چرا اینجا درباره ی تیم های دیگه بحث میشه؟؟؟

نویسنده: nima

وبلاگ من
نویسنده: nima
نیما!!! بچه شمال گرگان، دانشجو عمرانم ، دقیقا یادم نیست کی آرسنالی شدم ولی فک تو فصل 2002 _2003 بود ، اولین پیرهن آرسنالی که گرفتم هنوز دارم ! شماره 10 تیممون!مرد یخی : واقعا دلم واست تنگ شده ..
کل بازدید: 19,936 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.

📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.
📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.

📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.
سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد. سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد.
 آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد. آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد.
آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است. آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است.
بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد. بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد.
به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند. به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند.
غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست. غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست.
به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است. به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است.
فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است. فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است.
تبلیغات توپچی

     

چرا اینجا درباره ی تیم های دیگه بحث میشه؟؟؟

من معذرت میخوام.خیلی ببخشید ولی فکر می کنم یه عده ای باید بن بشن و قابلیت گذاشتن بلاگ یه کمی محدود بشه(منظورم اینه که بلاگ اول توسط مدیر سایت خونده و تایید بشه بعد بیاد تو سایت یا اینکه هر کسی اجازه ی نوشتن بلاگ رو نداشته  باشه)من نمیدونم بعضی ها که میان تو این سایت عضو میشن هدفشون چیه!اسم این سایت روش هست: کانون هواداری آرسنال . یعنی اینا فقط باید از این تیم گفته بشه نه تیم هایی مثل بارسا،رئال و ... که همه ی این تیم ها واسه من قابل احترامند.من معذرت میخوام که اسم میبرم ولی آقای امیر اعلان کردن که طرفدار آرسنال نیستن و من نمیتونم دلیل عضو شدنشون تو این سایت و بفهمم (معذرت آقا امیر هدفم توهین و .. نبود) یا دوستانی که طرفدار چند تا تیم هستن فکر میکنم حرفاشونو درباره اون تیم ها نباید اینجا بزنن.اینجا کانون هواداری آرسنال نه هیچ تیم و شخص دیگه ای. بازیکنی که رفته دیگه رفته . دلیل نداره آقایونی بیان نظر شخصیشونو درباره ی اون بازیکن بیان کنند و بخوان نظر شخصیشونو به دیگران تحمیل کنند.هر کسی میتونه هر جوری دوست داره برداشت کنه ولی واسه خودش نه اینکه به دیگران تحمیل کنه و با فحش بخواد بگه من با تعصب، تعصب همگی تو این چند سال بی جامی ثابت شده.من از همگی معذرت میخوام،امید دارم دیگه تو این سایت از چیز هایی که به آرسنال ربطی نداره حرفی زده نشه(راستی یه خسته نباشیدم به آرمان عزیز که واقعا واسه ما زحمت میکشه)
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

♥Arsenal♥ در 19/1/1391 | 11:16 گفت:

بابا اینجا بهتره از زیبایی های فوتبال گفته بشه تا فقط از آرسنال گفته بشه....

(Hooman sam (Dark metal در 19/1/1391 | 00:52 گفت:

چون حرف سعید رو قبول دارم ادامه نمیدم والا خوب جواب هایی واسه بعضیا داشتم....
شب خوش
like like

mohsen abbasi در 19/1/1391 | 00:49 گفت:

اینجا چه خبره 4تا کامنت اعصاب خوردی نداره
تیمایه دیگن الگو چه اگه مثل چلسی شکست خورده چه مثل تاتنهام موفق ما باید راجع بهشون صحبت کنیم ایرادی نداره
این وسط به مسلمون بودن همدیگه هم گیر ندین ما که برای دفاع از اسلام جمع نشدیم خواهشا پای اسلام دینهای دیگ رو وسط نکشین

سعيد توپچي در 19/1/1391 | 00:30 گفت:

