Alan Dzagoev

نویسنده: Miladarsenal

وبلاگ من
نویسنده: Miladarsenal
I am a gunner
کل بازدید: 43,858 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

Alan Dzagoev

یک گزینه عالی





حالا که دنبال گوتزه و هازارد نمیریم حداقل باید دنبال یه هافبک تهاجمی دیگه باشیم چیزی که الان برای تیم خیلی واجبه.


به نظر من الان  Alan Dzagoev  گزینه عالی میتونه باشه.


اون الان تو زسکا مسکو بازی میکنه و میگن ستاره آینده روسیه است.


چلسی و منچسترم دنبالش بودن.


میتونید اطلاعاتش و تو ویکی پدیا ببینید.


البته این نظر من بود :دی

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شما



نظرات پیشین

mohsen abbasi در 23/10/1390 | 01:15 گفت:

ونگر میخواد برای رونالدو مسی سیلوا تیاگو باهم پیشنهاد بده همرو شوکه کنه

میلاد کشوری در 22/10/1390 | 21:37 گفت:

خودتونو ناراحت نکنین بچه ها. خبری از بازیکن جدید نیست. هانری ر هم اوردن که بعدن بگن این بوده دیگه مهاجم می خواستیم چیکار. چند ساله هش قول خرید ژانویه و تابستون رو میدن، خریدی که در کار نیست هیچی هر کی هم سرش به تنش بیارزه می فروشن.
ای خدا خسته شدم. این کرونکه و ونگر از جون این آرسنال چی می خوان؟

Miladarsenal در 22/10/1390 | 21:23 گفت:

فعلا که هیچ خبری نیست من که چشمم آب نمیخوره اصلا بازیکن بگیریم.

سید امین هاشمی در 22/10/1390 | 20:30 گفت:

میلاد جان هرکی رو بخریم خوبه.حالا ببینیم که کیا تو ژانویه میان

علی ارشدی در 22/10/1390 | 19:43 گفت:

اریکسن بهتره هافبک تهاجمی هم هست البته این نظر شخصی منه

Miladarsenal در 22/10/1390 | 19:31 گفت:

بابا این مهاجم نیست هافبک هجومیه تعداد گلای زده اش بالاست
اینم یه ویدئو ازش فقط یه کم قدیمیه الان خیلی بهتره :دی

http://www.mediafire.com/?33tr954bjqfzemp

محمد اصغری در 22/10/1390 | 18:43 گفت:

بابا تی تی جون رو اورده.مگه بس نیست....؟
تاز نیمکتمون هم پر از ستاره هستش.مگه وقتی شب میشه نیمکت ارسنال رو نمی بینید که نور میده............بوووووووووووق

mohammad ali در 22/10/1390 | 17:22 گفت:

نه اشتباه گفتی؛ به همین خیار باش

مجید در 22/10/1390 | 16:00 گفت:

تو همین خیال باش؟؟؟؟؟؟

امیررضا در 22/10/1390 | 15:17 گفت:

بره ژاوی رو بگیره..قهرمانیم:))))

علی ارشدی در 22/10/1390 | 14:03 گفت:

هافبک خوب الان اریکسن تو آژاکسه لادروپ جدید لقبشه

mohammad ali در 22/10/1390 | 13:44 گفت:

این مهاجمه. خرید هافبک هم ضروری نیسا چون جک میاد

davood در 22/10/1390 | 13:14 گفت:

خرید هافبک ضروری هست من این بازیکن رو نمیشناسم ولی اگه خوب باشه امیدوارم بخریمش البته من اریکسن هافبک دانمارکی اژآکس رو خیلی دوست دارم

mohammad ali در 22/10/1390 | 13:07 گفت:

لینک بده

Miladarsenal در 22/10/1390 | 12:48 گفت:

اولا جکی پستش فرق میکنه دوما مطمئن باش استعداد یابهای باشگاه زیر نظر دارنش فقط نظر من نبوده.....

شاهین فدوی در 22/10/1390 | 12:39 گفت:

جکی بیااااااااااااااااااااااا

hamed در 22/10/1390 | 12:35 گفت:

آرسنال باید بازیکن بخره........

mohammad ali در 22/10/1390 | 12:11 گفت:

نظر تو

mohammad ali در 22/10/1390 | 12:10 گفت:

حتما ونگر میخره... آخه بنده خدا کی میاد به نظر توجه کنه...