توپچی های ملی پوش

نویسنده: majid

وبلاگ من
نویسنده: majid
من یه آرسنالی با تعصبم از سال 97 طرفدارشم.... کارشناسی مهندسی مکانیک فعلن مشغول تحصیلم
کل بازدید: 16,732 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

توپچی های ملی پوش

بنابر اعلام سایت رسمی آرسنال 13 توپچی در قالب 8 تیم ملی در فیفا دی به میدان رفتند...
نتایج بدست آمده عبارتند از:

فرانسه  4-2 بلاروس (ژیرو و کوشینلی و سانیا فیکس بازی کردن)

آلمان 3-0 جزایر فارو ( اوزیل و مرته ساکر کامل بازی کردن هر دوتاشونم گل زدن ,اوزیل پنالتی زد)

ولز 0-3 صربستان (رمسی 90 دقیقه کاپیتان ولز بود)

سن مارینو 1-5 لهستان (ژسنی و فابیانسکی جفتشون ذخیره بودن)

اوکراین 0-0 انگلیس (والکات 87 دقیقه و جکی 68 دقیقه بازی کردن)
 
جمهوری چک 1-2 ایتالیا (روزیسکی دقیقه 38 بخاطر مصدومیت تعویض شد ,کاپیتان بود)

کمپبل تو لیست کاستاریکا برا بازی با جاماییکا بود نمیدونم بازی کرده یا نه البته بازی 1-1 شد و کاستاریکا مسافر برزیل شد.
 
دیروز تیم زیر 21 سال فرانسه با بلاروس بازی داشت که 2-1 برد ولی خبری از سانوگو نبود!!!!!!؟؟؟؟؟؟
-تو بازیای دیشب چیزی که خعلی جالب بود دو تا گلی بود که هوگو یوریس خورد در حد لالیگا سوتی داد اونایی که دیدن میدونن چی میگم  همون یوریسی که تو بازی با آرسنال بهترین بازیکن میدان شد,ژیرو ام که یه پاس  خوب به ریبری داد ریبری پنالتی گرفت
البته تو این بازیا یه سری از بازیکنامون مصدوم شدن (این بازیکنای آرسنال آدمو یاد لیگ ایران میندازن تا تقی به توقی میخوره مصدوم میشن باو ملت به بدنسازیم اعتقاد دارن !!!!!!!!)
روسیچکی و والکات و آرون رمزی مصدوم شدن البته میگن مصدومیتشون جدی نیست
 
رمزی:والکات:
اینم از توییت مسوت اوزیل بعد بازی با جزایر فارو :

زوج آرسنالی -آلمانی (جای پودولسکی خالی بود تا تشکیل مثلث بدن)
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Abdollah Gohari در 20/6/1392 | 16:25 گفت:

لذت بردم . ممنون عزیز

محمد در 20/6/1392 | 14:26 گفت:

من موندم این فن پرسی از روزی که رفته منچستر دریغ از یه مصدومیت جزیی
لامصب همیشه هم داره حدود نود دقیقه بازی میکنه
چه واسه منچستر چه واسه هلند
ولی همچنان من امیدوارم (واس بازی با کریستال پالاس)
.
.

sepehr najafian در 20/6/1392 | 14:00 گفت:

ولز کلا 3 تا بازیکن درست حسابی داره.
بیل رمزی ویلیامز.بقیه مفت نمیارزند.

توپچی جنوب در 20/6/1392 | 13:41 گفت:

Mrc majid Jan

سید حسین در 20/6/1392 | 13:16 گفت:

کونتراءو مارسلو رونالدو ایسکو هم برا رءال مصدوم شدن ...تبیعیه...دادا

Morteza Bauer در 20/6/1392 | 13:03 گفت:

این بازیهای ملی هم براماشده دردسر.خداکنه هیچکدوم مصدومیتشون جدی نباشه

محسن عاشوری در 20/6/1392 | 13:02 گفت:

احسنت .. پست جمع و جوری بود
سعی کن همیشه بعد از بازیهای ملی بازیکنای آرسنال ، یه پستی مثل همین بذاری و درمورد بازیشون توضیحی مختصر بدی

امیر صفای نیکو در 20/6/1392 | 12:37 گفت:

آقا مرحبا...واقعا خسته نباشی...خیلی زحمت کشیدی...لایک....

ahmad behrozi در 20/6/1392 | 12:34 گفت:

خدایا چقدر این روسیچکی بد شانسه

محسن عاشوری در 20/6/1392 | 12:22 گفت:

Reza:
پس دروازبان اول لهستان کیه.
--------------------------------------
بعد از اون پنالتی که ژسنی تو یورو 2012 داد .. از اون موقع تا حالا " مایسلاو تیتون" دروازه بان فیکس لهستانه
تو همون بازی ژسنی پنالتی داد و اخراج شد ،، بعدش تیتون اومد پنالتی رو گرفت ..
(( البته آنچنان که بایدوشاید درحد ژسنی و فابیانسکی نیست .. ولی خوب چیکارش کنیم فیکسه دیگه ))

majid در 20/6/1392 | 11:18 گفت:


...

Reza در 20/6/1392 | 11:16 گفت:

پس دروازبان اول لهستان کیه.

علی قاسمی در 20/6/1392 | 10:58 گفت:

این روسیچکی بازم مصدوم شد؟؟؟
خبری ازش دارید ؟؟
خیلی بده تازه داشت تو اوج میرفت

هر کس خبر داره بگه در مورد روسیچکی