پیشنهاد و انتقاد

نویسنده: Dariush

وبلاگ من
نویسنده: Dariush
از وقتی که فوتبال دیدن رو شروع کردم عاشق آرسنال بودم و هستم و خواهم بود
کل بازدید: 1,819 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

پیشنهاد و انتقاد

با سلام خدمت همه توپچی های عزیز. نماز روزه هاتون قبول
این اولین پستم بعد چهار سال حضور تو اینجاس اگه بد بود شما ببخشید: دی خواستم از این حال و هوای نقل و انتقالات هم یکم بیرون بیایماز همین اول از انتقاد شروع کنیم
برای اول بار تو کانون های هواداری تو ایران ما سمبل و نماد کشورمون رو واسه بهترین بازیکن فصل فرستائیم بعد اون بعضی از سایت های هواداری مثله چلسی از این کار ما پیروی کردن و اونا هم پارسال واسه ماتا( البته اگه اشتباه نگفته باشم) . اما ما ک پایه گذار این کار بودیم نه پارسال و نه امسال این کارو نکردیم. لطفا مدیرای سایت رسیدگی کنن
قرار بود قالب سایت رو عوض کنین بعد چند روز خودمو اماده سوپرایز شدن کرده بودم یهو با همون قالب قدیمی رو ب رو شدم و کلی تو روقم خورد.( اخه تو فیس سکس از ادمینا قول داده بود)
و اما پیشنهاد، البته فک کنم تکراریه ولی با این حال میگمش:
پیشنهادم درست کردن ی مجله ( با فرمت pdf) از مطالب و اخبارو .... سایته ب چند دلیل
- بعضا از توپچی ها شاید نتونن هرروز مطالب سایت رو چک کنن ک با این کار بتونن مهمترین موضوعات اخبار و پست های یک ماه رو داشته باشن و ببینن
- چون تعداد پست هایی ک تو یک روز گذاشته میشه شانس ما واسه دیدن و خوندن پست های مفید کم میشه و پست ها میرن تو ارشیو
با این مجله هر کسی میتونه ی ارشیو شخصی از اخبار و .... مهم داشته باشه.
هرکسی طالب همکاری بود این ایمیلمه:
dariushhayati.DH@Gmail.com 
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

مهناز پرتوی در 1/5/1392 | 03:04 گفت:

یه ستاره بایدتو تیم باشه که واسش هدیه بفرستیم یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

amir در 30/4/1392 | 13:30 گفت:

بچه ها بگید ببینم چیکار کردیم کیا رو فروختیم و خریدیم؟
باشگاههای دیگه چ خریدای مهمی کردن؟

amir در 30/4/1392 | 13:27 گفت:

سلام به همه ی دوستان من اومدم
وای چقد سخته خدمت
تو مرز بودم تو سردشت رفتیم برای تثبیت مرز تو خاک ترکیه س پایگاهمون
حموم نداریم اب خوردنیمون از برفهای اب شده س با اینکه افسرهستم شبها چهارساعت پست داریم
خلاصه ب قول کادریهامون بدترین خدمت و سخترین خدمت تو کشور مال ماست
تو منطقه ممنوعه هستیم با پژاک درگیر شدیم و کلی ماجرا

علی قاسمی در 30/4/1392 | 09:36 گفت:

در مورد خرابی سایت من خودم حس کردم خرابی از مرکزه

یه نکته رو میگم
ما همه به قسمت دیوارها سر نمیزنیم و خواهشا اگه میخواید تغییری بدید یکی دو بار تو قسمت مطالب و پست ها تاریخ دقیق رو بنویسید تا همه بخونند و بلاگها و خبر ها رو همه میخونند اما جاهای دیگه رو نه

mohsen abbasi در 30/4/1392 | 03:29 گفت:

یعنی اگه این سایت نبود تو این دو سه سال دیوونه میشدم
چون اینجا تنها جاییه که هم من حرف بقیرو می فهمن هم بقیه حرف منو درسته یه سری اختلاف نظرا پیش میاد که کاملا طبیعیه ولی همه از یه خانواده ایم و امیدوارم سر چند تا کامنت انتقادی کسی این جمع ترک نکنه.
امیدوارم این فصل از این پستای مسخره خداحافظی نداشته باشیم.

