قمار بزرگ... الیویر ژیرو

نویسنده: آرین

وبلاگ من
نویسنده: آرین
12 سال هست که طرفدار ارسنال و استقلال و دورتموند هستم.از عنچستر یونایتد و السیتی و چلسی بایرن متنفرم.
کل بازدید: 55,217 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

قمار بزرگ... الیویر ژیرو

سلام دوستان.میدونم همه از بابت بازی نه چندان خوب دیشب ناراحتین.در کل هر تیمی روز خوب و بد داره و دیشب روز خوب ما نبود.اما موضوعی که میخوام راجبش صحبت کنم بحث مهاجم نوک تیم هستش که فقط معطوف به بازی دیشب نمیشه.از روزی که ون پرسی باشگاهو ترک کرد و به تیم رقیب رفت,کمتر کسی پیدا میشه که بگه ما تو خط حمله نسبت به 10 سال اخیرمون پیشرفت داشتیم یا حداقل بگه که قدرت خط حملمون در سطح مهاجم های گذشتمون هست.برگکمپ و انری,ونپرسی و ادبایور.و حالا ژیرو و سانوگو... نوک حمله های ما هستن.درمورد سانوگو نمیخوام صحبت کنم چون چیز زیادی ازش ندیدم و اوله راهه.اما الیور ژیرو...
اماده نبودنش در فصل اول بازیش تو ارسنال با توجه به تفاوت سطح و فشردگی لیگ انگلیس نسبت به فرانسه,قابل پیش بینی بود.کما اینکه هر بازیکنی هم که از لیگ های دیگه وارد لیگ برتر میشن همین مشکل رو دارن.مثل اوزیل و..تو فصل اول در 34 بازی 11 گل زد که اصلا خوب نبود ولی چون فصل اولش بود انتظاری هم ازش نبود.
اما فصل دومش.16 گل در 36 بازی لیگ و 3067 دقیقه بازی... در شرایطی که بهترین گل ساز دنیا پشت سرش بود و یکی از بهترین خط هافبک های دنیا میانه ی میدان رو رهبری میکرد.این در شرایطیه که بازیکنی مثل اگوئرو در 23 بازی و حدودا نصف مدت زمان بازی ژیرو , در 1527 دقیقه تونست 17 گل بزنه! ساموئل اتوئو در 21 بازی برای چلسی در فصل گذشته 9 گل زد و میانگین 0.67 گل در هر بازی رو به ثبت رسوند.در حالی که ژیرو میانگین 0.47 گل در هر بازی به ثمر رسوند! یعنی حتی کمتر از ساموئل اتوئو 33 ساله!

به امار توجه کنینو این هم امار مربوط به هر بازی...نمیخوام یک طرفه صحبت کنم.ژیرو نسبت به باقی مهاجم ها خوبی هایی هم داره.مثل توپ گیری هاش.بر گشتن و پاس دادنش(هیچوقت اون گلشو که با ویلشر یک و دو کرد یادم نمیره.)

اما بحث من اینه که ژیرو با وجود همه ی خوبی ها و بدی هایی هم که داره در سطح امید اول گلزنی ارسنال نیست. بعد از 2 فصل بازی امسال هم ونگر میخواد بهش اعتماد کنه و به احتمال زیاد و با توجه به مصاحبش مهاجم هدف نمیخره.ونگر گفته بود خرید چمبرز یه قماره,ولی به نظر من اعتماد به ژیرو جلوی این همه هافبک خلاق, بعنوان مهاجم هدف, قمار بزرگتریه..


نظر شما چیه , اعتماد به ژیرو یا خرید مهاجم؟
ثبت نظر شمانظرات پیشین

فامیل دور در 30/5/1393 | 23:36 گفت:

سانچز تاحالا گند زده.چمبرلین بهترش بوده فکر کرده اینجا اسپانیاست که مثل ماست همه رو دریبل کنه.

