بهترین تیم تاریخ آرسنال

نویسنده: .............

وبلاگ من
نویسنده: .............
.................
کل بازدید: 3,623 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

بهترین تیم تاریخ آرسنال


سلام به همگی .

با تشکر و معذرت ، این تیم مورد علاقه ی من هست توو کل تاریخ آرسنال .
یادمه تو تموم این سالها فقط یه تیم رو دوست داشتم .... آرسنال .


و تووی کل این تغییراتی که آرسنال داشته ، فقط یه ترکیب رو دوست داشتم .


اون ترکیب :


یادمه آرسنال خیلی شاخ بود با تیری هانری و دنیس بزرگ و .سیمن و پت ویرا و ...


اما من فقط یه ترکیب رو دوست داشتم.


اون تیمی که آلمونیا (اگرچه گلهای بدی میخورد و ضعیف بود) و گالاس بود و حبیب کولو توره  ، سندروس و ابوئه کبیر و کلیشی و فابرگاس و فلامینی و هلب و تئی والکات و آدبایور و فن پرسی و . . .


واقعا بهترین تیمی بود که تووی عمرم دیده بودم..... یادمه همیشه تا دقیقه ی 90 استرس داشتم ... همیشه آرسنالیهای اون ترکیب فقط به یه چیز فکر میکردن (بدون ترس و با فکر کامل و اعتماد به نفس 100% )...یادمه چندتا بازی 2-0 یا 3-0 عقب میافتادن ولی کمترین درصد خطا رو داشتن ، توپ رو تا جلوی دروازه میبردن ولی به خاطر پاسکاری های کوتاه گل نمیشد ولی دقیقه آخرش بازی رو میبردن ... اعصاب آدم از این پاسکاری ها و اعتماد بنفسی که کاذب بنظر می اومد به هم میریخت ولی واقعا یک بودیم تو آون فصلها ...


بنظر من قهرمانی با بازیکنای اون ترکیب خیلی بیشتر حال میداد تا با تیری هانری و . . . .


تنها ترکیبی بود که یادمه کل 90 دقیقه پای تلویزیون بودم و استرس داشتم ولی لذت میبردم ..... عالییییییییییییی بود ....واقعا عالی بود .


یادمه توی چمپنز لیگ نیمه نهایی با لیورپول بازی داشتیم و تا دقیقه 90 صعود کرده بودیم ولی کولو توره خطا کرد و بابل پنالتی گرفت .


واقعا اون ترکیب که هلب و فلامینی ،آدبایود ،تئو ، ابوئه ، کلیشی، دیابی و فابرگاس شاداب رو داشتیم  از کل بارسلونای تاریخ بهتر بود ....واقعن تک بودن توو دنیا.


واقعیت جام نبردن ولی عالییییییییییییی بودن ... عالییییی.


تو این چند فصل فقط چندتا بازی مثله بازیه اون ترکیب دیدم (بازی مقابل میلان - پارسال - برگشت چمپنز لیگ که 3-0 بردیم )...


یادش بخیر .... کاش دوباره میشد .


چه ترکیبی بود واقعا ...... ولی خوب ... آرسنال همیشه آرسناله .


 


مرسی ..... خدا به همراتون .

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محسن عاشوری در 6/4/1392 | 09:29 گفت:

میگن بهترین تیم آرسنال مربوط میشه به دهه 30 ،، منظورم 1930 هستش ..
که اینقد قوی بوده که حتی الان از اون آرسنال به عنوان یکی از 3 تیمی یاد میشه که جز بهترین تیمهای تاریخ فوتبال هستن ..

اون 3 تیمی که نامزد هستن اینان :
1- آرسنال دهه 30 2- تیم ملی هلند در زمان فان باستن و رایکارد و رود گولید 3 - بارسلونای این سالها ( تیکی تاکا )

عناوین آرسنال توی دهه 30 :
قهرمانی لیگ در سالهای (۳۱−۱۹۳۰) و (۳۳−۱۹۳۲) و (۳۴−۱۹۳۳) و (۳۵−۱۹۳۴) و (۳۸−۱۹۳۷)
قهرمانی جام حذفی در سالهای (1930) و (۳۶-۱۹۳۵)

جالبه بدونید که اون موقع یعنی دهه 30 ، لیگ قهرمانان در کار نبوده وگرنه همش رو خودمون میبردیم

محمدرضا در 5/4/1392 | 21:40 گفت:

خوب یادمه کولوتوره خاک بر سر چ پنالتی داد اصلا خطر نداشت برامون .خاک بر سرش
اقا داغ دلم تازه شد
چی بگم بهت............

Rezvan Geran در 5/4/1392 | 21:04 گفت:

آخه شماها چه جوری برگکمپو نمیذارین تو ترکیب!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

محمد مهدي نوروزي در 5/4/1392 | 20:59 گفت:

شسني ابوئه توره كمپل ون برونخورست ويرا(كجايي تو؟؟) جك ارون پيرس پولدي عشقم تي تي انري

بدون تعصب بود

Rezvan Geran در 5/4/1392 | 20:45 گفت:

سیمن......ابوئه..آدامز..کولوتوره..اشلی کول.......ویه را..لیونبرگ..پیرس..جک..........دنیسسسسسسسس....تی تی

میثم محمودی در 5/4/1392 | 20:14 گفت:

بهترین تیم تیم سال 2005 الی 2006 بود که اگر لمن رو اخراج نمیکردن اولین قهرمانی اروپا رو میاوردیم

علیرضا در 5/4/1392 | 20:00 گفت:

بهترین تیم از نظر من:
بازیکنایی که بازیاشونو دیدم
سیمن

اشلی کول تونی آدامز(mr arsenal) سول کمپل ابوئهویرا فابرگاس

پیرس لیونگبرگ

هانری
ون پرسی

............. در 5/4/1392 | 19:56 گفت:

راستی یه چیزی یادم شد ... تووی اون فصلها ، آلمونیا بیشتر بازی های فصل رنگ مووهاشو با رنگ پیراهنی که میپوشید ست می کرد ...... واقعن خیلی جالب بود ... کلاسیک ترین تیم آرسنال بود .

amir در 5/4/1392 | 19:50 گفت:

سیمن

وینتربرن گالاس آدامز ابوئه


پیرس فابرگاس برگی

اورمارس هنری آنلکا

جای بعضیا اشتباه شد ولی مهم نیست پستتم عالی بوود