ادعای مارکا؛ نهایی شدن انتقال گرت بیل به رئال

نویسنده: iman

وبلاگ من
نویسنده: iman
فقط میتونم بگم آرسنال =زندگی
کل بازدید: 42,207 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

ادعای مارکا؛ نهایی شدن انتقال گرت بیل به رئال

دو باشگاه برای انتقال این بازیکن بر سر مبلغ 85 میلیون پوند (99 میلیون یورو) به توافق رسیدند تا این بازیکن به گران ترین بازیکن تاریخ فوتبال تبدیل شود.

در جلسه ای که چهارشنبه شب بین فلورنتینو پرس، رئیس باشگاه رئال، دنیل لوی، رئیس باشگاه تاتنهام و جاناتان بارنت، مدیر برنامه های گرت بیل انجام شد، طرفین بر سر این انتقال به توافق رسیدند و اکنون تنها امضای نهایی قرارداد باقی مانده است.

با این وضعیت حتما باید دیماریا رو آرسنالی بدونیم چنانچه قبل هم سران باشگاه رئال به آرسنال این قولو دادن که با خرید بیل دیماریا رو آرسنالی بدونید مبلغ دیماریا هم 30 تا 
دیماریا بازیکن خوبیه ولی ما تو اون پست وولکاتو داریم که از لحاظ سرعت و قدرت زیاد با هم فرقی ندارن (نظر من) به نظر شما ما به دیماریا نیاز داریم؟
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محسن عاشوری در 4/6/1392 | 21:59 گفت:

درسته که ما به دفاع و هافبک دفاعی نیاز ضروری داریم ؛
ولی باید به کمبود وینگر و بازیهای فشرده و سخت پیش رو و مصدومیت های متعدد و احتمالی بازیکنان فکر کنیم .

ما چمبرلین رو 4 یا 5 ماه بدلیل مصدومیت نداریم و ژروینیهو رو هم فروختیمش به رم ،، پس خرید دیماریا نیاز ماست ..

ما حتما باید دیماریا رو بگیریم ..

امین در 4/6/1392 | 19:53 گفت:

نقل و انتقالات رو به اتمامه و امان از حتی 1 خرید

URAHARA KISUKE در 4/6/1392 | 17:38 گفت:

ارسنال کسی رومیخواد تادقیقه20بازی بتونه نتیجمونوصفر صفر نگه داره بعدش تعویض هم بشه خیالی نی خخخخخخخخ

محمود دانسکین در 4/6/1392 | 16:37 گفت:

واقعا دیماریا به درد آرسنال نمی خوره آرسنال بیش تر از هر چیز هافبک دفاعی میخواد

Enrique در 4/6/1392 | 16:33 گفت:

یعنی این دنیل لوی کره خر ، خدای داد و ستد و معامله اس !!!!


رئالو تا اون جایی که ممکن بود تلکه کرد !!!!

این بیل دیگه فوق فوقش 50_60 میلیون یورو می ارزید ولی این دنیل لوی انقد زیر بار پیشنهادای رئال نرفت و انقد واسه این

میمون زشت طاقچه بالا گذاشت که الان داره بزرگترین نقل و انتقال تاریخ فوتبالو رقم میزنه !!!! به این میگن رئیس

باشگاه !!!

یاد بگیر آقای کرونکه !!!

یاد بگیر آقای هیل وود !!!

یاد بگیر آقای عثمانوف !!!

هنوزم دارم حسرت فن پرسی و فابرگاس رو میخورم که چقد مفت فروختیمشون !!!

یعنی این میمون زشت هرچقدم که خوب باشه ، از فن پرسی و فابرگاسم بهتره ؟؟؟ زرشک !!!!

hamid saadi در 4/6/1392 | 14:28 گفت:

اومدن دیماریا به آرسنال مثل یک رویا میمونه

URAHARA KISUKE در 4/6/1392 | 14:26 گفت:

دی ماریابیادشک نکنین تانیمه نهایی جام باشگاه ها میریم اگه بیاد که نمیاد ماهم افسرده میشیم اقدام به هارکیری نموده دارفانی راوداع میگوییم.

