تحلیل نقل و انتقالات ارسنال چلسی یونایتد- آپدیت-**

نویسنده: arsenal

وبلاگ من
نویسنده: arsenal
a
کل بازدید: 24,700 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

تحلیل نقل و انتقالات ارسنال چلسی یونایتد- آپدیت-**

Allah
بر خلاف مبالغ بالایی که سه تیم ارسنال چلسی و منچستر یومایتد تا به این جا کرده اند اما نقل و انتقالات این تیم ها همچنان ادامه خواهد داشت...جام های جهانی می توانند همه چیز و همه کس رو زیر سایه ی خودشون قرار بدن. حتی بزرگترین باشگاه های حرفه ای فوتبال رو
باشگاه های ممتاز لیگ جزیره در حال بازسازی اساسی به نظر میرسند. فشردگی بازیکن در لالیگا موجب شده بازیکنان بزرگی مثل الکسیس سانچز، آندره هریرا، فابرگاس و دیگو کاستا از لالیگا یه لیگ جزیره بروند. و آرسنال ، چلسی و یونایتد با این استعداد ها خود را تقویت کرده اند.

الکسیس سانچز تاکنون یکی از این انتقالات بوده است. بازیکن شگفت انگیزی که جام جهانی فوق العاده ای را پشت سر گذاشت. خریدن این بازیکن موجب شد همگان توپچی ها رو تحسین کنند و آرسن ثابت کرد که زمان هزینه کردن برای توپچی ها مجددا شروع شده است.  متیو دبوشی در راه است و  ستاره بعدی کدام خواهد  بود؟ خدیرا ، اشنایدرلین یا بندر؟ واقعیت امر این است که توپچی ها خرید های بیشتری خواهند داشت
در فصل گذشته منچستر یونایتد تاوان بزرگی پرداخت کرد. فرگوسنی در کار نیست و خبری از ریو فردیناند نمینیا ویدیچ و پاتریس اورا نخواهد بود. به این لیست رایان گیگز هم باید اضافه شود.
تا کنون فن خال 70 ملیون یورو بابت لوک شاو و آندره هریرا پرداخت کرده است و در حالی که توپچی ها خرید اصلی خود را جذب کرده اند، یونایتد همچنان به دنبال خرید است. آرتور ویدال یا دی ماریا بازیکنان نسل جدید یونایتد خواهند بود؟چلسی مردان خود را پیدا کرده است ، کاستا و فابرگاس ترکیب آن ها را متوازن خواهد کرد اگرچه درامد ناشی از فروش لوییز به پاریسی ها باعث خواهد شد مورینیو باز هم دست به خرید ستاره هایی بزند. گرچه فیلیپ لوییز شاید اشلی کول بعدی باشد؟


منچستر سیتی هنوز با جذب باکاری سانیا و  ویلی کابالرو و فرناندو کار خودش رو  شروع کرده و احتمالا مانگالا خرید بزرگ آن ها خواهد بود


لیورپول با فروش سوارز قدم بزرگی به عقب برداشت اما اضافه شدن آدام لالانا و برندن آنها را برای لیگ قهرمانان خطر ناک خواهد کردحال سوال اصلی این است:  کدام تیم جزیره برنده ی فصل انتقالات خواهد بود؟
آپدیت: ونگر به دنبال سه ستاره اورتون با هزینه ای قابل توجه
به نقل از دیلی میل از باشگاه آرسنال خبر می رسد سران این باشگاه در ادامه فصل پر رونق خود و بعد از خرید آلکسیس سانچز و انتقال قریب الوقوع ماتئو دبوشی ، سامی خدیرا و داوید اوسپینا پیشنهاد هنگفتی به ارزش 46 میلیون پوند (57 میلیون یورو) برای راس بارکلی ستاره جوان و آینده دار اورتون ،سیموس کولمن و شین دافی مدافع 22 ساله این تیم که بطور قرضی در تیم یئوویل توپ می زند آماده کرده اند..
نکته جالب آماده کردن پیشنهاد برای حضور سیموس کولمن مدافع راست پر قدرت این تیم است که از او گرت بیل ایرلند یاد می کنند در حالیکه به نظر می رسید آرسنال با ماتئو دبوشی مدافع راست فرانسوی نیوکاسل برای جانشینی باکاری سانیا که در ازای قراردادی آزاد به منچستر سیتی منتقل شد به توافق کامل دست یافته اند.DONE DEALS
BIGGEST PL TRANSFERS SO FAR
CESC FABREGAS TO CHELSEA
DIEGO COSTA TO CHELSEA
LUKE SHAW TO MAN UTD
ANDER HERRERA TO MAN UTD
ALEXIS SANCHEZ TO ARSENAL
ADAM LALLANA TO LIVERPOOL
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

