شایعات- از روز خرید اوزیل تا امروز/قسمت اول/

نویسنده: mohsen

وبلاگ من
نویسنده: mohsen
عشق است آرسنال
کل بازدید: 36,992 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

شایعات- از روز خرید اوزیل تا امروز/قسمت اول/

این فقط اولیشه


Ryan Gauld
این پسر 17 ساله در تیم دانی یونایتد بازی میکنه و تو این فصل خوب درخشیده. علاوه بر آرسنال تیمای دیگه مثل منچستر هم به دنیالشن.
این فصل در 17 مسابقه 5 گل زده.

Antoine Griezmann
شاید یکی از بهترین بازیکنایی باشه که به آرسنال لینک شده.
این پسر 22 ساله که حدود 20 میلیون تخمین زده شده در 13 بازی فصل 9 گل زده. پستشم بال چپ هست. الان توی رئال سوسیداد بازی میکنه.

Davy Klaassen
ازش به عنوان دنیس برکمب آینده یاد میشه. فقط 20 سالشه و توی آژاکس بازی میکنه. هافبک تهاجمیه و توی 16 بازی 7 گل زده.

Álvaro Morata
همیشه تو رئال ذخیره نیشینه. به دنبال یه تیم میگرده که خودش رو ثابت کنه. گفته میشه اگه سوارز به رئال بره اونم به آرسنال میاد.

Séamus Coleman
دفاع راست اورتون که اگر سانیا از آرسنال بره احتمال اومدش زیاده. به نظر من بازیکن خوبیه.

Paul-Georges Ntep
مهاجم 21 ساله ی اوسر. توی این فصل در 21 بازی 13 گل زده.

Michy Batshuayi
مهاجم 20 ساله ی بلژیکی که آدم رو یاد  لوکاکو و بنتکه میندازه. این پسر این فصل فوقالعاده بازی کرده و در 17 بازی 12 گل زده.


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

shima در 23/9/1392 | 00:01 گفت:

موراتا که واقعا عالیه،ولی فک نمی کنم دیگه ريالیا بعد از اوزیل یه همچین اشتباهی بکنن!):

♥Arsenal♥ در 22/9/1392 | 21:57 گفت:

و سانابریا

ناصر در 22/9/1392 | 16:14 گفت:

مرسي محسن خان
بازي هاي موراتا،كولمن و گريژمان رو ديدم.بازيكنان خوب و مستعدي هستن.
فقط مثل هميشه ريش و قيچي دست ونگره كه اون بايد بپسنده

آرین در 22/9/1392 | 13:09 گفت:

اولا که پستت خیلی خوب بود.ممنون
ثانیا اینکه کلا خیلی بعیده بازیکن بخریم.دلتونو خوش نکنین!
ولی خیلی دوست دارم بنتکه بیاد.هم سرزن هم سرعتی هم جوون هم بلژیکی هم ارسنالی!masoud mahmudpur در 22/9/1392 | 11:25 گفت:

مرسی

sepehr najafian در 22/9/1392 | 00:55 گفت:

اول باید به سری بازیکنا از تیم برن تا بازیکنای جدید جایگزین بشن.مثل:
دیابی،میایچی،پارک و بنتنر
یه عده هم قرضی مثل:
نبری،آیزفیلد و فریمپونگ تا بازیکنای جدید بیان.

mehrad در 22/9/1392 | 00:21 گفت:

مرسی دادا

امیر صفای نیکو در 21/9/1392 | 23:01 گفت:

خیلی ممنون از پستت...ولی فقط یک مهاجم کلاس جهانی لازم داریم و بس..

سید یعقوب در 21/9/1392 | 22:41 گفت:

ممنون دادا از اطلاعاتی که دادی اما تیم ما به یه مهاجم بزرگ نیازداره و یه وینگ چپ