پودولسکی نمیاد آرسنال...!

نویسنده: امین

وبلاگ من
نویسنده: امین
امین هستم...20سالمه و عاشــــــــــــقه آرســــــــــنالم..
کل بازدید: 121,958 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

پودولسکی نمیاد آرسنال...!

     
به نقل از توتو اسپورت، گفته می‌شود که لوکاس پودولسکی مهاجم لهستانی
الاصل تیم ملی فوتبال آلمان در ژانویه به لاتزیو خواهد پیوست.
    
 به نقل از توتو اسپورت، گفته می‌شود که لوکاس پودولسکی مهاجم لهستانی
الاصل تیم ملی فوتبال آلمان در ژانویه به لاتزیو خواهد پیوست.

 

مدیر برنامه‌های این بازیکن بارها اعلام کرده که لوکاس به هیچ وجه علاقه‌
ندارد تا موقعیت خود در تیم ملی آلمان را از دست بدهد زیرا با حضور در
ترکیب تیم دیگری ممکن است دچار افت یا مشکلات پیش‌بینی نشده‌ای شود که منجر
به از دست دادن جایگاه ثابت وی در تیم ملی شود.

 

پودولسکی در این زمینه گفت: همواره گفته‌ام که در شرایط سخت به هیچ‌وجه
علاقه‌ای ندارم در مورد آینده‌ام تصمیم بگیرم. همواره دوست دارم در شرایط
بسیار خوب و آرام در مورد مسائل مهم تصمیم بگیرم. باید اعلام کنم که در
تابستان و پس از بازی‌های یورو 2012 در مورد ماندن یا نماندن در کلن تصمیم
خواهم گرفت.

 

وی در ادامه گفت: دوست دارم طی دوران حضور در کلن به بالاترین جایگاه ممکن
برسم. می‌خواهم تعداد گل‌هایم را نسبت به فصل گذشته افزایش دهم. در ادامه
نیز می‌خواهم در بازی‌های یورو در لهستان به میدان بروم، جایی که به آن
تعلق دارم. بسیار علاقمندم که در پایان بازی‌ها نیز بتوانیم با جام قهرمانی
به آلمان بازگردیم. این چیزی است که نمی‌توانم پنهانش کنم.

گفتنی است آرسنال نیز یکی دیگر از هواداران جذب پودولسکی است.

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

farshad در 29/5/1391 | 14:54 گفت:

پولدی اومد کجایی

سیدعلی موسوی امامزاده در 14/10/1390 | 20:28 گفت:

سلام.
درود بر آقا ایمان! با صحبتاش کاملا موافقم. درسته که خستگی -تموم و استفاده نکردن از موقعیتها و خیل مصدومین خیلی تاثیر داره ولی اینا همش عوامل درونی باشگاست که ممکنه نصیب هر تیم دیگه بشه(همون طور که بقیه بزرگانم بازیاشونو باختن) البته "اگر دردم یکی بودی چه بودی؟ **ا* گر غم اندکی بودی چه بودی؟"
داوری افتضاحه!!!!! اونقدر که اگه بهم بگن دست یا دستانی پشت پرده ست و اینا همش از قصده باور میکنم!!!!!!
مثل ایمان به باشگاه ایمان دارم و میگم اگه داوری بحق بود الان 6 امتیاز بیشتر بودیم!بههههههههههههههههههههههههله!!!
در جواب اونایی هم که میگن تیم باید اینقدر قوی باشه که محتاج داور نباشه میگم : "اگه همین بارسلون که میگن بهترین تیم دنیاس یا آل استار قرن بیست و یکم جهان هم اگه بیاری و داور ناحقی کنه هیچ کاری نمیتونن بکنن اینو بخدا مطمئنم!

علی ارشدی در 14/10/1390 | 18:21 گفت:

شهرام خودتی؟ یا عزیز جونه؟

ایمان بهادران در 14/10/1390 | 17:12 گفت:

agha iman adam khob nis ingadram khosh bin bashe 7 sale darim be khodemon del dari midim bas nist

ایمان بهادران در 14/10/1390 | 17:09 گفت:

baba sare karim hich adame agheli nemiyad arsenal hame faran miran

توپچی جنوب در 14/10/1390 | 15:08 گفت:

سلام من میخوام یه اعترافی کنم من طرفداره 4030 بودم حالم از ارسنال بهم می خوره با اون مربیه مسخرتون دنیا ویلاس بواس ارسنال سوراخه تازه میخوان یه پیرمرد و بیارن گل بزنه ونگر حیا کن ارسنالو رها کن

ali jamshidi در 14/10/1390 | 07:49 گفت:

ممنون امین جان ولی من خبرگزاری ها رو چک می کردم پودولسکی گفته بود تا تابستون تو کلن می مونه. چه بره لاتزیو چه تا تابستون نخواهد جایی بره برای ما شکست توی نقل و انتقالات محسوب میشه. حالا بالاخره آرسنال به یکی پیشنهاد داده نیاد بد میشه.

