شایعات نقل و انتقالات

نویسنده: آرین

وبلاگ من
نویسنده: آرین
12 سال هست که طرفدار ارسنال و استقلال و دورتموند هستم.از عنچستر یونایتد و السیتی و چلسی بایرن متنفرم.
کل بازدید: 55,212 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

شایعات نقل و انتقالات

شایعات!ارسنال...

-ونگر درحال نهایی کردن قرارداد دو دفاع راست...متیو دبوشی با 10 میلیون پوند که تا 48 ساعت اینده به صورت رسمی اعلام میشه.همچنین Javi Manquillo دفاع راست اتلتیکو هم اماده ی انتقال به ارسنال هست.البته به نظر میرسه این انتقال به صورت قرضی باشه.( Telegraph.co.uk)

-ونگر کریس اسمالینگ را بعنوان بخشی از قرارداد فروش ورمائلن به منچستر درخواست کرده.که این موضوع انتقال مدافع ارسنال به منچستر رو در حاله ای از ابهام برده (metro)

-ارسنال علاقه مند به دیوید اسپینا و نزدیک به توافق با این دروازه بان کلمبیایی با 3.2 میلیون پوند.(The Times)

-باشگاه نیس پیشنهاد 3.2 میلیون پوندی ارسنال رو پذیرفته و ارسنال قراره انتقال این دروازه بان رو تا پایان این هفته نهایی کنه.(metro , French newspaper Nice Matin)

-ارسنال پیشنهاد خود را برای خرید خدیرا افزایش داده.قرارداد خدیرا با رئال مادرید تابستان اینده به پایان میرسد و او قصد تمدید قرارداد ندارد.(The Times)

-بعد از درخواست حقوق هفتگی 200 هزار پوندی از سوی سامی خدیرا , ارسنال از خرید این بازیکن کنار کشیده.چلسی همچنان خواهان اوست.( Mirror)
(بعضی از منابع گفتن ارسنال با وجود این دستمزد باز هم دنبال خدیراست مثل Telegraph , times,dailymailبعضی ها پیش بینی کردن دست میکشه از خدیرا مگر اینکه درخواستشو کاهش بده مثل goal و بعضی ها هم با قاطعیت گفتن تموم شدست!)

-رسمی شدن انتقال دبوشی به ارسنال مشروط به پیدا کردن جانشینی برای وی در نیوکاسل است. نیوکاسل با فاینورد سر انتقال 6 میلیون پوندی داریل یانمات دفاع راست هلند به توافق رسیده و به نظر میرسه انتقال دبوشی هم تا 48 ساعت اینده به طور رسمی اعلام بشه.(Mirror)

-بعد از شکست در انتقال به فرانکفورت,لرد! بنتنر گفته میخواد تو پریمیر لیگ بازی کنه.(Daily Star)

سایر تیم ها ...

-ویدال با انتقال به منچستر موافقت کرد.عنچستر نزدیک به امضای قرارداد 40 میلیون یوروریی با این هافبک شیلیایی.(Corriere dello Sport) دیلی میل نوشته منچستر علاقه ای نداره این مبلغ رو برای ویدال بپردازه و کنار کشیده.

-موناکو خواهان 85 میلیون یورو از رئال مادرید برای انتقال خامس رودیگز.بارسلونا هم خواهان این بازیکن است و حاضر است 90 میلیون یورو برای این بازیکن بپردازد.(
L'Equipe,El Confidencial)

-منچستر به دنبال انتقال سه گانه ی هوملس-دی ماریا- ویدال (
Daily Star)

-فلیپه لویس نزدیک به حضور در تست پزشکی چلسی بعد از توافق این باشگاه با اتلتیکو بر سر انتقال 25 میلیون یورویی این دفاع چپ 28 ساله.
(Daily Express)


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

آرین در 25/4/1393 | 12:41 گفت:

به گزارش مارکا، با توجه به اینکه تونی کروس هافبک ژرمن ها به رئال مادرید بسیار نزدیک شده است، خدیرا دیگر جایگاهی را برای خود در ترکیب مادریدی ها نمی بیند و از همین رو تصمیم به ترک مادرید گرفته است.

