شعری تقلیدی در وصف اوضاع ون پرسی

نویسنده: سید احمد قاسمی

وبلاگ من
نویسنده: سید احمد قاسمی
من فقط فقط عاشق آرسنالم تا ابد
کل بازدید: 17,272 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

شعری تقلیدی در وصف اوضاع ون پرسی

این شعر تقلیدی از شعر خدا نگهدار عزیزم است امیدوارم خوشتون بیادخدانگهدار رابینم

داری میری از آرسنال

اینجا همه تو رو می خوان

توام ما رو تنها نذار

اینجا دوست داریم اما تو

خسته شدی از بی جامی

اینجا همه یه آرزو دارندتو سینه

که ببینندرابین تو تیم مونده

بمون ای رهبر تیمم

بمون ای قدرت تیمم

بمون تا جاودانه شی

بمون تا یه اسطوره شی

اگه موندی آخرش ماهم یه جامی میاریم
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

حمیدرضا در 2/3/1391 | 15:33 گفت:

خیلی باحال بود. ولی بچه ها با بمون تا اسطوره شی رابین رو خر نکنین. اسطوره شدن بدون اینکه جامو تو دستت حس کنی هیچ ارزشی نداره. اونایی هم که شما مثال میزنید مث دل پیرو که میگید این همه موند آخر جام گرفت. اندازه ی مو های سر رابین جام گرفتن از تیم ملی بگیر تاااااااااااااااااااااااا لیگ. منم رابین رو بی نهایت دوست دارم دختر عموم همش بهم میگه حمیدرضا تو خیلی شبیه رابینی دلتون آب شما شبیه رابین نیستین . منم دوس دارم بمونه ولی اگه خدایی نکرده رفت بهش خورده نگیرین. چون با استعدادی که رابین داره جام گرفتن براش نیازه

سید سجاد حسینی در 1/3/1391 | 23:51 گفت:

مالی نبود. ببخشید

علی ارشدی در 1/3/1391 | 22:36 گفت:

علی قاسمی@ آره عکاسش بی عرضه بود!!!!


مهدی افسرده@ شعر سپید می فرمایند

مجتبی هانری در 1/3/1391 | 21:49 گفت:

ممنون...
خوب بود.

مهدی افسرده در 1/3/1391 | 21:49 گفت:

نمی خوام شاعرای سایتو ناامید کنم ولی شعراتون از نظر وزن و قافیه هیچی نداره

البته ببخشید

علی قاسمی در 1/3/1391 | 21:49 گفت:

راستی علی جون این عکس پلنگ صورتی که گذاشتی عکس خودته ؟؟؟؟؟؟ هه هه

milad foadiyan در 1/3/1391 | 21:29 گفت:

ترس من از اینه که امید شدیدمون به موندنش کار دسمون بده.
یادمه تو قضیه ی سمیرم یه چیزی بیشتر از امید(اطمینان)واسه نرفتنش وجود داشت که خیلی ساده تر از حد تصور رفت.

علی ارشدی در 1/3/1391 | 20:59 گفت:

علی قاسمی@ خوبه موافقم

شعرت جالب بود ولی رابین می مونه

Vishka در 1/3/1391 | 20:40 گفت:

داره گریم میگیره
من مدتیه دلنوشته نذاشتم خوبه منم بنویسم

علی قاسمی در 1/3/1391 | 20:33 گفت:

نظرتون چیه این شعر ها رو بصورت یه کتابچه در بیاریم منتشر کنیم ؟؟؟؟؟

توپچی جنوب در 1/3/1391 | 20:06 گفت:

عالی بود ولی به پای اون شاعر قبلیمون الپیسرو نمیرسی باید بیشتر تمرین کنی سید احمد.........reza در 1/3/1391 | 20:04 گفت:

دقیقا از سعدی بود یا مولانا :ی

آرمان الهیاری در 1/3/1391 | 19:48 گفت:

ای ول به تو
ترکوندی

مصطفی کاظمی در 1/3/1391 | 19:42 گفت:

اگه موندی آخرش ماهم یه جامی میاریم...
ماشالله به انرژِیت.

(Hooman sam (Dark metal در 1/3/1391 | 19:41 گفت:


بسیار تا بسیار دوست میدارم شعر را ...
آورین آورین
like like