فرناندو تورس

نویسنده: majid

وبلاگ من
نویسنده: majid
من یه آرسنالی با تعصبم از سال 97 طرفدارشم.... کارشناسی مهندسی مکانیک فعلن مشغول تحصیلم
کل بازدید: 16,734 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

فرناندو تورس

آرسنال خواهان خريد فرناندو تورس از چلسي شد


باشگاه آرسنال با ارائه پيشنهادي خواهان جذب مهاجم ملي پوش اسپانيايي از تيم فوتبال چلسي شد.


روزنامه ديلي ميرر نوشت مسئولان آرسنال پيشنهاد خود را براي خريد فرناندو تورس به چلسي ارائه کرده اند.

آرسن ونگر سرمربي آرسنال براي تقويت خط حمله تيمش در فصل آينده علاوه بر تمايل براي خريد آقاي گل جام کنفدراسيون ها مي خواهد گونسالو ايگوآين مهاجم آرژانتيني رئال مادريد را به خدمت بگيرد.

ديلي ميرر نوشت ژوزه مورينيو سرمربي جديد چلسي براي فصل آينده تنها اجازه فروش اسکار برزيلي ، پتر چک ، اشلي کول ، فرانک لمپارد و ادن آزار بلژيکي را نمي دهد و براي خريد ساير بازيکنان تيم مي توان با باشگاه چلسي وارد مذاکره شد.

مورينيو قبلا به تورس گفته بود در پايان جام کنفدراسيون ها ، وضعيت تورس را مشخص خواهد کرد.

اين روزنامه از احتمال جدايي خوآن ماتاي اسپانيا و داويد لوئيش برزيلي در تابستان خبر داد.

به نظرم خعلی خوبه اگه بیاد صد در صد ونگر اینو درستش میکنه خدا کنه بیاد ...تورس از همین بازیکنایی که اگه تو اوج باشه یه تنه نتیجه عوض میکنه ولی هیگواین با همه خوبیاش این قابلیتو نداره ...

www.varzesh3.com


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ناصر در 10/4/1392 | 23:43 گفت:

به شخصه شاماخ رو بهش ترجیح میدم

محمد مهدی در 10/4/1392 | 23:38 گفت:

♥Arsenal♥:

قول میدم موضعم رو نسبت به ورما عوض کنم شما اینو بیارید
__________________________

مگه هنوز نکردی؟؟؟ زود بکن.

منم کلا با هرچی مو قشنگه موافقم

علیرضا در 10/4/1392 | 20:28 گفت:

نه!!!ژیرو از این بهتره

علیرضا در 10/4/1392 | 19:11 گفت:

مگه قرار نبود بچه ها از سایتای فارسی زبان چیزی کپی نکنیم؟

rasool در 10/4/1392 | 18:55 گفت:

اشغال تر از این نبود؟ مفتش گرونه.استوک هیگواین هم نمیشه... البته هیگواینم استوک رونی نمیشه

♥Arsenal♥ در 10/4/1392 | 18:52 گفت:

محسن عاشوری:
ای کاش داوید لوئیز رو که عشقمه میاوردیم

خیلی خوبه داوید لوئیز .. واقعا دوسش دارم

_________________________________________


اهل بوشهر بودی دیگه ؟؟؟

دمت گرم داداش خودمی )

برزیلی ، آرسنالی و به طرز وحشتناک دیوانه ی لویییز

از دیروز تا الان 20 بار صحنه ی بیرون کشیدن توپ رو خط رو دارم میبینم تو گوشیم پر از پشت 18 های مردکه + شوتش به فولهام

♥Arsenal♥ در 10/4/1392 | 18:51 گفت:

اين روزنامه از احتمال جدايي خوآن ماتاي اسپانيا و داويد لوئيش برزيلي در تابستان خبر دا

_______


داوید لویز رو بگیریم به ولله میتونیم 20 ملیون میدیم میاریمش دیگه این چه کاریه میکنیم.........

لوییز کنار کوشلنی یا مربتساکر و یا ورما منفجر میکنن

قول میدم موضعم رو نسبت به ورما عوض کنم شما اینو بیارید

arman در 10/4/1392 | 18:46 گفت:

فوتبالش سه چهار ساله که تمامه

Milan در 10/4/1392 | 17:01 گفت:

دوسش دارم سبکه فوتبالش هم به آرسنال می خوره

محمد مهدي نوروزي در 10/4/1392 | 15:35 گفت:

با تورس و لوییز موافقم

مهدی باقری در 10/4/1392 | 15:22 گفت:

ارزوی مدافعان و دروازه بانانه

محسن عاشوری در 10/4/1392 | 15:14 گفت:

ای کاش داوید لوئیز رو که عشقمه میاوردیم

خیلی خوبه داوید لوئیز .. واقعا دوسش دارم