MHMD در 30/5/1393 | 16:34 گفت:

قمار چیه مرد حساب، برای یه تیم ژیرو(پاریکال) دوسر باخت محسوب میشه

reza در 30/5/1393 | 15:18 گفت:

این حرفارو دو سالیه داریم میزنیم ولی خطاب به رئیس باید گفت :

گوش اگر گوش تو و ناله اگر ناله من آنچه البته به جایی نرسد فریاد است.

من که حاضر بودم سانچز رو نخریم ولی یه مهاجم نوک تو همون رنج قیمتی بخریم .
ما فصل قبل کلا تو دو تا پست مشکل داشتیم هافبک دفاعی و مهاجم نوک که تا الان تو هیچ کدومش بازیکن نخریدیم.

reza در 30/5/1393 | 14:39 گفت:

این حرفارو دو سالیه داریم میزنیم ولی خطاب به رئیس باید گفت :

گوش اگر گوش تو و ناله اگر ناله من آنچه البته به جایی نرسد فریاد است.

من که حاضر بودم سانچز رو نخریم ولی یه مهاجم نوک تو همون رنج قیمتی بخریم .
ما فصل قبل کلا تو دو تا پست مشکل داشتیم هافبک دفاعی و مهاجم نوک که تا الان تو هیچ کدومش بازیکن نخریدیم.

ارمان در 30/5/1393 | 06:35 گفت:

اما من موندم ژيرو چطور یه فصل 20 و خورده ای گل تو لیگ فرانسه زده

abolfazl alayi fard در 29/5/1393 | 23:21 گفت:

اصلا رمزی جوون بود که بهش وقت داده شد،یک نگاه به سن ژیرود نشون میده تا حالا هر چی میخواست بشه شده یود

یکی مثل ژروینیو بدبخت بهش بازی نمیده ونگر آخرشم میندازش بیرون میره توی رم ستاره میشه، یکی هم مثل این ژیرود.

احمد مومن زاده هم اگه پاسپورت فرانسوی داشت، ونگر سریع میخریدش الان تو خط حملمون داشت بازی میکرد

Ali.M در 29/5/1393 | 23:03 گفت:

نقل قول : نقل قول : سلام دوستان
مثه اینکه بحث سر این کلنگس!
آقا من میخوام یه چیزی بگم.من واقعا دیگه حوصله این بشر دوپا کلنگو ندارم.خععععلی پلشته.من موندم ونگر واقعععا به چیه این دل خوش کرده.نکنه فامیلشه؟دامادی،چیزیش شاید باشه.اگه هم قصد داره با بازی دادن بهش درستش کنه،واقعا نمیشه.نهایت پیشرفت ژیرود همینیه که میبینیم.
اون چیزی که مشخصه ژیرود تو کارای تیمی خیلی خوبه ولی یه مهاجم تموم کننده نیس.
به نظر من خوب بود که حداقل سانوگو به یه تیم انگلیسی قرضی میدادیم تا هم تجربه بیشتری تو لیگ کسب کنه و هم آماده بشه و در عوض یه مهاجم توپول بگیره بندازه اون جلو،ژیرودم ففففقط به عنوان یه یار جانشین بیاد داخل
باید قبول کنیم تیمی که داره واسه قهرمانی تو چنتا جام معتبر میجنگه نمیتونه به مهاجمایی مثل یحیی سانوگو و آقا ژیرود تکیه کنه