R@Y@N در 26/4/1393 | 23:33 گفت:

Come On You Gunners

arsenal در 26/4/1393 | 23:21 گفت:

سنجش اطلاعات:
کسی میدونه COYG ینی چی؟

arsenal در 26/4/1393 | 23:04 گفت:

سنجش اطلاعات:
کسی میدونه COYG ینی چی؟

arsenal در 26/4/1393 | 22:43 گفت:

نظر سنجی سایت گل در مورد بزرگترین باشگاه حرفه ای فوتبال دنیا با نتیجه ای جالب:
POLL OF THE DAY
YOUR VOTE
7.1%
Who is the biggest club in the world?
35.1% Real Madrid
19.3% Manchester United
15.3% Barcelona
7.1% Arsenal
4.2% Bayern Munich
4.8% Chelsea
0.2% Paris Saint-Germain
0.8% Manchester City
4.3% Juventus
3.0% AC Milan
4.0% Liverpool
1.1% Inter
0.8% Other

امیررضا شفاعت در 26/4/1393 | 20:37 گفت:

انتقال دبوشی رسما اعلام شد

arsenalfc در 26/4/1393 | 19:07 گفت:

آقا این روسیچگی عجم مردیه .
ایول داره .

هر وقت به چهرش نیگا میکنم (تویه عکسایه آرسنال) ، همش با رویی گشاده و خندون .
در خدمت تیم .
با غیرت (خدایی دقیقه 89 هم که به بازی میاد جنگنده و باغیرت بازی مکینه و ناراحتم نمیشه)
ایول داره .

بعد از خدابیامرزها ( ویرا و دنیس و . . . )
بعد از رئیس ؛ روسیچکی مرد باشگاهه .
خیلی دلم میخواد برا همیشه آرسنالی بمونه و رویه نیمکت هم ببینیمش .
واقعا حیفه تویه این دوره و زمونه این دسته از بازیکنا رو از دست بدیم .
فکر کنین ، حتی اون فابرگاسه . . . هم نموند و رفت .
پرچم روسیچکی بالاست .


وااااااااااااااااااای دوباره یاده اون 2 تا تعویض (جکی و توماس) تویه فینال جام حذفی افتادم .
ایییییییییییییییییییییییییییییول

راستی ، بازم گلایه از فراموش شدنه جام حذفی .
بنظرم یه صفجه اختصاصی ازش بذارن (مسئولان محترم سایت) اگه ممکنه .
یه صحفه پر از عکس و فیلم و تحلیل و . . . بون فینال دراماتیک.
خیلی حال میده .
انصافا کمترین کاره ممکنه ... چون 9 سال منتظر موندیم .
تویه سایته رسمی آرسنال هم خبری ازش نیست .......... ای کاشی بشه .

masoud mahmudpur در 26/4/1393 | 15:20 گفت:

فصل بعدی چلسی خطرناکه.بقیه رو لوله میکنیم

leo zadoorian در 26/4/1393 | 12:15 گفت:

شماره ی نبری دوست داشتنی از 44 به 27 تغییر کرد

arsenal در 26/4/1393 | 12:07 گفت:

نقل قول : برای اشنایدرلین پیشنهاد ارسال کردیم؟

پاسخ شما : نه هوز هیچ خبررسمی منتشر نشده

leo zadoorian در 26/4/1393 | 11:47 گفت:

برای اشنایدرلین پیشنهاد ارسال کردیم؟

امید (آنتی فرانسوی) در 26/4/1393 | 11:46 گفت:

انگاری که خدیرا مالید

حامد در 26/4/1393 | 03:00 گفت:

خدیرا کنسل شد چلسی وارد عرصه شد حالا

عماد در 26/4/1393 | 01:55 گفت:

سلام به همه دوستان آرسنالی..خوشحالم که عضو سایت شدم البته نزدیک به 18 سال هست که ارسنالیم..درمورد نقل وانتقالات به نظرم با همین سه خرید (خدیرا-سانچز- دبوشی)موفق بودیم..هرجند یه حسی بهم میگه پوگبا رو ما میگیریم ولی با توجه به ضعف ژسنی توی بازیهای بزرگ واینکه رهبر خوبی برای خط دفاعمون نیست به نظرم بهتره یه دروازه بان (چک یاکاسیاس) رو بگیریم...برای اینکه واقعا ترسناک بشیم یه مهاجم نوک خفن (فالکائو -بنزما-گومز) میتونه موثرباشه

mehdi در 26/4/1393 | 01:21 گفت:

راس بارکلی و کولمن که اگه بیان که عالیه هر چند که شایعشم خیلی شیرینه

Vishka در 26/4/1393 | 00:06 گفت:

نقل قول : آخه من نمیفهمم این ویلشر بدبخت مگه چه خطایی کرده که رفته رو اعصاب شما

یه سیگار کشیدن والا ارزش انقدر های هوی نداره


پاسخ شما : مسئله سیگار نیست . به ما فقط سیگارشو نشون دادن . تصاویر اصلیشو تو هایبوری بگرد می بینی چه کار کرده

میثم محمودی در 25/4/1393 | 23:42 گفت:

تا الان چلسی تو نقل انتقالات بره
دیگو کاستا یه مهاجم تاپ
فابرگاس دیگه نیازی به تعریف نداره
زوما یه دفاع قلدر و قهار
مدافع برزیلی اتلتیکو هم داره میخره دیگه داره محشر میشه تیمش

فامیل دور در 25/4/1393 | 22:07 گفت:

رئال مادرید لباس خدیرا رو از فروشگاه خودش حذف کرده اون 100% جدامیشه از رئال.

مهرزاد در 25/4/1393 | 21:44 گفت:

ورمالن چرا بره!؟
درباره ی دیابی ما حداقل می تونیم دلمون رو خوش کنیم که هر فصل یه خرید تاره داریم. نه خیر داداش فرانسوی هستند جایی نمی رند.

arsenal در 25/4/1393 | 20:57 گفت:

نقل قول : مسوت اوزیل 350 هزار پوند پاداش فدارسیون فوتبال آلمان را به کودکان غزه تقدیم کرد.

پاسخ شما : مسوت

امید (آنتی فرانسوی) در 25/4/1393 | 20:25 گفت:

نقل قول : اگر به سلامتی خدیرا و دبوشی به تیم اضافه بشن و کمپلو برگردونیم لیستمون با چلسی زیاد فرقی نداره

کاش میشد یه سری رو رد کنیم بره . ویلشر رو اعصابه ولی خب بلاخره بازیکنیه که از بچگی با آرسنال بوده و اینجا خونه ش هست و هواداراشم زیاد . کاش ونگر روش کار کنه از این شرایط بیاد بیرون.

آرتتا رو کاش میدادیم میرفت . از نظر من بود و نبود ورما هم مهم نیست :دی


پاسخ شما : مرتساکر دیابی آرتتا فلامینی ورمالن برن تیم اتوماتیک قهرمان میشه

mj در 25/4/1393 | 20:06 گفت:

آخه من نمیفهمم این ویلشر بدبخت مگه چه خطایی کرده که رفته رو اعصاب شما

یه سیگار کشیدن والا ارزش انقدر های هوی نداره

امیر صفای نیکو در 25/4/1393 | 20:05 گفت:

مسوت اوزیل 350 هزار پوند پاداش فدارسیون فوتبال آلمان را به کودکان غزه تقدیم کرد.