ایمان در 14/10/1390 | 02:22 گفت:

چاکره داش علی

امشب لیورپول 3-0 به سیتی باخت ، من بازی رو ندیدم ، ولی آمارو که دیدم هر دو تیم 6 تا شوت تو چارچوب داشتن , و آماره کلیه شوتهایه دوتا تیم هم 16-11 به نفعه لیورپول بود ، بازیه ما هم با من سیتی آماره شوت تو چارچوب هردوتیم 6 بود و کله شوتها هم تقریبا همین حدودا بودیم ، ولی ما 1-0 باختیم و لیورپول 3-0 ، تازه سیتی از دیقه ی 73 ده نفره شده بود. جالب اینکه گله سومه سیتی دو دیقه بعد از ده نفره شدنشون زده شد. ولی تو اون بازی واسه ما 2 تا پناتی گرفته نشد و دوتا بازیکنه سیتی اخراج نشدن ، یکی توره به خاطره خطایه پنالتش رویه رمزی و گرت بر به خاطره تکله خشنی که زد و مستحقه کارت زرده دوم بود که داور بهش نداد. جالب اینکه تو بازیه امشبه سیتی و لیورپول ، همون گرت بریی اخراج شد که تو بازی با ما هم باید کارته زرده دوم رو میگرفتو اخراج میشد . با همه ی این تفاسیر ما با یک گل باختیم ، حالا یه نگاه به ترکیب و خریداهایه اوله فصل ما بندازین و یه نگاه به ترکیب و هزینه ای که لیورپول کرده . فقط کله پولی که واسه یه اندی کارول دادن فکر کنم بیشتر از کله پولیه که ونگر واسه خریده آرتتا و مرته ساکر و دوس سانتوس و بنیایون داده هست . تیمه ما حقش خیلی بیشتر از اینی هست که الان تو جدوله ، همه میگن داوری و اشتباهه داوری ، قسمتی از فوتباله ، اگه اینجوریه واسه اینکه دیگه اشتباه نکنن ، چطوره همون اوله بازی اسکوبورده ورزشگاه رو 1-0 یا 2-0 به نفعه حریفمون بزنن . اشتباهه داوری یک بار ، دوبار ، نه اینکه تو 4 تا بازی پشته سره هم ، این همه اشتباه به ضرره یه تیم. اگه تو ایران بودو واسه یه تیم اینجوری داوری میشد ، که 4 بازی پشته سره هم حقشون اینجوری خورده بشه ، فکر کنم از لیگ انصراف میدادن .
بازی با استون پنالتی برامون نگرفتن ، اون بازی رو بردیم ، واسه همین زیاد درباره ی داوریش حرفی زده نشد ، که اگه همون 1-1 تموم شده بود کلی حرف باره ونگر و تیم میکردن .
بازی با کوئینز بازم برامون پنالتی نگرفتن ، تیم برد ، بازم حرفی از پنالتی زده نشد ، که اگه نبرده بودیم ، بازم کلی حرف باره ونگر و تیم میشد.
در مقابل بازیه سیتی و فولام . سیتی که دیگه داوریش نهایته ضایع بازی بود ، یه داور تو یه بازی 4تا اشتباهه تاثیر گزار داشته باشه ، همشم به ضرره یه تیم؟ میشه مگه؟
تو بازی با فولام هم همینطور. بعضی دوستان میگن تیم اینقدر باید خوب باشه که حرف به داوری کشیده نشه ، میخواستم بپرسم پس پنالتی رو واسه چی تو قانون گذاشتن؟ اگه اینجوریه که کلا پنالتی رو از تو قانون برداریم دیگه .
یه نکته ی دیگه درباره ی بازی با فولام خستگیه مفرطه تیم بود که به نظرم دلیله اصلیه باختمون بود . یه اشتباهی که تیم کرد ، تو نیمه ی اول دوندگیه خیلی زیادی داشتن و تمامه نیروشون رو تو 45 دیقه ی اول مصرف کردن ، واسه همین از همون دیقه ی 46 تیم از نظره قوا خالی شده بود و کشون کشون خودشون رو داشتن میکشیدن تا دیقه ی 90 که اخراجه ژورو تیره خلاص رو به تیم زد و تیمی که 11 نفره نفسه دوویدن نداشت ، مشخص بود که 10 نفره نمیتونه مقاومت کنه.
در اینکه ونگر بازیکن میخره شکی ندارم ، چون اگه نمیخواست بخره بازیکن قرض نمیداد به یه تیمه دیگه . ولی اینکه چه بازیکنی بخوره به تورش ، بازیکنی که خودش هم راغب به اومدن باشه ، یا اصلا بازیکنی که تو نیم فصل از تیمش جدا بشه ، نمیدونم کی هست . دوستان میگن ونگر باید بازیکنه بزرگ بخره ، منم قبول دارم ، ولی مشکل اینه که بازیکنه بزرگ آخره فصلشم سخت از تیمش جدا میشه ، چه برسه میانه ی فصل .
ونگر بازیکن میخره ، ولی فکر نکنم تو این پنجره ی خرید و فروشه تعطیلاته نیم فصل ، بازیکنه بزرگی به تورش بیافته ، احتمالا فقط تو یکی دو پست بازیکنه متوسط میخره و چون میدونه قهرمانیش بعیده ، سعی میکنه منتظر بمونه مصدومینش برگردن . ما همین الان با برگشته جکی و ورما و دوس سانتوس و سانیا ، دیگه فقط یه مهاجم کم داریم که عصایه دسته رابی باشه ، تو باقیه پستها فکر نکنم اونقدر نیازه حیاتی به بازیکن باشه ، اگرم باش بازیکنی که بخواد سطحش از بازیکنی که الان تو اون پست داریم بالاتر باشه تو نیم فصل پیدا نمیشه که بخریم .