محسن عاشوری در 4/6/1392 | 13:29 گفت:

طوری حرف میزنین که انگار دیماریا فقط میتونه راست بازی کنه ..
دیماریا هم راست و هم چپ به راحتی میتونه بازی کنه .. حتی هافبک هجومی (تو آرژانتین هافبک هجومیه)

یه نکته یادتون نره : قدرت پا به توپ عالی دیماریا و سرعت بالاش
( توپ اصلا از پاهاش فاصله نمیگیره )

سالار لاری در 4/6/1392 | 13:14 گفت:

کلی به درد میخوره
اولا چپ پاست و به خاطر سبک رئال راست بازی کرده این یعنی هم چپ بازی میکنه هم راست
دوم سانتی هم وقتی اومد آرسنال هافبک راست بود ولی تنها جایی که بازی نکرد راست بود
باید ببینیم آرسن ازش کجا استفاده خواهد کرد (البته اگه قطعی بشه)

Mobinho در 4/6/1392 | 11:24 گفت:

خرید دی ماریا اصلا لازم نیست.اگه قراره هافبک بگیرن باید هافبک دفاعی بگیرن و هافبک بازیساز نه وینگ

آرین در 4/6/1392 | 10:56 گفت:

دی ماریا چپ پاست و بال چپ هم میتونه بمونه و حتی وسط هم میتونه بازی کنه و خرید خیلی خوبیه به نظر من ولی مطمئن باشین تاتنهام میخردش,هم برای جانشین کلنگ (بیل) و همچنین گرفتن حال ما.

ahmad behrozi در 4/6/1392 | 10:53 گفت:

از دیماریا بازی های که بال چپ و بال راست و مهاجم کاذب بازی کرده دیدم تو همشون هم خوب بوده خیلی هم خرید خوبیه ولی باز هم بعید میدونم بیاد

یاسر بحرینی در 4/6/1392 | 10:53 گفت:

والکات از دیماریا خیلی بهتره ما دفاعمون داغونه
دروازبان هم نمیخواد بگم

محمد در 4/6/1392 | 10:08 گفت:

حالا بزارین بیاد بعد بگین از والکات بهتره یا نه
هنوز که چیزی معلوم نیست

مهدی در 4/6/1392 | 09:35 گفت:

بهترین خریده

توپچی جنوب در 4/6/1392 | 05:12 گفت:

تا حالا از اين زاويه به اين خريد نگاه كردين:
ديماريا مياد بال راست و تئو ميره فروارد همونجايي كه دوست داره بازي كنه و بشه يكي مثل تي تي .....
مطمئنم تا حالا نيگاه نكرده بودين از اين زاويه D:

توپچی جنوب در 4/6/1392 | 05:10 گفت:

تا حالا از اين زاويه به اين ريد نگاه كردين:
ديماريا مياد بال رات و تئو ميره فروارد همونجايي كه دوست داره بازي كنه و بشه يكي مثل تي تي .....
مطمئنم تا حالا نيگاه نكرده بودين از اين زاويه ;)

شاهين در 4/6/1392 | 00:49 گفت:

البته دی ماریا بازیکن خیلی خوبیه و می تونه خیلی به کمکمون بیاد ... هر چند اگه فکری به حال خط دفاعی مون نشه ، تو بازی های مهم و بخصوص اواسط فصل مثل سال های قبل امتیازات زیادی رو از دست خواهیم داد ...

شاهين در 4/6/1392 | 00:47 گفت:

مدافع وسط و راست ، هافبک دفاعی ، مهاجم کلاس جهانی ، بعد یه هافیک تهاجمی ...

sepehr najafian در 4/6/1392 | 00:03 گفت:

در يه حدن.ولي اگه ديماريه بتونه چپ هم بازي کنه خيلي خوب ميشه

پسر20میلیونی در 3/6/1392 | 23:51 گفت:

خیلی مسخره هست اگه بگیم دی ماریا ازولکات بهتره.ماهیچ نیازی به این بازیکن نداریم .فقط پول رو خراب میکنیم .نیازما فقط ی هافک دفاعی و ی مدافع تراز اول هستش .ب نظر من اگه ی بال چب بخریم خیله بهتره .درضمن بازیکنهای تکنیکی اکثرا ب درد لیگ جزیره نمیخورن.

mohsen abbasi در 3/6/1392 | 23:45 گفت:

ما یه مهاجم می خوایم که کنارم بتونه بازی کنه

امین در 3/6/1392 | 23:37 گفت:

دیماریا خیلی از والکات بهتره