اخبار نقل و انتقالات

نویسنده: mehdi

وبلاگ من
نویسنده: mehdi
من از 12 سال پیش تا حالا طرفدارار پراپاقرص آرسنال هستم و تمام بازی ها را دنبال می کنم
کل بازدید: 14,954 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

اخبار نقل و انتقالات

اول سلام خدمت دوستان عزیز 
دوم تبریک به خاطر برد روحیه بخش نیوکسلیه خبر نسبتا بد اینکه سرژ گنبری جوان، احتمالا ژانویه آرسنال رو ترک می کنه و به احتمال زیاد به صورت قرضی به ویگان میره( حیف شد بازیکن خوبی بود. نظر شما چیه؟)

خبر دوم مربوط به آلوارو موراتا هستش که احتمالا در جریانش هستید. رئال مادرید با انتقال دائمی اون موافقت نکرده اما به انتقال قرضی 6 ماهه اون رضایت داده. ظاهرا کارلتو خیلی زیاد ازش استفاده نمی کنه. 
باید خدمت دوستان عزیز عرض کنم که:به نظر شخصی من ما نباید فقط به همین یه مهاجم اکتفا کنیم چون ما مهاجمی رو لازم داریم که امتحانش رو از همه نظر پس داده باشه مثل فالکائو و کاستا وگرنه ما سانوگو رو داریم که می تونیم رو آیندش برنامه ریزی کنیم. فعلا آینده نگری دراین مقطع از فصل اصلا به صلاح نیست.

در مورد کاستا شایعات به قوت خودش باقی اما خبر بد اینکه چلسی به صف مشتریاش اضافه شده و می خواد اونو با کورتیوس ( دروازه بان اتلتیکو که به صورت قرضی از چلسی برای اتلتیکو بازی می کنه). معاوضه کنه.

چهارمین خبر مربوط به توماس روسیچکییه 33 است که گفته شده احتمالا در ژانویه یا تابستون به لیگ آمریکا(MLS) بره.
اینم بگم که واسه دیدن لینکها به یه چیز ممنوعه نیاز دارید.

ممنون از نگاه گرمتون.

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

siamak در 14/10/1392 | 10:38 گفت:

روسیچکی اصلا ناتوان و خسته نیست.خیلی دوندس و جنگدس.حتی واسه 2یا3 فصل دیگه اگه در این حد بمونه بدرد میخوره

مهدی 111 در 14/10/1392 | 02:25 گفت:

نقل قول : فشردگی لیگ{فلامینی.آرتتا.ویلشر.رمزی.سانتی.مسوت}6تا بازیکن تو این پست داریم و اصلا به روسیچکی33 ساله نیازی نیس

پاسخ شما : ببخشید.ولی مثل اینکه همین روسیچکی 33 ساله بازی با کاردیف رو واسمون در آورد.

siamak در 13/10/1392 | 21:08 گفت:

شما اصلا در جریان مصدومای تیم هستی.؟

حسن ویلشر در 10/10/1392 | 13:49 گفت:

تو این پست=وسط زمین

حسن ویلشر در 10/10/1392 | 13:48 گفت:

فشردگی لیگ{فلامینی.آرتتا.ویلشر.رمزی.سانتی.مسوت}6تا بازیکن تو این پست داریم و اصلا به روسیچکی33 ساله نیازی نیس

حسن ویلشر در 10/10/1392 | 13:46 گفت:

روسیچکی الان کاملا یه بازیکنه متوسطه 33سال سنشه باید از ارسنال بره...هافبک وسطا باید سانتی و مسوت باشن و ولکات و پودولسکی وینگ باشن.بخدا دهن حریفا رو پاره میکنیم

mehdi در 10/10/1392 | 13:14 گفت:

درسته که روسیچکی جایی تو ترکیب نداره اما حداقل هم باغیرته و هم هر وقت اومده تو ترکیب چیزی کم نذاشته و دیگه اینکه تو فشردگی بازیها خیلی به درد می خوره.

