چرا مصدومیت؟

نویسنده: mehdi

وبلاگ من
نویسنده: mehdi
من از 12 سال پیش تا حالا طرفدارار پراپاقرص آرسنال هستم و تمام بازی ها را دنبال می کنم
کل بازدید: 14,959 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

چرا مصدومیت؟

با سلام .متاسفانه با خبر شدیم که تئو 6 ماه مصدوم اما چرا؟


امروز بعد از چند روز دسترسی به اینترنت نداشتن، تو ورزش3 خوندم که تئو جام جهانی رو از دست داده خوندن این خبر مثل اب یخی بود که روی سرم ریختن.
بگذریم، چند وقت پیش مقاله ای رو خوندم با این عنوان که چرا بازیکنانی بزرگ مثل رونالدو و مسی خیلی کم مصدوم میشن و توی این مقاله نوشته بود که دلیل این کم مصدوم شدن حرفه ای گری بازیکن و درگیر نکردن خود در موقعیتی که احتمال مصدومیت زیاده و این برای یه بازیکن تاثیر گذار در تیم نه تنها کم کاری برای تیم نیست بلکه دقیقا خدمت به تیمه.

فکر کنم تا حدودی متوجه منظورم شدین. تئو متاسفانه خودش رو درگیر موقعیتی کرد که اگه حتی نمیکرد اتفاقی نمی افتاد. تئو با این کارش نه تنها خودش رو مصدوم کرد و از جام جهانی محروم کرد بلکه تیم رو از مهاجم خالی کرد.
با تمام این تفاسیربه نظر من دلیل مصدومیت های پیاپی بازیکنان توی جند فصل اخیر که علتش واسه همه مشخص نیست: فشردگی بیش از حد و فیزیکی بودن لیگ انگلستان، بدنسازی با فشار زیاد اول فصل در مقایسه با سایر تیمها و استفاده از بازیکنان شکننده و کم تجربه  هستش.

با تشکر و به امید بهبودی هر چه سریعتر تئو. 

ضمنا ان شا الله فردا شب یه پست در مورد اخبار نقل انقالات می ذارم.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

siamak در 18/10/1392 | 20:34 گفت:

میکن ی دکتر اسکاتلندی گفته میتونه 4ماهه امادش کنه

mehdi در 18/10/1392 | 19:34 گفت:

شاید بشه والکات زودتر خوب بشه چون فصل پیش یادمه مچ پای گرت بیل رو با تزریق سلول بنیادی خیلی زود درمانش کردن. امیدوارم بشه.

mehdi در 18/10/1392 | 19:33 گفت:

شاید بشه والکات زودتر خوب بشه چون فصل پیش یادمه مچ پای گرت بیل رو با تزریق سلول بنیادی خیلی زود درمانش کردن. امیدوارم بشه.

مازیار در 18/10/1392 | 18:13 گفت:

دلیل اصلی مصدومیت های زیاد ما سبک بازیمون هست که تیم ها رو مجبور میکنه خطاکنن...والکات هم دلیل اصلی مصدومیتش این بود که یه لحظه پای چریچس به طور غیر عمدی رفت رو پاش

sadegh در 18/10/1392 | 17:20 گفت:

نقل قول : http://www.gunnerstrust.com/fa/news-10122.html
میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟


پاسخ شما : خدا کنه که بشه.

سروش در 18/10/1392 | 14:02 گفت:

تو این موقعیت یا نبری نباید بره یا یه مهاجم قرضی مثل ولکات میخوایم.

