یاور همیشه مومن

نویسنده: محمد دوردی

وبلاگ من
نویسنده: محمد دوردی
سلام. یه دوست آرسنالی دارم. به شدت طرفدار آرسناله.قبلنا بهش می گفتم این موضوعو به بقیه نگه. طرفدار تیم های ترکیه ای هستم و همچنین تیم هایی که روی کاغذ ضعیف ترن و صد البته آرسنال.
کل بازدید: 33,092 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

یاور همیشه مومن

چقدر "داریوش" میچسبهآهنگ "یاور همیشه مومن"آرسن ونگر!درکت میکنم که دوست داری هنوزم پاک بمونیانقدر دوست داری که گاهی اوقات کارهایی میکنی که میشه
گفت انگار داری لج میکنیولی از آخرین قهرمانیو پاک ترین قهرمانی کل تاریخ فوتبال جهان در ذهن فوتبالی من10 سال میگذرهلعنت به اون روزی کهتو خبر ورزشی خوندمکه یکی به نام آبراموویچ چلسی رو خرید! از کجا اومد؟
این کیه؟ تابستون همون فصلی که آرسنال بدون شکست قهرمان شد اینو شنیدمفهمیدم که فوتبال هم شده پول و دیگه علت اصلی محبوبیت فوتبال که 

نداشتن امتیاز پول

و اختلافات رنگی و.... نیست هم 

کم کم داره از بین میرهاز اون موقع به بعد بود که سیل سرمایه گذاری در فوتبال
زیاد شددوستان من برگه پیش بینی آرسنال اون فصل، خیالشون از
بازیهای آرسنال راحت بودالان دارم میفهمم که پول قبل تر از اینها هم بوده ولی  از اونموقع مشید به ونگر گفت:"آخرین فاتح پاک"مردی که هنوزم پاک و صادقهولی فوتبال دیگه چیزایی مثل وفاداری و برتری صرفا به خاطر توانایی فنی و....رو نخواهد دید هرگزیاور همیشه مومن:دوست ندارم این روزت رو ببینمجان من یکمی کثیف باشالان همه کثیفناگه یه وقتی خواستی بریاشکال نداره که به خاطره دل ما هم کمی کثیف بشی؟اصلا به خاطر دل خودت؟نمیشه یه روز نتیجه زحمات خودت رو ببینی؟ 

خداییش ما حالمون بد شد که یکی با بازیهای کسل کننده اش

و با بهترین تیم و بهترین بازیکنان

بازم میاد دفاع میکنه، اتوبوس پارک میکنه

بهت تیکه بندازه. کمی اگه کثیف باشی به نظر من یکی اشکال نداره

میتونیم بگیم رنگ لباسش کرم رنگه

یا بگیم لباسش پاک بود اما وقتی

داشت از کنار خیابون رد میشد یه اتوبوس گل و کثیفیش رو پاشید روش......

و الانم داره میره عوضش کنه...اون موقع میتونی راحت با کاپشنت که زیپشم بازهزیر بارون لندن به سمت کانال مانش بری....اونموقعس شدید آهنگ "چشم من" داریوش میچسبهو ما میتونیم بگیم که طرفدار تیمی بودیم که مربی اش
پاکترین مربی دنیا بود و قهرمانی اش پاک ترین قهرمانی

اگه این اواخر کثیف شد...

 اوایل پاک بود  شما کثیفش کردید

با اتوبوسهاتون

با نفتتون

با پرچم ها و سوت هاتون

با ساقهاتونو استوکهای میخ دارتون

به امید"آخرین فاتح پاک"

که البته شاید اشتباهاتی هم داشته باشه

مثل تمام فاتح های دیگه

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

حسن ویلشر در 12/12/1392 | 15:31 گفت:

انریکه...

Ali در 11/12/1392 | 14:16 گفت:

حاضرم صد سال جام نگیریم تا دوباره شعارboring-boring رو از تماشاگرا نشنوم.

Enrique در 11/12/1392 | 11:57 گفت:

داش شهرام (توپچی جنوب) و حسن_ویلشر میتونن شهادت بدن که بعد هر باختی که دادیم اینو براشون فرستادم :


قصــــــه ی گذشـــــته های خــــــوب مــن خیلی زود مثل یه خواب تـــموم شــدن

حــــــالا باید ســـــر رو زانـــــوم بـــــذارم تا قیــــــــامت اشک حسرت ببــــــارم

دل هیشـــــکی مـــثل من غـــــــم نـــــداره مثـــــل مــن غــــربت و مـاتم نــــداره

حــــــالا کـــــه گـــــریــــه دوای دردمـــــه چـرا چشمام اشکــــشو کــــــم مــــیاره

Enrique در 11/12/1392 | 11:57 گفت:

داش شهرام (توپچی جنوب) و حسن_ویلشر میتونن شهادت بدن که بعد هر باختی که دادیم اینو براشون فرستادم :


قصــــــه ی گذشـــــته های خــــــوب مــن خیلی زود مثل یه خواب تـــموم شــدن

حــــــالا باید ســـــر رو زانـــــوم بـــــذارم تا قیــــــــامت اشک حسرت ببــــــارم