پاسخ شما : رمزی هم که انقد فرصت بهش میرسید داماد ونگر بود دیگه؟


پاسخ شما : اون زمان مجبور بودیم به رمسی بازی بدیم.چون باشگاه توان مالی الان رو نداشت.ما اون زمان مجبور بودیم بریم بازیکنایی در حد شاماخ و بنتنر رو بخریم.چون توان مالی نداشتیم.چون به قهرمانی تو جام حذفی راضی بودیم،چون ستاره هامون هرفصل میرفتن و توان جایگزینیشونو نداشتیم.ولی الان دیگه ورق برگشته.دیگه زمان بردن جامه.
من نمیگم مثل ریال مادرید کار کنیم،ینی وقتی که دی ماریا رو داری بری رودریگز بگیری یا وقتی که خدیرا داری تو تیمت بری کروس بگیری یا وقتی که لوپز تو دروازه هست بری ناواسو بگیری،من میگم آقا ژیرود درست بشو نیست،نمیگم بندازیمش بیرون،تو تیم باشه فقط به عنوان یار ذخیره و بجاش یه مهاجم خوب بگیریم.یکی که وقتی حمله میکنیم امید به گل شدن این حمله داشته باشیم

حسین ملازینل در 29/5/1393 | 22:46 گفت:

دمت گرم که انتقادت محترمانه به جا،به موقع و بدون توهین تیکه اندازی به دیگران بود...

من هم قبول دارم که زیرو واقعا یک سطح پایینتر از بقیه بازیکن هامون قرار داره...

تلاش کمش تو بازی دیشب ،توپ لو دادن های گاه و بیگاهش ، جنگندگی پایینش ، بی تفاوتیش واقعا روی اعصاب بود دیشب...

در کل حق کمپبل نیست که ذخیره ژیرو باشه...

amin در 29/5/1393 | 22:26 گفت:

نقل قول : سلام دوستان
مثه اینکه بحث سر این کلنگس!
آقا من میخوام یه چیزی بگم.من واقعا دیگه حوصله این بشر دوپا کلنگو ندارم.خععععلی پلشته.من موندم ونگر واقعععا به چیه این دل خوش کرده.نکنه فامیلشه؟دامادی،چیزیش شاید باشه.اگه هم قصد داره با بازی دادن بهش درستش کنه،واقعا نمیشه.نهایت پیشرفت ژیرود همینیه که میبینیم.
اون چیزی که مشخصه ژیرود تو کارای تیمی خیلی خوبه ولی یه مهاجم تموم کننده نیس.
به نظر من خوب بود که حداقل سانوگو به یه تیم انگلیسی قرضی میدادیم تا هم تجربه بیشتری تو لیگ کسب کنه و هم آماده بشه و در عوض یه مهاجم توپول بگیره بندازه اون جلو،ژیرودم ففففقط به عنوان یه یار جانشین بیاد داخل
باید قبول کنیم تیمی که داره واسه قهرمانی تو چنتا جام معتبر میجنگه نمیتونه به مهاجمایی مثل یحیی سانوگو و آقا ژیرود تکیه کنه


پاسخ شما : رمزی هم که انقد فرصت بهش میرسید داماد ونگر بود دیگه؟

علی ارشدی در 29/5/1393 | 22:16 گفت:

آخه مگه اطلاعات مالی باشگاه به همین راحتی لو میره که ما بشینیم اینجا دو دو تا چهار تا کنیم؟ 30 تا از این جا 40 تا از اونجا و ...

این چیزا که رسانه ها منتشر می کنن رو باور نکنین

محمد طایفی در 29/5/1393 | 21:47 گفت:

من به بازیکنای تیم اعتماد دارم از گل ژیرو به سیتی زمان زیادی نمی گذره ما خیلی خیلی آماده تر و بهتر میشیم

سیروان رحیمیان در 29/5/1393 | 21:36 گفت:

نقل قول : نقل قول : ما 65 میلیون پوند از بودجه ی نقل و انتقالاتمون رو خرج کردیم. میمونه 35 میلیون. اخبار حاکی از اینه که آرسنال با 8 میلیون پوند با آلکس سانگ وحشی دوباره به توافق رسیده. میمونه 27 میلیون. 15 تا برای مانولاس. میمونه 12 میلیون که اصلا باهاش نمیشه مهاجم خوب خرید. پس باید به ژیرود اکتفا کنیم. اما بعضی از روزنامه ها خبر از آماده بودن ادواردو وارگاس شیلیایی در تستهای پزشکی آرسنال رو دادن.