Vishka در 25/4/1393 | 19:54 گفت:

اگر به سلامتی خدیرا و دبوشی به تیم اضافه بشن و کمپلو برگردونیم لیستمون با چلسی زیاد فرقی نداره

کاش میشد یه سری رو رد کنیم بره . ویلشر رو اعصابه ولی خب بلاخره بازیکنیه که از بچگی با آرسنال بوده و اینجا خونه ش هست و هواداراشم زیاد . کاش ونگر روش کار کنه از این شرایط بیاد بیرون.

آرتتا رو کاش میدادیم میرفت . از نظر من بود و نبود ورما هم مهم نیست :دی

reza در 25/4/1393 | 18:12 گفت:

چرا کسی چیزی از دیابی نمیگه؟

reza در 25/4/1393 | 18:12 گفت:

چرا کسی چیزی از دیابی نمیگه؟

reza در 25/4/1393 | 18:12 گفت:

چرا کسی چیزی از دیابی نمیگه؟

حامد در 25/4/1393 | 16:43 گفت:

فورری:
یورو نیوز اعلام کرد خدیرا با ارسنال سر مسائل مالی به توافق رسید

علیرضا در 25/4/1393 | 15:40 گفت:

اگه ما کمپلو برگردونیم و یه هافبک دفاعی از بین این سه تا (اشنایدرلین یا بندر یا خدیرا) بگیریم و دبوشی و یه دروازه بان دومم بگیریم و ورما هم جایی نره ما بردیم.اگه یه دفاع آخر جوون و با استعداد(مانگالا یا واران) هم بگیریم که دیگه عالی میشه
تا الان چلسی بهتر کار کرده.منچسترم که که به جای دفاع ، دفاع خریده و شخص خاصی رو اضافه نکرده به تیمش.لیورپولم که با رفتن سوارز قدرتش نصف شد.من سیتی هم که اگه کسیم نخره بازم مدعیه
مرسی از پستت

arsenal در 25/4/1393 | 15:35 گفت:

نقل قول : سبک قلمت بسیار جالب و گیرا بود.

پاسخ شما : ممنون لطف داری

حامد در 25/4/1393 | 15:29 گفت:

حالا تیم خودمون
رو تیم خودمون نمیشه نظر ثابتی داد چون هیچ موقع کامل نیست میگیم کند تیم چون والکات اکس مصدومن میگیم امار گل زدن داغون چون نه هجومی بازی کردیم نه کسی بوده که پاس بده اول فصل اولیوه عالی بود چرا؟اوزیل بود رمسی بود جکی بود نیم فصل دوم چی هیچ طراحی نبود.اون چیزی که بهانه ای واسش نیست هافبک دفاعی اگه نخریم میشیم فصل قبل.

تو دفاع بیشتر از کیفیت کمبود دیده میشه چه با ورما چه بی ورما یه کار خوب که رییس کرده گفته در عوض دادن ورما دفاعی از یونایتد میخواد.با این توضیحات دفاع لازم هستیم.

فصل های گذشته ارسنال با ترکیب دوم میرفت واسه حذفی و اتحادیه اما این فصل لیگ حذفی اتحادیه اروپا کلا با یه ترکیب رفیتم.صحبت درباره ارسنال سخت چرا؟؟

چون از هرجا که بخوای وارد بشی هر چی بخوای بگی خریدی که میکنیم ترکیبی که میریزیم تاکتیکی که بازی میکنیم نقاط ضعف و قوت تیم نظر دادن در مورد رییس کارنامه ی رییس نحوه ی تعویضاش همه و همه به یه چیز برمیگرده مصدومیت

حسین ملازینل در 25/4/1393 | 15:27 گفت:

به نظر من کار ما با جلوی زمین تمومه...
الان دیگه همه ی فکر و ذکر ما باید عقب زمینمون باشه که واقعا به صورت صفر و یکی عمل میکنه...
یه روز انقدر خوبن که آدم دهنش باز میمونه،یه روز دیگه انقدر افتضاح بازی میکنن که بازم دهن آدم باز میمونه(البته با باز موندن اولی خیلی فرق میکنه)...
در حالت ایده آل ما به یک هافبک دفاعی مطمئن نیاز داریم،که خوب خدارو شکر تا این لحظه من نام سه نفر رو در این مورد شنیدم که این مارو به این مطلب میرسونه که میتونیم از جذب یک هافبک دفاعی متخصص بعد از سالها تقریبا مطمئن باشیم(البته آرسنال نشون داده که هر لحظه قابلیت چرخش 180 درجه ای داره،در هر زمینه ای)...
در ضمن درحال حاضر ما نیاز شدیدی به جذب یک دفاع راست سرعتی و قدرتی داریم که بازم خوشبختانه اسم دوبازیکن نسبتا خوب دراین پست به گوش میرسه...
در درون دروازه هم که صد در صد خرید خواهیم داشت،چون با 1 دروازه بان نمیشه وارد رقابت ها شد،که در این پست هم دو بازیکن مدنظر مربی هستش که مطمئنن یکیشون جذب میشه...
میمونه دفاع وسط و دفاع چپ...
به نظر من اگه فرمالن بمونه تو دفاع وسط مشکلی به جز کندی مرته ساکر نخواهیم داشت،ولی تو دفاع چپ ما فقط گیبز رو داریم که تا حدود زیادی میشه بهش اعتماد کرد،اگه مشکلی براش پیش بیاد که تجربه ثابت کرده حداقل توی یک سوم فصل پیش میاد ما مجبوریم مونرئال رو توی اون پست تحمل کنیم که اصلا جالب نخواهد بود،پس اونجا هم نیاز به ترمیم خواهیم داشت...
البته اینایی که گفتم حالت ایده آله و اگه همه ی این اتفاقات با هم رخ بده باعث تشکیل تیمی میشه که واقعا برای هر حریفی میتونه دلهره اور باشه...
در حالت عادی که جذب همون اشنایدرلین و دبوشی یک گلر نیمکت نشین هم کارمونو راه میندازه...

حامد در 25/4/1393 | 15:10 گفت:

فارغ از بحث خرید چطور کارگرفتن از بازیکن و اینکه بازیکن رو فرم باشه هم مهم هست.اگه همه چی روبراه باشه داریم::

لیورپول::::وقتی بازیکنی مصدوم میشه تیم افت میکنه ولی یعد یه مدت به شرایط جدید عادت میکنه الان که سوارز رفته دلیل نیست لیورپول ضعیف باشه برنامه بازی رو عوض میکنن و نکته ی جالب اینه که امار استوریج این فصل بهتر از امار بنزما بوده
خریدای خوبی داشته تیم یه دستی دارن

یونایتد::::مشکل مهاجم نداره ماتا هم امار پاس گلش خیلی خوبه اندازه اوزیل نیست ولی روند ثابتی داره.تو هافبک مشکل دارن مخصوصا الان که ویدال هم کنسلش شده و دفاع وسط هم ندارن خریداش خوب بودن ولی نواقص زیادی دارن البته با فصل قبل قابل مقایسه نیستن چون هم مربی بهتر هم خرید داشت و فصل قبل ون پرسی و رونی خیلی مصدوم بودن و تو همین دفاع که میگم ضعیف فیل جونز پوستمون رو کند

چلسی:::از هر لحاظ از فصل قبل قوی تر شده دفاعش عالی هافبک طراح نداشتن که سسک رو گرفتن و مشکل مهاجم تا حدی داشتن که الان کاستا رو گرفتن و خریدای دیگه هم دارن از جمله خدیرا یا بندر بستگی به ما داره کدوم رو بخریم و ضمنا اینکه مورینیو کارش رو بلده(حالا با هر سیستمی) اون فصل فصل اول مورینیو بود و تخصصش بازیا بزرگ فصل قبل هم نشون داد و اینکه جنگ روانیش حرف نداره

سیتی:فصل قبل هم از هر لحاظ تیم کاملی بود و اینکه فک بکنی این بازیش رو از دست بده کاره سختی و خریدای خوبی هم داشته فرناندو و مانگالا و حالا هوودس احتمالی هستن فقط اینکه توره بره بشون ضربه میخوره ولی مربی فوق العاده ای دارن که تعویضاش درجه 1 و نیمکت ردیفی هم دارن.

