سلام به همگی + عکاسخونه

نویسنده: sina

وبلاگ من
نویسنده: sina
طرفدار ارسنال و بارسلونا و پرسپولیس. عشقه اینیستا و ویلشر و هانری.
کل بازدید: 2,123 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

سلام به همگی + عکاسخونه

سلام به همه ی توپچی های عزیزمن دوساله میام تو این سایت  ولی تازه امروز عضو شدم .
میدونم که همتون بچه های خوبی هستید و امیدوارم دوست های خوبی هم برا هم باشیم.
اینم چند تا عکس واسه رفع خستگی  البته ببخشید ربطی به ارسنال نداره.
اش رشته + ریبری می خورید؟
ریبری + نیمار= نیبری  خخخخخخخخخخخخخخ


 
 

.


سیر تکاملی رونالدو:.
.


:.

تیم منتخب جام کنفدراسیون ها
استاد علی کریمی!!!
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

مرتضی هادیان در 19/4/1392 | 01:34 گفت:

لطفاً بحث استقلال پیروزی نکنین که اگه من شروع کنم دهن همه رو سرویس می‌کنم، چون دستم خالی نیس !
بحث فوتبال ایران ممنوع!

sina در 18/4/1392 | 21:18 گفت:

Milan:
از دوتا عکست بدم میاد یکیش کریس یکی هم علی ولی عشق است استیوی
خوش اومدی
--------------------------------------------------------------------
مرسی داداش
ولی هر کسی سلیقه ای داره تو از استقلال خوشت میاد من از پرسپولیس و ... و مهم اینه که جفتمون طرفدار ارسنالیم.
در ضمن مثل عکس داش علی واسه فرهاد مجیدیش رو هم دارم ولی در حال تدریس نحوه ی تغییر مکتب و تمارض و این جور چیزاست.

Milan در 18/4/1392 | 17:46 گفت:

از دوتا عکست بدم میاد یکیش کریس یکی هم علی ولی عشق است استیوی
خوش اومدی

sina در 18/4/1392 | 12:39 گفت:

farzam:
خوش اومدی سینا جان
کنکور رشتت چی بود? چطور دادی?
------------------------------------------
مرسی
ریاضی
بد نبود فعلا که منتظرم ببینم چی میشه.

آرمان الهیاری در 18/4/1392 | 11:51 گفت:

عجب دخترای خوشگلی داره جرارد
البته اگه مال خودش باشه

masoud mahmudpur در 18/4/1392 | 10:32 گفت:

مرسی عالی بود.
خوش اومدی

Mobinho در 18/4/1392 | 03:03 گفت:

خیلی باحال بود ایول

ehsan zoola در 18/4/1392 | 00:36 گفت:

مرسی داداش

بچه ها آرسنال پیشنهاد جدیدشو برا هیگواین فرستاده(30 میلیون یورو)

ایشالا فردا موافقت میشه و میاد

محمدرضا در 18/4/1392 | 00:01 گفت:

داداش سینا خوش اومدی

farzam در 17/4/1392 | 23:48 گفت:

خوش اومدی سینا جان
کنکور رشتت چی بود? چطور دادی?

sina در 17/4/1392 | 22:14 گفت:

بازدیدت چرا رفته اونجا ؟؟؟

مرسی
----------------------------------
نمی دونم چرا بازدیدم رفته اونجا.
کسی اگه می دونه بهم بگه.

محمد مهدي نوروزي در 17/4/1392 | 22:13 گفت:

عکس رونالدو و داش علی رو عشقه

M o o r I در 17/4/1392 | 22:01 گفت:

بازدیدت چرا رفته اونجا ؟؟؟

مرسی

♥Arsenal♥ در 17/4/1392 | 21:53 گفت:

رسما ، مدیرای تیم سرکارمون گذاشتن

یووتیچ ، بلهاندا ، هیگی ، رونی و.....

میلاد آرشام در 17/4/1392 | 21:42 گفت:

خوش اومدی توپچی

Vishka در 17/4/1392 | 21:40 گفت:

خیلی خوش اومدی

پست خوبی هم گذاشتی

ممنونم

بهنود بهروز وزیری در 17/4/1392 | 21:25 گفت:

خوش آمدی قهرمان

RaMiN GuNNeR در 17/4/1392 | 20:53 گفت:

فدات__