بحث در مورد اسلام و بهترين دين يا ايدئولوژي و... بقول طغرل در اين مقال نمي‌گنجد! درست نيس حرف بزنيم، چون کار به جاهاي باريک مي‌کشه! و برا اعتبار سايت بده
اينجا فقط در مورد فوتبال و مخصوصا آرسنال صحبت کنيم.

hamed در 18/1/1391 | 23:19 گفت:

فقط آرسنال و دیگر هیچ...

shervin در 18/1/1391 | 22:42 گفت:

مسلمون بودم برای بعضی ها شده ابزار صبح تا شب هزار تا گناه میکنن بعد خودشونو معصوم میدونن و با اسلامشون تو سر بقیه میزنن.
من دینمو انتخاب نکردم بلکه دین شناسنامه ایه ولی خدامو خودم انتخاب کردم خدای من آرسنال میپرستمش.

دلیل جو بد سایت یه نفر هست که با حداقل 4اسم کاربری اومده سایتو به این وضع انداخته.

farshad در 18/1/1391 | 22:39 گفت:

ببخشید که این رو میگم: ولی اون دوستانی که به هر دلیل ( به هر دلیل) اینجا باهم جر رو بحث میکنن و از خجالت هم در میان متاستفانه هنوز درکی کاملی از شخصیت خویشتن ندارن و فکر میکنن هر حرف یا سوالی الزاما باید جوابی داشته باشه. نتیجه اش هم میشه همینی که میبینید که من واقعا احساس میکنم خیلی از حرفها با کینه و غرض ورزی بیان میشه.
بزرگترین, نام باشگاه است

(Hooman sam (Dark metal در 18/1/1391 | 21:49 گفت:

در مورد قانون گذاری واسه نوشتن پست بلاگ شدیدا موافقم آخه حرف مفت بعضیا باعث ازهم پاشیدن دوستیامون میشه!!!
راستی علی باید واسه کامنت ها هم یه قانون در مورد توهین بذارید...حتی با کوچیکترین توهین به شخص باید برخورد شه!!
-------------------
در مورد حرف های بعضیا که انگار کسی با چماق وایساده بالا سرشون تا دم از مسلمونی بزنن متاسفام....
درسته اصل اساسی همه ی دین ها رسیدن به کمال و اوج آدم بودن هستش و این هم درسته همه ی مسلمون ها معصوم نیستن اما این دلیل نمیشه شما همه چیزارو زیر پات بذاری و بگی به زور مسلمونی ، یعنی از اسلام دین بهتری هم هست ما نمیدونیم؟؟؟ شما به ما معرفی کن دادا ؟؟!!!
like like

علی ارشدی در 18/1/1391 | 21:17 گفت:

دوستان خیلی خوبه که به فکر هستین من به نوبه ی خودم سعی می کنم نذارم جو کانون به هم بخوره و با پستای تحریک آمیز برخورد می کنم در حد توانم به کمک تک تک شما احتیاج دارم هر موردی بود به من بگید(رو دیوارم بنویسید اما خواهشا اسم نبرین)

به هر حال من نمی دونم آرمان کجا رفته داریم سعی می کنیم یه سری قوانین منظم و منسجم برای بلاگ نویسی مشخص کنیم که خیلی به بهبود وضعیت کمک می کنه به هر حال این ماجرای بلاگ نویسی هنوز یک ساله هم نشده باید صبر کرد تا به بلوغ برسه

مجتبی عابدی در 18/1/1391 | 21:09 گفت:

اره حمید جان منم خودمو گفتم ذهنیتم اینه . دوست دخترم به رابین حسادت میکنه !!!!!!! درسته صد در صد همه ازادن و من عددی نیستم که به خودم اجازه بدم واسه کسی تعیین تکلیف کنم . یه بنده ی خدام که دیوونه ی ارسنالم همین :-) .

