نگاهی به هشت بازی پیش روی آرسنال و دیگر مدعیان

نویسنده: سید احمد قاسمی

وبلاگ من
نویسنده: سید احمد قاسمی
من فقط فقط عاشق آرسنالم تا ابد
کل بازدید: 16,045 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

نگاهی به هشت بازی پیش روی آرسنال و دیگر مدعیان

به نام خدا
1-منچستریونایتد:نورویج1-2منچسترمنچستر2-0کویینز
پارکمنچستر1-0وستهامریدینگ1-2منچسترمنچسترسیتی2-1منچسترمنچستر1-0ساندرلندسوانسی1-1منچسترمنچستر1-1نیوکاسل2-چلسی:وستبرومویچ1-1چلسیچلسی2-1منچسترسیتیچلسی1-1فولاموستهام1-2چلسیساندرلند1-2چلسیچلسی3-0ساوتهمپتونچلسی2-1استون
ویلانورویچ0-2چلسی3-منچسترسیتی:منچسترسیتی2-1استون
ویلاچلسی2-1منچسترسیتیویگان0-2منچسترسیتیمنچسترسیتی1-1اورتونمنچسترسیتی2-1منچستریونایتدنیوکاسل1-1منچسترسیتیمنچسترسیتی2-1ریدینگساندرلند1-2منچسترسیتی4-آرسنالآرسنال2-1تاتنهاماستونویلا0-1آرسنالاورتون0-1آرسنالآرسنال3-1سوانسیآرسنال2-1وست
برومویچریدینگ1-3آرسنالویگان0-2آرسنالآرسنال3-0وستهامتیم های سمت راست
میزبان وتیم های سمت چپ میهمان هستنددر آخر امتیاز
تیم ها در پایان نیم فصل1-منچستر یونایتد
44 امنیاز2-چلسی44امتیاز3-منچسترسیتی42
امتیاز4-آرسنال40
امتیازاگه این نتایج
رقم بخوره آرسنال جزء مدعیان قرار میگیره به نظر شما این نتایج رخ خواهد داد؟  تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

مصطفي اكرامي در 7/9/1391 | 06:31 گفت:

تـــــــــاتـــنهام 2 - 5 آرســــــــنــــال >>> پیش بینی شما >>>آرسنال 2-1 تاتنهام
استـــــون ويلا 0 - 5 منچسترسيتـي >>> پیش بینی شما >>>منچسترسیتی 2-1 استون ویلا
چــــــلــــسي 1 - 2 وســت برومويچ >>> پیش بینی شما >>>وستبرومویچ 1-1 چلسی
منچستريونايتد 0 - 1 نـــــــــــوريــــچ >>> پیش بینی شما >>> نورویج 1-2 منچستر

مصطفي اكرامي در 7/9/1391 | 06:26 گفت:

کوئينز پارک 1 - 3 منچستريونايتد >>> پیش بینی شما >>> منچستر 2 - 0 کویینزپارک
آرســـــنال 0 - 0 اســتــون ويـلا >>> پیش بینی شما >>> استونویلا 0 - 1آرسنال
من سيتي 0 - 0 چــــــــلســي >>> پیش بینی شما >>> چلسی 2 - 1منچسترسیتی

hamid saadi در 24/8/1391 | 18:32 گفت:

