تقویم شهریور آرسنال

نویسنده: هوتن

وبلاگ من
نویسنده: هوتن
با برگکمپ فهمیدم فوتبال چیه، با آرسنال فهمیدم باشگاه یعنی چی...
کل بازدید: 17,718 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

تقویم شهریور آرسنال

سایز اصلی تصویر 1920x1080 هست، اما حجمش مناسبه واسه دانلود. (340 KB)
متاسفانه وقت نداشتم بیشتر برسم بهش ایشالله واسه ماه آینده سعی میکنم بیشتر در شان آرسنال و این وبسایت باشه.
مدیران سایت هم اگه خواستن که این والپیپیر به اسم سایت پخش شه کافیه اطلاع بدن تا اسمم رو از امضا بردارم و فقط آدرس سایت باشه.
اگه هم پیشنهادی داشتین خیلی خوشحال میشم بگید :)

(برای دریافت سایز اصلی از لینک مدیافایر اقدام کنید)
Arsenal Calendar

دریافت از مدیافایر
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

jafar در 25/5/1392 | 10:50 گفت:

آرتتا 6 هفته مصدوم شد

siamak در 25/5/1392 | 09:40 گفت:

میدونم داش جعفر ولی ورما فصل قبل تعویضی نشست و اگه این فصلم بخواد اونجور بشه مطمئنم نیم فصل میره ی تیم دیگه
بعدش تو بازی های که کوش و مرته بودن امارمون بهتر تا ورما.اصلا دوس ندارم بره ولی اگه بشه باهاش سوارز رو اورد....
راستی استاد سانیا هم دفاع اخر بازی میده ها بعضی وقتا

jafar در 25/5/1392 | 08:57 گفت:

siamak:
جعفر داداش ویلیامز رو بخره منطقیه بنظرم.ب سوارز بیشتر نیاز داریم تا ورما
_____________________________________________________

سیامک ما 4 تا مدافع وسط در کل فصل نیاز داریم که همیشه آماده باشند بعد فرما کاپیتان تیم هست که این حرکت باعث میشه به تیم دوباره یه ضربه وارد بشه در غیر اینصورت منم از خدامه که سوارز رو بگیریم و فرما رو بدیم ولی دفاع نداریم فعلا

توپچی جنوب در 25/5/1392 | 01:34 گفت:

خيلي قشنگه پسر كارت ٢٠ته...

tofigh در 24/5/1392 | 22:31 گفت:

زیبا بود مرسی

siamak در 24/5/1392 | 22:28 گفت:

دمت گرم واس تقویم

siamak در 24/5/1392 | 22:28 گفت:

جعفر داداش ویلیامز رو بخره منطقیه بنظرم.ب سوارز بیشتر نیاز داریم تا ورما

jafar در 24/5/1392 | 22:10 گفت:

آرسن اصن نمیاد کاپیتان اولشو بده . تازه اونم تو این بی مدافعیمون . یکم منطقی فک کنی میفهمی شایعه ای بیش نیس
_____________________________________

کاملا موافقم

M o o r I در 24/5/1392 | 21:32 گفت:

پیشنهاد جدید آرسنال به لیورپول:
ورمالن+ 45 ملیون پوند

----------------------

داداش این منبع مال کات آفساید هس اصلا منبع راستگویی نیس وبعدشم آرسن اصن نمیاد کاپیتان اولشو بده . تازه اونم تو این بی مدافعیمون . یکم منطقی فک کنی میفهمی شایعه ای بیش نیس

سینا در 24/5/1392 | 20:54 گفت:

عاللللی

جواد در 24/5/1392 | 20:53 گفت:

منبعش:
http://www.arsenalnews.co.uk/arsenal-to-tempt-liverpool-with-player-exchange-as-part-of-luis-suarez-bid/

masoud mahmudpur در 24/5/1392 | 20:42 گفت:

مرسی

jafar در 24/5/1392 | 20:30 گفت:

پیشنهاد جدید آرسنال به لیورپول:
ورمالن+ 45 ملیون پوند
______________________________

منبع؟؟؟؟؟

jafar در 24/5/1392 | 20:29 گفت:

عالی هست

جواد در 24/5/1392 | 20:24 گفت:

پیشنهاد جدید آرسنال به لیورپول:
ورمالن+ 45 ملیون پوند

امیر صفای نیکو در 24/5/1392 | 20:18 گفت:

خیلی عالی بود.نمونه خارجی هم تا حالا ندیدم کسی از طرفدارا درست کرده باشه...

سید محمد رضا در 24/5/1392 | 20:14 گفت:

کار جالبیه ،‌ سعی کن ادامه بدی