ضرر های مالی اینجانب از بردهای ارسنال

نویسنده: جلال شیرازی

وبلاگ من
نویسنده: جلال شیرازی
آرسنالیم
کل بازدید: 7,807 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

ضرر های مالی اینجانب از بردهای ارسنال

با عرض سلام خدمت دوستان گلم
به خاطر این بردهای شیرین و متوالی به همه تبریک می گم انشاالله که ادامه دار باشه و این تیم مبنایی باشه برای آرسنالی که جام ها رو درو کنهاینجانب حدود چند ماه هست که متعهل شدم و خانم بنده به فوتبال به چشم یک هوو نگاه می کنه دیگه خودتون تا تهش رو بخونید و تماشای بازیهای آرسنال برام یک معضل شده بود علی الرغم اینکه از نظر شبکه مشکلی ندارم و هر بازی رو بخوام می تونم نگاه کنم  در بازی قبل که در چارچوب لیگ برتر بود با سوانسی نیمه اول که مساوی تموم شد نیمه دوم که شروع شد اعتراضات خانم هم شروع شد منم اعصاب داغون دیگه هیچ راهی به ذهنم نمی رسید تا اینکه گفتم اگه تیمم هر گلی بزنه 10 هزار تومان بهت می دم شاید باور نکنید نشت کنارم دقیقه 55 بود 2 دقیقه نشد که آرسنال گل زد خانم ما هم میپرید بالا پایین یه لحظه فکر کردم بیست ساله آرسنالیه
خلاصه دقیقه 61 بود که گل دوم رو هم زد اونموقع بود که دعا می کردم دیگه گل نزنه که بدبخت می شم
الان دیگه مشکلی ندارم برای تماشای بازی خانم بهم یادآوری میکنه به خاطر برد ناپولی 20 تومان دیگه پیاده شدم
الان سوالم از شما اینه آیا راه حله خوبی پیدا کردم

ببخشید سرتون رو درد آوردم
شاید پستم بی ربط بود
 
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

maryam در 12/7/1392 | 15:09 گفت:

توپچی جنوب
ستاره سرخ بلگراد هم هوادار هاي خوب و متعصب و متيني داره ها فكر كن بهشون.
===================================================
حتما توصیه هاتو اویزه گوشم میکنم!

توپچی جنوب در 12/7/1392 | 08:31 گفت:


maryam:

تا حالا که سیاستمون همین بوده و منتظر یه بچه ارسنالی خوب مثبت خوشتیپ پولدار کاردرست تحصیل کرده با فهم و شعور موسیقیدان و اهل هنر و ادب و ...موندیم!!!!

ولی اگه همینطور پیش بره باید به طرفدارای باته بوریسف و شاختار دونتسک و ویکتوریا پلاژن هم بله رو بگیم کم کم...!!!
.......................... ............. ............... .................
اين مشخصاتي كه تو گفتي تو ايران كه شك نكن نيست تو خود شمال لندن هم فكر نكنم گير بياد
اصلا تو دنياي واقعي وجود خارجي نداره چنين موجودي با چنين مشخصاتي چه برسه به اينكه آرسنالي هم باشه
پس بهتره به پاراگراف دومت و او مدل پيشنهاد ها فكر كني،
خانوم ستاره سرخ بلگراد هم هوادار هاي خوب و متعصب و متيني داره ها فكر كن بهشون.

farzam در 11/7/1392 | 22:55 گفت:

آقا من نگرانم تا آخر فصل با این قرارداد و تبصره هاش خانومت یه آرسنالی دوآتیشه بشه و تو یه آنتی آرسنالی!!

farzam در 11/7/1392 | 22:55 گفت:

آقا من نگرانم تا آخر فصل با این قرارداد و تبصره هاش خانومت یه آرسنالی دوآتیشه بشه و تو یه آنتی آرسنالی!!

سالار لاری در 11/7/1392 | 21:58 گفت:

ایول!!!

maryam در 11/7/1392 | 21:13 گفت:

sina :
منچستری جماعت لیاقت یه آرسنالی رو نداره
=================================================
دقیقا! اتفاقا برخلاف 98 درصد منچستریا بچه باحالی بود خودشم گفت بابا بیخیال شیم بهتره سر ونگر و فرگوسن همدیگه رو میکشیم آخرش!

