این چه کاریه.....؟؟؟تحریم کنید؟؟!!

نویسنده: hamidtopchi

وبلاگ من
نویسنده: hamidtopchi
پسر خوبیم اگه فشار زندگی روم نباشه و ریلکس باشم!!!تا ابد آرسنالیم
کل بازدید: 96,302 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

این چه کاریه.....؟؟؟تحریم کنید؟؟!!

به همه سلام میکنم یه لحظه گوش کنید!!!
تحریم بله تحریم!!


من خودم از کساییم که به همه تیم ها و افکار احترام میزارم!!!
ولی اینکار دوست نسبتا محترم اینقدر زشته که اگه آرسنالی هم باشه حاضر به قبولش نیستم!!!بهتره که اعصاب خودمون رو به خاطر یه آدم کم ظرفیت و سست عنصر خراب نکنیم و همچنان به هواداری از تیم محبوبمون بپردازیم!باشد که دوست نسبتا محترممون هواسش جمع بشه و از اینکارا دیگه نکنه!!من کار ندارم هوادار چه تیمیه طرفدار هر تیمیه مایه شرمساری سایر هوادارای اون تیمه!!نیازی به بن کردن این شخص نیست کافی است که خودمون ایشون رو تحریم کنیم و از پست هاش دیدن نکنیم اونوقت که به ریش خودش میخنده اگه پست بزاره!!هرکی با سخنان من موافقه یه نظر درموردش بزاره و یا تکمیلش کنه!!!
نظرتون چیه؟
تا ابد آرسنال:)))))
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Saeed Milani در 23/8/1390 | 22:15 گفت:

مثل اینکه شرشون کم شده فعلا

سیدعلی موسوی امامزاده در 23/8/1390 | 18:17 گفت:

سلام خدمت همه هواخواهان آرسنال و حمید پوربهی عزیز!
منم با نظرت که نظر همه هست موافقم ایده جالبیه!
راستی حمید منم بوشهری ام بچه امامزاده-خوشبختم!

حسین عسگریان در 23/8/1390 | 18:00 گفت:

حمید جان شرمنده من یکم گیج شدم شما همونی که جورو روخیلی دوست داره؟

hamidtopchi در 23/8/1390 | 17:39 گفت:

پس حالا که اکثرا قبول دارن این نظر رو پس به این ایده احترام بگذاریم صرفت نه این که ایده ی منه نه چون یک ایده ایه که اکثرا قبولش دارن پس همگی این نظر رو به مرحله ی اجرا برسونید!!!تشکر از همه ی دوستان!!!!
فقط یه چیزی با امیر مجاهد عزیز هستم اسم من (حمید) که تو سایت (hamidtopchi)هست نه حامد!!!اگه راجع به عکس آواتار که گفتی منظورت عکس منه من اونو پاکش کردم و ندارمش دیگه و وقتی عکس به این قشنگی هست چرا اون عکس رو بزارم!!به هر حال اگه با من بودی ممنونم که نظر دادی!!!واز اینکه hamid(حمید) نمی نویسید و hamed(حامد)مینویسیدناراحت نمیشم ولی گیج میشم و ممکنه یه وقت ناخواسته جوابتون ندم!!!همه آرسنالیا رو دوست دارم و تا ابد آرسنال

علیرضا در 23/8/1390 | 17:08 گفت:

موافقم........نظر خوبی دادی..........
بالاخره اون بنده خدا هم تقصیر خودش نیست..........حتما مشکلاتی داره..........

امیر مجاهد در 23/8/1390 | 14:10 گفت:

hamed jan un axeyo bishtar dus dashtam!!

حمید رضا قزوینیان در 23/8/1390 | 13:25 گفت:

داداش من نه موافقم نه مخالف
ولی یه سوال:از کجا بفهمیم پست مال اونه که بازش نکنیم؟
چون از یه تیترهایی استفاده میکنه که آدم دوست داره بخونه،بعد که میره توش میبینه ماله اونه
همینطوری بود که یهو 450 تا بازدید کننده داشت
مرسی

محمد اصغری در 23/8/1390 | 11:59 گفت:

منم موافقم.
از قدیم گفتن جواب ابله هان خاموشیست.
دوستان در مورد این چند نفر روش های مختلفی ارائه شده بود ازجمله ملاطفت،برخورد و ... که با توجه به بی حیایی حریف هیچ کدومش جواب نداد.ولی به نظر میرسه این روش بهتر جواب بده تا جو کانون هم به حالت عادی برگرده.

توپچی جنوب در 23/8/1390 | 06:18 گفت:

حامد جون کی رو میگی :منظورت اون بچه یتیم بیچاره بدبخت اواره است که بیخانمانه و به سایت ما پناه اورده؟
بخدا اون از جورو که اینقدر دوسش داری بیچاره و اواره تره !!!!!!!!!!!!!!!!
میدو نید اگه بهش محل نزارید مثل چیه: دقیقا مثل اینکه از کنار یه گدای بدبخت و بیچاره و بی سرپناه رد بشی و وقتی اون ملتمسانه بهت نگاه میکنه و تو محلش نزاری و از کنار اون گدای بدبخت و بیچاره و بی خانمان رد بشی!!!!!

بخدا بچه ها این گدای بدبخت بی چاره بی خانمان رحم کنید این اگه تردش کنید جایی نداره بره حرف بزنه بعدش منزوی میشه وافسرده میشه میره معتاد میشه و بعدش خود کشی میکنه وگناهش میوفته گردن شماها دیگه با خودتونه
به نظر من این گدای بدبخت وبی چاره و اواره و بی خانمان گناه داره ..........

سید امین هاشمی در 23/8/1390 | 01:56 گفت:

واستا من یه فحش به اون بدم بعد.حیف که دختر از بلاگا دیدن میکنه.استغفر الله

محمد جواد در 23/8/1390 | 01:21 گفت:

موافقم.
فقط همه برو بچه ها یه لطفی بکنن این *قطعنامه تحریم* علیه اون مزدور مخلل امنیت سایت رو به اطلاع بقیه برسونین.

Ali&MT در 23/8/1390 | 01:11 گفت:

باريك ... فكر منم همين بود ... موافقم داداش

حسین عسگریان در 23/8/1390 | 00:43 گفت:

منم موافقم بهترین راه همینه

saeed در 23/8/1390 | 00:06 گفت:

منم موافقم این جوری خودش اتوماتیک وار بن میشه

علی ارشدی در 22/8/1390 | 23:58 گفت:

موافقم

mostafaa در 22/8/1390 | 23:55 گفت:

من موافقم
البته جواشم دادم وسوزوندمش ولی دیگه پستشو نمی خونم