♥Arsenal♥ در 30/4/1392 | 03:26 گفت:

الان کی جواب داده اینجا؟خوب یه مسئولی کسی چیزی بیاد ترتیب اثر بده دییگه

Rezvan Geran در 30/4/1392 | 02:57 گفت:

برنارد به نظر میاد اولین خریدمون باشه

Dariush در 30/4/1392 | 01:27 گفت:

من قصدم ی همچنین انتقاد شدیدی بکنم. از اینجا هم دست همه بچه های سایتو میبوسم ک بی چشمداشت واسه عشقشون زندگی و وقتشونو هزینه می کنن
خدا قوت توپچیا
همه بدونن ک پرچم بالاس

jafar در 30/4/1392 | 00:25 گفت:

ای بابا این همه به این بنده های خدا فشار وارد نکنید اینا هم انسانند نمیتونن که شب و روز رایگان برای من و شما کار کنن من که از همشون سپاس گزارم دستشون درد نکنه و هیچ انتقادی هم ندارم

Morteza Bauer در 30/4/1392 | 00:12 گفت:

سایت قبلا خیلی بهتر بود.همه چیزیش مرتب بود.کلیپاش.وقتی میخواستی وارد سایت بشی همه چیزقبلش معلوم بود.مثل انتخاب سایت انتخاب هایبوری.انتخاب فیس بوک.امیدوارم بعدازچندوقت یه سایت خشکل وشکیل ببینیم.باتمام امکانات عالی و به روز

Dariush در 30/4/1392 | 00:04 گفت:

مرسی از همه واسه نظراتشون

حمید فرازی در 29/4/1392 | 23:46 گفت:

توضیحات لازم رو مصطفی داد اما من هم چند نکته رو اضافه میکنم:

قالب جدید سایت با امکانات بیشتر و بهتر تقریباً آماده شده اما برای تکمیل نهاییش قرار شده با شروع فصل جدید قالب سایت هم تغییر کنه که ازتون تقاضا داریم مثل همیشه صبر کنید.

مورد اخیر هم مشکلی از سرور سایت بود که کاملاً از دسترس ما خارج بود و بعد از کلی پیگیری این مشکل هم برطرف شده.

در مورد درست کردن مجله از مطالب سایت قبلاً پیشنهادش داده شده و صحبت هایی هم شده اما خب بنا به دلایلی هنوز تصمیم نهایی گرفته نشده که این مورد هم بعد از بررسی های بیشتر مشخص خواهد شد.

درمورد فرستادن هدیه برای بهترین بازیکن فصل هم همینطور که گفته شد به تصمیم خود آرمان برمیگرده ولی بعید میدونم قبول کنه با هزینه بچه ها این کار رو انجام بده چون خود به خود هم کلی تهمت به ما زده میشه و حالا تصور کنید پولی هم برای این کار گرفته بشه!!

-----

درمورد میتنیگ هم هر سال برگزار میشه

امسال هم برگزار شد و اگه خدا بخواد برای فصل بعد هم خواهیم داشت...

Dariush در 29/4/1392 | 22:22 گفت:

فک کنم همه با من موافق باشن ک هزینه هدیه و ارسالش رو کل بچه های سایت بدن.
راستی امسال از میتینگ خبری نیست؟ ک بیایم حضوری با بچه ها اشنا شیم

Dariush در 29/4/1392 | 22:20 گفت:

بحث من سر کار خوبی بود ک شروع کرده بودیم و الان ادامه نداره با کمال تاسف. هیچ کدوم از ما هم راضی نیستیم ک بار کل مسئولیت ها و هزینه های سایت رو ارمان تقبل کنه .همینجا هم همه بچه ها ک تو اداره سایت و ترجمه اخبار با عشق زحمت میکشن تشکر میکنم. ضمنا لحنم هم اصلا طلبکارانه نبود.

توپچی جنوب در 29/4/1392 | 22:08 گفت:

خيلي خيلي خوش حالم كه با قطع بودن ٣روزه سايت بچه ها انتقاد كردن من خودم اوليش بودم
اين انتقادها اهميت كار آرمان و بچه هاي سايت رو نشون ميده، نشون ميده كه چقدر اين سايت واسه ما مهمه و تاثير گذار.
من شخصا به بچه هاي تحريريه خسته نباشيد ميگم دمشون گرم تو همين يه روز و نيم تمام خبر هاي رسمي رو ترجمه كردن و در اختيار بچه ها گذاشتن
مرسي دارن همشون.
در مورد هديه فرستادن هم فكر كنم بعد اينكه به هركي هديه داديم از تيممون رفت آرمان طي يك حركت خود جوش براي جلوگيري از رفتن ستاره ها از تيم تصميم گرفت كه ديگه به هيچ بازيكني ديه نده
تا تيممون يه كم جون بگيره
حالا دور از شوخي خيلي كار قشنگي بود اگر ادامه پيدا كنه خيلي خوبه تازه باعث دلگرمي بازيكنان محبوبمون هم ميشه اگه بحث هزينه اش هم هست من يكي حاظرم كمك كنم .
آرمان شماره كارتت رو بده؟
در كل هم يه خسته نباشيد و خدا قوت مشتي ميگم به آرمان خان و تمام بچه هاي زحمت كش سايت كه باعث شدن
چنين جو و دوست هاي خوبي از سرتاسر كشور همه روزه دور هم جمع بشن و در مورد عشقشون آرسنال تبادل نظر كنن.

