نقل و انتقالات ژانویه تمام و کمال

نویسنده: آرین

وبلاگ من
نویسنده: آرین
12 سال هست که طرفدار ارسنال و استقلال و دورتموند هستم.از عنچستر یونایتد و السیتی و چلسی بایرن متنفرم.
کل بازدید: 55,214 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

نقل و انتقالات ژانویه تمام و کمال

همونطوری که میدونین دیشب حدود ساعت 2:30 به وقت محله ما!! نقل و انتقالات تموم شد و ما فقط تونستیم کیم کالستروم رو از اسپارتاک مسکو قرضی بیاریم.از نظر تجربه و  مخصوصا قدرت بدنی بازیکنیه که به کارمون میاد.یه مقدار خط هافبکمون زیادی فانتزی بود و نیاز به یه قلدر داشتیم.البته از اون بیشتر به یه مهاجم نیاز داشتیم که نشد.در هر صورت در پایین کل نقل وانتقاو خروجی و ورودی همه تیم های لیگ برتری رو میذارممیشه گفت یکی از پرکارترین تیم ها تو بازار نقل و انتقالات کاردیف بود.اون ها 7 بازیکن رو به خدمت گرفتن و 8 بازیکنشون رو به صورت قرضی به تیم های دیگه دادن.از سرشناس ترین بازیکنایی که جذب کردن فابیو مدافع منچستر هستچلسی ماتا و اسین, دو هافبک سرشناسش رو از دست داد و سرشناس ترین هایی هم که گرفت ماتیچ و زوما بود که جالبه بدونین زوما رو بعد از خریدن از سنت اتین دوباره به صورت قرضی به همین باشگاه برگردوند! به نظر من یکی از بازنده های نقل و انتقالات با توجه به از دست دادن ستاره ای مثل ماتا, چلسی خواهد بود.در اینده مشخص خواهد
شد.
فولهام هم یکی از اون تیمایی بود که با دست پر پنجره رو بست! اونا هولتبی رو که شالکه هم شدیدا به دنبالش بود به صورت قرضی گرفتن و جدا از اون هیتینگا کاپیتان تیم ملی هلند رو هم بعنوان بازیکن ازاد به خدمت گرفتن.کلاینت دمپسی هم یک دیگه از خرید های سرشناسشونه
 
لیورپول تا دقایق پایانی به دنبال کونوپلییانکا یکی از استعداد های به قول معروف نو ظهور اوکراینی بود و به شدت با تاتنهام رقابت کرد ولی دست اخر این وینگر 24 ساله دست هردوشونو تو پوست گردو گذاشت! (دمش گرم)
 
سیتی که خریدی نداشت و نیازی هم نداشت چون رو نیمکتش دو تا تیم زاپاس داره!! اما یونایتد با خرید ماتا به نظرم یکی از بهترین خرید ها رو کرد.البته تا مویس هست نیازی به نگرانی نیست! اون ها اندرسون رو به فیورنتینا فروختن و چند انتقال قرضی دیگه هم داشتن
 تاتی ها هیچ خریدی نداشتن و دفو مهاجم با تجربشون رو هم از دست دادن و چند تا رو هم قرضی دادن.
 حالا دو تا سوال دارم...

به نظرتون برنده ی اصلی نقل و انتقالات ژانویه کدوم باشگاه هستش ؟بازنده چطور؟


و با توجه به مصدومیت ها و نخریدن مهاجم و از دست دادن صدر جدول,نظرتون در مورد ادامه فصل چیه؟ جام میاریم؟


 اگه سوتی دادم یا اشتباهی کردم به بزرگیتون ببخشید!!
منتظر نظراتتون هستم و پیشاپیش ممنون از دوستایی که کامنت میذارن

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ehs در 13/11/1392 | 16:17 گفت:

راسته که کاسترم خرید جدیدمون امروز مصدوم شد!؟

میلاد در 12/11/1392 | 23:29 گفت:

فرشاد انریکه دستوردادن که کلمه "آرسنال" رو به 30000925ارسال کنید!!!
فورا و حتما انجام بدید!!!!!!!!!!!!!!!

آرین در 12/11/1392 | 20:44 گفت:

ممنون از نظرات دوستان.
در ضمن منچستر 2-1 باخت.به امید باخت فرداشب لیوردوغ و برد ما و تساوی سیتی و چلسی

mahdi در 12/11/1392 | 17:52 گفت:

اگه بخواهیم تیمیو مثال بزنیم که با توجه به نیازش و توانش خوب خرید کرده باشه اون فولهامه که یک مدافع باتجربه و دو هافبک خوب و یه مهاجم گلزن خریده البته اونا برباتف را ازدست دادن ولی این مهاجم جدید جاشو پر میکنه .
بهترین خرید جزیره هم ماتا بوده که منچستر گرفتتش !
بدترینم چلسی بود .

shima در 12/11/1392 | 17:13 گفت:

بازنده به نظرم لیورپوله!اونا فقط مهاجم دارن!4تا هافبک و 3تا مدافع باید میخریدن که مث ما گند زدن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

محسن عاشوری در 12/11/1392 | 15:53 گفت:

وستهام با خرید آرمرو ، بوریلو ، نوچرینو
فولهام با خرید دمپسی ، هایتینگا ، هولتبی ، میتروغلو ( مهاجم خیلی خوبیه )
--------------------------------------------
ولی معلومه که ماتا بهترین خریده

حسن ویلشر در 12/11/1392 | 15:16 گفت:

ماتا بهترين خريد جزيره

Nima در 12/11/1392 | 14:22 گفت:

ممنون از پست مفیدت...
در جواب به سوالات باید بگم که بین تیم های سرشناس منچستر برنده نقل و انتقالات و چلسی بازنده اونه! در بین بقیه تیم ها هم فولهام خوب کار کرده تو بازار البته اونها برباتوف رو دیگه ندارن!!!

و من همیشه به تیم ایمان دارم و امیدوارم که جام بیاریم...

parsa در 12/11/1392 | 14:19 گفت:

مرسی داداش،عالی بود
منچستر بهترین عملکردرو داشت

ahmadreza در 12/11/1392 | 14:13 گفت:

منچستر با خرید ماتا میتونه بهتر کار کنه و فکر کنم ماتا میتونه بهترین خرید ژانویه باشه

mehdi در 12/11/1392 | 14:02 گفت:

فولهام به نظرم