باور کنید

نویسنده: حسین

وبلاگ من
نویسنده: حسین
من دانشجوی it هستم اهل خوزستانم و اهوازیم 18 سالمه از 2008 عاشق سر سخت آرسنال شدم viva arsenal
کل بازدید: 4,060 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

باور کنید

یه خبری بگم که الکس سانگ داره پشیمون میشه و  گفته که توی آینده ای نزدیک شاید شاهد حضور او در آرسنال باشیم (آره جون بابات تا دلت بخواد حرص بخور)
حدودی 9 ساله که تیم دوست داشتنی مون بخاطر یه اوضاع خسته کننده ای  جام نگرفته که با باهوشی (آرسن ونگر کبیر) دارن تموم میشن  
ولی  تو این همه خشکسالی یه چند بازیکن خوبمون دلمون رو شکستن و تیممون رو ترک کردن حالا اگه اونا هستن یه تیمی در حد بایرن مونیخ و رئال و بارسا یا بهتر از اون داشت


یه خبری بگم که الکس سانگ داره پشیمون میشه و  گفته که توی آینده ای نزدیک شاید شاهد حضور او در آرسنال باشیم (آره جون بابات تا دلت بخواد حرص بخور)
حدودی 9 ساله که تیم دوست داشتنی مون بخاطر یه اوضاع خسته کننده ای  جام نگرفته که با باهوشی (آرسن ونگر کبیر) دارن تموم میشن  
ولی  تو این همه خشکسالی یه چند بازیکن خوبمون دلمون رو شکستن و تیممون رو ترک کردن حالا اگه اونا هستن یه تیمی در حد بایرن مونیخ و رئال و بارسا یا بهتر از اون داشتیم . چون همین بازیکنا هر جایی که میرن یه جور وزنه ی پتانسیل روی تیم سوار میشه و اون شخصیت قرمانی رو میگره و جام میبره - این حرف رو میتونیم روی هانری، فانبرسی و سمیر نصری و فابرگاس تطبیق دهیم چون واقعا توی تیمای جدیدشون دارن   خیلی  میدرخشن
به نظر شما امسال پایان این 9 سال خشکسالی است ؟ یا خیر ؟
به نظر شما اگه بتونه قهرمان بشه ، کدام جام رو  می تونه درو کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نظر یادتون نره لطفاً ببخشید اگه یکم طولانی شد 
به امید روز های خوب
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

aref در 22/7/1392 | 12:37 گفت:

نحوه تماشاي تمامي بازي هاي ارسنال به صورت زنده

سلام دوستان من يه پيشنهاد عالي دارم دوستان هر کي ماهواره داره من راهنمايش ميکنم که تمامي بازي هاي ارسنال رو نگاه کنه
اول:بايد ريسيور يا همون ماهواره داشته باشي
دوم:اينترنت خوب و بدون قطع و وصلي سرعت هم خيلي مهم نيست با 64 هم راه ميفته حتي با ديالپ
سوم:ريسيورش اگه لن اينتنرنت بخوره که خيلي خوبه اگه نخوره باید با استفاده از کامپيوتر و کابل پروگروام کانال هاي کارتي رو باز ميکنه
راه هاي تماس با من
تلفن:09176219313 تاکيد ميکنم زنگ بزنيد بهتره
ايميل: arefdarvishi2012@yahoo.com

حاکم 26 در 21/7/1392 | 02:06 گفت:

گوش ما از این حرف ها پره داداش

مهدی 111 در 20/7/1392 | 22:41 گفت:

میثم محمودی:
امسال هم بدون جام میمونیم
چون هنوز ونگر داره از بازیکنان کم تجربه استفاده میکنه تو جام های حذفی و اتحادیه یعنی حذف .............
لیگ برترم که گمون نکنم حریف بازیهای یک ماه پیش رومون بشیم
درباره لیگ قهرمانانم که عمرا نمیشیم
دعا میکنم ایشالله امسال قطع سالی تموم شه که بعید میدونم
*********************
کاملا باهات موافقم.
در مورد مصدومیتها هم باید بدونید زمانی که پولدی،چمبرلین،آرتتا ، ورما وسانیا مصدوم شدن،هنوز پنجره نقل و انتقالات باز بود و میتونستیم بازیکن بخریم.اما ونگر بعد از 17 سال مربیگری تو آرسنال ،هنوز نمیدونه که تو این لیگ با این تعداد کم بازیکنا به مشکل میخوره.پس خواهشا دوستان هی نیاید بگید که ما بدشانسیم که بازیکنامون مصدوم میشن.