پاسخ شما : عزیز من بیشتر از 35 میلیون مونده پول فروش فابرگاس آزاد سازی قرار داد ویلا پول هفتگی فابيانسکي و سانيا که رفتن حدود 60 میلیون مونده


پاسخ شما : آقا جون این پولها میره رو حساب باشگاه. بودجه ی نقل و انتقالات اضافه نمیشه. این لیگ برتره استقلال و پرسپولیس نیست که.

سیروان رحیمیان در 29/5/1393 | 21:36 گفت:

نقل قول : نقل قول : ما 65 میلیون پوند از بودجه ی نقل و انتقالاتمون رو خرج کردیم. میمونه 35 میلیون. اخبار حاکی از اینه که آرسنال با 8 میلیون پوند با آلکس سانگ وحشی دوباره به توافق رسیده. میمونه 27 میلیون. 15 تا برای مانولاس. میمونه 12 میلیون که اصلا باهاش نمیشه مهاجم خوب خرید. پس باید به ژیرود اکتفا کنیم. اما بعضی از روزنامه ها خبر از آماده بودن ادواردو وارگاس شیلیایی در تستهای پزشکی آرسنال رو دادن.

پاسخ شما : عزیز من بیشتر از 35 میلیون مونده پول فروش فابرگاس آزاد سازی قرار داد ویلا پول هفتگی فابيانسکي و سانيا که رفتن حدود 60 میلیون مونده


پاسخ شما : آقا جون این پولها میره رو حساب باشگاه. بودجه ی نقل و انتقالات اضافه نمیشه. این لیگ برتره استقلال و پرسپولیس نیست که.

ارمان در 29/5/1393 | 21:24 گفت:

نقل قول : ما 65 میلیون پوند از بودجه ی نقل و انتقالاتمون رو خرج کردیم. میمونه 35 میلیون. اخبار حاکی از اینه که آرسنال با 8 میلیون پوند با آلکس سانگ وحشی دوباره به توافق رسیده. میمونه 27 میلیون. 15 تا برای مانولاس. میمونه 12 میلیون که اصلا باهاش نمیشه مهاجم خوب خرید. پس باید به ژیرود اکتفا کنیم. اما بعضی از روزنامه ها خبر از آماده بودن ادواردو وارگاس شیلیایی در تستهای پزشکی آرسنال رو دادن.

پاسخ شما : عزیز من بیشتر از 35 میلیون مونده پول فروش فابرگاس آزاد سازی قرار داد ویلا پول هفتگی فابيانسکي و سانيا که رفتن حدود 60 میلیون مونده

Ali.M در 29/5/1393 | 21:24 گفت:

سلام دوستان
مثه اینکه بحث سر این کلنگس!
آقا من میخوام یه چیزی بگم.من واقعا دیگه حوصله این بشر دوپا کلنگو ندارم.خععععلی پلشته.من موندم ونگر واقعععا به چیه این دل خوش کرده.نکنه فامیلشه؟دامادی،چیزیش شاید باشه.اگه هم قصد داره با بازی دادن بهش درستش کنه،واقعا نمیشه.نهایت پیشرفت ژیرود همینیه که میبینیم.
اون چیزی که مشخصه ژیرود تو کارای تیمی خیلی خوبه ولی یه مهاجم تموم کننده نیس.
به نظر من خوب بود که حداقل سانوگو به یه تیم انگلیسی قرضی میدادیم تا هم تجربه بیشتری تو لیگ کسب کنه و هم آماده بشه و در عوض یه مهاجم توپول بگیره بندازه اون جلو،ژیرودم ففففقط به عنوان یه یار جانشین بیاد داخل
باید قبول کنیم تیمی که داره واسه قهرمانی تو چنتا جام معتبر میجنگه نمیتونه به مهاجمایی مثل یحیی سانوگو و آقا ژیرود تکیه کنه

