دیوید اسپینا - سامی خدیرا - متیو دبوشی

نویسنده: آرین

وبلاگ من
نویسنده: آرین
12 سال هست که طرفدار ارسنال و استقلال و دورتموند هستم.از عنچستر یونایتد و السیتی و چلسی بایرن متنفرم.
کل بازدید: 55,208 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

دیوید اسپینا - سامی خدیرا - متیو دبوشی

منتظر رسمی شدن خدیرا-اسپینا-دبوشی باشید....-ارسنال به دنبال دروازه بان تیم ملی کلمبیا , دیوید اسپینا برای جانشینی فابیانسکی.گزینه ی اول ارسنال دیوید مارشال دورازه بان کاردیف سیتی بود ولی با توجه به درخواست 10 میلیون پوندی کاردیف این بازیکن از گزینه های ارسنال خارج شده.تلگراف پیش بینی کرده اسپینا حدود 3 میلیون پوند برای ارسنال هزینه در پی خواهد داشت. (telegraph.co.uk)

-ارسنال امیدوار است تا قرارداد خود را با دروازه بان 25 ساله ی کلمبیایی,دیوید اسپینا , با مبلغ 3 میلیون پوند تا پایان هفته نهایی کند.(mirror)

-سامی خدیرا به ارسنال می رود.رئال موافق انتقال او به ارسنال است.این بازیکن با قراردادی 4 ساله راهی امارات خواهد شد.او پنجمین المانی ارسنال خواهد بود.(روزنامه ی sport کاتالونیا)

-با وجود درخواست حقوق هفتگی 150 هزار پوندی,ونگر همچنان مصمم به خرید هافبک 27 ساله ی رئال مادرید, سامی خدیرا است.ونگر قرار است 20 میلیون پوند برای انقال او بپردازد.(dailystar)

-مورینیو در صورت شکست برابر ارسنال در جذب خدیرا , به دنبال جذب لارس بندر خواهد رفت. (Skysport)


-ارسنال اماده ی امضای قرارداد با اسپینا با 4 میلیون پوند.(dailymail)

-ارسنال قصد داره عصر امروز ,امضای قرارداد با دبوشی رو به صورت رسمی اعلام کنه.(goonertalk)


-ارسنال برای غلبه بر چلسی , حاضر به پرداخت 23 میلیون پوند برای جذب سامی خدیرا.(Metro)

-سامی خدیرا با ارسنال برای امضای قرارداد 4 ساله به توافق رسید.(givemesport)نظرتون چیه؟ اسپینا-خدیرا-دبوشی بهترین گزینه هاهستن؟
خودم بندر یا اشنیدرلن رو به خدیرا ترجیح میدم! زیاد مصدوم میشه.میترسم بیاد ارسنال مثل دیابی شه!
ممنون از نگاهتون.

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محسن شعبانی در 24/4/1393 | 07:50 گفت:

ای لشس

محسن عاشوری در 24/4/1393 | 01:56 گفت:

خدیرا فک کرده کیه که حقوق 250 هزار تا تو هفته طلب کرده ..

ما ساده نیسیم و پول مفت نمیدیم .. همونطور که سانچز رو با 34 میلیون یورو (28 میلیون پوند) آوردیم لندن ..
زیر بار 40 میلیون بارسا نرفتیم ..

هادی در 24/4/1393 | 01:26 گفت:

سایت گل الانم زد که دبوشی نزدیکه.تازه گفته مانکوئیلو دفاع جوون اتلتیکو هم داره یه سال قرضل میاد. برای خالی نبودن پشت دستمون خرید خوبیه. دبوشی حتما اعلام رسمیش میاد.

mohsen abbasi در 24/4/1393 | 01:16 گفت:

خدیرا با توجه به سنش بیشتر از بیست میلیون با حقوق 150هزارتا نمیرزه اگه قراره بیشتر از این بدیم بهتره بریم سراغ یه هافبک جوونتر

هادی در 24/4/1393 | 01:07 گفت:

نقل قول : همین الان ساعت 1:45شب دارم مینویسم به نقل از سایت گل

ارسنال از خرید خدیرا منصرف شد درخواست هفته ای تا250هزارتا خواسته

خوب یا بد این اتفاق پای نظر خودتون


پاسخ شما : برادر منم خوندم اینو. اولا که این پست تحلیل یکی از کارشناسای سایت گله که اسمش وین ویسیه و نتیجه تحلیلاتشو گفته.دوما هم که دستمزد در خواستی نماینده خدیرا 200 هزارتاس و این آقا گفته اگر خدیرا این قدر بخواد با آرسنال به مشکل برمیخوره و هنوز ونگر چیزی نگفته. سوما هم حالا که بیشترین حقوق رو اوزیل و سانچز با 130 تا می گیرن و بعدشم رمسی با 110 تا، به درک که خدیرا نیاد. واقعا با این حقوقایی که اینا میگیرن 200 تا برا خدیرا زیاده. نهایت 150 تا بسشه

حامد در 24/4/1393 | 00:49 گفت:

همین الان ساعت 1:45شب دارم مینویسم به نقل از سایت گل

ارسنال از خرید خدیرا منصرف شد درخواست هفته ای تا250هزارتا خواسته

خوب یا بد این اتفاق پای نظر خودتون

محسن عاشوری در 24/4/1393 | 00:30 گفت:

نقل قول : http://mr90.ir/home/l2aTaWdlmKam

پاسخ شما : من تو مستر 90 عضو هستم .. میگم اسم تیمت چیه ؟؟ (اسم تیم من شیران دهران)

شایان در 23/4/1393 | 22:01 گفت:

3 پلان قهرمانی خواهیم داشت... اگر سامی بیاد

masoud mahmudpur در 23/4/1393 | 21:46 گفت:

تو هافبک دفاعی کوکلن هم هست!من که از بازیش خوشم میاد

masoud mahmudpur در 23/4/1393 | 21:42 گفت:

دوست دارم جای دبوشی آریر رو بگیریم!

siamak در 23/4/1393 | 20:45 گفت:

با این خریدا باید بریم واسه قهرمانی تو سی ال و لیگو ک حتما میگیربم

خدیرا عالی حداقل 4 قراردادش تو اوج پختیگه چیزی ک تیم ما کم داره.بنظرم باید 2سال ب فکر هافبک دفاعی جوون باشیم چون الان تجربه تیم خیلی کمتر بیشتر جوونن
رئیسسسسسسسسسسسس فدای داری ب مولا

احسان در 23/4/1393 | 17:38 گفت:

جوون زیاد داریم تو تیم یکی مثه خدیرا که با تجربس لازمه نه امثال شندرلین..حالا بذارین تیم تو این سه سال جام بگیره..نمیخاد قصه اینده رو بخورین..

حامد در 23/4/1393 | 17:15 گفت:

کاملا با نظر اقا ناطر موافقم خدیرا 27سالش هست یعنی 3 سال پس اشنایدرلین رو باید بگیریم اگه هردو میشد که عالی بود ولی نمیشه من اشنیدرلین رو ترجیح میبندم

حالا بکی از دلایل خروج خدیرا این بود که عقب بوده و محدود بوده مگه ما اون رو واسه هافبک دفاعی نمیخوایم
اکیپ هم خدیرا رو ارسنالی دونسته

درکل خرید خوبی محسوب میشه دم رییس گرم که همه رو شوکه کرده

ناصر در 23/4/1393 | 16:41 گفت:

با توجه به اینکه سال دیگه قراداد فلامینی و آرتتا تموم میشه و بعید بونم با توجه به سیاست های باشگاه تمدید کنن + احتمالا هم دیابی بره، به نطرم علاوه بر خرید خدیرا باید یه هافبک دفاعی جوان رو امسال بگیریم تا سال بعد از این نطر کمبود نداشته باشیم.به نظرم مورگان اشنایدرلین خیلی بهتره برای این پست: به دو دلیل : 1- فیزیک بدنی 2- تجربه ی حضور در لیگ برتر

مهرزاد در 23/4/1393 | 16:31 گفت:

مقاله یان هالووی در میرور در مورد جذب سانچز توسط آرسنال:
آرسنال فصل گذشته رقابت قهرمانی را ساخت - تا جایی که الیویه ژیرو آن را ناکام گذاشت.