پست عالی بود دمت گرم

leo zadoorian در 25/4/1393 | 15:06 گفت:

چلسی خیلی قوی شده.لیورپول هر چقدر هم خرید کنه باز نسبت به پارسال ضعیف ترن.یونایتد فعلا آنچنان فرقی نکرده.ما هم خوب شدیم ولی باز هم کار داریم

امیر صفای نیکو در 25/4/1393 | 14:25 گفت:

http://www.whoscored.com/Players/29940
لارس بندر

امیر صفای نیکو در 25/4/1393 | 14:22 گفت:

http://www.whoscored.com/Players/13764/Show/Sami-Khedira
آمار خدیرا به صورت کلی

مهرزاد در 25/4/1393 | 14:22 گفت:

سبک قلمت بسیار جالب و گیرا بود.

امیر صفای نیکو در 25/4/1393 | 14:03 گفت:

عجب پست خوبی.به نظرم برنده واقعی اگه بخوام با پیش خرید دبوشی و خدیرا بگیم خودمونیم.ضمن اینکه مهاجم و دفاع راست خوبی گرفتیم،با تجربه خدیرا هم نظم و سرعت خوبی به بازی دفاعی و مهمتر از اون چرخش توپ در ضد حملات و پاسکاری ها میدیم.
همچنین روحیه قهرمانی به تیم برمیگرده....
فقط تنها ضعف بزرگ تیم سرعت پایین دفاع وسطمون میشه(مرته ساکر)
انشاالله با بدنساز چدید هم مصدومیت ها از بین میره و ترافیک خیلی خوبی از بازیکن هایی مثل کازورلا و اوزیل و رمسی و چمبرلین و فلامینی و آرتتا و دیابی و ویلشر ایجاد میشه.همین رقابت رو زیاد میکنه.گل سر سبد هم روسیچکی که دگ خیلی خط میانه خوبی ایجاد میکنه.
توی فاز حمله پولدی و ولکات و سانچز و جیرود و سانوگو هستن که خیلی خوب نیست ولی بدم نیست.میمونه دوباره ضعف تیم که اونم دفاعمونه که دبوشی و کوشیلنی خیلی خوبن ولی اون 2تای دگ باید یا پیشرفت بکنن و یا بازیکن بگیریم برای اونجا هم...

فامیل دور در 25/4/1393 | 13:55 گفت:

اگه خدیرا رو گرفتیم احمقانه ترین کار اینه که فلامینی رو بندازیم بیرون وآرتتا رو نگه داریم.

hamid saadi در 25/4/1393 | 13:43 گفت:

اینطور که فعلا به نظر میاد چلسی بهتر از بقیه کار کرده.
و تیمشو کامل کرده.
ما هنوز دفاع راست جذب نکردیم.هنوز هافک دفاعی نداریم.وضعیت ورمائلن مشخص نیست.
سه خرید خوب میتونه تیمو کامل کنه.دبوشی خدیرا و در صورت خروج ورمائلن باید دفاع خوبی جذب شه.سوبوتیچ از دورتموند فکر کنم خوب باشه.

منچستر هنوز دو دفاع وسط لازم داره.
بقیه پست هاش خوب هستن.ولی چیزی که مشخصه فن خال خیلی علاقه داره وینگر تکنیکی جذب کنه.

لیورپول رو به شخصه معتقدم یا مهاجمی در حد سوارز میاره یا از جمع مدعیان خارجه.
سوارز 60 درصد لیورپول پارسال بود.
استوریچ خوب گل زد درسته ولی وقتی نگاه به گلهاش میکنیم میبینیم اکثر گلهاش رو با پاس گل سوارز زده.
اونهم چه پاسهایی تقریبا گل خالی رو جلوی پاش گذاشته.

سیتی هم تیم کاملی داره.البته خبری که هست یایا تورست.که مشخص نیست چی میشه.
اگه خارج بشه ضربه بزرگی به سیتی وارد میشه.

به نظرم لیگ جذابی در پیش داریم.

و بیشترین نگرانی خودم مصدومیت هست.
امیدوارم براش فکری بکنه ونگر