هدف جدید آرسنال Jamaal Lascelles

نویسنده: Miladarsenal

وبلاگ من
نویسنده: Miladarsenal
I am a gunner
کل بازدید: 43,917 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

هدف جدید آرسنال Jamaal Lascelles

آرسنال و تاتنهام به دنبال مدافع 18 ساله stevenage هستند،


آرسنال و تاتنهام به دنبال مدافع 18 ساله stevenage هستند، Jamaal Lascelles با 5 میلیون یورو می تواند توپچی شود.

گری اسمیت مربی این تیم ،استعدادیاب سابق آرسنال بوده است.این بازیکن به صورت قرضی در ناتینگهام فارست بازی میکند.

[تصویر: 0,,10308%7E10550424,00.jpg][تصویر: 0,,10308%7E9482646,00.jpg]


Name:Jamaal Lascelles
Nationality:English
Date of Birth:11/11/1993
Height:6' 2" (189cm)
Weight:13st 1lbs (83.0kg)
Position: Defender

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Miladarsenal در 20/12/1390 | 22:33 گفت:

90 درصد بازیکنهایی که آرسنال دنبالشونه پشت سرش اسم تاتنهامم هست..

خیلی کثیفن

ناصر در 20/12/1390 | 20:17 گفت:

حامد جان,حیف لقب مرغ برای این تیم-بهتر بهشون بگیم کفتار-راه میافتن دنبال عقاب تا صید عقاب رو بقاپن

hamed در 20/12/1390 | 19:33 گفت:

اگه بازیکن خوبیه خدا کنه بیاد آرسنال...

shervin در 20/12/1390 | 19:04 گفت:

:)
بازیکن خوبیه من میدونم!

جواد تی تی در 20/12/1390 | 18:59 گفت:

من میگم انگلیسی و تعصب دو مقوله متضاد هستن از وین رونی گرفته تا اشلی کول و گلن جانسن و جان تری و ... چه گلی به سر تیم کاپلو زدن که این ها بزنن همین رونی ، فرگی با هزار ترفند رامش کرده والا تا الان یا رفته بود یا صدتا دردسر درست کرده بود البته چند استثنا هم وجود داره مثل جرارد و ویلشر و لمپارد که البته استثنان

Gunner در 20/12/1390 | 18:33 گفت:

این از الان رسانه ای شده پس ونگر قیدش رو میزنه ونگر فقط دمبال بازیکنای گم نامه گم نامه گم نام میگرده البته فقط جوونارو بزرگسال رو هم والا ما که سر از کار ونگر در نیووردیم

(Hooman sam (Dark metal در 20/12/1390 | 17:33 گفت:

خدا کنه یا نیاد بعد که شاخ شد بره یا اگه میاد تا تهش با تیم بمونه.....

حمید فرازی در 20/12/1390 | 17:30 گفت:

چندماه پیش هم اسمش اطراف باشگاه شنیده میشد که تو اون مقطع انتفالی صورت نگرفت ولی بازیکن آینده داریه که احتمالا تیمای دیگه هم تا تابستون بهش علاقه مند میشن.در هر صورت تیم استونیچ خروجی های خوبی داره و اینم میتونه یکی دیگه از اونا باشه

علی ارشدی در 20/12/1390 | 16:41 گفت:

مسلما انگلیسیا خیلی بهترن تعصب دارن این هوا!

همه ملی پوشای انگلیس تو همین پرمیر لیگ بغل دست خودمونن این یعنی چی؟ یعنی تعصب

ضمنا بازیکنای خارجی یه مشکل دیگه هم دارن البته زیاد کلی نیست اما گاها پیش میاد: خانواده هاشون ممکنه نتونن اینجا زندگی کنن مثل اتفاقی که واسه کینگ افتاد

دانیال در 20/12/1390 | 16:33 گفت:

هم انگلیسیه هم درشته (به اندازهی کافی) هم جوونه .اگه بشه عالیه

توپچی جنوب در 20/12/1390 | 16:25 گفت:

اتفاقا انگلیسی باشه بهتره متعصب تر بازی میکنن انگلیسی ها باور کنید این رو با چشم خودم دیدم همین چمبو خودمون رو ببین چی کار میکنه تو زمبن!!!!!!!

JUGGLER 98 در 20/12/1390 | 16:00 گفت:

اتفاقا شبیه چمبرلینه

Gunner در 20/12/1390 | 15:49 گفت:

اوه اوه اين خيلي شبيه ولكات خودمونه يالا رئيس تا دير نشده جذبش كن

محتشم تمیزی در 20/12/1390 | 15:14 گفت:

خوبه انگلیسی

sepehr najafian در 20/12/1390 | 15:09 گفت:

تيم انگليسيه ولي بازيکن انگيليسي کم داشته باشه اصلا جالب نيست

ali jamshidi در 20/12/1390 | 15:06 گفت:

آقا جواد اشلی کول و ری پائولر هم تو اون تیم 2004 بودن که انگلیسی بودشا. درسته ارسنال بزایکن خارجی زیاد داشته ولی منم موافقم تیم باید چند تا بازیکن متعصب انگلیسی داشته باشه. همین میکا ریچاردز من ازش 2 یا 3 سال پیش یه مصاحبه خوندم که گفته بود عاشق آرسناله و دقیقاً تو من سیتی هم بود که اینو می گفت. الان نگاه کنید برا من سیتی چه طوری بازی می کنه.

جواد تی تی در 20/12/1390 | 14:52 گفت:

چرا شما رو انگلیسی بودن بازیکن ها تاکید دارین ؟ اتفاقا انگلیسی نباشن بهتره آرسنال تیم انگلیسی ها نیست خارجی ها توش بهتر بازی می کنند در اوج قدرت آرسنال که سال 2004 بود یک انگلیسی هم در ترکیب ثابت نبود ( به جز سول کمپل )

HAMED toopchi در 20/12/1390 | 14:51 گفت:

چرا هر بازيكني ما ميخوايم بخريم اين مرغا هم تو قضيه هستن!؟؟؟

JUGGLER 98 در 20/12/1390 | 14:36 گفت:

ارسنال شدیدا به بازیکن نیاز داره هر پستی البته پولشو نداریم که بازیکن گرون بخریم باید جوون بخریم بعد اگه بازیکن خیلی خوبی شد تیمهای دیگه یک پولی میدن دستمون ورشون میدارن میبرن

مرتضی در 20/12/1390 | 14:22 گفت:

خوبه هم انگلیسیه هم اینکه فیزیک بدنیه خوبی داره .