علایق بازیکن مورد علاقه خیلیا!!

نویسنده: hamidtopchi

وبلاگ من
نویسنده: hamidtopchi
پسر خوبیم اگه فشار زندگی روم نباشه و ریلکس باشم!!!تا ابد آرسنالیم
کل بازدید: 144,860 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

علایق بازیکن مورد علاقه خیلیا!!

علایق فابرگاس در این پست گفته شده!
اگه خواستین نظر بدین خواهشن یک وقت توهین نکنید!!
تا ابد آرسنال!!:)


1)فابرگاس عاشق عروسک است و دائما در حال جمع آوری مدل های مختلفی از عروسک است و در مدت یک هفته به گفته ی ماتیو فلامینی که دوستی نزدیکی با وی دارد توانسته به اندازه ی یک اتاق کاملا پر،عروسک بخرد.البته خودش از میان این همه عروسک به خرس های عروسکی علاقه ی شدیدی دارد.
لازم به ذکر است که او بیش از این کلکسیون هایی از وسایل عتیقه،کفش، قلم،شمشیر....را نیز جمع آوری کرده است.

2)کابوسی به نام جنیفر لوپز:
من شاید جزو معدود ادم های دنیا باشم که از لوپز متنفرم و به نظرم او هیچ چیزی به نام استعداد در خود ندارد و من از این همه پیشرفت او در تعجبم.بیشتر یک شاهزاده ی احمق است تا یک هنرمند!!که طرفداران بیشماری داشته باشد.

3)لباس های خیس:
ادم های بسیاری را دیده ام که از راه رفتن زیر باران لذت می برند اما برای من این کار هیچ جذابیتی ندارد و تقریبا نوعی خود ازاری است این کارهای به اصطلاح شاعرانه حال مرا می گیرد چون به نظرم عشق گرم است اما خیس نیست....

4)سلطان پلی استیشن:
حاضرم شرط ببندم در بازی های مبارزه ای پلی استیشن کسی به گرد پای من همخ نمی رسد من یکه و تنها حاضرم با کل اعضای باشگاه آرسنال مسابقه بدهم و مطمئن باشید همه ی انها را می برم این سرگرمی از کودکی با من است و هنوز یقه ی مرا ول نکرده است وقتی خودم را جای قهرمان بازی می گذارم حسابی لذت می برم ادم برای لحظه ای احساس می کند یک قهرمان بی چون و چراست

5)کیلومترها بدون ترمز:
بدون شک هیچ کدام از لذت های دنیا به اندازه ی ماشین سواری مرا سر کیف نمی اورد چون عاشق سرعت هستم ان هم سرعت دیوانه وار،طوریکه متوجه مناظر اطراف نشوم و قثط سایه هایی را ببینم که از کنارم می گذرند البته رانندگی در خیابانهای شلوغ را دوست ندارم چون فقط سر و صداست

6)من از سالهای دور از کشف معما و حل مسائل بیزار بودم اما بخ نظرم جدول یکی از بدترین آنهاست واقعا چه معنی دارد که ادم خودش را به خاطر یافتن جواب سوالی که نمی داند در منگنه بگذارد؟؟

7)من برای تمرکز و ارامش فکری هیچ چیزی را به اندازه ی شنا در اب نیم گرم موثر نمی دانم

8)بسکتبال:
به بسکتبال علاقه ی زیادی دارم و شاید دلیل اینکه به سمت بسکتبال نرفتم و فوتبال را انتخاب کردم قد کوتاهم بود

9)شمشیر جادو:
فوتبال هرگز مشخص نمی کند که تا چه زمانی بازی خواهی کرد و هر لحظه ممکن است با یک مصدومیت از دنیای فوتبال کنار بروی من هم به این دلیل ترجیح دادم تا منبع دیگری داشته باشم من در یک مجتمع تفریحی در لندن سرمایه گذاری کردم و بخشی از این مجتمع را خریدم جالب تریت بخش در این مجتمع یک وسیله بازی به نام شمشیر جادو برای زور ازمایی است و جوایز این بازی را خودم اهدا می کنم.

10)سینما با پاپ کورن:
اصلا اگر پاپ کورن اختراع نمی شد فیلم دیدن هیچ ارزشی نداشت چون این محصول استرس همه جانبه ی فیلم را در ادم کم می کند.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

یاسر بحرینی در 2/9/1390 | 19:58 گفت:

بجه کسی سایتی سراغ نداره که بازی رو بخش میکنه

سید امین هاشمی در 2/9/1390 | 19:39 گفت:

منم از لوپز بدم میاد.عاشق ژان رنو هستم.عاشق ساعت تراست و ادکلن دیور هستم

علی ارشدی در 2/9/1390 | 19:37 گفت:

باز بحث این بابا راه افتاده چرا کسی به من محل نمیده؟ بابا جمع کنید این بحثا رو مگه الان اینا بازیکن آرسنالن که براشون پست درست میکنید به ما چه که سسک چی دوست داره مگه اینجا کانون طرفدارای فابرگاسه خواهش دوستانه دیگه از این بازیکنا حرف نزنید

توپچی جنوب در 2/9/1390 | 19:13 گفت:

من فکر میکنم تو ارسنال به جز تی تی وپیرس و کاپیتان پت که همیشه دوست داشتنی هستند بقیه بعد از رفتنشون هیچ گاه تو دلم جایی نداشتند و نخواهند داشت فابرگاس و نصری هم که اصلا حرفشون رو نزن!!!!!!