آرین در 29/5/1393 | 21:03 گفت:

یه خبر هم بدم...
پیشنهاد 25 میلیون یورویی ارسنال برای کاروالیو رد شد.برای ازاد سازیش 35 میلیون یورو درخواست کردن. Goal

آرین در 29/5/1393 | 20:59 گفت:

ممنون از نظر و لطف دوستان.
یه سوالی که تو ذهنم هست اینه که ونگر وقتی ولکات برگرده چیکار میکنه؟ یعنی از بین الکسیس و ولکات یکی رو نیمکت میشینه تا ژیرو بازی کنه؟!!

amin در 29/5/1393 | 20:25 گفت:

نقل قول : ما با ژیرو و سانتی و آرتتا و پودولسکی نهایتا چهارم میشیم(مرتساکر و فلامینی رو فاکتور گرفتم)


پاسخ شما : میخوای کلا خراب کنیم از نو بسازیم؟!

سید حسین در 29/5/1393 | 20:14 گفت:

مطالبت خیلی جالب بود معلومه که خیلی میفهمی از فوتبال با این تحلیل خوبت ....مرسی داداش

masoud mahmudpur در 29/5/1393 | 20:00 گفت:

ژیرو اصلا بازیکن بشو نیست!شم گلزنی نداره

masoud mahmudpur در 29/5/1393 | 20:00 گفت:

ژیرو اصلا بازیکن بشو نیست!شم گلزنی نداره

امیررضا شفاعت در 29/5/1393 | 19:33 گفت:

تو ترکیب اول اشتباه شد کازورلا نیست! سیستم هم 4132 هست!

امیررضا شفاعت در 29/5/1393 | 19:33 گفت:

تو ترکیب اول اشتباه شد کازورلا نیست!

امیررضا شفاعت در 29/5/1393 | 19:23 گفت:

ببینید ژیرود اونقدر ها هم بد نیست من ازش دفاع میکنم برای مثال همین بازی دیشب متاسفانه در بسیاری موارد دو یا سه نفر روی ژیرو فشار میارن ودلیل این موضوع اینه که بقیه تیم در موقعیت مناسب نیستند و تمام حواس دفاع تیم حریف به ژیرود هست وگرنه کدوم بازیکن تو لیگ انگلیس با ترکیب یکسان با ما بازی میکنه و مهاجمش از جیرود عملکرد بهتری داشته به نظر من اگر تیم ما با یکی از ترکیب های زیر بازی کنه ژیرود میتونه به خوبی کیفیت خودش رو نشون بده: اولی 4141 و دموی 4123
1- ژیرود سانچز
ولکات اوزیل رمسی کازورلا
ویلشر

2- ولکات ژیرود سانچز
اوزیل-رمسی
ویلشر

abolfazl alayi fard در 29/5/1393 | 19:23 گفت:

اگه بودجه کم باشه تنها راه فراری که برامون مونده وارگاس هست. سرعتی و تکنیکی هست، ولی بازم فینیشر تموم عیاری نیست. اما از جیرود بهتره.
ولی ونگر میگفت که اوضاع مالی هنوز خوبه. چون ما15 میلیون پوند ورمالن رو فروختیم و از کارلوس ولا و همچنین از فروش فابرگاس هم یه پولی بهمون رسیده گویا

فالکائو یا چیچاریتو جز کسایی هستن که توی بازار در دسترس هستن و کاوانی هم شاید در دسترس باشه. شاید چیچاریتو واقغ بینانه تر باشه نسبت به دو تای دیگه

سیروان رحیمیان در 29/5/1393 | 19:03 گفت:

ما 65 میلیون پوند از بودجه ی نقل و انتقالاتمون رو خرج کردیم. میمونه 35 میلیون. اخبار حاکی از اینه که آرسنال با 8 میلیون پوند با آلکس سانگ وحشی دوباره به توافق رسیده. میمونه 27 میلیون. 15 تا برای مانولاس. میمونه 12 میلیون که اصلا باهاش نمیشه مهاجم خوب خرید. پس باید به ژیرود اکتفا کنیم. اما بعضی از روزنامه ها خبر از آماده بودن ادواردو وارگاس شیلیایی در تستهای پزشکی آرسنال رو دادن.

