آرسنال

نویسنده: حسین

وبلاگ من
نویسنده: حسین
یک آرسنالی
کل بازدید: 13,048 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

آرسنال

در این چند روز اخیر شایعات زیادی مطرح شده.از خرید بازیکنان بزرگی مثل مارکو رویس تا بازیکنای کوچکتر که حتی تلفظ اسمشون هم سخته برامون.هنوز هم به این نتیجه نرسیدم که تو تابستون ما به هافبک فوق العاده ای مثل اوزیل نیاز داشتیم یا مهاجمی مثل سوارز.میخام به دور از احساس فوق العاده ای که از پیوستن یه بازیکن خوب به ما دست میده  به این فکر کنیم که آرسنال واقعا به چه بازیکنایی نیاز داره؟
تو دروازه به خاطر خرید قرضی و یک ساله ی ویویانو امکان خرید و یا به خدمت گیری دروازه بانی درجه دو و سه (البته در تابستون)وجود داره.الحق و الانصاف هم شسنی خوب کار کرده و با مقایسه  ی سنش با بوفون و کاسیاس ارزشش مشخص میشه.پس نیازی به دروازه بان درجه یکی نداریم.
در دفاع غیر از نیمکت نشینی ورماهلن همه چیز  به نظرخوب و خوش میگذره  و به این واقعیت توجه نمیشه که سن مدافعای ما کمی بالاست و  مدافع جوونی چه روی نیمکت و چه بین کل بازیکنای تیم اصلی دیده نمیشه.نیاز به پشتوانه سازی در این پست دیده میشه.
در قسمت هافبک دفاعی و هافبک میانی با وجود آرتتا و فلامینی و رمسی و ویلشر(والبته دیابی!) واقعا نیازی به خرید نداریم و باعث تعجبه که اسمهایی مثل گوندوگان و سایر هافبک های دفاعی به آرسنال لینک میشن.
در قسمت هافبک تهاجمی با وجود اوزیل و کاسورلا و جوونایی مثل زلالم(و چمبرلین) نیازی به خرید نیست.در قسمت وینگ راست ولکات و روسیچکی و نبری هستن ولی در قسمت وینگ چپ  غیر پودولسکی  کی هست؟بارها دیدیم کاسورلا در اون قسمت بازی میکنه ولی میدونیم کاسورلا واقعا یه هافبک تهاجمیه .نکته ای که در اینجا لازم به ذکره سردرگمی پست ها در آرسناله!برای مثال من آخر نفهمیدم پست چمبرلین و ویلشر کجاست و چرا رمزی در دیدار با منچستر یونایتد وینگ راست بازی میکنه؟
در قسمت مهاجم نوک هم ما ژیرود را داریم که خواه ناخواه در تیم فیکسه.نیاز به کیفیت
در این پست دیده میشه ولی از لحاظ تعداد با وجود بنتنر و سانوگو و البته پودولسکی احتمال خرید در این پست کمه.
در پایان این سوال پیش میاد که خب،پس ما کیو بخریم.به نظر من خرید یه وینگ چپ تخصصی که بتونه مهاجم نوک هم بازی کنه ضروریه. و با توجه به اصرار رییس بر جوون  بودن بازیکن ،بازیکنایی مثل الشراوی(که البته 1ماه دیگه هم مصدوم شده)ودراکسلر و تا حدودی رویس برای آرسنال مناسب هستن.
این فقط نظر یه طرفدار آماتور بود.نظر شما چیه؟
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Enrique در 23/9/1392 | 13:20 گفت:

راجع به سانتی و جکی هم بگم که :

جکی این فصل خیلی داره تلاش میکنه که هم خوب باشه و هم مصدوم نشه و انصافا خیلی هم خوب بوده، هنوزم باغیرت

بازی میکنه !!! به نظر من که نسبت به فصل که بهتر شده جکی. دمش گرم ....

و اما سانتی که جز معدود بازیکنای این فصلمونه که نسبت به فصل قبل یه افت محسوس داشته !!! شاید دلیلش این باشه

که این فصل بازیش و حتی شاید پستش تحت شعاع بازی و پست اوزیل بوده. فصل قبل سانتی همه جای زمین بود و

مسئولیتش خیلی بیشتر از این فصل بود ولی امسال این کار بر عهده اوزیل بوده و باعث شده که سانتی کمتر به چشم بیاد.


راجع به مهاجم هام بگم :

ژیرو هم از اون دسته بازیکنایی بود که این فصل به نسبت فصل قبل پیشرفت چشمگیری داشت و خوب بوده تا الان !!!

ولی ما کماکان به مهاجم نوک کلاسیک و 6 دانگ احتیاج داریم !!!