حمید جون با اینکه خیلی دوست دارم و احترام زیادی واست قائلم ولی با این نظرت مخالفم و ای کاش علایق بازیکنی رو میزاشتی که الان تو ارسنال توپ میزد!!!!!!

توپچی جنوب در 2/9/1390 | 19:11 گفت:

من فکر میکنم تو ارسنال به جز تی تی وپیرس و کاپیتان پت که همیشه دوست داشتنی هستند بقیه بعد از رفتنشون هیچ گاه تو دلم جایی نداشتند و نخواهند داشت فابرگاس و نصری هم که اصلا حرفشون رو نزن!!!!!!

حمید جون با اینکه خیلی دوست دارم و احترام زیادی واست قائلم ولی با این نظرت مخالفم و ای کاش علایق بازیکنی رو میزاشتی که الان تو ارسنال توپ میزد!!!!!!

محمدرضاجاشي در 2/9/1390 | 18:25 گفت:

حامد من هيچ حس محبت اميزي به سسك ندارم ولي ارسناليم
سسك يه خائنه وازش طرفداري نكنيد
درضمن وقتي كه بارسا براش اهميتي قائل نبود ارسنال بش اعتماد كرد وبها داد اما اون دينش رو به ارسنال ادا نكرد
شما اين خائن رو با جرارد مقايسه كن كه چطور وفادار بود
كاپيتاني ارسنالو به نيمكت بارسا ارزون فروخت

میلاد حسینی در 2/9/1390 | 17:39 گفت:

سلام آقای hamidtopchi
من کاری ندارم که فابرگاس خوب بود یا بد و یا با غیرت بود یا بی غیرت ولی اینجا هر کسی بعنوان عضوی از سایت و هوادار آرسنال میتونه حرف دلش را بزنه و نظرش را اعلام کنه و کسی نمتونه محکومش کنه...
ما باید تحت هر شرایطی به نظر دوستمون (چه درست و چه نادرست) احترام بذاریم و ازش طرفداری کنیم

arman omidian در 2/9/1390 | 17:24 گفت:

nasry is better than fabre

arman omidian در 2/9/1390 | 17:24 گفت:

nasry is better than fabre

علیرضا فراهانی در 2/9/1390 | 17:15 گفت:

miss you cesc!

Gooner در 2/9/1390 | 17:14 گفت:

هـــــــــــــــی

hamidtopchi در 2/9/1390 | 16:43 گفت:

حرف احساسی نزن!!
شما نتیجه ضعیف آرسنال رو میخواین تو گردن فابرگاس بندازین!!
فابرگاس تو سن خودش بهترین بازیکن بود یادت باشه که با پای شکسته به بارسا گل زد!!
لطفا احساسی حرف نزن!!
موقعی که تو تیم بود هر وقت مصدوم بود باختیم!!یا به زور مساوی کردیم!!
یادم نمیاد سسک تو زمین نبوده و 4 تا زده باشیم!!
آره تیم رو بد شرایطی تنها گذاشت ولی فابرگاس بیشتر از اینکه به ما مدیون باشه به گواردیولا مدیونه گواردیولا از تو لاماسیا موقعی که با مسی همبازی بئده میشناسدش کلیپ بازیشو با مسی دیدید؟؟؟
10 برابر مسی توپ میزد!!
اون فقط تو آرسنال بزرگ شد و پیشرفت کرد و خدمت کرد اینکه رفت حق طبیعیش بود وگرنه میتونست صبر کنه 1فصل دیگه بره بعد هیچی هم دستمونو نگیره!!
آقا مصطفی مواظب باش چی میگی همه اونایی که آرسنالی هستن ته قلبشون حس محبت آمیزی به سسک دارن هنوز فکر میکنن تو آرسنال توپ میزنه و فک میکنن لباس بارسا بهش نمیاد!اگه بارسا تو آرسنال نبود هیچوقته هیچوقت جکی جون به این سرعت پیشرف نمیکرد همینطور الکس سانگ و رمزی!!اگه حواستون باشه به صورت چرخشی همین بازیکن ها با فابرگاس مچ میشدن این فقط گوشه ای از زحمات سسک عزیز!!!میخوای بیشترهم بگم!!

