو هست که البته به پوند کمتر میشه ولی خواهشا دیگه نگید 40 تاست اگه 40 تا بود آرسنال زورشو نمیداد به التماس و درجا میخریدش
یه خبر بد هم دارم گویا آنجلوتی سوارز رو میخواد

arman در 29/4/1392 | 15:44 گفت:

بند آزادسازی سوارز 58.5 میلیون یورو هست که البته به پوند کمتر میشه ولی خواهشا دیگه نگید 40 تاست اگه 40 تا بود آرسنال زورشو نمیداد به التماس و درجا میخریدش
یه خبر بد هم دارم گویا آنجلوتی سوارز رو میخواد

Rezvan Geran در 29/4/1392 | 15:43 گفت:

این لینک کلیپ بانگا ست...ببینید لذت ببرید...یکی از بازیاش با بارسلونا...کلا با بارسا عالی بازی میکنه
http://www.youtube.com/watch?v=sRsBNhktDF0

Rezvan Geran در 29/4/1392 | 15:32 گفت:

سوارز خودش به لیورپولیا گفته میخوام برم آرسنال...
ولی من چقد این اِوِر بانِگا رو دوس دارم..هافبک دفاعی فوق العاده ایه...به نظرم از فلاینی مفیدتره واس ما...چون ما یکی رو میخوایم فقط او وسط وایسته بجنگه....یعنی اون سر توپی که بین مسی و ژاوی و اینیستا زدو مسی و ژاوی پخش شدن رو زمین رو هیچ وقت یادم نمیره...اعتماد به نفسش عالیه...خیلیم جنگنده ست...کاش میومد

احمد ولی خلف در 29/4/1392 | 15:00 گفت:

عجب
چون خبرات خوب بود ببین چقد لایک خورده

javad در 29/4/1392 | 14:40 گفت:

بچه ها یه سوال؟؟
اگه منچستر بالای 25تا واسه سسک پیشنهاد بده بند قرار دادش واسه برگشت به آرسنال کنسل میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

majid در 29/4/1392 | 14:26 گفت:


مگه نمیگید قیمت سوارز۴۰م.پونده و اگر هرتیمی این مبلغو بده لیورپول نمیتونه کاری کنه؟؟پس چرا لیورپول میگه ۵۵م.پوند؟؟؟

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

من یه جایی خوندم سوارز بنده ازادسازی نداره!!! واسه همینم راجرز داره اذیت میکنه البته اون جایی که من این مطلبو خوندم خیلی معتبر نبود به هر حال امیدوارم فقط یه شایعه ای بوده باشه چون واقعآ خریده سوارزو به فلینی هم ترجیح میدم

rasool در 29/4/1392 | 14:19 گفت:

مگه نمیگید قیمت سوارز۴۰م.پونده و اگر هرتیمی این مبلغو بده لیورپول نمیتونه کاری کنه؟؟پس چرا لیورپول میگه ۵۵م.پوند؟؟؟

tofigh در 29/4/1392 | 14:12 گفت:

میگم سایت چش بود؟

tofigh در 29/4/1392 | 14:00 گفت:

من عاشق بازیه برناردم ولی الان به دردمون نمیخوره ..الان سوارز گستاوو و یه دفاع وسط مطمئن..

jafar در 29/4/1392 | 13:59 گفت:

روزنامه‌ "سان" رقم فروش مهاجم اروگوئه‌اي ليورپول را 55 ميليون پوند اعلام کرد.

siamak در 29/4/1392 | 13:17 گفت:

فک کنم قبلا گفته بودن با بازیکن عوض نمیکنیم

امین در 29/4/1392 | 12:59 گفت:

اینم معجزه؟

سان:
آرسنال با ضربه ای دوگانه از طرف رئال مادرید مواجه شده است.آنها در نظر دارند هیگواین به اضافه ی 20 میلیون برای سوارز پرداخت کنند

Mobinho در 29/4/1392 | 12:58 گفت:

اینقدر اخبار ضد و نقیض هست که تا برای آرسنال بازی نکنن باور نمیکنم اومده باشن آرسنال

محمد مهدي نوروزي در 29/4/1392 | 12:42 گفت:

به جاي برنارد گوستاوو رو بگيريم خيلي بهتره

sepehr najafian در 29/4/1392 | 12:40 گفت:

يه سوارز ميخوايم يه هافبک دفاعي.همين

omid در 29/4/1392 | 12:28 گفت:

21ملیون خیلی زیاده برای برناردبااین پول میتونیم بازیکن خیلی بهتری بخریم.

saeid top در 29/4/1392 | 12:16 گفت:

ارسنال هیچ کدام از این ها رو نمیخره تا روز اخر که یه نفر از یه جای که هیچ کس فکرش رو نمکنه مخره.d:

masoud mahmudpur در 29/4/1392 | 12:14 گفت:

یعنی اگه سوارز بیاد خودمو دار میزنم

امین در 29/4/1392 | 12:07 گفت:

مثل اینکه آرسنال خوان ماتا رو میخواد

محسن عاشوری در 29/4/1392 | 12:02 گفت:

برنارد رو زیادم لازم نداریما
چه خبره این همه وینگ و هافبک هجومی

درضمن علی آقا همین الان یه سر به دیوار شخصیت بزن ،