شروعی توام با باخت

نویسنده: hossein

وبلاگ من
نویسنده: hossein
qom
کل بازدید: 1,311 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

شروعی توام با باخت

دیروز که بازیو نگاه میکردم اصلا انتظار چنین بازی بی برنامه ای رو نداشتم هیچ کدوم از بازیکنا نمیدونستن چکار دارن میکنن .توی دفاعمون که حسابی داغونه خدای سوتی (کوشینلی) که رو دوتا گل اول مقصر صددرصد بود اصلا ونگر چرا همش بازیکن فرانسوی کلاس پایین مثل کوشینلی.دیابی.کوکویین.سانیا.رو برای چی واسه تیمی بزرگ مثل آرسنال گرفته.تنها دلیلی که میتونه داشته باشه اینه که نون شب هموطناشو جور کنه.ادعا میکنه که ما قدرت خرید هر بازیکنیو داریم پس کو؟ فقط قمپز در میکنه نه امسال هر ساله.این بازی ای که من دیروز دیدم احتمال اینکه تو لیگ برتر بمونیم خیلی کمه. در ضمن ما باید 2 دفاع وسط بخریم یکیشو بزاریم جای کوشینلی بعدش کوشینلیو بفروشیم بره گور باباش یکیم ذخیره باشه.تا مصدومیت آرتتا ورمایلنو بزاریم هافبک دفاعی .چون که دیروز رمزی توی پست هافبک دفاعی کاری نتونست بکنه اصلا پستش نبود.در کل ارنج تیمیمون خیلی افتضاح بودبه امید روزهای خوش دیگر به مانند 8-9 سال پیش (.قهرمانی تیم افسانه ایمان.)
2004تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Enrique در 27/5/1392 | 18:09 گفت:

یه تبرییییییییییییک میگم به تموم هواداران "محبوب قبلهای" کاربران محترم آرسنال.آی آر ، یا همون :

"کوشیلنی" ، "کوش" ، "جان تری آرسنال" ، "محبوب قلبها" ، " ناجی آرسنال " ، "سوپر من دوران" و .............

حالا بازم بیاید ازش دفاع کنید !!!

من که جای شما خجالت میکشم !!!!

یادتون رفته این همون پدرسگ لایی خوره ؟؟؟ گل به خودیاشو یادتون رفته ؟؟؟ اندازه یه مهاجم تراز اول به خودمون گل زده

بی شعور !!! ولی بازم محبوب قلبهاس !!!

از همون فصل قبل تا همین الان من داد زدم که آقا ما مدافع نداریم. هر 4 تاشون فاجعه ان و خدای سوتی و لایی خوردن

حتی فرما !!! ولی دوستان گل من فرمایش میکردن که ما "کوش" رو داریم (محبوب قلبها رو عرض میکنم) ، کاپتان "فرما" رو

داریم ، "مرته" رو داریم (خداوندگار لایی خوری و جا موندن از مهاجما) و ......

بفرمایید : اینم از مدافعاتون !!! همگی ریدن !!!!

من بارها گفتم که ونگرو مث خدا می پرستم ولی نمیدونم ونگر خجالت نمیکشه کاپیتانی آرسنالو داده به " مرته ساکر " ؟؟؟

و یا قبلش به " آرتتا" ؟؟؟

این فصلم به ....... رفتیم !!!

mostafa در 27/5/1392 | 15:31 گفت:

اخه چرا ما باید سطحمونو پایین بیاریمو بازیکنای دسته دو تیمهای سطح اولو بگیریم بعد بشینیم به امید قهرمانی؟ نمیخواد کونتراو رو بگیره بره یه دفاع بااستعداد خوب بگیره چرا سوارز؟ وقتی میدونستن لیورپول اونو بهمون نمیده چرا رو برنارد تاکید نکردن؟ شاخ نشدن یا یووتیچ

علیرضا در 27/5/1392 | 14:21 گفت:

روزیکچی خوب بود ولی 2 تا گل 100 درصدو نزد.کازورلا که رو گل دوم به شدت مقصر بود و توپو راحت لو داد.ژیرود خیلی جنگید به نظرم بهترین بازیکنمون بود.جنکینسون افتضاح
دیروز مصاحبه ونگرو میخوندم گفته بود هوادارا بازیکن جدید میخوان ولی وقتی ازشون میخوام معرفی کنن هیچی نمیگن
من میگم بش:
چرا سزارو نمیخریم؟قیمتش که بد نیست یخرده گرونه ولی جزئ سه دروازه بان برتر دنیاست.اشلی ویلیامزم که منتظره بش پیشنهاد بدیم.گوستاوو رو چرا نخریدیم؟هیگواین؟سوارز
فلینیم که اصلا بش پیشنهاد ندادیم
یووتیچ یادتونه
کونترائو الان میخواد بیاد لیگ برتر آخرم میره چلسی
بازیکن زیاده ولی پیشنهاد پایین میدن اونام میرن جاهای دیگه.به نظر من اگه امسال 30 میلیون الکی و اضافه تر از ارزش بازیکن پول بدیم راه دوری نمیره چون از سال بعد بازیکنای خوب به تیممون سرازیر میشن
الانم که یه لشکر مصدوم داریم امیدوارم چندتا بازیکن خوب جذب کنیم پس همون بهتر که باختیم
زنده باد آرسنال

محسن عاشوری در 27/5/1392 | 12:32 گفت:

من هنوزم میگم باید فرمالن رو بذاره هافبک دفاعی .. (حتی یه بلاگ هم دراین باره نوشتم)

چراکه معتقدم وقتی سه بازیکن پاسر و بازیساز داری دیگه نیازی نیست هافبک دفاعی هم بیاد تو کارای عمقی و تغذیه ای شرکت کنه ..
همینکه درگیری و جنگنده باشه و جلوی دفاع رو پوشش بده و پاس هاش رو سالم برسونه به هافبک های مرکزی و هجومی کافیه ،، مثل خاوی مارتینز بایرن "

پس فرمالن راحت میتونه تو این پست بازی کنه
کاری که سابق در آژاکس انجام میداده ..

Ares در 27/5/1392 | 12:01 گفت:

میلاد زنگنه:
علی درست میگه
روسیچکی عاااااالی بود
کازورلا,والکات, افتضاح بودن
چمبرلینم خوب بود که آقای آرسن تعویضش کرد
----------------------------------------------------------------------
مرض نداشت که تعویضش کنه
چمبرلین برای دو تا سه هفته مصدوم شد متاسفانه

siamak در 27/5/1392 | 11:50 گفت:

الان اگه ونگرم بکشین هیچی درست نمیشه بعدش ما اینجاییم صدامون به هیچ جا نمیرسه به هیچ جا
دیگه چرا دعوا میکنین باهم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
درسته همه داغونن و روانی شدن منم خودم اینم ولی چیکار کنیم؟؟؟؟؟؟
بنظرم بهترین راه صبر کردنه تا آخر بازار نقل و انتقالات که ببینیم چی میشه
بعدشم با یه گل بهار نمیشه اگه قرار بود با یه باخت بریم دسته 2 الان باید لیگ دسته10 بودیم. اوضاع تیم خرابه ولی ونگر نشون داده میتونه جمع کنه اوضاعو
الان ما حداقل 4یا5 تا خرید میخوایم نه بازیکن چرتو پرت
الان کوئنترائو میخواد از رئال بره چرا ما نگیریمش؟؟؟؟؟؟؟؟:-؟؟
آردا توران هم گفتن به لیورپول یا آرسنال میره یه پیشنهاد رسمی میخواد
مارتینز هست
نانی میشه حتی اورد
رونی
یه پیشنهاد 50 تایی هم به سوارز میشه داد برای اخرین بار
ویلیامز رو نهایی بکنن دیگه

هلموت در 27/5/1392 | 11:45 گفت:

علی درست میگه
روسیچکی عاااااالی بود
کازورلا,والکات, افتضاح بودن
چمبرلینم خوب بود که آقای آرسن تعویضش کرد

javad در 27/5/1392 | 11:07 گفت:

اگه قمپز در کرد توام براش لوغوز بیا تا بره توی آمپاس

siamak در 27/5/1392 | 10:57 گفت:

تنها راه صبر کردنه تا آخر بازار نقل و انتقالات
منم مث ناراحتم ولی فک نکنم کاری از ما بر بیاد
امیدوارم جلو فنرباغچه جوری نبازیم که قابل برگشت نباشه تو امارات
خـــــــــــــــــــــــدا

reza در 27/5/1392 | 10:28 گفت:

ali:
تنها کسی که دیروز دریبل میزد و خلاقیت داشت روسیچکی بود.


-------------------------------------------

علی دلت خوش ها!دریبل چیه تیمه داره میره دسته دو جدول و ببین

علی افرایی در 27/5/1392 | 10:24 گفت:

تنها کسی که دیروز دریبل میزد و خلاقیت داشت روسیچکی بود.