ماهان ملک در 29/5/1393 | 18:57 گفت:

Santi , Arteta , Giroud !!!!!!!
چی بگم؟ سانتی باید دقیقه ی 30 نعویض میشد توماس میومد/// فلامینی هم از لحاظ بدنی بسیار ضعیف شده امیدم فقط دیابیه و چمبرز!!
ونگر ترسو بهترین بازیکن زمین که سانچز باشه رو میکشه بیرون اونوقت سانتی آرتتا و ژیرو مشغول خراب کردن بازی بقیه ان!!!! واقعن که!!! حیف روسیچکی ...الکسیس و جکی و آرون اگه نبودن که اصن فاجعه میشد....

Whirlwind در 29/5/1393 | 18:52 گفت:

ممنون از پستت.
درباره ی بازی دیشب باید بگم که واقعا ضعیف کار کردیم ولی این امید رو دارم که هفته دیگه (بازی برگشت) کار رو تموم کنیم . بازیکنای بشیکتاش خیلی سفت و سخت بازی کردن و اجازه ندادن ما بازی خودمونو بکنیم . با این حال خوب شد گل نخوردیم . شزنی و چمبرز بهترین بازیکنامون بودن.
من قبلا در مورد بازیکنای تیم صحبت کرده بودم و ازشون دفاع کردم , از همشون مونرئال ,سانوگو , ژیرود.به عنوان نظر شخصی مقصودم این بود که مثبت فکر کنیم و اینقدر ساز منفی نزنیم اما اینم گفته بودم که خودم شخصا دوس داشتم بازیکنای با کیفیتتری به جای بازیکنای فعلیمون (البته بعضیاشون ) داشتیم.
الیویر ژیرود بازیکن خوبیه که بعضی از دوستان به درستی خصوصیات خوبشو گفتن ولی برای تیمی که میخواد رقابت کنه و مدعی باشه کافی نیست . ژیرود بازیکنی هستش که به درد نیمکت میخوره و به عنوان یار جانشین ازش استفاده بشه.هافبکای خیلی خوبی داریم و هر مهاجم فرصت طلبی داشته باشیم خیلی راحت میتونه برامون گلزنی کنه.کاری که متاسفانه ژیرود نمیتونه به خوبی اونو انجام بده.
دو حالتی که دوست دارم اتفاق بیفته اینه که 1. یک مهاجم شش دانگ بخریم (ترجیحا راست پا ) 2.سیستم تیم از حالت فعلی و داشتن مهاجم هدف خارج بشه و حالتی مثل بارسلونا تو خط حمله داشته باشیم که البته با توجه به سبک بازیمون و همینطور بازیکنایی که داریم اصلا دور از دسترس نیست.
10 روز مونده تا نقل و انتقالات تموم بشه و بهتره که حتما یک دفاع وسط یک هافبک دفاعی تخریبی و اگر بنا به استفاده از سیستم مهاجم هدف داریم یک مهاجم راست پا با کیفیت بهمون اضافه بشه .
یک ضعف دیگه تیم بال چپ هستش که امیدوارم با برگشتن والکات به سمت راست تیم و رفتن الکسیس به سمت چپ این مشکلم حل بشه...

