تغییرات لوگوی باشگاههای انگلیسی / خیلی جالبه...

نویسنده: حسین

وبلاگ من
نویسنده: حسین
اهل شهرستان تنکابن هستم از بچگی عاشق آرسنال و پرسپولیسم
کل بازدید: 16,273 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

تغییرات لوگوی باشگاههای انگلیسی / خیلی جالبه...

پس از اینکه اِد وودوارد، مدیر اجرایی منچستریونایتد اعلام کرد این باشگاه قصد دارد واژه «باشگاه فوتبال» را به آرم باشگاه بازگرداند این تصمیم با استقبال هواداران شیاطین سرخ روبه‌رو شد. این واژه در سال 1998 از نماد باشگاه پاک شد که عصبانیت هواداران را برانگیخت. «دیلی میل» انگلیس به همین بهانه در گزارشی جالب به تغییر نماد 20 تیم حاضر در لیگ برتر پرداخته است که در زیر مشاهده می‌کنید.
تغییر نشان باشگاه‌ها در طول سالیان گذشته بسیار باب بوده و لوگوی تیم‌های لیگ برتر انگلیس حداقل چندبار دستخوش تغییر شده است.

* باشگاه آرسنال با لوگوی سمت چپ کار خود را آغاز کرد و در سال 1948 لوگوی میانی را برای خود برگزید و در نهایت در سال 2002 نمادی را که در حال حاضر روی پیراهنش است را قطعی کرد.

* لوگوی آستون‌ویلا در دهه 70 و 80 تصویر سمت چپ بوده است. این باشگاه در دهه 90 لوگوی میانی را برای خود برگزید و سرانجام در سال 2007 نشان سمت راست را انتخاب کرد.

* کاردیف‌سیتی که تازه به رقابت‌های لیگ برتر صعود کرده است در طول این سالیان به ترتیب از چپ به راست لوگویش دستخوش تغییر شده است. نشان فعلی این تیم تصویر سمت راست است.

* اولین لوگوی باشگاه چلسی را در تصویر سمت چپ می‌بینید و در ادامه در دهه 50 نشان این باشگاه شبیه وگوی امروزی‌اش شد. در سال 1986 این نشان تغییر کرد و در نهایت لوگوی امروزی باشگاه چلسی به طرحی شبیه به نشان دهه 50 خود بازگشت.

* باشگاه کریستال پالاس با بازگشتش به لیگ برتر از نماد جدیدش (تصویر راست) رونمایی کرد. لوگوهای پیشین این تیم را در 2 تصویر سمت چپ مشاهده می‌کنید.

* تصویر سمت چپ نشان از لوگوی اورتون در دهه 1980 میلادی دارد. در دهه 90 میلادی لوگوی تیم اورتون (تصویر میانی) تغییر کرد و تصویر سمت راست لوگوی امروزی این تیم است.

* روند تغییر لوگوی باشگاه فولام را به ترتیب از سمت چپ به راست مشاهده می‌کنید. لوگوی سمت راست لوگوی امروزی این تیم غرب لندنی است که در سال 2001 طراحی شد.

* باشگاه هال‌سیتی با لوگوی سمت چپ کار خود را آغاز کرد، سپس در سال 1958 لوگوی دوم از سمت چپ را انتخاب کرد و پیش از اینکه لوگوی فعلی‌اش را انتخاب کند در سال 1988 لوگوی دوم از سمت راست را برای خود برگزید.

* باشگاه لیورپول با نشان سمت چپ آغاز به کار کرد. آنها در دهه 80 میلادی لوگوی سمت چپ را روی پیراهن‌های خود قرار دادند و در نهایت در دهه 90 لوگوی فعلی‌اش را معرفی کرد.

* باشگاه منچسترسیتی هم که در سال‌های اخیر تبدیل به یکی از مدعیان اصلی فوتبال باشگاهی انگلیس شده است در طول سالیان گذشته لوگوی‌اش دستخوش تغییراتی شده است. لوگوی امروزی این تیم نیز در سال 1998 شکل گرفت.

* اولین نشان باشگاه منچستریونایتد تصویر سمت چپ بود و در دهه 60 لوگوی دوم از سمت چپ را انتخاب کرد. مسئولان باشگاه منچستریونایتد در دهه 80 لوگویی شبیه به لوگوی امروزی را برای خود برگزیدند اما در سال 1998 با انتخاب لوگوی سمت راست و حذف واژه «باشگاه فوتبال» باعث عصبانیت هواداران این تیم شدند.

* باشگاه نیوکاسل یونایتد در طول سالیان گذشته تغییراتی در لوگویش داشته تا اینکه در سال 1988 تصویر سمت راست را به عنوان لوگوی فعلی‌اش انتخاب کرد.

