چرا رابین؟؟؟

نویسنده: Miladarsenal

وبلاگ من
نویسنده: Miladarsenal
I am a gunner
کل بازدید: 44,483 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

چرا رابین؟؟؟

رابین دیشب از ابتدا بازی کمی عصبی به نظر میرسید نمی دونم چرا؟نمی خوام متعصبانه به این قضیه نگاه کنم .رابین عصبی بود و اصلا حرکتهای خوبی نکرد.این حرکات برای بهترین مهاجم لیگ اصلا مناسب نیست.نمی دونم جی بین شون اتفاق افتاده بود که این حرکات و از رابین دیدیم!!!!

5

4
3

2

1
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محسن شعبانی در 23/12/1390 | 18:52 گفت:

باید میزد تو دهنش

hamed در 23/12/1390 | 15:46 گفت:

اگه دعوای ناموسی بوده که دست رابین درد نکنه ولی اگه دعوای ناموسی نبوده و کرول هم کار خاصی نکرده واقعا کار رابین بد بوده...

علی ارشدی در 23/12/1390 | 15:24 گفت:

ولی مطمئنم بعد بازی ونگر گوششو می کشه :)

علی ارشدی در 23/12/1390 | 15:23 گفت:

شروین یا نگو یا کامل بگو :)

دم رابین گرم یاد دوران جاهلیتش افتاده

moeinem در 23/12/1390 | 15:09 گفت:

اقا شروین میشه این قضیه رو دیوار من بزاری؟

shervin در 23/12/1390 | 15:06 گفت:

بچه ها این یه دعوای ناموسی از لیگ هلند به جا مونده خیلی هم جریانش خفنه. من تازه امروز تحقیق کردم فهمیدم کرول خیلی حرکت بدی زده بوده.

sina در 23/12/1390 | 14:58 گفت:

من کلا نگران بودم عصبی شدن روبین کار دستمون بده ... که نداد .... کلا با این حرکات واقعا مخالفم ولی این مردک باید ادب میشد !
:))))))))))))))

moeinem در 23/12/1390 | 14:25 گفت:

سلام دوستان چرا رابین این کارا رو کرد؟البته من بدم نیومد ولی.........

محسن آزاده در 23/12/1390 | 14:14 گفت:

تانباشدچیزکی ،رابین نکندکارها
====================
»نم با رضا شاماخ موافقم :)

Farhad Rahbari در 23/12/1390 | 14:00 گفت:

من بعد حساب کار دستشون میاد با Gunner جماعت درگیر نشن

محمدرضا در 23/12/1390 | 13:58 گفت:

خیلی با دروازبان نیوکاسل درگیر شد تو کل بازی !!! امیدوارم محرومش نکنن !!!!!!

JUGGLER 98 در 23/12/1390 | 13:41 گفت:

JUGGLER 98 : بچه ها
لطفا
لطفا
لطفا

یکی سایتی رو بذاره که بتونم خلاصه بازی یا کل بازی رو دانلود کنم

مرتضی در 23/12/1390 | 13:38 گفت:

آقا من میترسم محروم بشه

Keivan در 23/12/1390 | 13:38 گفت:

دلم واسه کرول سوخت نمیدونم چرا مخصوصا تو عکس اول

JUGGLER 98 در 23/12/1390 | 13:36 گفت:

رابین خیلی به خودش مطمئن شده دیگه رابین قبلی نیست یکم رعایت ادب هم لازمه

JUGGLER 98 در 23/12/1390 | 13:35 گفت:

شاهین جان تو صفحه اول سایت هم گذاشتن

شاهين در 23/12/1390 | 13:30 گفت:

آقا یکی گل های بازی با نیوکاسل رو بذاره ....

رضاشاماخ چوک بندر در 23/12/1390 | 13:22 گفت:

تانباشیدچیزکی ،رابین نکندکارها

Miladarsenal در 23/12/1390 | 13:16 گفت:

بعضی وقتا باید منطق و به تعصب ترجیح داد.عکس اول و نگاه کنید.یکی از بهترین بازیکنهای جهان باید همچین حرکتی از خودش نشون بده!!!!!!!!!!

ولی احتمال اینکه سال بعد دروازه بانمون کرول باشه زیاد شده:دی

محتشم تمیزی در 23/12/1390 | 13:09 گفت:

بعضی مواقع کشیدن نسخ لازمه .............. دمش گرم خوب کاری کرد

فرهاد در 23/12/1390 | 13:08 گفت:

خیلی حال کردم با حرکات رابین دمش گرم