دل هیشـــــکی مـــثل من غـــــــم نـــــداره مثـــــل مــن غــــربت و مـاتم نــــداره

حــــــالا کـــــه گـــــریــــه دوای دردمـــــه چـرا چشمام اشکــــشو کــــــم مــــیاره

محسن عاشوری در 11/12/1392 | 11:55 گفت:

ما بخاطر 15 میلیون امسال سوارز و کابای و دراکسلر رو از دست دادیم..
باید پول بیشتری برای خریدشون خرج میکردیم

سوارز 40 + (2)
کابای 12 + (6)
دراکسلر 30 + (7)

بخاطر 2 میلیون بیشتر سوارز رو ازدست دادیم ..

zahed در 11/12/1392 | 09:31 گفت:

داداش داریوش ( همه چرا این روزا داریوش زده شدن ؟) تو یکی از اهنگاش میگه یک " فاجعه ساده "!!!
اونو چی شنیدی ؟!! همه چی تو این چند ساله همه چی برای ما اینطوری بوده ! خیلی راحت از جلوی اشتباهات ویرانگر رد میشیم !! خییییییلیییی راحت !!!!!

امیر صفای نیکو در 11/12/1392 | 09:16 گفت:

جمع کن بابا.این چه پستیه؟ونگر پاک!!!آخه نمیدونم چرا داره اینهمه دستاوردی رو که به سختی بدست آورده به این راحتی از دست میده...اینهمه جام گرفت و اینهمه به باشگاه کلاس جهانی داد و از لحاظ مالی جزو 10 باشگاه برتر جهان کرد ولی از اونور نمیفهمه که اینهمه پیروزی کسب کرده ابزار خوب(بازیکن درجه 1)داشته...خو نفهم 4 تا بازیکن درجه 1 بگیر ضعف های تیمو پوشش بده که اینطوری 4 امتیاز از چلسی عقب نیافتیم...از آخر این فصل من میدونم پنجم میشیم.هم لیورپول آدم شده و هم ما از اونور مفت امتیاز از دست میدیم...بایرن هم توی بازی برگشت چنان سوراخمون بکنه که ونگر همین وسط کار بزاره بره که جا برای واکنش نشون دادن توی بازی بعدی نباشه...

رضا در 11/12/1392 | 07:21 گفت:

نقل قول : پاک ماک رو ول کن ...اگه دو هفته دیگه تو بازی رو در رو در مقابل تاتنهام ببازیم خطر 5ام شدن تهدیدمون میکنه!!!!!!!!!!!
باورم نمیشه........

در کل مطلبت خیلی زیبا بود.........مرسی


پاسخ شما : پسر اگه 5ام بشیم خودمو دار میزنم

mahdi در 11/12/1392 | 02:18 گفت:

سیتی و چلسی که کثیفن شکی نیست .
اما منچستر درسته که کثیف نیست ولی بازیکناشم کثیف نیستن چون به خاطر فرگی هرکاری می کردن و هر بازیکنی که به منچستر میومد دیگه چی میشد که تیمشو ترک کنه ولی بازیکنای ونگر وما چی که همه برای پول و جام تیمو ترک کردن ( مثل نصری ، کلیچی ، ون پرسی و .... ) در صورتی که آوردن جام با تیمی که توش رشد کردن حتی با پول کم خیلی لذت بخش تره !!!!!!

محمد دوردی در 11/12/1392 | 01:43 گفت:

علت این که اینطور هستیم
منظور همون نتایج تیمه

محمد دوردی در 11/12/1392 | 01:42 گفت:

داداش من خودم منتقد درجه یک ونگرم
میتونید مطالب
"طرفدار"
"به یک قربانی نیاز داریم"
رو بخونید که همونجا ها هم علت این که اینطوری هستیم رو ذکر کردم
کامنتهای منم بخونید
ولی دلیل نمیشه گشته مرده ونگر باشم
اگه کسی رو دوست داری
باید اشتباهات و لجبازی هاش ر وهم قبول کنی

آرین در 11/12/1392 | 01:01 گفت:

یعنی این چند سالی که منچستر پشت هم قهرمان میشد همش ناپاک بود؟
یعنی دو سال پیش که عنچستر اونجوری مارو گل بارون کرد و همون سال هم قهرمان شد برتری فنی نسبت به سایر تیم ها نداشت؟! دیگه 8 تا گلو چی باید بهش گفت!! این حرفا نیست.حالا باز درمورد سیتی و چلسی صدق میکنه
ولی عشق است داریــوش کلا

مهدی در 11/12/1392 | 00:59 گفت:

زیبا بود ولی اصلا موافق نیستم

یعنی جز ما همه تیمهایی که جام میارن کثیفن؟

چلسی و السیتی کثیف اصلا.... قبول

منچستر هم کثیفه؟
نه.... مشکل از جای دیگه س دادا

ahmadreza در 11/12/1392 | 00:51 گفت:

عالی بود

میعاد در 11/12/1392 | 00:49 گفت:

پاک ماک رو ول کن ...اگه دو هفته دیگه تو بازی رو در رو در مقابل تاتنهام ببازیم خطر 5ام شدن تهدیدمون میکنه!!!!!!!!!!!
باورم نمیشه........

در کل مطلبت خیلی زیبا بود.........مرسی