محسن شعبانی در 23/4/1393 | 15:02 گفت:

http://mr90.ir/home/l2aTaWdlmKam

حامد در 23/4/1393 | 14:39 گفت:

گوش شیطون کر به امید خدا زبونم لال اتفاق خاصی نیفته تا عکس رو هم ندیدی باور کن

خدیرا دبوشی اسپینا ارسنالی میشن

خودم اشنایدرلین یا بندر رو ترجیح میدادم ولی خدیرا هم مصدوم نشه خوبه در کل خوشحالم

ای احد ای واحد ای خدا ای فلک چوب لا چرخ تیم نشه.الهی امین

اکثرا گفته این خریدا رو

حالا خوبه رییس جو گیر بشه یه دفاع هم بخره

امیدوارم خدی(خدیرا)بیاد خوبم نبود عیب نداره ولی چلسی شکست بخوره از رییس خوشکلم

leo zadoorian در 23/4/1393 | 14:12 گفت:

خیلی عالی میشه تیم خدیرا تو اوج دوران فوتبالیشه ولی من بندر رو ترجیح میدم

arsenal در 23/4/1393 | 13:35 گفت:

Sport می گوید که خدیرا قراردادی 4 ساله با توپچی ها امضاء خواهد کرد و مبلغ این انتفال 29 میلیون یورو خواهد بود، و حتی اگر این انتقال هنوز رسمی نشده باشد، هیچ راه برگشتی وجود ندارد.

ادعا می شود که خدیرا در مادرید احساس می کرد که به اندازه کافی ارزش ندارد، چرا که تاکنون باشگاه اقدامی برای ارائه پیشنهاد تمدید قرارداد به او نکرده است، قراردادی که در تابستان آینده به اتمام خواهد رسید.

ادعاهای بیشتر بر این است که خدیرا هرگز در پایتخت اسپانیا آنطور که باید، نتوانست با محیط وفق پیدا کند و با توجه به اینکه بیشتر از او وظایف دفاعی می خواستند، احساس محدودیت می کرد، درحالیکه او توانایی شرکت در کارهای هجومی را نیز دارد.

تصور می شود که کارلو آنچلوتی قصد استفاده تمام و کمال از توانایی های خدیرا را داشته است اما بازیکنی که شب گذشته قهرمانی در جهان را جشن گرفت، فصل گذشته در بیشتر بازیها به دلیل مصدومیت غایب بود و بنابراین باشگاه نمی توانست از او استفاده کند.

Sport می گوید که خدیرا سالانه 10 میلیون یورو از آرسنال دستمزد دریافت خواهد کرد و به چهار هموطن دیگر خود ملحق خواهد شد - پر مرته ساکر، مسوت اوزیل، لوکاس پودولسکی و سرج نبری جوان.

آرین در 23/4/1393 | 13:29 گفت:

اینکه خدیرا از بندر و اشنیدر بهتره توش شکی نیست.ولی اینکه زیاد مصدوم میشه... فصل قبل فقط 13 بازی کرده.تو جام جهانی هم دوبار مصدوم شده! تست پزشکی خیلی تعیین کنندست.امیدوارم مثل کالشتروم نشه...

ارمان در 23/4/1393 | 13:26 گفت:

ورزش ٣ زده خديرا تا چند ساعت ديگه ارسنالى ميشه

احسان کازرونی در 23/4/1393 | 13:20 گفت:

چی میشیم سال بعد ما با این سه تا ......

Ali در 23/4/1393 | 13:08 گفت:

خدیرا خیلی بهتره. اگه فصل پیش مصدوم نمیشد ریال حتما لالیگا رو می برد.

نوید در 23/4/1393 | 13:02 گفت:

یکی دو تا دفاع هم به این لیست خرید اضافه شه عالی میشه ! تا اینجا متوسط عمل کردیم در بازار
البته نسبت به گذشته عالی بودیم !!!!

arsenal در 23/4/1393 | 13:01 گفت:

خدیرا بهترینه ... اگه رئیس بگه

ماهان ملک در 23/4/1393 | 12:53 گفت:

بحث روانیه!! خدیرا از لحاظ روانی و اعتماد به نفس تیمو خیلی بالا میبره اما بندر و اشنا نه!!