**********************************************************************************

توپچی جنوب:
مريم خانوم كارت ٢٠ته ٢٠ته همين روند رو ادامه بده به كسي كه طرفدار تيم انگليسي غير آرسناله جواب رد بده حالا ديدي آرسنالي پيدا نشد و شرايط بحراني شد به ليگ هاي خارجي بله رو بگو تا بره
=================================================

تا حالا که سیاستمون همین بوده و منتظر یه بچه ارسنالی خوب مثبت خوشتیپ پولدار کاردرست تحصیل کرده با فهم و شعور موسیقیدان و اهل هنر و ادب و ...موندیم!!!!

ولی اگه همینطور پیش بره باید به طرفدارای باته بوریسف و شاختار دونتسک و ویکتوریا پلاژن هم بله رو بگیم کم کم...!!!

ناصر در 11/7/1392 | 20:03 گفت:

کاشکی فصلای قبل جایزه تعیین کرده بودی-این فصل ورشکست میشی

علی قاسمی در 11/7/1392 | 19:18 گفت:

خب بهتره بگی به ازای هر گلی که میخوریم از 5 تومان کم میکنم در این شرایط کاملا خانومت توپچی میشه چون نا خود آگاه از گل خوردن ناراحت میشه چون الان فقط با گل خوشحال میشه و این خوب نیست و باید با گل هم ناراحت بشه

حاکم 26 در 11/7/1392 | 18:35 گفت:

ایشالا در کنار هم به خوبی و خوشی زندگی کنید همین

URAHARA KISUKE در 11/7/1392 | 18:03 گفت:

بدبختی اینجاست تاحالا نشده آرسنال بازیش بدون گل تموم بشه.

URAHARA KISUKE در 11/7/1392 | 17:54 گفت:

پسربه خاطرآرسنال چیکارا کردی؟منم سبک زندگیم شبیه توئه اما دخترم پارلا انقد میپره بالا پایین ازسروروم بالا میره نمیتونم یه بیست دقیقه بازیه نود دقیقه ای تیممو ببینم.اما چی میشه کرد زندگی درست اینه.

توپچی جنوب در 11/7/1392 | 16:58 گفت:

بابا اي ول دارين جفتتون اميدوارم كه زندگي خوب و خوش و پر نشاطي داشته باشين و به پاي هم پير شين جلال جان.
فقط هر گلي هم كه آرسنال خورد ١٠تومان كم كن اينجوري عدالت رعايت ميشه
راستي اين پست رو هم كه گزاشتي و نظرات بچه ها رو به خانومت نشون بده بيشتر به آرسنال علاقه مند ميشه و پول هاش رو با شوقو ذوق خرج ميكنه!!!
مريم خانوم كارت ٢٠ته ٢٠ته همين روند رو ادامه بده به كسي كه طرفدار تيم انگليسي غير آرسناله جواب رد بده حالا ديدي آرسنالي پيدا نشد و شرايط بحراني شد به ليگ هاي خارجي بله رو بگو تا بره

majid در 11/7/1392 | 16:56 گفت:

داداش من اگه بودم دعا میکردم آرسنال ده تا بزنه باو خوش باشین

sina در 11/7/1392 | 15:32 گفت:

maryam:
تبصره های آریا و رضا رو اضافه کنی دیگه عالی میشه! هم ضرت کم میشه هم بعد یه سال خانومت یه ارسنالی واقعی میشه!

بچه ها باورتون میشه سه سال پیش یه خواستگار داشتم ازش پرسیدم طرفدار چه تیمی هستی منچستری از آب دراومد دیگه بقیش رو خودتون حدس بزنید!
======================================
هاهاها
دمت گرم ، منچستری جماعت لیاقت یه آرسنالی رو نداره

نیما در 11/7/1392 | 15:27 گفت:

لذت بردم.همیشه شاد باشین

پسر20میلیونی در 11/7/1392 | 15:18 گفت:

سروش:
در صورت گل خوردن 20 تومن کم کن.چون اکثر بازی ها 2-1 میشه.اینجوری اگه 3-2 شد یه چیزی تهش گیرت میاد.
................................................

amin در 11/7/1392 | 14:45 گفت:

دمت گرم جلالآقا چه فرقی دار]؟جیب خانومت هم مث جیب خودت میمونه دیگه

میلاد آرشام در 11/7/1392 | 14:27 گفت:

آیا میدانستید :
گرفتن دست جلوی دهن موقع حرف زدن مثل شلوار لی پاره رایج شده!!!

arash در 11/7/1392 | 14:12 گفت:

تا باشه ازین ضررا ;)

حسین در 11/7/1392 | 13:50 گفت:

البته یادم رفت
دمت گرم طوبچی

حسین در 11/7/1392 | 13:45 گفت:

سلام
ظاهرا شما داری ور شکست میشی به نظر من اگه اینطور شد بیا مؤسسه خیریه ازشون کمک بگیر تا ورشکست نشی دیییی خخ خ خخخخخخخخخ

majid در 11/7/1392 | 13:38 گفت:


شاید باور نکنید نشت کنارم دقیقه 55 بود 2 دقیقه نشد که آرسنال گل زد خانم ما هم میپرید بالا پایین یه لحظه فکر کردم بیست ساله آرسنالیه

--------------------------------------------------------------------------------------

دمت گرم کلی خندیدم
این که غصه نداره فدات شم از این جیب به اون جیبه

سعید غلامی در 11/7/1392 | 13:28 گفت:

حداقل 2 طرفه من که اگه گل خورد تو هم یه پولی بگیری

rasoul در 11/7/1392 | 13:26 گفت:

dadash ye fekre dige bokon cho in arsenali ke man mibinam emsal varshkastet mikone

آریان در 11/7/1392 | 13:26 گفت:

امسال اگه آرسنال قهرمان لیگ بشه ورشکست میشی
اگه سه گانه رو ببره باید بری تو کوچه بخوابی

mehrad در 11/7/1392 | 13:12 گفت:

به نظر من برو یه وام چن میلیونی بگیر لازمت میشه بهرشم مهم نیس

masoud mahmudpur در 11/7/1392 | 12:54 گفت:

هه هه هه!دمت گرم بابا

nima در 11/7/1392 | 12:43 گفت:

عزیز من لاغر 5 تومن یا 2 تومن قرارداد میبستی!!! اینجور به فنا میری که تا نیم فصل نشده!!!
شانست هم امسال سال آرسناله،فک کنم بازی بدون گل نداشته باشه!!!
در کل با این کارت حال کردم!

سروش در 11/7/1392 | 12:00 گفت:

در صورت گل خوردن 20 تومن کم کن.چون اکثر بازی ها 2-1 میشه.اینجوری اگه 3-2 شد یه چیزی تهش گیرت میاد.

maryam در 11/7/1392 | 11:59 گفت:

تبصره های آریا و رضا رو اضافه کنی دیگه عالی میشه! هم ضرت کم میشه هم بعد یه سال خانومت یه ارسنالی واقعی میشه!

بچه ها باورتون میشه سه سال پیش یه خواستگار داشتم ازش پرسیدم طرفدار چه تیمی هستی منچستری از آب دراومد دیگه بقیش رو خودتون حدس بزنید!

reza در 11/7/1392 | 11:51 گفت:

راستی در صورت گل خورده هم 10تومن کم کن )

reza در 11/7/1392 | 11:50 گفت:

راه حلت عالیه حرف نداره
هم یه آرسنالی دیگه به طرفداری تیممون اضافه شد و هم فکر کنم از این به بعد فقط برد آرسنالو ببینیم,,,

Setare در 11/7/1392 | 11:49 گفت:

بهتره ی جورایی بپیچونیشون چون اگه اینجوری پیش بره حدود 10بازی دیگه ور شکست میشید

majid r در 11/7/1392 | 11:45 گفت:

سیستم باحالی پیاده کردی!!!!
متاهلها یاد بگیرن

maryam در 11/7/1392 | 11:39 گفت:

خودت و خانومت خیلییییی باحالید دمتون گرم به این میگن همزیستی مسالمت آمیز

آریا در 11/7/1392 | 11:38 گفت:

به خانومت بگو باید خودش حضور داشته باشه موقع گل زدن و بازیها ... اینطوری بعد از یه مدت معتاد آرسنال میشه ...

محمد علی در 11/7/1392 | 11:35 گفت:

چی بگم والا :-؟؟