حمید فرازی در 18/1/1391 | 21:02 گفت:

مجتبی جان هرکس آزاده و شاید این تفکر من و شما باشه که باید فقط از یه تیم طرفداری کنیم ولی دیگه نمیتونیم برای دیگران تصمیم بگیریم و بهتره به نظرشون احترام بذاریم.

حمید فرازی در 18/1/1391 | 21:01 گفت:

اینکه دارید حساسیت کار و ارزش خودتون رو درک میکنید واقعا جای خوشحالی داره که امیدوارم همگی به این ذهنیت برسید و بالاخره بتوینم به اون جیزی که مدنظر همه اغضا هست دست پیدا کنیم.خواهش میکنم بدون دلیل و مدرک به کسی تهمت نزنید و تحت هرشرایطی توهین نکنید که واقعا از این به بعد روی این موضوع حساسیت بیشتری نشون داده میشه.از همه ممنونم

مجتبی عابدی در 18/1/1391 | 21:00 گفت:

نظر من اینه که ادم تو عشقش نباید شریک داشته باشه ! من بازیای پرسپولیس رو هم گاهی میبینم با خودم دعوام میشه و عذاب وجدان میگیرم ! چون حق دارم فقط بازی های ارسنال ببینم و تو مخم سیو کنم . جز ارسنال بقیه تیما نامحرمن !!

سعيد توپچي در 18/1/1391 | 20:41 گفت:

ببخشيد
((بله آقا)) درسته

سعيد توپچي در 18/1/1391 | 20:40 گفت:

بله آق،ا منم با مجتبي عابدي موافقم.
شايد 1 ماه ديگه، 1سال ديگه تو حسرت همچين موقعي باشيم که مي‌تونستيم آزادانه حرفامونو بزنيم، ولي از ابزاري که مديران سايت برامون گذشتن بدرستي بهره نبرديم. هيچ چيزي جاي دوستي رو نمي‌گيره

حسین در 18/1/1391 | 20:35 گفت:

البته اون لفظ ح...ده رو به من نگفت(سوء تفاهم نشه.به من میگفت که...) به یکی از کاربرا گفت که امیدوارم فرصت کنه و شانسشو داشته باشه ازش حلالیت بخواد

مجتبی عابدی در 18/1/1391 | 20:31 گفت:

البته کسی به ارسنال توهین کنه همگی با هم مث دارودسته ی ویلیام والاس میریزیم سرش . اگه کنارمون باشه بی سر صدا من یکی که با یه تاپ پرنده میرم سمتش !!

مجتبی عابدی در 18/1/1391 | 20:27 گفت:

دوستان همه باید سعی کنیم قوانین سایت رو که توسط مدیران گفته میشه اجرا کنیم . ارمان یوسف حمید علی ... سایت خیلی متنوع و گرمی داریم حیفه رفاقتامونه که به هم بپریم . اگه همه از مدیرا پیروی کنیم سایت و محیطش بین ارسنالی های واقعی روز به روز گرمتر میشه و طرفدارای تیم های دیگه شاید حسرت این محیط رو بخورن . احترام بقیه واجبه چه برسه به خودمون که رو چشمهای همیم . چاکـــــــــــــــرم .

nima در 18/1/1391 | 20:14 گفت:

mojtaba jan mohem manzorame ke resundam.bazam tashakor ke goofti

مجتبی هانری در 18/1/1391 | 20:07 گفت:

راستی نیما تشکر درسته!!!! اینجا سایت ارسناله نه؟؟؟باید یه فکر اساسی کرد

حسین در 18/1/1391 | 20:07 گفت:

جاگلر احتمالا این نظرمو نمیبینی.

واقعا برای بعضیا اینجا متاسفم.اسمشون رو نمیارم قطعا خودشون میدونن کیا هستن.با خوندن نظرات پست پایینی فقط افسوس خوردم.من همیشه یاد گرفتم و اعتقاد داشتم تهمت یکی از بزرگترین و بدترین گناهانی هست که یه انسان میتونه مرتکب بشه.من خودمو هم با این نظرم در معرض این تهمت مزخرف قرار میدم ولی بازم حرفمو میزنم چون دلیلی برای سکوت وجود نداره...