مطمئنم که الان همه یک صدا میگید : (( لوییز سوارز))

بله ، منم کاملا با این خرید موافقم ولی چون احتمال خریدشو کم می بینم باید یه آلترناتیوهایی هم براش داشته باشیم.

یکی مث اون نره خر اورتون !!! (( روملو لوکاکو ))

این بی شرف یک تنه دهن لیورپول و منچستر و آرسنال رو سرویس کرد !!!! من که خیییییییییلی دوس دارم فصل بعد

بخریمش مخصوصا اینکه هنوز 20 سالشه !!!

Enrique در 23/9/1392 | 13:05 گفت:

اول از دروازه شروع میکنم :

ژسنی : این فصل هییییییچ کسی نیس که منکر پیشرفت ژسنی بشه !!! فوووووق العاده پیشرفت کرده این فصل !!!

دیگه خبری از اون عملکرد همیشه سینوسیش نیست !!! ژسنی این فصل به جز بازی اول با استون ویلا بقیه فصلو عااااالی

بوده !!! با این تفاسیر بزنم به تخته اگه مصدوم نشه ، خیالمون از بابت دروازه راحته و دروازبان نمیخوایم.

مدافع ها :

اول میرم سراغ "پنیر سوییسی" های فصل قبل : ( کوشیلنی + مرته ساکر )

بدون شک بعد از رمسی بیشترین پیشرفت رو تو این فصل این دوتا اسفناج داشتن !!! جایی که دیگه خبری از گل به خودی

های کوش و جا موندن های مرته نبود !!! نمیدونم استیو بولد با اینا چیکار کرده که هردوتاشون این فصل انقدر پیشرفت

کردن !!! مرته که واقعا با صلابت و مستحکم نشون داده (هم رو کارای هوایی و هم رو کارای زمینی) و این فصل

وااااااقعا بازوبند کاپیتانی لایقش بود چون واااااقعا یه لیدر و یه رهبر مستحکم بود که بازیکنا رو از دفاع رهبری میکرد !

راجع به محبوب قلبها "کوش" هم بگم که این فصل اعتماد به نفسش خیییییییییلی بالاتر رفته و دیگه تو دفاع دست پاچه

نمیشه و خیلی با حوصله و با تجربه کار میکنه.

((کلا من که تا اینجای فصل به شدت از دفاع وسط هامون راضی ام و لزومی نمی بینم که دفاع بخریم !!!))

و اما برسیم به پاشنه آشیل های تیم : (( مدافع های کناری ))

جایی که سانیا و جنکینسون (محبوب قلبهای 2) تو دفاع راست فاجعه بودن !!! نمیدونم کلمه فاجعه میتونه توصیف گر

بازی این دوتا بی شعور باشه یا نه ولی به هر حال این فصل وحشتناااااک بودن این 2 تا نفهم خر ...

"گیبس" هم نه فقط این فصل که همیشه تو کارای تهاجمی و نفوذها خوب بوده ولی تو کارای تدافعی افتضاح بوده !!!

مخصوصا با این جثه ای که گیبس داره...

((نتیجه منطقی این حرفا اینه که ملا فصل بعد شدییییییییییییدا به مدافع کناری نیاز داریم ))

پست بعدی : (( هافبک دفاعی ))

جایی که "فلامینی" با بازگشت فوووووق العاده اش همه رو شوکه کرد !!! فلامینی عاااااالی بوده تو این پست !!!

ولی آرتتای نفهم بی شعور فاجعه !!! فقط بلده پاس رو به عقب بده ! من همییییییشه گفتم که آرتتا یه بازیکن متوسطه

که همون اورتون هم از سرش زیادی بود، کلاس بازیش اصلا و ابدا در حد آرسنال نیست....

و اما "رمسی" که بدون شک بیشترین پیشرفت رو تو این فصل داشته :

رمسی خواست که تغییر کنه و عملکرد افتضاح فصل قبلشو جبران کنه !!! رمسی اگه تا آخر فصل هر بازی یه گل به

خودی هم بزنه ، این فصل نمره قبولیشو گرفته و نمره خوبی هم میگیره انصافا !!!

(( با این اوصاف و روی هم رفته باید بگم که این فصل مشکلی از بابت این پست نداشتیم ))

راجع به "اوزیل و خرید اوزیل" هم بگم که :

خود من تابستونی که گذشت موافق خرید اوزیل نبودم !!! چون اعتقاد داشتم که خرید مهاجم تو اولویته ولی بعد از اینکه

اوزیل اومد و انقدر خوب با تیم مچ شد الان من کاااااااااااااملا از حرفم پشیمونم و کااااااملنم از خرید اوزیل خوشحالم !!!

