غول کشی

نویسنده: mehdi

وبلاگ من
نویسنده: mehdi
من از 12 سال پیش تا حالا طرفدارار پراپاقرص آرسنال هستم و تمام بازی ها را دنبال می کنم
کل بازدید: 14,953 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

غول کشی

سلام. بعد از یه مدت طولانی تصمیم گرفتم که پست بزارم.
در ابتدا که شاید فکرکنید که این پست هم مربوط به نقل و انقالات و یا قهرمانی در جام حذفی باشه............................. 
اما نه.................نیست.بحثم رو می خوام از اینجا شروع کنم که در طول فصل جاری که تیم ما همچنان با مشکل همیشگیش که ناکامی در بازی های بزرگ بود دست و پنجه نرم می کرد، عده ای از بچه های سایت در مقابل تیم جبهه گرفتند که:اگر تیمی در لیگ برتر بخواد قهرمان بشه باید غول کشی کنه و تو بازی های بزرگ پیروز بشه و از این جور حرفا............ بگذریم.

بنده در اون مقطع بارها بوسیله کامنت و همچنین پست(البته پست بنده با دلایل منطقی و قابل قبول پاک شد)اعلام کردم که بالاخره بعد از هر سختی، آسانی وجود داره. اما هیچکس قبول نکرد

حالا اگه موافق باشید یه نگاه کوتاه لیگ می اندازیم:

آرسنال فصل رو با 7 امتیاز اختلاف نسبت به قهرمان به پایان رسوند، پس با یه حساب سرانگشتی میشه فهمید که اگر آرسنال اگر در بازی های زیر پیروز می شد، به راحتی می تونست قهرمان بشه.
1) بازی با استون ویلا در امارات
2)بازی با اورتون در امارات
3)بازی با وست بروم در خانه حریف(البته اگه داور پنالتی ما رو می گرفت ما شاید برنده می شدیم
4)بازی با سوانزی در امارات
5) بازی با اورتون در گودیسون پارک.

پس اگر ما این بازی ها رو که سه تای اونا توی استادیوم امارات برگزار شده رو می بردیم با 8 امتیاز اختلاف قهرمان می شدیم.

البته ناهماهنگی سیتی و  لیورپول و هم چنین من یو رو می شه به عنوان عذر و بهانه برای رد این ادعا آورد.

شاد باشید.............
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Lotfali khan zand در 3/3/1393 | 01:02 گفت:

نقل قول : نقل قول : همیشه نمیشه بازیا آسونو برد اینم جز اتفاقات فوتباله
به نظر من اقا مهدی اینطور مینوشتی اگه بازیا بزرگو نمیباختیم چه اتفاقی میفتاد؟
لیور-من یو- سیتی-چلسی-اورتون
که میشه 5 امتیاز و هم امتیاز میشدیم با من سیتی
و یه نکته این که مقابل سوانسی و اورتون امتیاز از دست دادیم چون امید به قهرمانی نداشتیم
...
پس بازم اولویت نباختن تو بازیا بزرگه


پاسخ شما : آره، کاملا حق با شماست............ حالا اگه تو بازی های بزرگ باختیم، لااقل با اختلاف کم می باختیم. چون اینجور باخت ها فارغ از نتیچه به شدت روحیه تیم رو پایین می آره. مخصوصا بازی با چلسی!!!


پاسخ شما : مهدی دمت گرم
بعضی بچه ها پست میذارن خودشونم سر نمیزنن به پستشون
به نظرم کسی که پست میذاره و بقیه نظرشونو میگن جواب نمیده توهین به خواننده پستشه که وقت گذاشته خونده

محسن عاشوری در 2/3/1393 | 23:37 گفت:

دقیقا ما باید تیمای بزرگ رو له کنیم

mehdi در 2/3/1393 | 23:04 گفت:

نقل قول : بنظرم 1 تیم ابر قدرتم باشه نمیتونه همه ی بازیهای راحتشو ببره ما باید یاد بگیریم بازهای بزرگمونو ببریم مهدی جان نه اینکه بزنیم به جاده خاکیو راه دیگه ای رو انتخاب کنیم اصلا قهرمانی بدون بردن بازیهای بزرگ نمیچسبه قبول داری؟

پاسخ شما : حق با شماست...............نمی چسبه
اما حرف اینه که میشه قهرمان شد.

mehdi در 2/3/1393 | 23:03 گفت:

نقل قول : همیشه نمیشه بازیا آسونو برد اینم جز اتفاقات فوتباله
به نظر من اقا مهدی اینطور مینوشتی اگه بازیا بزرگو نمیباختیم چه اتفاقی میفتاد؟
لیور-من یو- سیتی-چلسی-اورتون
که میشه 5 امتیاز و هم امتیاز میشدیم با من سیتی
و یه نکته این که مقابل سوانسی و اورتون امتیاز از دست دادیم چون امید به قهرمانی نداشتیم
...
پس بازم اولویت نباختن تو بازیا بزرگه


پاسخ شما : آره، کاملا حق با شماست............ حالا اگه تو بازی های بزرگ باختیم، لااقل با اختلاف کم می باختیم. چون اینجور باخت ها فارغ از نتیچه به شدت روحیه تیم رو پایین می آره. مخصوصا بازی با چلسی!!!

mehdi در 2/3/1393 | 21:26 گفت:

بنظرم 1 تیم ابر قدرتم باشه نمیتونه همه ی بازیهای راحتشو ببره ما باید یاد بگیریم بازهای بزرگمونو ببریم مهدی جان نه اینکه بزنیم به جاده خاکیو راه دیگه ای رو انتخاب کنیم اصلا قهرمانی بدون بردن بازیهای بزرگ نمیچسبه قبول داری؟

Lotfali khan zand در 2/3/1393 | 16:49 گفت:

همیشه نمیشه بازیا آسونو برد اینم جز اتفاقات فوتباله
به نظر من اقا مهدی اینطور مینوشتی اگه بازیا بزرگو نمیباختیم چه اتفاقی میفتاد؟
لیور-من یو- سیتی-چلسی-اورتون
که میشه 5 امتیاز و هم امتیاز میشدیم با من سیتی
و یه نکته این که مقابل سوانسی و اورتون امتیاز از دست دادیم چون امید به قهرمانی نداشتیم
...
پس بازم اولویت نباختن تو بازیا بزرگه

رضا T در 2/3/1393 | 16:45 گفت:

ضمنا با حرفت موافقم که میشه بدون غول کشی قهرمان شد اما به نظرم این قهرمانی ها لطفی نداره.ایشالله از سال بعد با قدرت واسه بردن هر حریفی مخصوصا من یو و چلسی عوضی وارد رقابت ها باشیم.اگه که اینا یه خورده بجنبن باز نذارن ثانیه آخر خرید کنن!

رضا T در 2/3/1393 | 16:42 گفت:

آقا مهدی مرسی از پستت.حداقل از پستای بی محتوایی که صرفا واسه یه دونه شایعه نوشته میشه بهتره

سیروان رحیمیان در 2/3/1393 | 15:39 گفت:

مثلا اینو نوشتی که چی بشه.http://arsenal.ir/images/smile/3.gif

سیروان رحیمیان در 2/3/1393 | 15:05 گفت:

به این لینک برید و به لیگ مورد نظرتون رای بدید تا به fifa15 اضافه بشه.

لینک: http://www.fifplay.com/fifa15-leagues-vote/