پنج مهاجم در لیست ونگر

نویسنده: mehdi

وبلاگ من
نویسنده: mehdi
من از 12 سال پیش تا حالا طرفدارار پراپاقرص آرسنال هستم و تمام بازی ها را دنبال می کنم
کل بازدید: 14,970 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

پنج مهاجم در لیست ونگر

سلام این پست اولین پست منه. امیدوارم که مورد قبولتون واقع بشه.


آرسنال در پنجره نقل و انتقالات زمستانی به دنبال یک مهاجم طراز اول است که از جمله گزینه های آن دیگو کاستا، روبرت لواندوفسکی، فرناندو یورنته، لاوزی و استفان الشراوی است.
سایت گل یه توضیح مختصر واسه هر کدومشون نوشته که منم مطالب مفیدشو واستون ترجمه کردم  و مقداری هم خودم نوشتم.

1) دیگو کاستا:برای اتلتیکو بازی می کنه و از تیم اتلتیک بیلبائو به این تیم اومده و دراین فصل آمار فوق العاده ای از خودش به جا گذاشته ودر 21 بازی 22 گل  زده. اتلتیکو به شدت تلاش می کنه که اونو حداقل تا پایان جام جهانی نگه داره چون با بازی در جام جهانی قیمتش میره بالا. آرسنال برای اون پیشنهاد 30  میلیون پوندی رو در نظر گرفته که به نظر من یک کمه.
2) روبرت لواندوفسکی: مهاجمی که سعی می کرد در تابستون از دورتموند جدا شه در این تیم احساس خوشحالی نمی کنه .در 24 مسابقه 15 گل زده از نقاط قوت اون کنترل توپ عالی و حفظ موقعیت و از نقاط ضعفش زیاد هدر دادن موقعیت گله
3)فرناندو یورنته:قد بلند و فیزیکی و جایگزینی مناسب برای الویه( از لحاظ استیل بدنی)  نقاط قوتش: قوی؛ باهوش،کنترل توپ خوب. البته با این خصوصیات و هماهنگیش خوبش با توز بعیده بتونه از یوونتوس جا بشه
4) لاوزی: این مهاجم آرژانتینی کاملا در خدمت تیمه فرارهای زیادی رو از پشت مدافعان انجام میده. با گامهای سریعی که داره یک مهاجم ایده آل برای ضد حمله هاست و خوشبختانه (برای ما)، لورن بلان اعتقادی بهش نداره. تیم های آرسنال، اینتر و من یو به دنبال او هستند
5)استفان الشراوی: سال 2013 سال کابوس واری واسش بوده در حالی که در پایان سال 2012 آقای گل ایتالیا بوده و با آمدن ماری بالوتلی در سایه اون قرار گفته. شاید این مهاجم با آمدن به آرسنال به روزهای اوجش برگرده.

ببخشید که سرتونو درد آوردم
منبع: 
                                http://www.goal.com/en-gb/slideshow/6028/1/title/arsenals-five-man-striker-shortlist?ICID=HP_FT_1                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ناصر در 3/10/1392 | 17:34 گفت:

هر كدومشون رو بخره 80 درصد قهرمانيم

Aylad در 29/9/1392 | 22:41 گفت:

با تیم ما دیگو کاستا و روبرت لواندوفسکی واس سبک بازی ما خوبن چون هم سرعتین هم تکنیک ریزی دارن هم تقه زنن
از طرفی ما وینگر چپ نداریم و لاویزی خیلی خوب واس اون پست هرچند پست تخصصیش نیس
الشراوی هم واس اونجا خوب

Lotfali khan zand در 29/9/1392 | 21:44 گفت:

نقل قول : سوارز تمدید کرد اونم 5ساله

پاسخ شما : باور نمیکنم. قبلا به بازیکنایی که رفتن حق میدادم که جام نمیگیریم. ولی الأن میبینم سولرز میمونه تو لیورپول. سولدادو میره تاتی ... اصلا یه وضعیه دست آرسن نمک نداره اصلا

Mohammadhadi در 29/9/1392 | 19:19 گفت:

سوارز تمدید کرد اونم 5ساله

پسر20میلیونی در 29/9/1392 | 17:25 گفت:

سوارز پر

shima در 29/9/1392 | 15:45 گفت:

بین اینا فقط کاستا خوبه.
ای کااااااااااااااااااااااااااااااااااااااش سوارز میومد!

محسن عاشوری در 29/9/1392 | 12:51 گفت:

ال شعراوی و لاوتزی نمیتونن نوک بازی کنن و بیشتر بعنوان مهاجم پوششی یا وینگر مورداستفاده قرار میگیرن.
---------------------------------
---------------------------------
برای فصل بعد اگه بتونیم مارکو رویس و الشعراوی رو بگیریم معرکه میشه

Henry در 29/9/1392 | 11:37 گفت:

diego casta age biyad aliiiye

سعید غلامی در 29/9/1392 | 11:13 گفت:

ما باید بنتکه رو بگریم خیلی عالیه خدایی

میثم محمودی در 29/9/1392 | 06:45 گفت:

فقط لواندوفسکی بدرد بخور هست

mohsen abbasi در 29/9/1392 | 04:03 گفت:

الشراوی مگه مصدوم نیست ؟ در غیر اینصورت هم الشراوی هم لوا رو بگیریم خیلی خوب میشه

آرین در 29/9/1392 | 02:19 گفت:

به نظرم ما به سرعت تو خط حمله نیاز داریم که اصلا یورنته به دردمون نمیخوره.دیگو کاستا و لواندوفسکی هم کم کمش پایین 45 تا خیلی بعیده به ما بفروشنش.از بین گزینه های بالا به نظرم لاوزی هم از نظر سرعت و هم از نظر شرایطش برای ما مناسب تره.فقط یه بدی هم داره که نمیتونه تو چمپیونز لیگ برامون بازی کنه
در کل خوب بود.لایک