حستون رو حالا نسبت به این بگید....

نویسنده: hamidtopchi

وبلاگ من
نویسنده: hamidtopchi
پسر خوبیم اگه فشار زندگی روم نباشه و ریلکس باشم!!!تا ابد آرسنالیم
کل بازدید: 109,220 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

حستون رو حالا نسبت به این بگید....

در مورد بازی چلسی و آرسنال حستون رو بگید.....


بگید که چجوری فهمیدید؟ چه حسی داشتید؟ قبلش چی فکر میکردید و جی شد؟و و و و و و و هرچی دلتون میخواد (فقط به هواداران چلسی 1 وثت توهین نشه).............تا ابد آرسنال
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

علی صادقزاده در 25/8/1390 | 19:58 گفت:

آقای سعید میلانی : از کدوم کانال میدیدی ؟؟؟؟؟

علی صادقزاده در 25/8/1390 | 19:56 گفت:

ورزش 3 چیه بابا ؟؟ یه سایت توپ هست که تمام بازیای تیمهای انگلیسیو گزارش لحظه به لحظه میکنه . من وقتی بازیای تیمو نشون نمیدن اونجام . اینم آدرسش :

www.sportinglife.com/football

ali در 25/8/1390 | 18:18 گفت:

جالب همتون دارید اینجا اعتراف میکنید که حتی فکرش هم نمیکردید ارسنال بازی رو ببره چه برسه به این که بخواد با اختلاف چلسی رو بزنه.
بعد اون موقع بعد از بازی چلسی یه عده اومده بودن پست بلاگ درست میکردن و و به بنده میگفتن که حالا دیدی ارسنال برد؟!
حالا دیدی که ونگر کیه ؟!؟!؟ حالا دیدی که ما حتی با 5 دلیل نه 50 دلیل هم تونستیم چلسی رو ببریم؟؟؟!!!
فقط اینجا یه سوال برای بنده پیش اومده که مگه شما ها نبودید که اون طور داشتید حرف میزدید؟!؟!
پس یهو چی شد؟!؟؟!یه چند روزی که از اون برد گذشت و یکم سرد شدید ، حالا میبینم که نظراتتون فرق کرده.!!
شما که از اول اعتقاد داشتید ارسنال بازی رو میبره؟؟حالا چی شده بود که ده بار یک سایتی رو رفرش میکردین و بعدشم باورتون نمیشد که ارسنال پیروز شده باشه؟!؟!؟!

Saeed Milani در 25/8/1390 | 14:32 گفت:

من مستقیم می دیدم بازیو از ماهواره و یه پست هم گذاشته بودم که بازی رو مستقیم برای بچه ها گزارش می کردم ، خیلی عالی بود و چسبید.

hamed در 25/8/1390 | 14:24 گفت:

faghat arsenal

hamed در 25/8/1390 | 14:23 گفت:

man az site goal natije ro donbal mikakardam avval ke arenal goal khord kheili narahat shodam vali bad az inke arsenal goal zad omidvar shodam va khordan goal oon ham dar dghayege akhare nimeye avval goftam bazi ro bakhtim dige.
bad az ainke arsenal goale 2om va 3om ro zad goftam abazi ro bordim dige vali ba goale juan mata goftam abazi mosavi shode va tamoom amma ba goalhaye ziba va jalebe va bemoghee van persie vaghean hal kardam va be pesar khlam ham ke arsenali bood va oon moghe daneshgah bood khbar dadam va oon ham kheili khoshal shod faghat heif shod ke in bazi pakhse zende nadasht chon oon rooz kelas nadashtam va mitoonestam bazi ro bebinam vali dar kol kheili hal kardam.

امیر مجاهد در 25/8/1390 | 14:12 گفت:

من بازی رو آنلاین از اینترنت تصویری نگاه میکردم همه بازیارو اینجور میبینم سرعت اینترنتم بالاست. تا بازی تمام شد دوستم که طرف داره 4030 است اومد دمه خونمون بش تسلیت گفتم وخیلی حال کردم.دمه همه بکس آرسنالی گرممممممم

hamidtopchi در 25/8/1390 | 13:47 گفت:

سلام به حامد توپچی عزیز!!!این یوزر من تو writenowاین بود به یاد اون روزا گذاشتم حمیدتوپچی!تو خییلی این سایتها یوزرم اینه!!
میخوای یه کاری کن تو یوزرتو فارسی بنویس؟؟؟ok?