میلاد حسینی در 2/9/1390 | 16:41 گفت:

چرا سایت اینقدر تنبل شده

از دیشب تا حالا یه خبر هم اضافه نشده در حالی که الان باید کلی خبر از بازی امشب رو سایت باشه!!

mostafaa در 2/9/1390 | 16:10 گفت:

منظورم تو خط اول هوادار آرسنال بود

mostafaa در 2/9/1390 | 16:10 گفت:

فابرگاس دوست داشتنیه ولی نه برای هوادرا بارسلون بلکه برای هوادار یارسلون. حاضرم با همه ی اونایی که می گن فابرگاس به آرسنال خدمت کردم بحث کنم و بهشون ثابت کنم که اون به آرستال خیانت کرد.چون فابرگاس مدیون آرسناله اون موقعی که شونزده سالش بود و اومد آرسنال هیچکی آدم حسابش نمی کرد و لی ونگر آوردش بهش بازی داد اون موقع آرسنال بهترین تیم جهان بود . تو بهترین تیم جهان بازی کرد و واسه خودش کسی شد. حالا که شد یه بازیکن خوب وباید دین خودشو به باشگا می داد رفت بارسلون جام بگیره. در حالی که می دونست ونگر چه قدر بهش نیاز داره و چقدر به ونگر مدیونه. این بزرگترین خیانته

hamidtopchi در 2/9/1390 | 15:44 گفت:

فابرگاس 100%دوستداشتنی و قابل احترام!!!:)

علی حسن آبادی در 2/9/1390 | 15:44 گفت:

@رضا
در مورد دوست داشتن بازیکنایی که رفتن فک نمیکنم دلیلی باشه که دوسشون داشته باشیم!
ابوئه طفلکی همون وقتی ام که بود خیلی تاثیر گذار نبود بجر چند فصل که خوب بود و امیدوارم موفق باشه.
نصری$: ; این بازیکن حتی در بین غیر آرسنالی ها هم منفور شده. مخصوصا با حرافی مفتی که گهگداری میزنه
فابرگاس هم که بشخصه منفوره برام دلیلشم چند تا کامنت پایینتر گفتم.
تنها بازیکنی که بعد از رفتنش هم تو دل ما موند تیری هانری کبیر بود و بس.

hamidtopchi در 2/9/1390 | 15:42 گفت:

آقای عسکریان نمره شما 19 میشه چندتا غلط املایی داری!!:)

رضاشاماخ چوک بندر در 2/9/1390 | 15:40 گفت:

بچه هاازبین بازیکنان که رفتن کدوموالان بیشتردوست دارین.1نصری.2فابرگاس.3ابوئه

arman omidian در 2/9/1390 | 15:38 گفت:

یعنی علی آقا نمیتونست از این بهتر چهره واقعی سسک فابرگاس رو به همتون نشون بده.هیچی نگم بهتره.
فقط تحسین علی آقا که حرف حقو گفت

arman omidian در 2/9/1390 | 15:38 گفت:

یعنی علی آقا نمیتونست از این بهتر چهره واقعی سسک فابرگاس رو به همتون نشون بده.هیچی نگم بهتره.
فقط تحسین علی آقا که حرف حقو گفت

علی حسن آبادی در 2/9/1390 | 15:20 گفت:

عشقست سسک دوستش دارین؟
یعنی یادتون رفته چه کارایی کرد از تیم جدا شه؟
یادتون رفته فصل قبل فقط تو زمین راه میرفت؟
یادتون رفته دیگه این اوخر علنا میگفت میخام برم و با مبلغی از تیم جدا شد که حداقل 15 میلیون پند به باشگاه ضرر کرد...!

نمونه بارز یه آدم خائن هست حالا به حرفایی که الان میزنه توجه نکنید خرش از پل گذشته

arash در 2/9/1390 | 15:18 گفت:

علایق این اقای نسبتا محترم به ما چه ربطی داره؟

علی حسن آبادی در 2/9/1390 | 15:18 گفت:

آخی عروسک ..آخی نازی گل پیازی ...

arman omidian در 2/9/1390 | 15:09 گفت:

خوب آخه بچه ک.نی!تورو چه به این حرفا!!اگه حاضری بیا تا من به عنوان یک آرسنالی باهات کمباد و تیکن بازی کنم و پوزت رو بزنم تا حرف اضافی نزنی و گنده نیای!!!

حسین عسگریان در 2/9/1390 | 14:57 گفت:

جکی جون دوست داریم جکی جون داست دارن جکی جون دوست دارن جکی جون دوست دارم جکی جون دوست داری جکی جون دوست داره ضرب در۱۰۰ حمید زود باش نمره بده

hamidtopchi در 2/9/1390 | 14:14 گفت:

منم همینطور زحماتشو فراموش نمیکنم ولی ای کاش میموند و اسطوره میشد!!:(

Lotfali khan zand در 2/9/1390 | 14:13 گفت:

عشقست سسک ، همیشه دوسش دارم.