آرسنال 4-1 ساندرلند......کلیپ خلاصه مسابقه

نویسنده: Ali

وبلاگ من
نویسنده: Ali
من علی هستم.......خیلی وقته طرفدار آرسنالم..........من عاشق آرسنالم یه وبلاگم دارم برای آرسنال و پرسپولیس http://arsenalfans2013.blogfa.com/
کل بازدید: 11,656 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

آرسنال 4-1 ساندرلند......کلیپ خلاصه مسابقه

سلام خدمت آرسنالیای گل.....


امروز آرسنال تو ورزشگاه امارات میزبان ساندرلند بود که تونست با نتیجه 4بر1 ساندرلند رو شکست بده............حالا با این برد ازشوک شکست مقابل  بایرن هم میایم  بیرون البته نباید مسابقه برگشت رو فراموش کنیم که 20 اسفند سه شنبه شب برگذارمیشه.... گل های آرسنال رو تو این مسابقه یه گل روسیچکی و کوشیلنی و دوگل ژیرو به ثمررسوندن البته خوش شانس نبودیم چون رقبا هم یک-صفر حریفاشون رو شکست دادن(من سیتی وچلسی) ..............درادامه لینک دانلود خلاصه مسابقه باکیفیت HD............لینک دانلود
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Enrique در 9/12/1392 | 19:54 گفت:

آآآآآآآآآآآآآآی ملت کسی هس که بدونه که چطور میشه از طریق اینترنت کانال های کارتی ماهواره رو میشه باز کرد ؟

Enrique در 9/12/1392 | 19:54 گفت:

آآآآآآآآآآآآآآی ملت کسی هس که بدونه که چطور میشه از طریق اینترنت کانال های کارتی ماهواره رو میشه باز کرد ؟

Enrique در 9/12/1392 | 19:54 گفت:

آآآآآآآآآآآآآآی ملت کسی هس که بدونه که چطور میشه از طریق اینترنت کانال های کارتی ماهواره رو میشه باز کرد ؟

Enrique در 9/12/1392 | 19:54 گفت:

آآآآآآآآآآآآآآی ملت کسی هس که بدونه که چطور میشه از طریق اینترنت کانال های کارتی ماهواره رو میشه باز کرد ؟

Henry در 5/12/1392 | 22:16 گفت:

man dar hale haze bishtarin bazi koni ke asheghesham rosiskiye......ghalbi doosesh daram

مهرزاد در 5/12/1392 | 21:09 گفت:

اه! چرا کسی پست نمی زاره!؟؟

حسن ویلشر در 5/12/1392 | 18:32 گفت:

حضرت جکی...باید با 2تا وینگ تخصصی بازی کنیم.باید.باید.باید!!!!

مهرزاد در 5/12/1392 | 18:13 گفت:

دوستان با تمدید قرارداد روسیچکی موافقین؟
بازیکن خیلی خوبیه تعصب هم داره ولی سنش بالا نیست؟
ما که تو این پست بازیکن زیاد داریم تازه والکات و رمسی و دیابی هم مصدومند.

رضا در 4/12/1392 | 21:28 گفت:

نقل قول : نقل قول : آقا کل بازی یه طرف خوشحالی کوش یه طرف
کسی میدونه این مدل خوشحالی یعنی چی؟؟؟


پاسخ شما : تولد خواهرش بوده


پاسخ شما : اخیییییییییییییییییییییییی
تولدش مبارک
عجب داداشی داره

sina در 4/12/1392 | 20:45 گفت:

نقل قول : آقا کل بازی یه طرف خوشحالی کوش یه طرف
کسی میدونه این مدل خوشحالی یعنی چی؟؟؟


پاسخ شما : تولد خواهرش بوده

sina در 4/12/1392 | 20:44 گفت:

نقل قول : آقا کل بازی یه طرف خوشحالی کوش یه طرف
کسی میدونه این مدل خوشحالی یعنی چی؟؟؟


پاسخ شما : داشت شمع رو کیک رو فوت میکرد ، دلیلشو گشتم پیدا نکردم
حتما بخاطر تولد کسی بوده دیگه

میعاد در 4/12/1392 | 17:56 گفت:

نقل قول : آقا فرزام این چیزی که نوشتی ونگر درمورد کی گفته بوده ؟؟

پاسخ شما : yaya sanogo

رضا در 4/12/1392 | 17:33 گفت:

آقا کل بازی یه طرف خوشحالی کوش یه طرف
کسی میدونه این مدل خوشحالی یعنی چی؟؟؟

محسن عاشوری در 4/12/1392 | 15:43 گفت:

آقا فرزام این چیزی که نوشتی ونگر درمورد کی گفته بوده ؟؟

farzam در 4/12/1392 | 14:55 گفت:

" وقتی به قد و قامت او نگاه می کنید از نظر اندام شبیه ژیرو است اما احساس می کنید که چیزهای خیلی بیشتری برای ارائه دارد
دم ونگر گرم ژیرود رو خرد کرد!

میعاد در 4/12/1392 | 01:22 گفت:

تازه..فصل آینده دیابی رو هم داریم

مهرزاد در 4/12/1392 | 01:14 گفت:

نقل قول : آرون رمسی دقیقا 1 ماه دیگه برمیگرده و با این اوصاف به بازی برگشت با بایرن ب هیچ وجه نمیرسه

پاسخ شما : اصلا بزار 40 روز دیگه برگرده فقط دیگه مصدوم نشه.احساس می کنم ونگر ار بازیکنای کم سن و سال نباید زیاد کار بکشه.ایم بدبخت تو همه بازی ها بود.
البته رمسی اونقد هم بچه نیست.

میعاد در 4/12/1392 | 00:46 گفت:

آرون رمسی دقیقا 1 ماه دیگه برمیگرده و با این اوصاف به بازی برگشت با بایرن ب هیچ وجه نمیرسه

Ali در 3/12/1392 | 23:49 گفت:

نقل قول : میگم این خلاصه بازی گزارشش عربی هستش ؟؟

پاسخ شما : آره داش.....

محسن عاشوری در 3/12/1392 | 23:46 گفت:

میگم این خلاصه بازی گزارشش عربی هستش ؟؟

sajjad در 3/12/1392 | 23:41 گفت:

حال کردم دمش گرم

Ali در 3/12/1392 | 23:27 گفت:

اولین و تنها عشقم آرسنال....