اندر حکایت دربی طهران + ارسنال-فولام

نویسنده: آرین

وبلاگ من
نویسنده: آرین
12 سال هست که طرفدار ارسنال و استقلال و دورتموند هستم.از عنچستر یونایتد و السیتی و چلسی بایرن متنفرم.
کل بازدید: 55,216 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

اندر حکایت دربی طهران + ارسنال-فولام

درود بر توپچی ها.نوشته ی پایین از خودمه و کپی از جایی نیست.خواهش میکنم بخونید چون حدود 3 ساعت زمان برد نوشتنش!منتظر نظراتتون هستم.امیدوارم خوشتون بیاد.امروز نشستم مثل همه استقلالی پرسپولیسیا دربی تهرانو ببینم.خب طبق معمول هر دربی از یک هفته قبل از شروع دربی کری خونی ها و رجز خونی ها بین هوادارای دو تیم شروع شد.تبلیغات و جو درست کردن و حاشیه ها و مصاحبه های روزنامه ها و رسانه های زرد و آبی و قرمز هم از یه طرف و نزدیک بودن امتیاز دو تیم در بالای جدول و امار دفاع و حمله و غیره و غیره هم از طرف دیگه حساسیت بازی رو بالا برده بود.خلاصه کلی ذوق و شوق و استرس برای هر هوادار 6 تایی و 4 تایی!!بالاخره روز جمعه فرا رسید و ساعت 14:30 شدو دربی شروع شد.همه منتظر همین بودیم...حالا باید اون بازی قشنگه رو ببینیم......


دقیقه 1 :پرسپولیس بزن زیرش ,استقلال بزن زیرش

تا برو ............

دقیقه 90 :استقلال بزن زیرش ,پرسپولیس بزن زیرشدریغ از یک موقعیت گل,دریغ از یک حرکت تیمی,دریغ از یکم فوتبال...

آخرش هم هیچی.بزن زیرش این بر بزن زیرش اون فائق نیومد و بازی 0-0 شد!

همین بود؟! اون همه تبلیغ و مصاحبه علیه هم و کری خوندن و... همین بود؟!!

حساس ترین موقعیت بازی یه ضربه کاشته بود که اونم تو چارچوب نبود!! جالبه انقدر بازی کم موقعیت بود که زننده ی همین کاشته بازیکن فنی زمین شد!!

بعد از بازی هم مربی ها راضی!! بازیکنا راضی!!مدیرعامل ها راضی!! تنها کسانی که ناراضی بودن 80 هزار هوادار تو استادیوم و چند میلیون هوادار پای تلویزیون.80 هزار هواداری که خیلیاشون کیلومتر ها راه رو با اتوبوس یا ماشین طی کرده بودن تا به این بازی برسن.اما اخرش چی شد؟! چرا همیشه هوادارا بعد از این بازی ناراضین؟
چرا منی که تیمم امروز نباخته بعد از بازی انقدر عصبیم ؟؟ بازی مساوی شده ولی در حد شکست ناراحتیم چرا؟
میگن بازی حساسیتش زیاده بخاطر همین بدون گل و بدون موقعیت تموم میشه!!! مگه دربی میلان-اینتر حساس نیست؟ مگه دربی ارسنال-چلسی حساس نیست؟
من و امثال من هوادار بودیم و هستیم و خواهیم بود.فوتبال حرفه ای بازی نکردیم ولی به حد وفور با بچه محلامون گل کوچیک زدیم(عکس با شورت ورزشی هم داریم! ).مدرک مربیگری نداریم ولی تا دلتون بخواد فوتبال روز دنیا رو دیدیم.بحث کردیم.تحلیل کردیم و تحلیل شنیدیم.امار بازی و بازیکنا رو دراوردیم.فیلم بازی و گل هاشونو دیدیم.حاج رضایی و صدر و امثالهم نیستیم ولی تفاوت رو تشخیص میدیم.وقتی دربی لندنو میبینیم وقتی دربی میلانو میبینیم وقتی دربی مادرید و منچستر و غیره و غیره رو میبینیم و میایم بازی این دو تیمو میبینیم که انقدر بی برنامه و بدون تاکتیک بازی میکنن و نود دقیقه از دفاع میزنن زیر توپ از فوتبال زده میشیم.وقتی انقدر تفاوت بین سطح اول فوتبال دنیا با سطح اول فوتبال ایران میبینیم که حتی 3 تا پاس سالم نیمتونن بهم بدن بیخیال فوتبال میشیم.همین میشه که وقتی از زندگیمون میزنیم میریم ورزشگاه یا از کارمون میزنیم میایم خونه این بازی کسالت بار یا هر بازی دیگه ی لیگ برتر رو تماشا کنیم پشیمان میشیم.ولی چه کنیم که این تعصب هر سال گولمون میزنه
سال بعد هم باز ما هوادارا کری میخونیم و بر سر همدیگه میزنیم ولی این 22 نفر باز هم نود دقیقه زیرش خواهند زد
این دربی هم بدون گل مساوی تموم شد و به تاریخ پیوست ولی حکایت این به
اصطلاح فوتبال بی برنامه و بی هدف و عقب مانده ی ایران همچنان باقیست

و کی میشود که این فوتبال از 40 سال قبلش دربیاد و به سطح لیگ های معتبر اروپایی برسه الله اعلم.