Fateme در 25/8/1390 | 09:13 گفت:

من تو اتوبوس بودم داشتم از دانشگاه لعنتی بر میگشتم .با گوشی رفتم نت دیدم هنوز 3-3 ایم .
چون ما معمولا دقایق آخر بسیا درخشان عمل میکنیم (!!!) فک کردم الانه که یکی بخوریم ببازیم .....
نتیجه ی فول تایمو که دیدم میخواستم جیغ بزنم ولی حیف که شرایطش نبود !!
بعد بازیم کلی برام اس ام اس تبریک اومد.خیلی شب قشنگی بود کلا .... :)))

محمد رستگار در 25/8/1390 | 08:02 گفت:

من دانشگاه بودم.وقتي برگشتم رفتم سراغ ايترنت و وقتي نتيجه رو ديدم يه دقيقه نگاهش كردم تا باورم بشه

حسین عسگریان در 25/8/1390 | 01:47 گفت:

داداش امارون پرسی جونم جلو چلسی عالیه

علی ارشدی در 25/8/1390 | 01:29 گفت:

آقا علیرضا من نتیجه رو اعلام نمیکردم زحمتش با سعید میلانی بود

علی ارشدی در 25/8/1390 | 01:28 گفت:

من آرایشگاه بودم تو راه برگشتن ز رادیوی تاکسی شنیدم بهش گفتم جلو سوپر نگه داشت مهمونش کرئم از خوشحالی!

علی قاسمی در 25/8/1390 | 01:23 گفت:

من باگوشی موبایل رفتم اینتر نت
کف کردم دیدم
باورم نمیشد
آرسنال و 5 تا گل به چلسی ؟؟
با خودم گفتم اگه دروگبا بود که یکی دو تا میزد خدایی آمارش جلو ما عالیه
در کل عالی بود

حسین عسگریان در 25/8/1390 | 01:10 گفت:

منم بازی رو ازتو هایبوری دنبال میکردم همزمان داشتم بازی منچسترارومیدیدم وای که چه حالی داد

ali_ston69 در 25/8/1390 | 00:50 گفت:

to sait didam 6metr paridam bala

reza najm در 25/8/1390 | 00:31 گفت:

از مدرسه اومدم اول نتیجه رو دیدم 5-3 گفتم دوباره پر گل باختیم وقتی دیدم به نفع آرسناله 4بار پیجو رفرش کردم گفتم شاید چینش به هم خورده !!!!!!!!ولی بعدش به همه ارسنالی مسیج تبریک دادم

سعید نوری در 24/8/1390 | 23:38 گفت:

من از سایت ورزش 3 که دیدم فک کردم مضخرف نوشته ولی وقتی از سایت لایو اسکور دیدم از خوشحالی جیغ کشیدم!!!!!!!!!!

حمید فرازی در 24/8/1390 | 22:30 گفت:

من که ار ورزش 3 نگاه میکردم فکر کردم سایتش خراب شده ولی وقتی از خبر ورزشی شنیدم ..............

mohammad-sadegh در 24/8/1390 | 21:38 گفت:

منم که آنلاین بودم و هم اینجا رو میدیدم هم live score که تا موقعی که 3-3 بودیم گفتم شاید ببازیم اما دم رابین گرم
اما باور کنین که من قبل بلزی 70 درصد میگفتم ما میبریم چون ونگر بد جور رو فشار بود و مربی روزای سخته

arash در 24/8/1390 | 20:50 گفت:

من تو دانشگاه کلاس داشتم بعدش اومدم خوابگاه میخواستم بخوابم اما قبلش از دوستم پرسیدم بازیا نتیجه اش چی شد گفت (میلان رم 3-2 شد و ارسنال چلسی 5-3) پیش خودم فکر کردم برنده ها حتما میلان و چلسین حالم از اینکه دوباره ارسنال بد باخته گرفته شد. روم نشد ازش بپرسم چون بارساییه با ناراحتی خوابیدم بعدش که بلند شدم رفتم اینترنت دیدم ارسنال برده با هت تریک رابین!داشتم منفجر میشدم بعدشم هی اخراج رابینو تو بازی پارسال بهش یاداوری کردم.