Abdollah Gohari در 20/7/1392 | 21:44 گفت:

سلام یا حبیبی ...
به نظر من اروپا رو که نمیگیره پس هیچی
لیگ رو صد در 100 میگیره

میثم محمودی در 20/7/1392 | 13:18 گفت:

امسال هم بدون جام میمونیم
چون هنوز ونگر داره از بازیکنان کم تجربه استفاده میکنه تو جام های حذفی و اتحادیه یعنی حذف .............
لیگ برترم که گمون نکنم حریف بازیهای یک ماه پیش رومون بشیم
درباره لیگ قهرمانانم که عمرا نمیشیم
دعا میکنم ایشالله امسال قطع سالی تموم شه که بعید میدونم

morteza در 19/7/1392 | 14:00 گفت:

اگه بتونیم یه مهاجم کامل و یه دروازبان مطمئن بخریم امسال تو تمامی جامها مدعی هستیم. ژیرو خیلی خوبه اما داشتن یه مهاجم خوب واسه چند جام کافی نیست تیم ما هم که تا دلتون بخواد مصدوم میده اگه خدایی نکرده ژیرو مصدوم بشه به مشکل بر میخوریم.. شزنی هم که بگیر نگیر داره . من هنوزم نفهمیدم چرا رئیس جولیو سزار رو نخرید. خیلی به دردمون میخورد. تو بقیه پستها کمبود خاصی نداریم. امسال مال ماست . من که خیلی امیدوارم

محمدرضا در 19/7/1392 | 13:18 گفت:

اگه بنتنرو ویلشر و جنکینسون قوی شن..( مثل ژیرو و رمسی و سانیا) یعنی موثرتر شن

بتانسیل گرفتن 3تا رو داریم

حسین ملازینل در 19/7/1392 | 12:16 گفت:

امسال حذفی رو میگیریم...
تو لیگ هم اول یا دومیم...
لیگ قهرمانان هم تا 8 تا میریم بالا...
لیگ کاپ هم یکی دو مرحله دیگه حذف میشیم...

mojtaba tahmasebi در 19/7/1392 | 10:50 گفت:

اگه قهرمان لیگ نشدیم ولی حداقل تا هفته ی آخر مدعی باشیم.

علی در 18/7/1392 | 21:59 گفت:

احسنت سیدی
احسنت!!!

سروش در 18/7/1392 | 21:53 گفت:

تازه آرسنال شده مدعی مثل شانچستر تو فصل های قبل.اگه هم قهرمان نشیم به ساختار تیم هیچ ارتباطی نداره.عواملی مثل اتفاق و مصدومیت و ... خیلی تاثیر داره.
الآن زوده واسه صحبت کردن.میشه بعد هفته 25 ام صحبت کرد.ولی میتونم بگم تا نیم فصل یا اول یا دوم با اختلاف یک امتیاز میشیم.

پسر20میلیونی در 18/7/1392 | 19:05 گفت:

هله شیخ اشلونک

majid در 18/7/1392 | 18:18 گفت:


بازیای این فصله ارسنال تو اروپا منو یاده فصل 06-2005 میندازه... یه حسی میگه به اروپا باید بیشتر امیدوار باشیم

تا لیگ...

توپچی جنوب در 18/7/1392 | 17:15 گفت:

سانگ رو كه خودمون انداختيمش به بارسا اونم ١٥ م.پوند خخخخخ
امسال ليگ برتر قهرمانيم تا نيمه نهايي ليگ قهرمانان اروپا هم 99% ميريم ديگه بقيه اش خدا كريمه

البته ناگفته نماند كه به يه مهجم شش دنگ مثل روني يا سوارز نيازمنيم ;)

سالار لاری در 18/7/1392 | 17:10 گفت:

سانگ بنده خدا که نمیخواست بره باشگاه فروختش

saeed در 18/7/1392 | 16:33 گفت:

چرا راجع به سانگ زود قضاوت می کنی اون بدبخت و که ونگر فروخت خودش تو مصاحبش گفت تو آرسنال خوشحالم چند روز بعدش سر از بارسا در آورد مگه میشه شک نکن ونگر خودش خواست بفروش اونو حالا که تیم صدر جدول رفته و اوزیل اومدع قرار نیست که همه اشتباهاتی که ونگر کرده رو ماسمالی کنی در ضمن بگم اگه ونگر باهوش بود 8 تا از منچستر نمی خوردیم که فرداش بره 8 تا بازیکن بخره

آرین در 18/7/1392 | 15:28 گفت:

اگه نیم فصل یه مهاجم و یه مدافع بگیریم...لیگ برتر + نیمه نهایی اروپا

حسین در 18/7/1392 | 15:02 گفت:

از نظر واقع بینانه
آرسنال امسال توی لیگ میتونه دوم و توی جام حذفی می تونه قهرمان بشه نظر من اینه

حسین در 18/7/1392 | 14:57 گفت:

ببخشید بچه ها من فارسیم قوی نیست و این اولین بلاگم هست و بخاطر نامنظمی بلاگم ببخشید

علیرضا در 18/7/1392 | 14:52 گفت:

لیگ برتر و اتحادیه رو امسال ایشالا می گیریم
من که خیلی خوشبینم