امید (آنتی فرانسوی) در 29/5/1393 | 18:44 گفت:

ما با ژیرو و سانتی و آرتتا و پودولسکی نهایتا چهارم میشیم(مرتساکر و فلامینی رو فاکتور گرفتم)

سیروان رحیمیان در 29/5/1393 | 18:42 گفت:

بابا اینقدر به ژیرود سخت نگیرین به خدا دیشب همه تحت تاثیر ورزشگاه قرار گرفته بودن. بابا اونم آدمه دیگه. به خدا خیلی خوبی داره. یه نگاه به آمارش بجز گلزنیش بیندازین. فقط باید پشت سر یه مهاجم دیگه بازی کنه. منظورم یه خط عقب تر.

parsa در 29/5/1393 | 18:16 گفت:

خدایا ما چه گناهی کردیم که مهاجم نوکمون باید این الاغ دراز بی خاصیت باشه؟؟؟
بشیکتاش هم مهاجم داشت ماهم مهاجم!!!!!ثانیه 4داشت از وسط زمین که با پلی استیشن هم 100بار بزنی نمیشه بهمون
گل میزد....ونگر چرا کمپل رو بازی نمی دییییییییییییییییییییییییییییییییی؟؟؟؟
دیشب مترسک گذاشته بودیم جلو الان....
این ونگر مهاجم بخر نیس و بخیال هموطن های بی خاصیتش نمیشه....این فصلم باید فقط حرص بخوریم...
کاش با بازگشت ولکات سانچز رو حداقل بیاره وسط
راستی کسی میدونه ارتتا چقدر بیرونه ؟کاش این مصدومیت باعث بشه هافبک دفاعی بگیریم...

parsa در 29/5/1393 | 18:16 گفت:

خدایا ما چه گناهی کردیم که مهاجم نوکمون باید این الاغ دراز بی خاصیت باشه؟؟؟
بشیکتاش هم مهاجم داشت ماهم مهاجم!!!!!ثانیه 4داشت از وسط زمین که با پلی استیشن هم 100بار بزنی نمیشه بهمون
گل میزد....ونگر چرا کمپل رو بازی نمی دییییییییییییییییییییییییییییییییی؟؟؟؟
دیشب مترسک گذاشته بودیم جلو الان....
این ونگر مهاجم بخر نیس و بخیال هموطن های بی خاصیتش نمیشه....این فصلم باید فقط حرص بخوریم...
کاش با بازگشت ولکات سانچز رو حداقل بیاره وسط
راستی کسی میدونه ارتتا چقدر بیرونه ؟کاش این مصدومیت باعث بشه هافبک دفاعی بگیریم...

علیرضا در 29/5/1393 | 18:08 گفت:

این قماریه که نتیجش مشخصه!!
ژیرو ویژگی های خوبی مثل حفظ توپ ، تیم ورک و پاسکاریه خوب و قدرت جایگیری بالا رو داره ولی فراموش نکنیم که اون یه فروارده و مهمترین چیز واسه فروارد گلزدنه.متاسفانه این بازیکن اصلا شم گلزنیه بالایی نداره و به راحتی موقعیت هدر میده.نسبت به سبکیم که ما بازی میکنیم سرعتش خیلی کمه و تکنیکم بی راه نگفتم اگه بگم نداره.
کلا در حد مهاجم فیکس تیم نیست ولی برا نیمکت خوبه و از سانوگو سرتره به نظرم.
تیم برا قهرمانی یه فینیشر عالی احتیاج داره یکی مثل فالکائو...
نقطه ضعفای پارسال هنوز برطرف نشدن.یکیش سانتر فروارد و یکی دیگشم هافبک دفاعی

حامد در 29/5/1393 | 18:05 گفت:

من میگم اقا جیرود خو باید تو زمین باشه چشم رییس بذارش ولی نه اینکه بار گلزنی رو بذاری رو این پس سانچز رو واسه چی خریدیم؟؟؟؟