HAMED toopchi در 24/8/1390 | 20:22 گفت:

تو چرا اينقدر شبيه منه يوزرت؟؟؟

HAMED toopchi در 24/8/1390 | 20:20 گفت:

نه. 6 تايي شدن منچستر بيشتر حال داد خدايي

davood در 24/8/1390 | 18:41 گفت:

من داشتم فیلم پیچ اشتباه 4 رو با کامپیوتر نگاه میکردم هر 10 دقیقه یه بار نتیجه رو نگاه میکردم واقعا حال کردم

محمد اصغری در 24/8/1390 | 18:31 گفت:

من تو دانشگاه بودم. ساعت بازی رو تقریبا می دونستم .اخر کلاس رفتم تو سایت دانشگاه و نتیجه رو از این سایت دیدم.اول فکر کردم ارسنال 3-چلسی5-وقتی دقت کردم دیدم نتیجه به نفع ماست. اونقدر خوشحال بودم که این نتیجه رو برای همه چه فوتبالی و چه غیر فوتبالی تعریف می کردم و به خودم افتخار می کردم.

علیرضا در 24/8/1390 | 18:15 گفت:

من از همین سایت دنبال میکردم............
فکر کنم علی ارشدی بود که نتیجه اعلام میکرد............
داشتم از خوشحالی میمردم...........به همه رفیقام اس دادم............

ایمان بهادران در 24/8/1390 | 18:06 گفت:

manam lahze be lahze natijaro mididam o hal mikardam albate yekam ghere bavar bod be rafigham zang mizadam beshon mikhandidam

hamidtopchi در 24/8/1390 | 17:52 گفت:

من که از مدرسه اومده بودم ساعت بازی رو میدونستم اینم میدونستم که پخش نمیشه ولی انقدر خسته بودم که یادم رفته بود بازیه و از ورزش3 نتیجه رو دنبال کنم!!!بیدار که شدم یهو یادم اومد و بسرعت دویدم طرف کامپیوتر و سایت ورزش3 و با اینکه فکرشو میکردم تو استمفرد بریدج 2-1 ببریم یهو دیدم 5-3بردیم اولش شک کردم یه رفرش زدم بعد دیدم عوض نشد 2تا کف محکم به افتخار آرسنال زدم و با صدای بلند به داداشم که من یوتدیه گفتم (هاااااااا این آرسنال ها گفتم جا لاینش با هم مچ میشن همه رو درهم میکوبن 5-2 زدیم به چلسی اووووووووووووووووففففففففففففففففف بیا حالا بیاین بازی تا نشونتون بدیم اول فصل به تیم از هم پاشیده ما زدین حالا بیاینا)
البته حرفهای تو پرانتز رو با لهجه بوشهری و بدون وقفه و با صدای غرا گفتم که بیچاره داداشم ترسید شاخش در اومد!!!

hamidtopchi در 24/8/1390 | 17:52 گفت:

من که از مدرسه اومده بودم ساعت بازی رو میدونستم اینم میدونستم که پخش نمیشه ولی انقدر خسته بودم که یادم رفته بود بازیه و از ورزش3 نتیجه رو دنبال کنم!!!بیدار که شدم یهو یادم اومد و بسرعت دویدم طرف کامپیوتر و سایت ورزش3 و با اینکه فکرشو میکردم تو استمفرد بریدج 2-1 ببریم یهو دیدم 5-3بردیم اولش شک کردم یه رفرش زدم بعد دیدم عوض نشد 2تا کف محکم به افتخار آرسنال زدم و با صدای بلند به داداشم که من یوتدیه گفتم (هاااااااا این آرسنال ها گفتم جا لاینش با هم مچ میشن همه رو درهم میکوبن 5-2 زدیم به چلسی اووووووووووووووووففففففففففففففففف بیا حالا بیاین بازی تا نشونتون بدیم اول فصل به تیم از هم پاشیده ما زدین حالا بیاینا)
البته حرفهای تو پرانتز رو با لهجه بوشهری و بدون وقفه و با صدای غرا گفتم که بیچاره داداشم ترسید شاخش در اومد!!!