توپچی جنوب در 14/10/1390 | 02:06 گفت:

ایمان رو قبول دارم وبه ونگر هم ایمان دارم ولی برای قهرمان شدن حد اقل به 4ستاره نیاز هست !!!!!!!!

علی ارشدی در 14/10/1390 | 01:42 گفت:

ای جانم ایمان خیلی خوب گفتی

سید امین هاشمی در 14/10/1390 | 01:40 گفت:

کی میاد آرسنال خدا میدونه.مرسی امین جان

ایمان در 14/10/1390 | 01:30 گفت:

مطمئنا ونگر بازیکن میخره ، مطمئنم که میخره .
درباره ی پودولسکی بعید میدونم به لاتزیو بره ، بااینکه حضوره کلوزه تو لاتزیو میتونه روش تاثیر گذار باشه ، ولی بازم بعید میدونم به ایتالیا بره ، تویه آرسنال خیلی جایه بیشتری واسه درخشش داره نسبت به لاتزیو ، در ضمن مرته ساکر هم بازیکنه آرسنال هستو اونم میتونه تاثیرشو واسه این انتقال بزاره ، لمن هم تو تیممون بازی میکرده و ممکنه لوکاس از اونهم درباره ی آرسنال سوال کنه ، ولی در کل تیمه خوبی داریم ، نمیدونم چرا همه دم از به فنا رفتنه تیم میزنن؟ تیمی که ابتدایه فصل اون استارته وحشتناک رو داشت با خروجه دو ستاره و یه لشکر مصدومین ، با تیمه که نصفش از بازیکنایه نیمکت نشین تشکیل شده ، خودشو از رتبه ی 15-16 رسونده به رتبه ی 5 که اختلافش با تیمه چهارم فقط یک امتیازه ، درسته دوباره اختلافمون با صدر رسید به 12 امتیاز و در کل با شرایطه منچستر سیتی بعید میدونم این فصل تیمه دیگه ای میتونست بهش برسه ، ولی بازم 18 بازی تا آخره فصل مونده و کلی اتفاق میتونه تو این مدت بی افته . همه میگن آرسن بازیکن چرا نمیخره و خیلیها هم بدو بیراه بهش میگن ، ولی فکره اینم بکنین اگه بازیکنه الکی بخره تو بعضی از پسته ، با برگشته بازیکنایه مصدوم ، ترافیک تو بعضی از پستاش ایجاد میشه که از اونور هم ممکنه به دردسر بخوره. من خودم به شخصه آرسنال رو واسه این دوست دارم که 90% بازیکناش، همه جوونایی هم سن و ساله خودمون یا حتی جوونتر از ما هستن که تو کل کل با خیلی از تیمهایی که با سرمایه هایه بالایه 200 میلیونی بازیکن میخرن ، کم نمیارن ، تو بازی با سیتی که 1-0 باختیم ، به هیچ وجه حقه ما باخت نبود ، حتی مساوی هم اگه میشد ناحق بود ، ما اون بازی حقمون برد بود ، اونم تو زمینه سیتی ، فکرشو بکنین یه سری جوونه 20-21 ساله واسه سیتیی که همه ی بازیکناش بالایه 15-20 میلیون پوند هستن شاخ شده بودن . ونگر چند تا بازی بود که درباره ی داوری حرف نمیزد ، ولی بعد از بازی با فولام کاسه ی صبرش لبریز شد و هرچی تو دلش از داوری بود گفت ، از پنالتیهایی که تو بازی با سیتی ، تو بازی با استون ، تو بازی با کوئینز پارک ، تو بازی با فولام برامون گرفته نشد . پنالتیهایی که جز بازیه کوئینز پارک و استون که برندش بودیم ، تو هردو مسابقه ی دیگه تاثیر مستقیم تو نتیجه داشت . که اگه داوری نصفه این امتیازی که تو بازیه فولام و سیتی ازمون گرفت رو بهمون داده بود ، الان اختلافمون با صدر همون 9 امتیاز بود . من به این آرسنال افتخار میکنم ، به جوونایی که تو 48 ساعت دوتا بازی میکنن و یکی رو میبرن و یکی رو با ناداوری میبازن.

