باله آرسنالی

نویسنده: Miladarsenal

وبلاگ من
نویسنده: Miladarsenal
I am a gunner
کل بازدید: 39,805 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

باله آرسنالی

این کلیپ توسط بازیکن های آرسنالی تهیه شدهیه کلیپ از تبلیغات تیم برای مدل جدید سیتروئنسانگ،ژسنی،سانیا،چمبرلین رقص باله انجام میدن


1


رقص باله
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

حمید فرازی در 20/1/1391 | 00:41 گفت:

مرسی میلاد جان واقعا ما تو رو نداشتیم باید چیکار میکردیم :دی

علی ارشدی در 20/1/1391 | 00:05 گفت:

خیلی هم خوب D:

سیتروئن هم چیز خوبیه ها

arash در 19/1/1391 | 23:26 گفت:

باله آرسنال سبكي جديد در دنياي رقص :))

hamed در 19/1/1391 | 23:17 گفت:

جالبه...

این خانوم ها به تعداد هم هستند...

reza در 19/1/1391 | 21:51 گفت:

اصتغفرلله اینا چیه .

(Hooman sam (Dark metal در 19/1/1391 | 20:33 گفت:

جالبه که سانگ هیچی بلد نیست!!!
به این میگن فوتبالیست مذهبی...
like like

مصطفی کاظمی در 19/1/1391 | 19:38 گفت:

مرسی مجیدی جان.

مهران کاظمی در 19/1/1391 | 19:38 گفت:

خیلی با حال بود

مصطفی کاظمی در 19/1/1391 | 19:38 گفت:

از همه چی به کنار،ژورو هم ازین لباس سفیدا داره؟یعنی اگه داشته باشه 98 درصدمون باید بریم تو جوبا.

مجتبی عابدی در 19/1/1391 | 16:25 گفت:

خود سانگ 2 تا یا 3 تا بچه داره . پست بعدیم میزنم رو اواتارم .

مجتبی عابدی در 19/1/1391 | 16:24 گفت:

اره فردوسی پور گفت چند سال پیش !! من رفیق دارم 9 تا داداش داره اما 17 تا ...... .

سید امین هاشمی در 19/1/1391 | 16:08 گفت:

خدا بگم چیکارت نکنه مجتبی جان 17تا مگه...

محمد على(اباى) در 19/1/1391 | 15:28 گفت:

OMG...so nice
like like

مجتبی عابدی در 19/1/1391 | 15:22 گفت:

بـــــــــــــه بـــــــه به به D-: میدونین سانگ 17 تا خواهر برادر داره ؟ یعنی اینا از یه مادرن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Keivan در 19/1/1391 | 15:18 گفت:

قشنگ بود...از این بعد عاشق سیتروئنم...

سعيد توپچي در 19/1/1391 | 14:56 گفت:

وامصيبتا، واويلا (عکس کسي که داره دست خودشو گاز مي‌گيره!) خدا بدور کنه!
شوخي کردم مرسي، فان قشنگي بود،دمت گرم ميلادجان

Miladarsenal در 19/1/1391 | 14:25 گفت:

1366

Miladarsenal در 19/1/1391 | 14:25 گفت:

سید جان متولد ماه دی

سید امین هاشمی در 19/1/1391 | 14:15 گفت:

مای گاد...
مخسی

سید امین هاشمی در 19/1/1391 | 14:07 گفت:

مرسی میلاد جان. راستی هم سنیم،کدوم ماهی شما؟ من آذر.. زززز

vahid در 19/1/1391 | 13:46 گفت:

اقا حال دادی دمت میگ میگ

(Hooman sam (Dark metal در 19/1/1391 | 13:40 گفت:

واه واه واه چه کارا !!!
خدا مرگم بده فردا میرن فیلم... هم بازی میکنن واسه تبلیغ !!! دی !!
like like