حسن ویلشر در 10/10/1392 | 11:13 گفت:

وینگای تخصصی ولکات و پودولسکی+چبو+{سانتی میتونه وینگ بازی کنه}حدودا4تا وینگ...و گنابری جایی تو ترکیب اصلی نداره..........................هافبک میانی{رمزی.ویلشر.مسوت.سانتی} روسیچکی جایی تو ترکیب نداره

siamak در 10/10/1392 | 10:11 گفت:

نقل قول : نبری فوق العادس..کپی چمبرلینه یه دوره یا چند دوره قرضی و فیکس بازی کردن خیلی بش کمک میکنه..............فقط مهاجم 6دانگ و جواب پس داده نه امثال موراتا.روسیچکی باید بره جایی تو ترکیب نداره......

پاسخ شما : اتفاقا جاش هست .کاملا بهش نیاز داریم

حسن ویلشر در 9/10/1392 | 23:55 گفت:

نبری فوق العادس..کپی چمبرلینه یه دوره یا چند دوره قرضی و فیکس بازی کردن خیلی بش کمک میکنه..............فقط مهاجم 6دانگ و جواب پس داده نه امثال موراتا.روسیچکی باید بره جایی تو ترکیب نداره......

sepehr khalili در 9/10/1392 | 19:36 گفت:

بحث مهاجم بنظرم مشخصه ک ما ی مهاجم میخایم
ولی وقتی دیشب بازیو میدیدم این فکرخیلی رفت تومخم ک دبوشی عجب بازیکنیه وباتوجه به شایعاتی م درمورد سانیا هست فکر میکنم بهترین گزینه واسه جذب باشه

HAMED toopchi در 9/10/1392 | 17:26 گفت:

فقط دیگو کاستا

آرین در 9/10/1392 | 16:32 گفت:

نبری به نظرم بازیکن خوبیه ولی با برگشت ولکات و بعدش چمبرلن بازی بهش نخواهد رسید
در مورد موراتا به نظرم به دلیل قرضی بودن اونم فقط 6 ماه اصلا خرید خوبی نیست! تازه اگه موراتا هم بیاد دیگه عمرا ونگر باز هم دنبال مهاجم بره.1 درصد هم احتمال همچین کاری وجود نداره.به نظرم ونگر بیشتر برا ژیرو داره یه ذخیره میاره تا اینکه یکی رو بیاره که ژیرو بشه ذخیرش!! با نظر سیامک هم موافقم انگاری داریم برا رئال امادش میکنیم!! باز اگه قطعی بود یه چیزی.

siamak در 9/10/1392 | 13:22 گفت:

موراتا بازیکنی خوبیه اما قرضی ارزش نداره اگه قرضی بیاد انگار واسه رئال امادش کردیم فقط من مطمئنم پولدی خودمون بره مهاجم از این بهتره واسمون.چون پخته نیست ولی و وقتی پخته شه برمیگرده رئال.
درحال حاضر بنتنر رو واقعا به زیرو ترجیح میدم و هر بازی منتظرم فیکس باشه.چون ازش معلومه خیلی انرزی داره.البته پولدی از هردو بهتره ها.من در مقایسه با زیرو گفتم.اگه پولدی بره نوک میترکونه حتما
الان مارتینز مهاجم پورتو خیلی مناسبه برامون با 30یا35تا میشه اوردش انگار و واقعا هم ارزشش رو داره.یه چیزیه درحد فالکائو یکم پایین تر ولی از نظر بدنی عالیههه
کاستا هم که انگار قراره بره چلسی وانبار مهاجم میشه چلسی.
رئال اگه فالکائو رو بگیره یا یه مهاجم دیگه میتونیم بنزما هم رو تحت نظر داشته باشیم
روسیچکی هم یه پایبی بازی کنه از ارتتا بهتره حداقل وباغیرته و امیدوارم تا وقتی میتونه بازی کنه اینجا بمونه

آرمان امیراحمدی در 9/10/1392 | 10:00 گفت:

نبری نمرده که ، میره بازی کنه ، برمیگرده مثل جک