رئال مادرید و باشگاه آرسنال به نظر می‌رسد روی مبلغ 25 میلیون یورو برای خرید خدیرا توافق کرده اند و این انتقال به زودی نهایی خواهد شد. خدیرا با وجود مصدومیت پیش از جام جهانی، در ترکیب قهرمان جهان حضور داشت و نقش بسزایی در اول شدن مانشافت ایفا کرد. حضور موفق خدیرا در ترکیب آلمان موجب شد قیمت او افزایش یابد و رئال مادرید مبلغ بیشتری بابت فروش وی بدست آورد.

تنها مشکل این انتقال دستمزد سامی خدیرا است که مسئولین توپچی ها باید با وی و مدیر برنامه های او به توافق برسند. خدیرا خواهان دستمزدی بیشتر از 7 میلیون یورو است.

امروز خبر رسید در صورتی که آرسنالی ها نتوانند به توافقات شخصی با خدیرا برسند، چلسی آماده است تا برای خرید این بازیکن وارد مذاکره شود.

طرفداری

آرین در 25/4/1393 | 11:51 گفت:

ارسنال با رئال مادرید بر سر انتقال سامی خدیرا با مبلغ 19.8 میلیون پوند به توافق رسید.تنها توافقات شخصی با این بازیکن باقی مونده.ارسنال سخت در تلاش است تا حقوق هفتگی درخواستی این بازیکن را کاهش دهد. (metro)

حامد در 25/4/1393 | 00:32 گفت:

نقل قول : نقل قول : جان کراس هم که نزدیک به ارسنال گفته متوقف شده واسه دستمزد بالای خدیرا

اما یه سوال؟

به نظر شما حالا که سانچز رو خریدیم رمی هم نیومد بالوتلی با 14 میلیون میرزه بخریمش؟


پاسخ شما : نمی ارزه حامد.چون خیلی حاشیه داره.به نظرم بهترین گزینه بعد از خرید سانچز اگه رمی نشد, برگردوندن جوئل کمپله.


پاسخ شما : منم کامل موافقم که کمپل برگرده و پولش مهاجم رو بذاریمو واسه هافبک و دفاع

آرین در 24/4/1393 | 23:57 گفت:

نقل قول : جان کراس هم که نزدیک به ارسنال گفته متوقف شده واسه دستمزد بالای خدیرا

اما یه سوال؟

به نظر شما حالا که سانچز رو خریدیم رمی هم نیومد بالوتلی با 14 میلیون میرزه بخریمش؟


پاسخ شما : نمی ارزه حامد.چون خیلی حاشیه داره.به نظرم بهترین گزینه بعد از خرید سانچز اگه رمی نشد, برگردوندن جوئل کمپله.

حامد در 24/4/1393 | 23:24 گفت:

جان کراس هم که نزدیک به ارسنال گفته متوقف شده واسه دستمزد بالای خدیرا

اما یه سوال؟

به نظر شما حالا که سانچز رو خریدیم رمی هم نیومد بالوتلی با 14 میلیون میرزه بخریمش؟

محسن در 24/4/1393 | 20:39 گفت:

نقل قول : این دیگه از اون حرفا بود که اوزیل نمی ارزید

40 ملیون پوند واقعا برای اوزیل مفت بود! تمام دنیا دارن راجب این حرف میزنن که ما چقدر اوزیلو خوب گرفتیم اونوقت طرفدارای خودمون ناشکرن! اومدن اوزیل غیر از جنبه های فنی انرژی مثبت به تیم داد و همچنین راه اومدن ستاره های دیگه رو هموار کرد .

یادمون نره اوزیل اولین فصلش بود توی لیگ جزیره و طبیعیه بازیکنی که از لیگ سوراخ لالیگا بیاد اینجا از نظر فیزیکی کم میاره . آمار نشون میده فصل اول اوزیل از خوان ماتا و داوید سیلوا توی فصل اولشون بهتر بوده

اوزیل امسال 9 تا پاس گل توی لیگ داد که اونو تبدیل میکنه به بهترین پاس گلر تیم و همچنین سومین داخل لیگ بعد از جرارد و سوارز . این در حالیه که چهار هفته مصدوم بود !

بهترین پاس گلر چلسی هازارد بود با 7 پاس گل!!!

پس لطفا بازیکن تیمو انقد پایین نیاریم و همیشه نگیم مرغ همسایه غازه!

