شعار نژادپرستی؟؟؟

نویسنده: Miladarsenal

وبلاگ من
نویسنده: Miladarsenal
I am a gunner
کل بازدید: 43,919 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

شعار نژادپرستی؟؟؟

میگن تو بازی با نیوکاسل شعار نژاد پرستی داده شده!!!!!


گفته میشه تو تصاویر تلویزیونی دیدن یکی از هوادارای آرسنال به تیوته حرف نژادپرستی زده،حالا دنبالشن ....امیدوارم نتونن ثابت کنن ،نمی دونم اگه ثابت بشه محرومیتی شامل ما میشه یا نه!!!!!!!!!!!؟

fa می خواد  دعوای رابین و کرول و مورد بررسی قرار بده.امیدوارم زیاد به این موضوع گیر ندن و رابین محروم نشه.

والکاتم گفته من هنوز 22-23 سالمه و می خوام نوک خط حمله بازی کنم!!!!!!
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

HAMED toopchi در 25/12/1390 | 10:16 گفت:

منم نژادپرستم!
نميدونم چرا خونم با يه قومي صاف نميشه!!!

توپچی جنوب در 24/12/1390 | 22:48 گفت:

چیزی نیست اینا همش شایعه است میلاد جون
دعوای رابین و کارول هم طبیعیه تو لیگ انگلیس و به خاطر اتلاف وقت بود و داور هم کاملا نظارت داشت مشکلی پیش نمیاد.........

Miladarsenal در 24/12/1390 | 17:24 گفت:

اینم یه سایت

http://theusagetv.org/

(Hooman sam (Dark metal در 24/12/1390 | 15:34 گفت:

خوب JUGGLER 98 از سایت www.firstrowsports.eu ببین بازی هارو...

(Hooman sam (Dark metal در 24/12/1390 | 15:28 گفت:

خدا کنه همچی به خیر و خوشی تموم شه...
like like

JUGGLER 98 در 24/12/1390 | 14:19 گفت:

بچه ها کسی میتونه یک سایت معرفی کنه که بتونم بازی امشب رئال و ببینم لطفا زود بهم خبر بدید


احسان در 24/12/1390 | 13:57 گفت:

رابین محروم نشه تیمو محروک کردن فدا سرمون!!

علی ارشدی در 24/12/1390 | 13:54 گفت:

تا جایی که سابقه نشون داده فقط خود هوادار جریمه میشه
ماجرای رابین هم که میگن به دوران لیگ هلند بر می گرده رابین ماشالله دختر باز بوده کرول هم لابد اون موقع یه شیطنتی کرده دیگه!

حالا رابین خواسته تلافی کنه :))))

محمد جویبار در 24/12/1390 | 12:39 گفت:

با حمید موافقم

حمید فرازی در 24/12/1390 | 12:30 گفت:

در مورد شعار هوادار که مورد مشابه چندین بار پیش اومده و همینطوری که اشاره کردی خود شخص جریمه میشه.

رابین هم نمیدونم چه مشکلی داشت شایدم در تیم ملی مشکلی چیزی داشتن ولی اصلا نمیتونم قبول کنم کاپیتان تیم به هر دلیلی این کارا رو انجام بده.البته چندسال پیش هم مورد مشابهی بین آنری و اگه اشتباه نکنم کریکلند پیش اومد که اونجا آنری بعد از گل توپ رو برد و بهش تقدیم کرد!

hamed در 24/12/1390 | 12:23 گفت:

خدا رابین محروم نشه واقعا بهش احتیاج داریم...

سید سجاد حسینی در 24/12/1390 | 12:20 گفت:

معلوم نیست این رابین چه مرگش بود؟!؟!

Miladarsenal در 24/12/1390 | 11:42 گفت:

طبق اخباری که رسیده میگن به تیم ربطی نداره فقط همون شخص محروم میشه.خدا رو شکر