بذارش پوششی سانچز رو رمسی هم بره کمکشون الان سانچز وینگ که هیچ شده هافبک راست فقط گذاشتش رو خط مگه هافبک کم داشتیم که اینم اومد شد هافبک با این وضع هیجا نمیرسیم حتی اوزیل بیاد.
امیدوارم خرید بزرگمون(سانچز) نشه شکست بزرگمون چون با اومدن سانچز خرید مهاجم رو به کنسلی رفت شما نگا لیورپول کن حمله میکنه بو گل میده نصف ما هم هافبک نداره

بریم همون بالوتلی رو بیاریم نهایتش بد میشه حاشیه داره میره رو نیمکت اصلا نمیدونم کی خوبه این تیم جلوش هیچ خطرناک نیست نهایت کارمون سانت شده اونم فقط از سمت سانچز

ولی نباید زود درباره تیم قضاوت کرد هاااا ولی اینم باید بدونیم رقبامون هم هفته اولشون بود خیلی راحت بازی کردن

امیر صفای نیکو در 29/5/1393 | 18:01 گفت:

از پستت هم ممنون آرین...

امیر صفای نیکو در 29/5/1393 | 17:59 گفت:

من نمیدونم چرا دیروز به کمپل بازی نداد ونگر.از اینکه ارتتا رفت بیرون خیلی خوشحال شدم.عملکرد خط دفاعمون خیلی برجسته بود.حیف که جلو زمین ونگر به کمپل و الکسیس بازی دو نفره نمیده.اگه اوزیل هم بیاد باز با این ژیرو وضع همینه.ژیرو بد نیست ولی خیلی به مهاجم 2سطح بالاتر از این نیازه...

مهرزاد در 29/5/1393 | 17:45 گفت:

واقعا یه سوال برام ایجاد شده. ما بازی به این مهمی رو مساوی کردیم لیگ شروع شده بد هم بازی می کنیم چرا انقدر سایت خلوته!؟
بابا کسایی که میرن سایت های ورزشی دیگه بیخود کل کل می کنن بیان این سایت با خودمون بحث فنی کنیم.

مهرزاد در 29/5/1393 | 17:26 گفت:

واقعا یه سوال برام ایجاد شده. ما بازی به این مهمی رو مساوی کردیم لیگ شروع شده بد هم بازی می کنیم چرا انقدر سایت خلوته!؟
بابا کسایی که میرن سایت های ورزشی دیگه بیخود کل کل می کنن بیان این سایت با خودمون بحث فنی کنیم.

abolfazl alayi fard در 29/5/1393 | 17:26 گفت:

تیمای بزرگ حداقل دو تا مهاجم نوک باید داشته باشند که یکی عالی باشه، یکی دیگه خوب باشه که نیمکت بشینه، اگه برای قهرمانی میجنگند نه چهارمی. اگه مثبت نگاه کنیم جیرود اون خوبه هست. پس صد در صد نیاز به خرید یک مهاجم نوک عالی داریم.
من سیتی اگرو، ژکو و ژویتیچ- چلسی کاستا دروگبا تورس - لیورپول استاریج لمبرت-یونایتد فن پرسی هرناندز ولبک حتی خود رونی
حالا ما چی؟ منتظریم سانوگو تعویض بشه ژیرود بیاذ و بلعکس، یکی از یکی بدتر

اگه ونگر میخواد همیشه از سیستمی استفاده کنه که مهاجم نوک هدف داشته باشه باید یک مهاجم عالی بخره. اگرم نخره به نظرم مثل بارسلون بدون مهاجم هدف بازی کنیم بهتره تا این دوتا مهاجم قشنگمون توی زمین باشند.

هافبک دفاعی هم واقعا لازمه. دیشب اصلا بازی حریف تخریب نمیشد درست حسابی. راحت شوت میزدن،پاس میدادن پشت محوطه

مهرزاد در 29/5/1393 | 17:21 گفت:

قمار!؟ داداش ناامیدمون نکن. کار ازین حرف ها گذشته. اما مشکل اینه حتی اگه کریس رونالدو هم بیاد باز ایشون فیکس هست.