اگرقرار باشه به خاطر تعصب داشتن به تیم محبوب کسی رو آزار بدم...به کسی تهمت بزنم...اگر نظرش مخالف من بود بهش نسبت ناروا بزنم(لغت نجس ح...اده توی نظر یکی از کاربرا بود که اصلا دوست ندارم اسمشو بیارم)..اگر تعصب به تیم محبوبم به بددهنی آزار دادن دیگران و این کار ها ختم بشه آروز میکنم هیچوقت طرفدار متعصبی برای تیمم نباشم.

متاسفم برای کسانی که فوتبال و حتی تیم محبوبشون به جای اینکه براشون وسیله باشه براشون تبدیل به هدف شده.حاضرن به خاطرش دست به هر کار ناشایستی بزنن یا مرتکب گناه تهمت بشن.

هرکدوم از ماها ادعا میکنیم مسلمونیم و خدا رو میپرستیم ولی(نعوذ باا...) تک تکمون توی زندگی روزمره خودمون ده ها یا شایدم صد ها خدا داریم که با تمام وجود اون ها رو پرستش میکنیم و حاضریم براشون هر کاری بکنیم.حاضریم برای رضایتشون دل یه نفر رو خورد کنیم و زیر پامون له کنیم.فوتبال یکیشون هست که امروز خیلی از ماها رو اسیر خودش کرده و بدون اینکه حتی خودمون متوجه بشیم به خاطرش هر روز بارها و بارها به هم نوع های خودمون توهین میکنیم و بهشون تهمت میزنیم.فوتبال از حالت وسیله خارج شده و برامون به هدف تبدیل شده و این یعنی فاجعه...

سید امین هاشمی در 18/1/1391 | 19:59 گفت:

چرا همه میپرین به هم.بخدا اینجور رفتارا فقط تو ایرانه ها. بس کنید،بچه که نیستید

مجتبی هانری در 18/1/1391 | 19:58 گفت:

من نمی خوام زیاد دخالت کنم چون اصلا نمی خوام ودوست ندارم جوسایت خراب بشه ولی حامد بدون داری چی میگی؟؟؟یه کم ادب داشته باش!!می دونی کتیف یعنی چه؟

arash در 18/1/1391 | 19:45 گفت:

ايول آقا نيما

سعيد توپچي در 18/1/1391 | 19:35 گفت:

آقا نيما دمت گرم.
بعضيا همچين ادعاي مسلموني مي‌کنن که انگار مسلمونا پاک و معصومن!!

nima در 18/1/1391 | 19:30 گفت:

aghaye mosalmun!tohin nakoon !to dinet yad nadadan be kasi tohin nakooni!saeedam rast mige mosalmun boodan dalil bar adam boodan nist.mohem zete adame

سعيد توپچي در 18/1/1391 | 19:24 گفت:

آقاي hamed متأسف باش برا خودت. در ضمن مسلمون مسلمون نکن من که مسلمون شناسنامه‌اي يعني مجبوريم. واگرنه فقط به انسانيت سالم اعتقاد دارم وبس.

hamed در 18/1/1391 | 18:59 گفت:


من نميدونستم اين سايت ارسنال انقدر جاي كثيفي باشه ما كه رفتيم همون اخبار ارسنالو از tv ميبينم
برا هم اونايي كه با هم جنك دارن متاسفم مثلا مسلمونيد
خدا به دادتون برسه يا علي

سعيد توپچي در 18/1/1391 | 18:27 گفت:

حسين منم با نظرت موافقم شديد!
اصلا اگه دقت کنين بلاگهائي که در مورد تيم ديگه گذاشته مي‌شه درسته که جذابيت بيشتري داره ولي امکان تو خاکي زدنشم زياده و جو سايتو متشنج مي‌کنه

مهران کاظمی در 18/1/1391 | 18:25 گفت:

