زنده باد توپچیهای ایران

نویسنده: mehdi

وبلاگ من
نویسنده: mehdi
من مهدی هستم 22 سالمه و از 2 دبستان ارسنالی بودم عشقست ارسنال
کل بازدید: 27,176 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

زنده باد توپچیهای ایران

سلام بچه ها این اولین پست منه البته خیلی وقته که عضو این سایتم اما به خودم اجازه ندادم در مقابل پست های قشنگتون پستی بزارم خواستم بگم ان شاا... اگه خدا بخواد دیگه امسال قهرمانیم به نظر من طرفدارای واقعی به امسالی مثل ما میگن که 9 سال بدون جام همچنان عاشقانه تیممونو میپرستیم خدا کنه امسال دیگه از این حسرت بدون جام بودن بیرون بیایم چون این کمترین حق ما طرفدارای باغیرته خیلی خوشحالم که در کنار شما هستم تقریبا همتونو میشناسمو پست های خیلیا رو خوندم واقعا طرفدارای با شعورو منطقی به شما میگن توپچیهای عزیز من امسالو یه سال خاص واسمون میبینم البته مسدومیت ولکات خیلی ناراحتم کرده اما همچنان امیدوارم به بازار نقل و انتقالات یه حسی بهم میگه تو همین زمستون رئیس یکی مثل اوزیلو دوباره به تیم اضافه میکنه... به امید قهرمانیه امسال...
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

mehdi در 22/10/1392 | 17:08 گفت:

سالاری حاکم جان

حاکم 26 در 22/10/1392 | 02:27 گفت:

خوش اومدی داش گلم

Mamal در 21/10/1392 | 02:26 گفت:

wlc tOOOOOpchiiiiiiiiiiiiiiii

مرتضی هادیان در 21/10/1392 | 00:12 گفت:

خوش اومدی داداش

mehdi در 20/10/1392 | 23:41 گفت:

دم همتون گرم بچه ها

امیر صفای نیکو در 20/10/1392 | 21:00 گفت:

سلام خوش آمدی داش....اوقات خوبی داشته باشی...

majid در 20/10/1392 | 20:48 گفت:

http://www.fifplay.com/

دوستان برین تو لینک زیر به لیگ ایران رای بدین تا تو فیفا 2015 لیگ ایرانو بذارن خیلی عقبیم 3%
محض اطلاع : ترکیه 11% مراکش 11% مالزی 9%

Hamed.Sh در 20/10/1392 | 20:10 گفت:

سلام!
خوش آمدی

siamak در 20/10/1392 | 20:02 گفت:

خوش اومدی داداش.
اف ای کاپو میشه گرفت اما بنظرم 100% به من سیتی میخوریم و کارمون سخته البته اگه راحت گل نخوریم حتما میتونیم ببریمشون
داخل لیگ هم سیتی سخت ترین رغیبه اما نباید از چلسی غافل شد چراغ خاموش میاد
کاش حذف میشدیم ولی تئو مصدوم نمیشد
رئیس هم بازیکن میگیره 100%

مهرزاد در 20/10/1392 | 20:00 گفت:

داداش منم سال اولی هستم!خوش اومدی.

masoud mahmudpur در 20/10/1392 | 19:49 گفت:

سلام داداش!ایشاالله این فصل 2تا جامو میگیریم

ناصر در 20/10/1392 | 19:32 گفت:

سلام داش مهدی-تبریک میگم حضور محسوس تون در بین توپچی های ایرانی

morteza در 20/10/1392 | 19:05 گفت:

سلا م داش . تبریک میگم بابت اولین پستت . خوش اومدی