یادم رفت در ادامه بگم.
سوم یا چهارم میشیم و بعد بچه های طرفدار ونگر میان و جشن میگیرن و میگن با شرایطی که داشتیم کار بزرگی کردیم.
بعد اینغدر تکرار میکنن که خودشون هم باورشون میشه که آره کار بزرگی کردیم.ولی نمیفهمن که که این شرایطو کی ساخته.
کیه که میگه چون دیابی رو تو خط هافک داریم پس احتیاج به هافک دفاعی نداریم.
وقتی هم کا باهاشون بحث میکنی جوابی احمقانه تر میدن و میگن که ونگر هیچ کارست و مقصر مالکان هستن.
ولی یک نکته رو یادشون رفته.اگه اشتباهه کار مدیران و ما میفهمیم پس چرا ونگر نفهمیده اشتباه میکنن و ازشون حمایت میکنه.
اگر هم فهمیده پس چرا به هوادارا نمیگه که تکلیف خودشون رو بدونن.چرا همش میگه ما به بازیکن نیاز نداریم.
اگه میفهمه دیابی تو این 4 سال از 260 بازی ممکن فقط 40 بازی کرده پس چرا هنوز بهش دل بسته.
چرا وقتی فرطهای ژورو رو میبینه سکوت میکنه.
چرا وقتی میفهمه حضور اسکیلاچی بی فایدست چرا نگهش داشته و با حضورش جای یک بازیکن خوب رو اشقال کرده.
چرا وقتی میتونه اسکیلاچی و ژورو رو بفروشه و حقوقشون رو به یه بازیکن بهتر بده چرا این کارو نمیکنه.
پس لطفا نگید ونگر هیچ کارست.ونگر همه کاره تیمه

hamid saadi در 24/8/1391 | 18:19 گفت:

آرسنال و تاتنهام 4.4
استون ویلا آرسنال 2 به 1 میبریم
به اورتون 1به صفر میبازیم
سوانسی و ردینگ رو میبریم
با وست بروم احتمال زیاد مساوی
ویگان رو میبریم و در نهایت با وستهام مساوی میکنیم.
یعنی 15 امتیاز از 24 امتیاز ممکن که با 16 امتیازی که داریم میشه 31 امتیاز.
منچستر تیم اول چلسی دوم و سیتی سوم.اورتون و وست بروم هم چهارم و پینجم.
آرسنال و تاتنهام هم رتبه های بعدی.
اما قضیه نیم فصل دوم برعکس میشه و به احتمال فراوان سوم یا چهارم میشیم.

hamid saadi در 24/8/1391 | 18:08 گفت:

آرسنال 40 امتیاز

ali jamshidi در 23/8/1391 | 08:33 گفت:

دوست عزيز دستت درد نكنه. دوستان در اينكه فن پرسي بازيكن فوق العاده تاثير گذاري شده شكي نيست ولي خواهشاً بحث نكنيد سر رفتنش كه بازم اعصاب مون خورد شه والا من موندم اگه باشگاه مي خواست حفظش كنه چرا قراردادشو گذاشت تو سال آخر تمديد كنه يا اگه رابين منچستري بود.......... كلاً بي خيال. من هميشه با بازيكن هاي رختكن خودمون حال مي كنم. مثلاً از جورو آشغال تز مثلاً اسكيلاچيه!! همين اسكيلاچي سگش شرف داره به ون پرسي و خائنين كه به تيم پشت كردن

T.Vermaelen در 22/8/1391 | 23:41 گفت:

کسی که انکار نکرده رابین خوبه ولی من هم میگم کی میدونه شاید مصدوم شد خابید تو خونه بعد بازیکنی مه 30 سالشه مصدومه باید چیکارش کرد؟ میشه فروختش؟ شما اینجا نشستی میدونی 30 میلیون پوند یعنی چی؟ اگه بازیکنی با همچین قیمتی تو 30 سالگی مصدو شه یعنی چی؟

ehsan zoola در 22/8/1391 | 23:30 گفت:

ونپرسی هم مصدوم شده از ناحیه ران... اگه آرسنال بود که 2 ماه میرفت بیرون اما واسه منچستر شنبه حتما آماده میشه... اما کار خوبی کرد ونگر فروختش.. بازیکن مصدوم میخوایم چیکار..
*************************************************

فرمایلن خودتو گول میزنی یا مارو؟ یکی از عوامل اصلی صدر نشینی من یو همین رابینم الحق از رونی هم بهتره

Farhad Rahbari در 22/8/1391 | 23:17 گفت:

الان قرن چندمه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

T.Vermaelen در 22/8/1391 | 22:47 گفت:

ژِیرود داره هماهنگ میشه.. هماهنگ بشه بیشتر واقعا هم بازی پا به توپش خوبه هم پاسای عمقس عالی میندازه واسه وینگ ها همه تمام کننده ست.
ونپرسی هم مصدوم شده از ناحیه ران... اگه آرسنال بود که 2 ماه میرفت بیرون اما واسه منچستر شنبه حتما آماده میشه... اما کار خوبی کرد ونگر فروختش.. بازیکن مصدوم میخوایم چیکار..

reza در 22/8/1391 | 20:41 گفت:

ژسنی بیاد مشکلات آرسنال تو گل خوردن حل میشه
مانونه خر بره بیرون

reza در 22/8/1391 | 20:39 گفت:

احتمال برد آرسنال تو این بازیا بالاست
ولی فکر نکنم بقیه تیما اینقدر امتیاز از دست بدن
فکر کنم فاصله تا نیم فصل تو صدر جدول 6 یا 7 امتیاز باشه

محمد مهدی در 22/8/1391 | 17:38 گفت:

منطقی.....من به این پیش بینیت 65% احتماله وقوع میدم.

احساسم.....کاملا موافقم

masoud mahmudpur در 22/8/1391 | 16:01 گفت:

مرسی
8 برد تو 8 بازی!!خدا کنه

javad در 22/8/1391 | 15:53 گفت:

خیلی زحمت کشیدی دادا اما اینا همش تخیلیه

parsa در 22/8/1391 | 15:52 گفت:

ایول کریس انجل

علی آقاشاهی در 22/8/1391 | 15:33 گفت:

راستی من یو خط دفاعش ضعیف تر از این حرفاس که تو 8 تا بازی 5 تا بخوره حد اقل 10 تا می خوره خط حمله ش هم تو 8 تا بازی کمتر از 16 تا نمی زنه

good luck

علی آقاشاهی در 22/8/1391 | 15:29 گفت:

اینجوری که تو پیش بینی کردی ما آخر فصل با اختلاف 15 امتیاز قهرمانیم

البته برعکس نظر بقیه من احتمال پیش بینی ای که برای آرسنال کردی رو بیشتر می دونم (بالا نمیدونم بیشتر می دونم حدود 40 %)

good luck

ali در 22/8/1391 | 15:05 گفت:

ما از نوریچ باختیم با فولام 3-3 چه طوری تاتنهام و اورتون ووست و ببریم

ali در 22/8/1391 | 15:05 گفت:

ما از نوریچ باختیم با فولام 3-3 چه طوری تاتنهام و اورتون ووست و ببریم

sepehr najafian در 22/8/1391 | 14:44 گفت:

بقيه تيما شايد.ولي آرسنال نه

ehsan zoola در 22/8/1391 | 14:37 گفت:

چ خوش خیالی عزیزم

کلا همیشه اینقدر امیدوار زندگی میکنی یا مصاحبه ونگر روت اثر گذاشته ؟؟

سید جون شوخی کردما به دل نگیری ... ولی من نتایج دیگر تیمها رو خیلی به واقعیت نزدیک تر میبینم تا آرسنال

اخه این ارسنال میتونه تو زمین اورتون و استون پیروز بشه ؟

ولی با این حال اییشالا که خوب نتیجه بگیری یکم به صدر نزدیکتر بشیم

فقط یه نکته اینه که امیدوار باشیم سیتی تو خارج از خونه امتیاز از دست بده که احتمالش بالاست و رونی هم مصدومیتش طولانی بشه یکم از قدرت حمله من یونایتد کمتر بشه اخه دفاعشون خیلی بد بوده این فصل

جان تری هم ک احتمالا رفت برا 6 ماه دیگه فک کنم صلیبی پاره کرده دیروز

از تیم خودمون دیابی و روسیچکی و ژسنی برگردن وضعیت بهتر میشه