ناصر در 18/10/1392 | 12:01 گفت:

دقیقا این هم یکی دیگه از علل راحت مصدوم شدنه،اما باید به این نکته هم توجه کرد سبک بازی ها و
داوری تو لیگ های مختلف متفاوته.
شانس آوردیم که ویلشر مصدوم نشد،همه ی بازیکن های تاتنهام یه دور زدنش اما اون کلاتنبرگ ذلیل شده یه کارت
زرد هم بهشون نشون نداد که نداد

masoud mahmudpur در 18/10/1392 | 11:59 گفت:

مهرزاد پست رو بزار فوقش اگه عکسا اونجری که میخواستی نشد پستتو پاک کن.ولی فکر کنم درست بشه

توپچی جنوب در 18/10/1392 | 11:32 گفت:

دقیقا تءو قبل از اینکه درگیر بشه مصدوم بود و روی زمین افتاده بود که بازیکنان تاتنهام توپ رو نزدن بیرون و یه 2 دقیقه ای فکر کنم بازی در جریان بود که تءو خودش بلند شد و توپ رو ما گرفتیم و تءو برگشت عقب که از خط آفساید بیاد بیرون ک اوزیل هم پاس رو بهش داد و تءو یه استارت کوچولو زد ولی داور آفساید گرفت.
همون توپ آفساید برگشت و اومد سمت راست دفاع و تءو با بازیکن تاتی درگیر شد و توپش رو زد و زانوش هم پیچ خورد
حالا اگه تءو یه کم حرفه ای عمل میکرد و اصلا از جاش بلند شد تا برانکارت بیاد و به کنار زمین ببرتش الان نه خودش به این شدت صدمه دیده بود نه تیم یه بازیکن تاثیر گذار رو از دست میداد و نه جام جهانی رو از دست میداد...
یادمه پارسال علی کریمی یه جا زانوش پیچ خورد و مصدوم شد ولی از جاش تکون نخورد حتی یه قدم هم بر نداشت تا دکتر اومد بعد تعویض شد و بعدا دکتر گفت حرفه ای گری کریمی باعث شد که زود تر بتونه به بازیا برگرده.
تءو اشتباه کرد و بی تجربگی ....
امیدوارم که واسه فصل بعد با قدرت برگرده مثل جک و آرون رمزی....

رضا در 18/10/1392 | 10:13 گفت:

http://www.gunnerstrust.com/fa/news-10122.html
میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mehdi در 18/10/1392 | 00:55 گفت:

آرسنال تورهای پیش فصل خیلی فشرده ای رو برگزار می کنه که توی اون بازیکنا 2جلسه در روز فشرده تمرین می کنه. همین پیش فصل امسال آرسنال به سه کشور ژاپن، اندونزی و ویتنام رفت که نشون از تور پیش فصل سنگین داره.
منظور من از حرفه ای در اینجا، حرفه ای در فرار از مصدومیت های بی مورد هستش دوست من.
آقا مهرزاد دوست من، لالیگا نسبت به لیگ برتر تاکتیکیه تا فیزیکی واسه همین بازیکن قدرتی توش نسبت به لیگ برتر تاثیر گذاری کمتری داره.

مهرزاد در 18/10/1392 | 00:43 گفت:

دوستان یه سوال داشتم :
واسه عکس گذاشتن تو وبلاگ حتما باید عکسو تو یه جا اپلود کنیم؟
اگه اره من اینکارو کردم ولی به جای ایکن عکس یه مربع کوچیک اومد. الان این عکس تو وبلاگ ظاهر می شه؟

مهرزاد در 18/10/1392 | 00:38 گفت:

این دیگه چه وضعشه؟
چرا تیم های دیگه اینجوری نیستن؟
همه تیما بازیکنانه حرفه ای دارن؟
الان تیمی مثل بارسا بازیکناش قدرتین؟
شاید مشکل از بدن سازا یا تیم پزشکی باشه؟
الان تو انگلیس همه تیما فشردن.

mehdi در 18/10/1392 | 00:17 گفت:

مرسی.اما مسدومیت ولکات منو یاد مسدومیت ادواردو کرد اون موقع هم تواوج بودیم اما بعد اون هفته تیممون کم اورد خدا کنه امسال اینجوری نشه