ویدیو های امروز

نویسنده: امین

وبلاگ من
نویسنده: امین
امین هستم...20سالمه و عاشــــــــــــقه آرســــــــــنالم..
کل بازدید: 119,353 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

ویدیو های امروز

ویدیو گل های امروز/ویدیو گل های امروز/ویدیو گل های امروز/ویدیو گل های امروز/


اخراج بازیکن حریف Sidwell  :

http://www.rodfile.com/5optbn4bh6i0

گل مرتساکر :

http://www.rodfile.com/4gj0g4346x1o

اخراج ژیرو :

http://www.rodfile.com/xb3jfmx1fxl2

فقط واقعا اخراج ژیرو اشتباه بود شاخ درآوردم وقتی دیدم
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

مهدی 111 در 2/2/1392 | 16:13 گفت:

اصلا یادم نمیاد تو این فصل یا فصلای قبل همچین گلی زده باشیم.همکاری کوش و پر فوق العاده بود.http://www.rodfile.com/5optbn4bh6i0

امین در 2/2/1392 | 13:16 گفت:

چاکرم فرشاد

amin در 1/2/1392 | 18:16 گفت:

اصن ژیرو خطا نکرد که بخاد اخراج شه

farshad khadem در 1/2/1392 | 17:13 گفت:

امین دستت درست .
راجع به اخراج ژیرو بر خلاف نظر بعضی از رفقای توپچی اعتقاد من اینه که در بازی من یونایتد میتونست کمک خوبی باشه

امین در 1/2/1392 | 16:32 گفت:

T.Vermaelen:

همین الان تست کردم سالمه

علی در 1/2/1392 | 15:16 گفت:

لایک داری خدایش
مرسی

T.Vermaelen در 1/2/1392 | 11:54 گفت:

لینک گل خرابه ... این سرور خوبی نیست... لطفا جای دیگه آپ کنید

سید حسین در 1/2/1392 | 11:23 گفت:

http://www.darvishan92.blogfa.com/
سربزنید خوشحال میشیم نظر یادتون نره

M o o r I در 1/2/1392 | 10:51 گفت:

دمت گرم مرسی

ژیرو اصلا اخراج نداشت . داور فقط بخاطر اینکه بعد بازی بهش فشار وارد نشه خواست تیما رو برابر کنه

ولی تکل سیدول %100 اخراج بود . یکم محکمتر زده بود میشد ادواردو و رمسی

امین در 1/2/1392 | 09:18 گفت:

مهدی افسرده:

والا یوزرمو قفل کرده بودن واسه 1 هفته ولی کلا یادشون رفت بازش کنن تا چند وقت پیش

♥Arsenal♥ در 1/2/1392 | 07:13 گفت:

ژیرو سر خورد ولی خوب دیگه فوتبال همینه باید مراقب میبود.

مهدی افسرده در 1/2/1392 | 01:57 گفت:

مرسی امین جان

کم پیدایی

ehsan zoola در 31/1/1392 | 22:39 گفت:

آرسنال باید از اتحادیه فرجام خواهی کنه شاید محرومیتشو بخشیدن ولی خیلی بعیده بازی بعد بزارن بازی کنه !

masoud mahmudpur در 31/1/1392 | 22:17 گفت:

مرسی.

siamak در 31/1/1392 | 22:03 گفت:

راستی برد رو تبریک گویم ب همتون
به زبان کردی کرمانشاهی:ای برده و کشت منالیل ارسنالی توریک ایوشم.)

siamak در 31/1/1392 | 22:02 گفت:

ژیرو با من یو نباشه بد میشه ترکیب بهم میخوره
تاثیر گذاره اون جلو دوست داشتم گل بزنه حال اون بی غیرت ....بگیره
اره بچه ها راس میگن جوگرفتش کثافت اصلا ب قسد پاش نگرفت

شاهين در 31/1/1392 | 21:51 گفت:

بابا داور صحنه آفساید به اون تابلویی رو که کمکش هم گرفته بود ، ادامه بازی اعلام کرد ، کلا آخر بازی جو ورزشگاه داور رو گرفته بود ...

ehsan zoola در 31/1/1392 | 21:31 گفت:

مرسی

آره اخراجش خیلی اشتباه بود و فقط بخاطر اعتراض هوادار و تحت تاثیر قرار گرفتن داور این اتفاق افتاد