پیش نمایش آرسنال-بایرن........انتقام یا شکست

نویسنده: Ali

وبلاگ من
نویسنده: Ali
من علی هستم.......خیلی وقته طرفدار آرسنالم..........من عاشق آرسنالم یه وبلاگم دارم برای آرسنال و پرسپولیس http://arsenalfans2013.blogfa.com/
کل بازدید: 11,667 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

پیش نمایش آرسنال-بایرن........انتقام یا شکست

سلام به دوستای آرسنالی.........پیش نمایش مسابقه حساس آرسنال-بایرن مونیخ+ویدیو پیش نمایش


ببخشید که وقتتونو میگیرم فکرکنم همه ما آرسنالیا یادمونه که پارسال فقط به خاطر قانون گل زده بیشتر درخانه حریف حذف شدیم به نظر من ما ضعیف تر ازاونا نیستیم.............پارسال بازی رفت نمایش ضعیفی رو به نمایش گذاشتیم و رفتیم که مسابقه برگشت جبران کنیم که خوبم بازی کردیم ولی نشد و دیدیم که بایرنی ها وقتی گل دوم رو خوردن ازترس خوردن گل سوم چه جوری وقت کشی میکردن ما نباید اشتباه پارسال رو تکرارکنیم و باید تو بازی امشب قوی ظاهرشیم واگه بشه گل نخوریم با این که کار خیلی سختیه ولی میتونیم و نبودن ریبری خبر خوبی برای آرسنالی هاست در ادامه دو کلیپ جالب و جذاب از پیش نمایش این مسابقه گذاشتم ............ لطفا نظرتون رو درباره ی مسابقه امشب بنویسید..........                                                                                                        لینک دانلود پیش نمایش آرسنال-بایرن کلیپ اول.................لینک دانلود پیش نمایش آرسنال-بایرن کلیپ دوم       
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

shima در 1/12/1392 | 01:50 گفت:

نقل قول : تنها نقطه ضعف ما خط حمله ی ماست


امیدوارم این بازی گل نخوریم . یه پنالتی شانسی هم بگیریم .


پاسخ شما : پنالتی رو چه خوب اومدی!!!!!!!!!!

mehdi در 1/12/1392 | 00:32 گفت:

حذف بهمین راحتی

mehdi در 1/12/1392 | 00:18 گفت:

خدا کنه گل نخوریم

mehdi در 30/11/1392 | 22:30 گفت:

میتررسسسسسسسسسسسسم استرس خفم کرده

mehdi در 30/11/1392 | 21:42 گفت:

خداکنه مثل سالهای قبل،بازی رفت جوری نشه که تو بازی برگشت به فکر اعاده حیثیت باشیم

میعاد در 30/11/1392 | 21:37 گفت:

ب دلم افتاده تا قبل از دیقه 5 یکی از دو تیم 1 گل میزنن

Vishka در 30/11/1392 | 19:33 گفت:

تنها نقطه ضعف ما خط حمله ی ماست


امیدوارم این بازی گل نخوریم . یه پنالتی شانسی هم بگیریم .

Ali در 30/11/1392 | 18:41 گفت:

نمیدونم ما میبریم یا اونا ولی مطمئنم برنده ی این بازی قهرمانه

مهدی در 30/11/1392 | 18:13 گفت:

امشب 1-1 میشه یا میبریم یا قران خدایا امشب دل میلیون ها ارسنالی رو خوشحال کن

مهناز پرتوی در 30/11/1392 | 17:45 گفت:

ما تو خونه خوب نیستیم مخصوصا در مقابل تیمهای بزرگ...اگر بخوایم تهدید بودنمون به همه ثابت کنیم باید اول از سد بایرن بگزریم...

حسین ملازینل در 30/11/1392 | 15:53 گفت:

امیدوارم هر نتیجه ای که بدست میاد ما گل نخوریم...حتی 0-0 هم میتونه نتیجه ی خوبی باشه...

Ali در 30/11/1392 | 15:20 گفت:

زنده باد آرسنال و آرسنالی...............