نظر سنجي ...لطفا همه شرکت کنن...

نویسنده: امین

وبلاگ من
نویسنده: امین
امین هستم...20سالمه و عاشــــــــــــقه آرســــــــــنالم..
کل بازدید: 122,079 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

نظر سنجي ...لطفا همه شرکت کنن...

سلام دوستان گلم و سلام به مديراي زحمت کش وب سايت آرسنال و جا داره که واقعا ازشوت تشکر بشه


که واقعا شبانه روز اينجا کار ميکنن
خب اين پستي که زدم در مورد فرداست

ميخوام هرکي اينو ميخونه نظر خودشو بگه
 بنظر شما فردا چي ميشه؟ آيا فن پرسي ميمونه يا ميره؟؟؟؟

نميدونم پستم تکراريه يا نه
ولي واسه اينکه تکراري نباشه اين  خبرو هم ميزارم

خبر جالبیه
بااینکه کوشینلی خیلی نزدیکه امضای قرارداد جدید با آرسنال خبرهایی رسیده که بارسلونا هنوز هم دنبال این مدافع فرانسویه
http://www.totalfootballmadness.com/2012/07/20/barcelona-keeping-tabs-on-arsenal-defender-laurent-koscielny/
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

امین در 31/4/1391 | 00:47 گفت:

صحبتای جرج گراهام واقعا نا امیدم کرد
100% رابین میره مطمئین باشید

آرمان الهیاری در 30/4/1391 | 23:59 گفت:

شورله خیلی بازیکن خفنیه
اگه بخریمش عالی میشه؛

آرمان الهیاری در 30/4/1391 | 23:59 گفت:

شورله خیلی بازیکن خفنیه
اگه بخریمش عالی میشه؛

علی آقاشاهی در 30/4/1391 | 21:30 گفت:

اگر هم رفت good luck

mohsen در 30/4/1391 | 19:03 گفت:

هانری که هانری بود رفت . این که ون پرسیه!

masoud mahmudpur در 30/4/1391 | 14:55 گفت:

ونپرسی هم میره

محمد اصغری در 30/4/1391 | 14:50 گفت:

تمدید نمی کنه و میره.

امین در 30/4/1391 | 14:45 گفت:

بگو به امام رضا

? در 30/4/1391 | 14:42 گفت:

قسم میخورم ک می مونه!

محمد جویبار در 30/4/1391 | 14:19 گفت:

فکر نمیکنم ون پرسی بمونه.
بهتره ون پرسی رو به تیمی که بیشترین پول رو بده بفروشیم وسیتی ویونایتد ویوونتوسش برامون اهمیت نداشته باشه وبا پولش یه بازیکن عالی بخریم.
لورن رو خیلی دوست دارم ومطمئنم مثل توماس بدون سروصدا تمدید میکنه.

مصطفی کاظمی در 30/4/1391 | 13:36 گفت:

قسمت آخر پستت واسه من خیلی مهمتره تا اولش،لوران از یه تیمه درپیت به اینجا رسیده و حالا هم بارسا میخوادش ولی دم درنیاورده. بر عکس خیلیا.

Vishka در 30/4/1391 | 13:22 گفت:

البته عقل و تجربه میگه که
تمدید نمیکنه

Vishka در 30/4/1391 | 13:22 گفت:

فکر کنم بمونه چون خودش گفته زن ذلیله
و همه زن هی اطرافش
آرسنالین

soroosh در 30/4/1391 | 12:49 گفت:

فن پرسی قطعا از آرسنال جدا میشه چون سیاست باشگاه فروش بازیکن تو بهترین مقطع هست و الان بهترین زمانه فروشش هست

saeed در 30/4/1391 | 12:48 گفت:

همه بازیکنایی که از آرسنال رفتند بدون سرو صدا رفتند و هیچ کدوم نه مذاکره بیشتر انجام دادند نه اعلام کردند که می خوان برن شاید ون پرسی با این کاراش می خواسته شوک به باشگاه وارد کنه من هنوز امید دارم که بمونه

رامتين كاوياني در 30/4/1391 | 12:27 گفت:

فن پرسی تمدید نمیکنه ارسن ونگرم اون نمیفروشه نگهش میداره تا سال دیگه به عنوان بازیکن ازاد بره اما چون امسال ارسنال جام میبره تابستون بعدی ون پرسی تمدید میکنه یعنی به عنوان بازیکن ازاد نمیره چون یک ساله دیگه رفته تو 30 سال طالب زیاد نداره یا اگرم داشته باشه اون پول الانو نمیدن

...* Ayda *... در 30/4/1391 | 12:19 گفت:

من احساس میکنم که فن پرسی توی
همین آرسنال خواهد ماند!!!

Farhad Rahbari در 30/4/1391 | 12:12 گفت:

رابین میمونه و امسال 2 تا جام بالای سر میبره
کوشیلم هیچ جایی نمیره

nima در 30/4/1391 | 12:10 گفت:

من که میگم میره...!

امین در 30/4/1391 | 12:06 گفت:

داش آرمان قبول کن با این کاری که کرد صدای خیلیا رو درآورد عثمانوف و خیلی از اسطوره ها و خبرگزاریا که چرا آرسنال بازیکن نمیخره
اگه تمدید کنه و آرسنال بازیکن بگیره اونوقت ماییم که شرمنده میشیم

آرمان الهیاری در 30/4/1391 | 12:03 گفت:

موندن و نموندنش دیگه فرقی نمیکنه؛از دل خیلی ها بیرون رفت

امین در 30/4/1391 | 12:01 گفت:

یه حسی به من میگه نمیره...اما با وجود خرید دوتا مهاجم چپ پا ....