اوزیل فقط با بازیش به تیم ما کمک نکرد ، بلکه به تیم ما شخصیت داد !!! وقتی اوزیل به تیم ما پیوست خییییییلی از

بایزیکنای خودمونم باور نمیکردن که بازیکنی در کلاس اوزیل به آرسنال اومده !!! نه فقط بازیکنای خودمون که بقیه تیمام

از پیوستن اوزیل به آرسنال شوکه شدن یا بهتره بگم که ترسیدن !!! نمونه اش آقای خاص که تو دقایق پایانی

نقل و انتقالات وقتی که پیوستن "دمبا با" به آرسنال داشت قطعی میشد، وقتی شنید که اوزیل به آرسنال پیوسته،

رسما اعلام کرد که از این خرید به شدت ترسیده و به همین خاطر دمبا با رو به آرسنال نداده !!!

خرید اوزیل یه خوبی دیگه هم داشت و داره :

(( اینکه بازیکنای بزرگ دنیا الان راحت تر میتونن به آرسنال بیان و دیگه به آرسنال به چشم یه تیم کوچیک نگاه نمیکنن ))

Hossein.A در 23/9/1392 | 00:19 گفت:

به نظرم تیم کامله فقط یه مهاجم شیش دنگ مثه سوارز نیاز داریم...ژیرو کیفیتی که ازش انتظار میرفت رو نداره

ناصر در 22/9/1392 | 18:26 گفت:

احتياج مبرم به خريد يك مهاجم،دفاع راست،مدافع مركزي داريم
همين و بس

T.Vermaelen در 22/9/1392 | 13:55 گفت:

تشکر از پست خوبت ...

من تابستون هم بارها کامنت گذاشتم که باید سوارز خریده شه حتی با پرداخت 60 م $ ولی از شانس ما لیورپول راضی نشد و ونگر هم واسه احترام به تیم لیورپول زیاد گیر نداد به سوارز..... سوارز بازیکنی هست چند پسته که هم میتونه مشکل وینگ چپ رو حل کنه ... هم مهاجم سایه باشه (کاری که تو لیورپول برا استاریج میکرد که استاریج مصدوم شد و الان اومد نوک) و هم مهاجم نوک که پست تخصیصشه(مشکل آرسنال هم همینجاس که مهاجم نوک زهردار مثه سوارز نداره) باشه...

مشکل آرسنال فقط مهاجمه ... اگه یه مهاجم سطح جهانی داشتیم به راحتی با همین تیم لیگ رو میبردیم و حداقل تا فینال اروپا می تونیم بریم .... اما حیف و افسوس به سوارز که نتونست بیاد آرسنال وگرنه بهتریم بازیکن 2014 میشد ... حیفه سوارز نباشه تو لیگ قهرمانان ... سال دیگه اگه سوارز باشه تو لیگ قهرمانان بهترین مهاجم دنیا میشه ....

الان هم میگم اگه ونگر یه مهاجم عالی بخره به راحتی لیگ برتر رو می بریم اگه نه بازم میشه فصل 2008-2009 که تیم عالی بود ولی مهاجم مصدوم داشت...

پودولسکی امیدوارم برگرده چون تنها مهاجم حال آرسناله که تو بدترین شرایط و از همه طرف گل میزنه و تموم کننده تمام عیاره ...

حسین ملازینل در 22/9/1392 | 12:43 گفت:

سلام...
1 مهاجم نوک سریع و سر زن و تکنیکی (الان گزینه ی خاصی تو ذهنم نیست،یه چیزی تو مایه های رویس)
1 دفاع راست سریع با قابلیت دریبل زنی و قدرت سانتر بالا(مثل مهدویکیا)
همین....

حسین در 22/9/1392 | 12:01 گفت:

ما نياز به يك خريد داريم كه توي كوتاه مدت جواب بده (با توجه به اينكه بعد از چند سال ناكامي امسال تيم در شرايطي هست كه هنوز امكان رقابت بر سر جام رو حفظ كرده ) . بايد بازيكني باشه كه خيلي سريع هم توي ليگ ( با سابقه ي بازي توي انگليس) و هم توي اروپا (امسال توي اروپا بازي نكرده باشه ) بتونه كمك كنه . به نظر من فقط سوارز چنين شرايطي داره كه خيلي بعيده كه بياد .

