اخبار آرسنال

نویسنده: محمد شرفی

وبلاگ من
نویسنده: محمد شرفی
ارسنال = زندگی.
کل بازدید: 10,499 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

اخبار آرسنال


_لوکاس پودولسکی به هیگواین خوش آمد گفت.


_آرسنال به دنبال سوارز.


_آرسنال پس از قرض دادن کوکلین به فرایبورگ دنبال متیاس گینتر هست.


_پیشنهاد 20 تایی آرسنال برای رونی.


_مارچتی دروازه بان لاتزیو به آرسنال لینک شد.


_آغاز تمرینات...


_دیدار پولدی و لویس همیلتون .


_گونزالو هیگواین با 23 تا به آرسنال پیوست.


_آرسنال  لیورپول  ومرغ ها به دنبال وینگر بارسا آفلای (آشغاله)


_آرسنال خواهان کاپو.


_مذاکرات آرسنال ومالاگا  که بنتنر میخواد.


_شاماخ به خروج از آرسنال فک می کنه.(خدارو شکر)


_آرسنالی ها معتقدند رونی میتواند مانند هانری شود؟؟؟!!!


_پیشنهاد 17 تایی آرسنال به فلینی.


_مانونه با 2 تا به ساندرلند رفت.


_آرسنال وسیتی و 4030 دراکس ومیخوان.(چه حالی میده بیاد آرسنال)


 


بیشترم بود حال نداشتم بنویسم.

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

M o o r I در 17/4/1392 | 12:36 گفت:

رد پیشنهاد 30 میلیون پاوندی آرسنال برای سوارز از سوی لیورپول ( منبع BBC )

http://uploadtak.com/images/q9849_10660_62824468053416.jpg

مهدی در 17/4/1392 | 12:24 گفت:

بچه ها اههههه موج بد نیست من که میدونم الان خیلیاتون عن چسترید چون اینا دارن میان بعضیا اتیش میگیرن

ehsan zoola در 16/4/1392 | 23:00 گفت:

اخبار ک نبود شایعات بود دیگه نه!؟

سالار لاری در 16/4/1392 | 22:00 گفت:

رونی + فلینی = قهرمانی
تو خواب هم نمیدیدم بهمون لینک بشن

محمدرضا در 16/4/1392 | 20:58 گفت:

من کلی گفتم سایت چرتیه

masoud mahmudpur در 16/4/1392 | 20:49 گفت:

محمدرضا چرت نمیگه.بلژِک واقعا قویه

محمدرضا در 16/4/1392 | 20:30 گفت:

بچه ها امروز ی مقاله تو طرفداری میخوندم چ تیمی داره این بلژیک بخت ششم قهرمانیه از نظر طرفداری میدونم چرت میگه ولی بازیکناش همه جوون و ستاره

محمدرضا در 16/4/1392 | 20:30 گفت:

بچه ها امروز ی مقاله تو طرفداری میخوندم چ تیمی داره این بلژیک بخت ششم قهرمانیه از نظر طرفداری میدونم چرت میگه ولی بازیکناش همه جوون و ستاره

محمدرضا در 16/4/1392 | 20:30 گفت:

بچه ها امروز ی مقاله تو طرفداری میخوندم چ تیمی داره این بلژیک بخت ششم قهرمانیه از نظر طرفداری میدونم چرت میگه ولی بازیکناش همه جوون و ستاره

مهدی در 16/4/1392 | 18:04 گفت:

تبریک گونزالو توپچی شد فاکس اسپرت هم زد

پولدی هم گفت از اومدن هیگواین خوشحال شدم

همه خبر ها عالی بود فقط اگه رونی و فلینی و سزار بیاد چی میشه

masoud mahmudpur در 16/4/1392 | 17:27 گفت:

مرسی.رمزی نباید بره تازه داره آدم میشه

ahmad behrozi در 16/4/1392 | 17:21 گفت:

یه جا خوندم پیشنهاد 17 تای واسه فلینی + رمسیه نمی دونم راسته یا دروغ ولی به نظر من پیشنهاد خوبیه

محمد علی در 16/4/1392 | 16:55 گفت:

tnx....