خروج قطعى فلاينى از اورتون

نویسنده: عرفان

وبلاگ من
نویسنده: عرفان
روانى ارسنال و رئيس
کل بازدید: 5,437 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

خروج قطعى فلاينى از اورتون

Kevin ratcliffe اسطوره تيم اورتون در مصاحبه با talk sport تاكيد كرد خروج بينس و فلاينى در تابستان امسال امرى اجتناب نابذير است،،،، فشار براى ماندن اين دو در تيم اورتون زياد است ،،، و اين دو ستاره نيز تمايل دارند تا در تيم بزركترى فوتبالشان را ادامه بدهند........
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Morteza Bauer در 27/3/1392 | 16:06 گفت:

خداکنه فلاینی بیاد.کوشیلنی میمونه.اگه رونی نشد.هیگوان بهترین گزینس.

mohsen abbasi در 27/3/1392 | 14:46 گفت:

حمید پیرنیا:
یه جا خوندم تا آخر ماه کادر پزشکی باشگاه در مرخصی هستن و هر انتقالی که توافقاتشم حاصل بشه باز هم تا ماه جدید رسمی نمیشه . در مورد سانوگو هم به خاطر همین قضیه اعلام نشده همینطور اشلی ویلیامز .

__________________________________________________________________________________

یعنی ازون حرفاست ! مگه رئیس جمهور ایرانه که هر وقت دلش خواست بره مرخصی باشگاه صاحاب داره

محسن عاشوری در 27/3/1392 | 13:21 گفت:

وایییییییییییییییییی
امان از دست بارسا ..... کثافتای آشغال دست از سرمون برنمیدارن

تو این سالها انگار آرسنال تیم پایه و امیدشون بوده ، هرچی ما میسازیم اونا میبرن ... بخدااااااااااااااااا

یعععنی خاک تو سر کوشی اگه بره بارسا

sepehr najafian در 27/3/1392 | 12:19 گفت:

بينز نميره.فقط فلايني ميره

tofigh در 27/3/1392 | 11:45 گفت:

سران باشگاه بارسا با آرسنال وارد مذاکره شدن برای کوشیلنی..

ahmad behrozi در 27/3/1392 | 11:40 گفت:

تو فیسبوک الان خوندم قرارداد فلینی و هیگواین جمعا با 46 تا نهای شده و بزودی رسما اعلام میشه
راست و دروغش با خودش ولی اگه راست باشه چی میشه

ehsan zoola در 27/3/1392 | 11:28 گفت:

حمید پیرنیا:
یه جا خوندم تا آخر ماه کادر پزشکی باشگاه در مرخصی هستن و هر انتقالی که توافقاتشم حاصل بشه باز هم تا ماه جدید رسمی نمیشه . در مورد سانوگو هم به خاطر همین قضیه اعلام نشده همینطور اشلی ویلیامز .
______________________________

همینمون کم بود


حمید پیرنیا در 27/3/1392 | 11:27 گفت:

یه جا خوندم تا آخر ماه کادر پزشکی باشگاه در مرخصی هستن و هر انتقالی که توافقاتشم حاصل بشه باز هم تا ماه جدید رسمی نمیشه . در مورد سانوگو هم به خاطر همین قضیه اعلام نشده همینطور اشلی ویلیامز .

♥Arsenal♥ در 27/3/1392 | 11:26 گفت:

محسن عاشوری:
خوب فلاینی رو بگیرنو خلاص دیگه .. نمیدونم معطل چی هستن .. پدرمون دراومد والاااااااا

_______

واستادن تا یونایتد بخرش....!

محسن عاشوری در 27/3/1392 | 11:20 گفت:

خوب فلاینی رو بگیرنو خلاص دیگه .. نمیدونم معطل چی هستن .. پدرمون دراومد والاااااااا

ehsan zoola در 27/3/1392 | 11:14 گفت:

من نمیدونم این مدیرای آرسنال امسال ک میخان خرج کنن دیگه چرا اینقد لفتش میدن ؟

همه ی تیما خریداشون رو شروع کردن ولی مال ما هنوز در حد شایعس

عرفان در 27/3/1392 | 11:06 گفت:

مخلصيم على جان

علی در 27/3/1392 | 11:01 گفت:

خدا کنه بیاد
ممنون بابت پستت

محسن عاشوری در 27/3/1392 | 10:49 گفت:

میاد میاد

عرفان در 27/3/1392 | 10:43 گفت:

اكه فلاينى بياد زير دست رئيس تبديل ميشه به بهترين هافبك دنيا

nima در 27/3/1392 | 10:41 گفت:

کاش فلینی بیاد آرسنال!!!