شرمنده که زیاد روضه خوندم!! ممنون از نگاه گرمتون.نظر فراموش نشه


بازی امروز ارسنال - فولام از شبکه ورزش پخش میشه
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

masoud mahmudpur در 28/10/1392 | 16:15 گفت:

رضا راست میگه!فقط آرسنال!عشق است فوتبال جذاب حتی بدون جام

رضا فضلی در 28/10/1392 | 14:01 گفت:

نقل قول : مرسی.بازی خیلی چرتی بود{بازی رفت بهتر بود}.منه خنگو بگو میخواستم از مازندران برم ورزشگاه
ولی بازی دیروز به یک ور وبازی آندو به یک ور
همه پرسپولیسیا رو له کرد قشنگ{البته جسارت نشه به پرسپولیسای عزیز سایت}
ودرآخر اس اس آخر فصل دبل میکنه وپرسپولیس میره برا قهرمانی جام ولایت


پاسخ شما : من طرفدار پرسپولیسم ولی آرسنال واسم مهمتره
لطفا بحث رو رنگی نکن دوست من
تا ابد آرسنال

majid در 28/10/1392 | 12:26 گفت:

باهات موافقم علی

Ali در 28/10/1392 | 12:11 گفت:

جان هر کی دوست دارین این مکان مقدس رو با آوردن اسم این دوتا تیم نجس کثیف نکنین یعنی نمیدونم چطور بازیای لیگ ایرانو دنبال میکنید حالتون به هم نمیخوره؟؟؟

parsa در 28/10/1392 | 10:03 گفت:

مرسی.بازی خیلی چرتی بود{بازی رفت بهتر بود}.منه خنگو بگو میخواستم از مازندران برم ورزشگاه
ولی بازی دیروز به یک ور وبازی آندو به یک ور
همه پرسپولیسیا رو له کرد قشنگ{البته جسارت نشه به پرسپولیسای عزیز سایت}
ودرآخر اس اس آخر فصل دبل میکنه وپرسپولیس میره برا قهرمانی جام ولایت

میعاد در 28/10/1392 | 09:02 گفت:

بازي امروز از شبكه ورزش پخش ميشه؟

masoud mahmudpur در 28/10/1392 | 08:03 گفت:

تا امثال رویانیان و فتح الله زاده ستن عمرا هیچی درست نمیشه

ناصر در 28/10/1392 | 02:24 گفت:

من که خدا رو شکر خیلی وقته فوتبال وطن رو بوسیدم گذاشتم کنار.

پسر20میلیونی در 28/10/1392 | 01:38 گفت:

فوتبال سیاسی نتیجش می شه تبانی

آرین در 28/10/1392 | 01:34 گفت:

نقل قول : خوب بود اما من رابطه ای بین بلاگ شما و "کانون هواداران آرسنال در ایران" پیدا نکردم

این مطلب رو داخل وبلاگ یا حتی شاید فیس بوکت مینوشتی بهتر بود


پاسخ شما : تا اونجایی که من خوندم بلاگ ها باید فوتبالی باشه و دقیق تر ارسنالی و جایی گفته نشده بود که حتما درمورد ارسنال باشه ! اگه شما راضی نیستی حذف کنم ؟

علی جعفرزاده در 28/10/1392 | 01:25 گفت:

حالا خوبه ادعای مربیاشون گوش و سوراخ میکنه
من خودم پرسپولیسیم اما تاکتیک پرسپولیس رو حرکات انفرادی بازیکناست,استقلال هم تبلور علی اصغری در قرن 21

سید محمد رضا در 28/10/1392 | 01:15 گفت:

خوب بود اما من رابطه ای بین بلاگ شما و "کانون هواداران آرسنال در ایران" پیدا نکردم

این مطلب رو داخل وبلاگ یا حتی شاید فیس بوکت مینوشتی بهتر بود

میثم محمودی در 28/10/1392 | 01:05 گفت:

مرسی بابت بلاگت
ولی یه چیزی بگم این دوتا تیم دیگه ارزش بلاگ گذاشتنم ندارن