علی ارشدی در 13/10/1390 | 23:37 گفت:

حمید جون دمت گرم: این نیز بگذرد

علی حسن آبادی در 13/10/1390 | 23:36 گفت:

خیلی احمقه اگه بره لاتزیر!!!!
لاتزیو هم شد تیم؟!!!!!!!!!!!

mohammad ali در 13/10/1390 | 23:33 گفت:

به اونجاهامون که نمیاد... به گور سیاه...
بچه ها رسما تیم به فنا رفت... دیگه هیچ بازیکنی حاظر نیست بیاد... همه فهمیدن تیممون امسال داغونه

sam baygan در 13/10/1390 | 23:31 گفت:

آنری رو گرفتیم که پودولسکیو نگیریم دیگه!

حمید فرازی در 13/10/1390 | 22:37 گفت:

غصه نخورید.این نیز میگذره(علی ارشدی)

توپچی جنوب در 13/10/1390 | 21:19 گفت:

اره خیلی بد حالتیه حوصله هیچ کاری رو نداری همه صحبتات کوتاه میشه حوصله دیدن کسی رو نداری خیلی تو لکی آه....

ولی به قول شاعر یه روز خوب میاد اینو میدونم....!!!!!!!!!!!!

علی ارشدی در 13/10/1390 | 21:14 گفت:

رضا جون همه ما حس تو رو داریم :(

رضا در 13/10/1390 | 21:01 گفت:

هههههههههیییییییییییییییییییی دنیاا!!!!!
دلم گرفته است بچه ها بخاطر بازی دیشب اشک تو چشمام جمع شده!!!!!

توپچی جنوب در 13/10/1390 | 18:59 گفت:

مجید دلبندم این قضیه اش چیه همش یا میگی اخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ یا میگی هییییییییییییییییییی!!!؟؟؟؟
داستانش چیه؟؟؟؟؟؟

مجید در 13/10/1390 | 18:54 گفت:

اخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

توپچی جنوب در 13/10/1390 | 18:45 گفت:

پودولسکی گفته تا تابستان از کلن جدا نخواهد شد!!!!!!
ولی د روسی با مسولان اس رم به هم زده اخه تابستون قراردادش تموم میشه و هنوز هم راضی به تمدید نشده کاش ونگر یه نگاه به لیگ ایتالیا هم میکرد بازکن بدرد بخوریه اگه بتونیم جذبش کنیم میشه یه رقیب جدی واسه دیگر هافبکامون یه ستاره که هم خوب بازی پخش میکنه و هم خوب شوت میزنه وهم با تجربه است!!!!!!!!!!!!!!

فرهاد در 13/10/1390 | 17:39 گفت:

هنوز چیزی معلوم نیست ولی اگه ونگر مربی آرسناله هیچ بازیکنی نمی خره