* تصویر سمت چپ اولین نشان باشگاه نوریچ‌سیتی را نشان می‌دهد اما در دهه 60 لوگوی این باشگاه به تصویر میانی تغییر کرد. آنها در نهایت در سال 1972 از لوگویی که تا به امروز نشان رسمی‌شان است رونمایی کردند.

* باشگاه ساوتهمپتون نیز همچون باشگاه‌های دیگر از این قاعده مستثنی نبوده است و پس از تغییراتی در نشانش سرانجام در دهه 1970 لوگویی را انتخاب کرد که در تصویر سمت راست مشاهده می‌کنید.

* اولین لوگوی باشگاه استوک‌سیتی (سمت چپ) در دهه 50 شکل گرفت و پیش از اینکه در سال 2001 نشان فعلی‌اش (سمت راست) شکل بگیرد در سال 1992 دستخوش تغییر شده بود.

* باشگاه ساندرلند که به گربه سیاه ملقب است در لوگوی اولش گربه‌ای سیاه به چشم می‌خورد، هرچند بعدها بین دهه 70 تا 90 میلادی لوگوی میانی را برای خود برگزید. لوگوی فعلی این باشگاه هم در سال 1997 شکل گرفت که در تصویر سمت راست می‌بینید.

* باشگاه سوانزی کار خود را با لوگوی سمت چپ شروع کرد و پیش از اینکه نشان فعلی را برای خود انتخاب کند در دهه 70 میلادی لوگوی میانی را برای خود برگزید.

* اگر به لوگوی فعلی باشگاه تاتنهام (تصویر سمت راست) نگاهی بیندازید خواهید دید که شباهت خیلی زیادی به لوگوی اولش (تصویر سمت چپ) دارد.

* باشگاه وست‌برومویچ تا کنون 3 مرتبه لوگویش را تغییر داده است تا اینکه در سال 2006 نشان فعلی‌اش را معرفی کرد.

* باشگاه وستهام یونایتد هم با لوگوی سمت چپ کارش را شروع کرد. در دهه 80 میلادی نشانش را تغییر داد و در نهایت در سال 1997 میلادی لوگوی امروزی‌اش را معرفی کرد.

لطفاً نظر بدید:.....

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Vishka در 3/5/1392 | 13:27 گفت:

خیلی محشر بود خیلی خیلی ممنون بابت وقتی که برا این پست خوب گذاشتی

حسین در 3/5/1392 | 11:46 گفت:

چقد پررون این پدرسگا:
الدریج(!)گفته که ویلشر روبه علاوه15 ملیون پوند بدید.تا تازه با هم حرف بزنیم. اینا چی فک کردن پیش خودشون؟
بعدشم گفته که معلوم نیس ارسنالیا تو امارات چی میگشن(از فعلsmokeاستفاده کرده)
واقعا معلوم نیس خودشون دارن تو انفیلد چی کار میکنن(بیشتر از این توضیح نمیدم چون دور از اخلاقه!)
منبع:http://hereisthecity.com/2013/07/24/liverpool-legend-give-us-jack-wilshere-plus-15-million-then-we-w/

محسن عاشوری در 3/5/1392 | 09:52 گفت:

خبر تازه : ..
سران آاس رم حاضرند پابلو دنیل اوسوالدو را به عنوان بخشی از قرارداد ژروینیو، به باشگاه آرسنال واگذار کنند.

اگه سوارز نیومد ، در اونصورت اوسوالدو میتونه ذخیره خوبی برای ژیرود باشه ..

simone در 3/5/1392 | 04:39 گفت:

جالب بود

محمد حسینی در 3/5/1392 | 03:00 گفت:

ساثهمپتون به نظرم پسرفت داشته لوگوش
جالب بود ممنون

aYaD در 3/5/1392 | 01:01 گفت:

کپی کرده باشه!! چه اشکالی داره!!
مگه همه قراره از خوشون چیز بنویسن!!
مطمئنا 90 درصد بچه ها اینو ندیده بودن!
دستت درد نکنه خیلی جالب بود رفیق

♥Arsenal♥ در 2/5/1392 | 22:40 گفت:

جالب بود

افرین

امیر صفای نیکو در 2/5/1392 | 22:22 گفت:

کو کامنتا.این چه وضعیه....
dislike

سالار لاری در 2/5/1392 | 21:13 گفت:

biglike

مهدی 111 در 2/5/1392 | 20:45 گفت:

قشنگ بود.ولی منظورت از این حرفهای ربطی که بصورت لینک گذاشتیشون چیه؟؟؟

masoud mahmudpur در 2/5/1392 | 20:33 گفت:

مرسی.

? در 2/5/1392 | 20:14 گفت:

کامنتا چرا حذف شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کامنت من کووووو؟

RaMiN GuNNeR در 2/5/1392 | 20:00 گفت:


ایــــــــــــــــــــــــــــــــــول

سعید غلامی در 2/5/1392 | 18:42 گفت:

جالب بود