چند خبر خوب

نویسنده: امین

وبلاگ من
نویسنده: امین
امین هستم...20سالمه و عاشــــــــــــقه آرســــــــــنالم..
کل بازدید: 122,169 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

چند خبر خوب

سایت رسمی - مترو
شاید بهترین خبر این باشه:
این خبرو سایت رسمی هم تایید کرده
الکس سانگ اعلام کرد که در آرسنال خوشحاله و تمایلی نداره بره به تیم دیگه ای(بارسلونا)

http://www.thearsenal.eu/2012/08/song-happy-to-stay-at-arsenal/

این خبرم از متروء که کاملا معتبره
نوری شاهین در این هفته تصمیم خودشو درمورد پیوستن به آرسنال یا لیورپول خواهد گرفت و انتقالش نهایی میشه...(احتمال 80% مال خودمونه)

http://www.metro.co.uk/sport/football/908410-nuri-sahin-set-to-decide-on-future-with-arsenal-and-liverpool-waiting

آرسن ونگر هنوز هم اسرار دارد که ون پرسی در آرسنال بماند

http://www.soccerway.com/news/2012/August/13/wenger-firm-on-van-persie-stance

و اینکه ریو میاچی با یک قرار داد 1 ساله و قرضی به ویگان پیوست
 منبع:سایت رسمی

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Morteza Bauer در 24/5/1391 | 16:39 گفت:

انشالله سانگ و رابین و ولکات میمونن.
شاهین و مکسس هم میان

alireza 9 در 24/5/1391 | 11:34 گفت:

ایشاالله هم سانگ میمونه هم سانگ ونوری شاهینم نمیاد
چون برای ارسنال افت داره از ریال بازیکن بیاره
مگه نه

soroosh در 23/5/1391 | 22:45 گفت:

امیدوارم رابین بمونه
حالا سونگ هم رفت رفت ولی رابین نه

محمد حسین عبادی در 23/5/1391 | 22:07 گفت:

تا پست منو ديد تمديد كرد...

توپچی جنوب در 23/5/1391 | 20:43 گفت:

مرس امین جان
مترو امیدوارم خبر هاش درست دربیاد و نوری شاهین بیاد رابین هم بمونه..............

امین در 23/5/1391 | 20:00 گفت:

خبر جدید خوندم گفته آرسنال آاده فروش سانگه با پول نقد
http://www.caughtoffside.com/2012/08/13/arsenal-ready-to-sell-alex-song-in-cash-plus-one-of-barcelona-pair-swap-deal/

البته منبع کات آفسایده

امین در 23/5/1391 | 19:56 گفت:

قربون داداشا

jafar در 23/5/1391 | 19:35 گفت:

ممنون بخاطر خبرا

jafar در 23/5/1391 | 19:35 گفت:

ممنون بخاطر خبرا

aso در 23/5/1391 | 19:25 گفت:

تا اینجا که همه چی عالی بوده
اگه پرسیم بمونه که عالی تر میشه

محمد حسینی در 23/5/1391 | 18:53 گفت:

اصرار
ممنون از خبرا

عرفان در 23/5/1391 | 18:47 گفت:

بهترین خبری که امروز خوندم این بود که ونگر گفت همچنان قراره بازیکن بخریم

مجتبی هانری در 23/5/1391 | 18:39 گفت:

ممنون!!
دم سانگ هم گرم که دهان اون احمق ها رابست تا ببینم دیگه چه فکری دارند!!!!
حیفه برای کاپیتان که داره یه طوری ناز میکنه

reza در 23/5/1391 | 18:08 گفت:

bah bah damesh chiz ke hale baziya ro gereft

Keivan در 23/5/1391 | 18:00 گفت:

اییییییییییییییییییییییییییییییییییول...
خوش خبر باشی همیشه...

امین در 23/5/1391 | 17:46 گفت:

سایت خودمونم الان خبر منو زد

محمد على(اباى) در 23/5/1391 | 17:39 گفت:

ممنون خبرایه خوبی بود

ArSeNaL در 23/5/1391 | 17:32 گفت:

ممنون انشالاه واقعی باشه خبره سانگ بقیش پیشکش