شایعات و چند مطلب جالب**آپدیت شد

نویسنده: mohsen

وبلاگ من
نویسنده: mohsen
عشق است آرسنال
کل بازدید: 36,990 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

شایعات و چند مطلب جالب**آپدیت شد

گزینه های آرسنال در صورت نیومدن سوارز:
1) جکسون مارتینز که در 39 بازی 34 گل زد.
2) کریستین بنتکه که در 39 بازی 23 گل زد.
3) میچو که در 43 بازی 22 گل زد.


شرط منچستر برای فروش رونی:
تیمی غیر انگلیسی 

این مدافع ۲۲ ساله در حاضر برای سانشاین استارز در لیگ برتر نیجریه بازی می کنه.
گادفردی اوبوآبونا از آرسن به خاطر این که برای او احترام قائل نشده ، انتقاد کرد و این مربی بزرگ را مورد نکوهش قرار داد.

مدافع ۲۲ ساله در حاضر برای سانشاین استارز درنیجریه بازی می‌کند. آرسنال از او خواستن تا چند روز آزمایشی تو تمرینات شرکت کنه تا در صورت جلب رضایت‌شان این بازیکن را به خدمت بگیرند، اما انگار بهش خیلی برخورده و خشمگینش کرده.
اون گفته: «مربی آرسنال از من خواسته برایشون تست بدهم، در حالی که من قهرمان جام ملت‌های افریقا شدم!

من فکر می‌کنم که سطحم بالاتر از چنین پیشنهادهاییه. زمانش رسیده که باشگاه‌ها احترام بیشتری برای نیجریه قائل شن.»پی اس وی به دنبال قرض گرفتن پارک از کیو پی آر.


هالک به برنارد گفته بره پرتو.


کریستال پالاس به دنبال قرض گرفتن شاماخ از آرسنال.


فولام بعداز رد شدن پیشنهادش برای اسوالدو به دنبال بنت.


لیورپول به دنبال قرض گرفتن Lorenzo Melgarejo از بنفیکا.


چلسی به دنبال رونی.


پیشنهاد رئال:
51 + دی ماریا + کونترائو= بیل.


تاتنهام به دنبال پاستوره.


بایرن بد جور دنبال داوید لوییس.


منچستر بد جور به دنیال سسک.


آرسنال و رئال به دنبال سوارز.


والنسیا به دنبال چیچاریتو.
بیچاره جکی:


اینم سانتی:این ماه به خدمت گرفتن بازیکنانه:


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

soroosh در 8/5/1392 | 18:34 گفت:

محسن خیلی خوبه کارت
واقعا خسته نباشی

Farhad Rahbari در 8/5/1392 | 16:54 گفت:

http://www.lenzor.com/farhadgunner/11078

http://www.aparat.com/v/vJKdY

برید و لایکم کنید توپچیا

تو فیلم.سمت راستیه منم

خخخخخخخخخخخخخخخخخخ

حميدرضا در 7/5/1392 | 23:56 گفت:

اگه مي خواد ٥٠ تا بده برا سوارز مي تونست با يك انعطاف بيشتر هم روني رو بگيره هم هيگواين رو.فليني هم كه منچستر رفت سراغش

حميدرضا در 7/5/1392 | 23:56 گفت:

اگه مي خواد ٥٠ تا بده برا سوارز مي تونست با يك انعطاف بيشتر هم روني رو بگيره هم هيگواين رو.فليني هم كه منچستر رفت سراغش

محسن عاشوری در 7/5/1392 | 23:28 گفت:

حالا فقط باید بریم سراغ جکسون مارتینز

دلم نمیخواد تیمم 50 تا واسه سوارز خرج کنه ، این مقدار پول از سر لیورپول زیاده

حميدرضا در 7/5/1392 | 23:23 گفت:

عالي بود ولي همه سر كاريم با توجه به صحبت هاي ونگر بازيكن نمي خريم جا شكرش باقي بازم والكات رو تمديد كرديم وگرنه كه كارمون تموم بود منً نمي دونم اين چه اهاماد به نفسيه كه ونگر داره خسته شديم از بي جامي از بي بازيكني فكر كنم ونگر اصلا اهل نگاه كردن به خواسته هاي هوادارها نيست

سالار لاری در 7/5/1392 | 21:49 گفت:

بنتکه تمدید کرده دیگه نمیاد

Morteza Bauer در 7/5/1392 | 17:25 گفت:

اخرشم هیچکسو نمیخریم

yashar در 7/5/1392 | 16:27 گفت:

real pishnahade khubi dade

محسن عاشوری در 7/5/1392 | 16:00 گفت:

میچو بدردخور نی

majid در 7/5/1392 | 15:56 گفت:

ژروینیو انقدی ام که میگین عملکردش بد نیس خیلی از بازیای فصل پیشو مخصوصن اول فصلو برین نیگا کنین متوجه میشین بازیکنیه که در خدمت تیمه من که موافق رفتنش نیستم شما بازی برگشت با بایرنو در نظر بگیرین یه تنه از دفاع بتنی بایرن اتوبان وا میکرد...

پسر20میلیونی در 7/5/1392 | 13:20 گفت:

اگه دستم ب این هالک می رسید. حالا همه واسی ما ادم شدن.

majid در 7/5/1392 | 13:06 گفت:


پسته کاملی بود مرسی

بینه اون 3 تا من بنتکه رو انتخاب میکنم گرچه سوارزو میخریم

ali arsenal در 7/5/1392 | 12:34 گفت:

بنتکه قراردادشو تازه تمدید کرده در ضمن فکرنمی کنم با خرید بیل پولی واسه رئال بمونه

امیر صفای نیکو در 7/5/1392 | 12:25 گفت:

مرسی و ممنون.

Ares در 7/5/1392 | 12:14 گفت:

یکی باید به هالک بگه تو لطفا خفه شو خودت که با انتخاب تیم شاهکار کردی آخه زنیتم شد جا؟
این مادریدیا هم که ول کن بیل نیستن انگار
چند مطلب جالب چی بود پس؟
مرسی از زحمتت

masoud mahmudpur در 7/5/1392 | 12:09 گفت:

مرسی
بیل اونقدرا هم نمی ارزه.رئال داره حماقت میکنه