الک دولک در 29/4/1392 | 21:05 گفت:

من به فکر درست کردن یک سایت خوشگل واسه آرسنالم که البته از یک هاست رایگان و دامنه رایگان میخوام واسش استفاده کنم آخه من بودجه واسه این کارا ندارم و چون خودم طراحی سایت بلدم می خوام این کارو انجام بدم انشالله تاآخر مرداد تکمیلش میکنم و آدرسشو بهتون اعلام میکنم به امید موفقیت های تیم مدیریت یایت آرسنال در بهتر ارایه دادن خدمات به آرسنالی های عزیز
باتشکر پسرک آرسنالی

مصطفی کاظمی در 29/4/1392 | 19:46 گفت:

داریوش جان خوشحالم که به جمع ما اومدی.
.
من این کامنت روی دیوار پیرامون قطعی دو روزه گذاشتم که ظاهرا شما ندیدین :

"دوستان و بزرگان سایت،آرمان وقتش ضیغه (زیقه)(ذیقه)(....)،این 2 روز مشکل سایت از سرورش بود و همه ی اطلاعات پاک شده بود و ریکاوریش چند روز طول کشید ولی همونجور که متوجه شدید ورژن جدید هم تو راهه،احتمالا با شروع فصل جدید رونمایی بشه،در مورد اخبار سایت هم بگم که همه بچه های تحریریه این چند روز اخبار رو ترجمه میکردیم و روی هایبری قرار می دادیم،الان هم که به ترتیب محسن همه رو زده و نگران از دست دادن اخبار نباشید!
سپاس و چاکرات فراوون "
.
.
صحبت در مورد مجله هم قبلا مطرح بود ولی به دلایلی امکانش نیست و خیلی از بچه های مدیریت وقت و امکانات کافی رو ندارن.
.
در مورد ارسال نشان برای بهترین بازیکن فصل هم باید بگم که آرمان کاملا با هزینه ی شخصیش این کار رو از طرف کانون انجام میداد و حالا به هر دلیلی که به شخص خودش مربوطه این کار رو انجام نمیده،کسی نمیتونه کسی دیگه رو واسه اینکه در حقش خوبی نمیکنه بازخواست کنه،این لطف آرمان بود که قبلا این کار رو انجام میداد و خدا رو شکر این حرکت رو هم بدعت گذاری کرد.
.
پیرامون پست ها هم باید بگم که تعداد پست های مفید انقدر کم هست که نیازی به این کار نباشه،نمی خواستیم این حرف رو علنی بگیم ولی متاسفانه تعداد پستهای اسپم و بی محتوا فوق العاده زیاد شده،اگه میخوایید اخبار رو هم دنبال کنید تا الان محاله که خبری از سایت رسمی و سایت های معتبر از زیر دست بچه های تحریریه در رفته باشه و آرشیو ساتی هم کامله کامله
.

محمد حسینی در 29/4/1392 | 19:15 گفت:

دوست عزیز چرا انقدر طلبکارانه
تا جایی که من می دونم مدیران سایت هیچ پولی از باشگاه دریافت نمی کنن در حالی که بسیاری از سایت های طرفداری پول دریافت می کنن و مدیران سایت از جیبشون و وقتشون برای سایت گذاشتن
و طی چندین سال گذشته آرمان هر سال قالبت سایت رو نو کرده که جای بسی تقدیره چه امسال هم قالب جدیدی طراحی بشه و چه نشه
به جای انتقاد از مدیران سایت میتونی پیشنهاد جمع آوری پول برای ارسال هدیه رو تو سایت مطرح کنی تا همه ی اعضا در این کار شریک شن و مطمئنا این کار پسندیدست و شاید آرسنال زودتر از هر تیم بزرگ دیگه ای به ایران بیاد

simone در 29/4/1392 | 19:04 گفت:

سلام خوش اومدی توپچی
اره حال ما هم بدجور گرفته شد سر سایت" اخه من یه سری اومدم سایت کلا عوض شده بود کلی حال کردم ولی دوباره همین شکلی شد