در ضمن اوزیل توی تیم ملی آلمان هم بیشترین تعداد پاس کلیدی و همچنین بیشترین ایجاد موقعیت گل رو داشت!پاسخ شما : تایید میشه
حتی جیرود هم خوب بوده(شاید عالی نبوده)، تو سایت primier فصل قبل 8امین باریکن برتر لیگ بود و بهترین باریکن آرسنال

آرین در 24/4/1393 | 20:12 گفت:

ارسنال نزدیک به توافق با رئال برای انتقال خدیرا با 23.8 میلیون پوند برای جانشینی جک ویلشر! (express.co.uk)

آرین در 24/4/1393 | 20:08 گفت:

ارسنال بسیار نزدیک به امضای قرارداد با اسپینا و همچنین دفاع راست جوان اتلتیکو مانکیلو به صورت قرضی.(goal)

reza در 24/4/1393 | 19:39 گفت:

نمیدونم چه اصراریه بازیکنای در پیتی منچستر رو بخریم آخه کریس اسمالینگ رو کجای دلمون بزاریم؟

حامد در 24/4/1393 | 18:24 گفت:

وارن میخواد از رئال جدا بشه بهترین فرصت واسه خریدش ولی چلسی بدجور دنبالش

محسن عاشوری در 24/4/1393 | 17:16 گفت:

امین درست میگه ..... چرا ما انقد میزنیم تو سر بازیکنامون ... آخه کی بهتر از اوزیل میخواستین ..

amin در 24/4/1393 | 17:14 گفت:

این دیگه از اون حرفا بود که اوزیل نمی ارزید

40 ملیون پوند واقعا برای اوزیل مفت بود! تمام دنیا دارن راجب این حرف میزنن که ما چقدر اوزیلو خوب گرفتیم اونوقت طرفدارای خودمون ناشکرن! اومدن اوزیل غیر از جنبه های فنی انرژی مثبت به تیم داد و همچنین راه اومدن ستاره های دیگه رو هموار کرد .

یادمون نره اوزیل اولین فصلش بود توی لیگ جزیره و طبیعیه بازیکنی که از لیگ سوراخ لالیگا بیاد اینجا از نظر فیزیکی کم میاره . آمار نشون میده فصل اول اوزیل از خوان ماتا و داوید سیلوا توی فصل اولشون بهتر بوده

اوزیل امسال 9 تا پاس گل توی لیگ داد که اونو تبدیل میکنه به بهترین پاس گلر تیم و همچنین سومین داخل لیگ بعد از جرارد و سوارز . این در حالیه که چهار هفته مصدوم بود !

بهترین پاس گلر چلسی هازارد بود با 7 پاس گل!!!

پس لطفا بازیکن تیمو انقد پایین نیاریم و همیشه نگیم مرغ همسایه غازه!

در ضمن اوزیل توی تیم ملی آلمان هم بیشترین تعداد پاس کلیدی و همچنین بیشترین ایجاد موقعیت گل رو داشت!

امید (آنتی فرانسوی) در 24/4/1393 | 13:23 گفت:

نقل قول : شاید اوزیل 50 میلیون نمی ارزید ولی این یه واقعیت که اومدن اوزیل راه رو برای خریدایه جدید باز کرد قابل انکار نیست.

پاسخ شما : وقتی دیوید لوئیز 50 میلیون باشه اوزیل نمی ارزه

ضمنا اوزیل بازیکن خوبی بود بعد مصدومیت افت کرده این نکته رو هم مد نظر داشته باشید ک اوزیل باید به کی پاس گل بده
ژیرو یا سانوگو

arsenal در 24/4/1393 | 13:18 گفت:

بازیکنی که تو تیم قهرمان cl بوده و قهرمان wc شده به این راحتی نمیاد تیم 4 لیگ جزیره

آرین در 24/4/1393 | 13:14 گفت:

نقل قول : فک کنم لوییس دفاع چپ باشه ها

پاسخ شما : درسته محسن... دفاع چپه.اشتباه از من بود.

mohsen abbasi در 24/4/1393 | 12:19 گفت:

شاید اوزیل 50 میلیون نمی ارزید ولی این یه واقعیت که اومدن اوزیل راه رو برای خریدایه جدید باز کرد قابل انکار نیست.

mohsen abbasi در 24/4/1393 | 12:16 گفت:

فک کنم لوییس دفاع چپ باشه ها