بحث کردن اشکالی نداره ولی بلاگ گذاشتن رو من هم مخالفم، یه کمی تحریک کننده هست

Keivan در 18/1/1391 | 18:22 گفت:

من که کاملا موافقم...الان هر تیمی واسه خودش کانون داره...اگه میخوان سرگرم شن برن تو کانون خودشون...مگه اینکه اونجا

هم راشون ندن این بحث دیگه ای هست...من کلا پستهایی رو که در مورد تیمهای دیگه باشن رو اصلا نمیخونم...مگه اینکه اون تیم تو

لیگ انگلیس باشه و بالاخره ربطی هم به آرسنال داشته باشه...همونطور که من به شخصه نمیرم تو کانون های هواداری دیگه

تیمها سر بزنم انتظار دارم اونها هم نیان اینجا...اگر هم کسی میاد نگه من طرفدار آرسنال نیستمو طرفدار تیم دیگه ای هستم

چون با این کارش فقط اعصاب بچه ها رو به هم میریزه و جو سایت رو خراب میکنه...مثل شروین که اعصابش به هم ریخته...البته

اینم بگم که خیلی از کانونها مثل سایت ما نیستن که دل نوشته داشته باشن که اونم میتونن با یه وی پی ان برن فیسبوک سرگرم شن...

محمد على(اباى) در 18/1/1391 | 17:48 گفت:

likeeeeeeeeeee

حسین در 18/1/1391 | 17:28 گفت:

حمید فرازی و علی ارشدی فکر کنم شما دو دوست عزیز پست بلاگ ها رو مدیریت میکنی.هر چیزی راه و روشی داره برای خودش.

ازتون عاجزانه تقضا دارم برای اینکه دیگه جو اینجا بهم نریزه به محض اینکه کسی پست بلاگی در مورد هر تیم دیگه ای به جز آرسنال اینجا گذاشت اون پست رو حذف کنین.قول میدم این تنها و بهترین راه برای آروم شدن جو اینجا هست.

لزومی نداره اینجا در مورد تیم دیگه ای بلاگ گذاشته بشه.اصلا و ابدا لزومی نداره.

shervin در 18/1/1391 | 17:22 گفت:

امروز به شدت عصبانی شدم و الان سردرد شدیدی دارم حرف دلمو زدی

مهران کاظمی در 18/1/1391 | 17:15 گفت:

امیر که نفوذی بود ((((((((((:
اشکالی نداره درباره تیم های دیگه بحث بشه که، اونا هم رقیبای ما هستن، فقط طرفداران اون تیم ها اگه میان تو این سایت حرف منطقی بزنن نه اینکه چرت و پرت تحویلمون بدن

توپچی جنوب در 18/1/1391 | 17:04 گفت:

من با نیما موافقم اینجا سایت مقدس ارسناله و نباید در مورد تیم های دیگه که ربطی به ارسنال ندارند حمایت و بحث بشه اینجا فقط باید از ارسنال حمایت و انتقاد بشه اگر هم کسی به تیمی غیر از آرسنال علاقه ای داره میتونه تو کانون همان تیم ابراز علاقه کنه همین........

حسین در 18/1/1391 | 16:48 گفت:

((((((چرا اینجا درباره تیم های دیگه بحث میشه؟؟؟))))))

جواب سوالت رو اگر میخوای بدونی برای مدت مشخصی پست بلاگ ها رو زیر نظر یگیر.ببین اگر پست بلاگی در مورد تیم ها دیگه گذاشته نشه بازم کسی حرفی از تیم دیگه میزنه یا نه؟؟؟نمونش هم برات میارم...همین چند پست پایین تر.

تحریک اولیه رو کامنتا ایجاد نمیکنن پست بلاگ ها میکنن.

موفق باشی.

آرمان الهیاری در 18/1/1391 | 16:43 گفت:

سایت دوباره به هم ریخت
از دعوا و جروبحث متنفرم