علیرضا در 22/9/1392 | 11:42 گفت:

پست خوبی بود.
سوارز.در ضمن پست اصلیه چمبو وینگ چپه.

masoud mahmudpur در 22/9/1392 | 11:23 گفت:

رویس

سید محمد رضا در 22/9/1392 | 11:07 گفت:

دلیل خریدن اوزیل از نظر من : قبل از خریدن اوزیل خط هافبکمون رو قوی ترین در لیگ میدونستم و الان در جهان
اماخب چرا اوزیل رو خریدیم؟ جواب واضحه 1-اوزیل تمام بازیکن ها رو به سطح قبل قبولی از خود باوری رسونده , نمونه اش رمزی , ویلشر و ژسنی 2-تیم ما نیاز داشت به کمی ترسناک تر شدن , قسمتی از مصاحبه هانری رو که خوندن , گفته بود منسچستر دوباره مثل قبل ترسناک بشه تا حریف ها نتونن برای برد وارد زین بشن , الان ما این فاکتور را در مقابل تیم های معولی داریم اما با خرید 1 یا دو اسم بزرگ دیگه میتونیم ای ترس رو برای تیم های بزرگ هم ایجاد کنیم

سید محمد رضا در 22/9/1392 | 11:00 گفت:

خیلی خوب نوشتی اما چندتا نکته
1- سعی کن با اسم پستت رابطه برقرار کنی
2-واقعا خوشحال شدم از این که هنوز یکی هست که دیابی رو به یاد بیاره
3-وقتی از دفاع حرف میزنی , دفاع های کنار رو فراموش نکن , توی این دو ساله تقریبا سمت چپ ما فلجه , چون گیبز زیاد نفوذ نمیکنه و مونرئال که پارسال اومد هم به دلیل سرعتش که از گیبز پایین تر هست در ترکیب قرار نمیگیره. , با توجه به جوون بودم گیبز نمیشه امید به خرید داشت , اما در سمت راست که بازیمون رو میچرخونه , سانیا جدیدا اومده بود روی فرم اما خب حالا ک نیست , برادر جیکینسون هست که ای کاش نبود , به قول حامد اول پاس رو به عقب بوده و بعد دست و پا در آورده , ضمن این که استیل زشتش آبروی همه فوتبالیست ها رو برده
4-ما در حال حاضر وینگ تخصصی نداریم , یعنی فقط چمبو , پولد و تئو وینگ هستن که 2 تا مصدوم و یکی به مرز آمادگی نرسیده. به همن دلیل شاهد حضور کازورلا , رمسی , ویلشر یا گاهی اوزیل در این پست ها هستیم.
5-مهاجم نوک , 4نفر میتونن در این پست بازی کنن , ژیرو , والکات و پولدی و پادشاه بنتنر...
ژیرو :همه دل بستیم به نبرد های هوایی که روی اونا هیچ برنامه ای نداه , فقط ضربه اول رو میزنه کهاکثرا میرن به سمتی که هیچ بازیکنی از ما اونجا نیست , اما آینده داره
تئو :خودشم میدونه جایی برای فیکس شدن در این پست نداره , در بازی جلوی تیمی مثل منچستر که دفاهاشون سن حضرت نوح رو دارن , در 30 دقیقه ی پایانی باید بیاد در این پست.
پولدی: توانایی رو داره اما خب رئیس برای حفظ ثبات ازش استفاده نخواهد کرد , اگه ژیرو مصدوم بشه , میتونه جای اون رو بگیره در صورتی که تیم رو به رو مدافعین سرزن داشته باشن.
اما بنتنر: تقریبا کپیه ژیرو هستش , قد بلند و بازی روی زمینی که کمی ضعیف تر از ژیرو هستش , جایی در ترکیب ایده آل من نداره.
به عقده من یه مهاجم نوک تیز و سرعتی میخوایم , سوارز ایده آل منه اما خب شماره 9 دورتموند هم چشمک میزنه

در نهایت تنها چیزی که من از ونگر میخوام اینه که یه ذره به قبل و خود باوری برسه , تیم باید تاکتیک عوض کنه ,ماجلوی آفتابه سازی شمال 4-2-3-1 بازی میکنیم , جلوی رئال و بارسا هم همینطور

در بازی با هال امیدوار بودم 4-4-2 بازی کنیم اما ونگر هیچ تصمیمی براش این کار نداره.


خیلی خیلی شرمنده که متنم طولانی شد.

امیر صفای نیکو در 22/9/1392 | 10:57 گفت:

بر عکس همش از دید حرفه ای بود وخیلی هم با قسمت"میخام به دور از احساس فوق العاده ای که از پیوستن یه بازیکن خوب به ما دست میده به این فکر کنیم که آرسنال واقعا به چه بازیکنایی نیاز داره؟"حال کردم...به نظرم یک وینگ چپ لازم نیست...یک مهاجم مثل رونی یا سوارز و هر کس دیگری که پا به توب باشه لازم داریم.فقط همین...